Dom budowany jest systemem gospodarczym. Kwoty za dany etap bedą tutaj przedstawiane. Jest mało informacji związanych z tym domem ( wiem bo sami szukaliśmy ) dlatego jeśli ktoś jest na etapie wyboru tego projektu, chetnie odpowiemy na pytania( narazie jesteśmy na etapie fundamentów).

Ze względu na nierówny teren musielismy podebrać ziemię. Nastepnie wybralismy ziemie pod ławę fundamentową i stopy kominowe. Dodatkowo wykopalismy ławę od sciany zewnetrznej do kominka. Ze względu na to że wszystkie prace ziemne były wykonywane recznie (co zajeło nam kilka dni) musielismy zabezpieczyć fundamenty folią, tym bardziej że pogoda nie dopisywała. W miedzy czasie ( w deszczowe dni) zrobiliśmy zbrojenie i umieścilismy je na pocietych kawałkach płyt betonowych , gdyż zrezygnowalismy z chudego betonu na rzecz ławy o wysokości 45cm ( zmaiast 40cm ławy plus 10 chudego betonu jak jest w projekcie).

White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Artur
#1
Archon w opisie technologi wykonania tego projektu proponuje poroterm 25 jak główny budulec. Czy państwo zamierzacie stosować się do tego ściśle czy też może rozważacie użycie innego materiału??
Default avatar
Napisany przez M&D
#2
Witam, zdecydowaliśmy sie na beton komórkowy ze wzgledu na bardzo dobre właściwości termoizolacyjne oraz to ze jest łatwy w obróbce , i w "murowaniu" przy użyciu zaprawy klejowej. ;)
Default avatar
Napisany przez Mateusz
#3
Witam, czy mają Państwo zdjęcia z dalszych etapów budowy ?
Default avatar
Napisany przez M&D
#4
Właśnie uzupełniam zaległości, zapraszam : www.archon.pl/blogi/6850/budujemy-robinie
Default avatar
Napisany przez Mateusz
#5
Witam, czy mogą państwo zrobić zdjęcie rzutu fundamentu z projektu i wysłać na email mateusznowak08@gmail.com, był bym wdzięczny. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?