Kolekcje - projekty domów ARCHON+
1 do 35 z 217 projektów domów z antresolą
gotowy projekt Dom w gryce (G2)
Dom w gryce (G2)
jednorodzinny z poddaszem, z garażem dwustanowiskowym
155,33 +35,76 +3,78
Ikona pokojów6
Ikona łazienki + toalety3
Ikona stanowisk garażowych2
Koszty budowy : 389 700 zł
4 820 zł
(3 918,70 zł netto)
gotowy projekt Dom w felicjach (G2)
Dom w felicjach (G2)
jednorodzinny z poddaszem, z garażem dwustanowiskowym
175,55 +35,58 +15,24 +7,72
Ikona pokojów5
Ikona łazienki + toalety2
Ikona stanowisk garażowych2
Koszty budowy : 468 600 zł
5 130 zł
(4 170,73 zł netto)
gotowy projekt Dom w felicjach 4 (G2)
Dom w felicjach 4 (G2)
jednorodzinny z poddaszem, z garażem dwustanowiskowym
197,48 +41,80 +24,03 +8,25
Ikona pokojów5
Ikona łazienki + toalety2
Ikona stanowisk garażowych2
Koszty budowy : 513 600 zł
5 430 zł
(4 414,63 zł netto)
oglądasz stronę   z 7

Zobacz również

newsletter
Katalog
e-poradnik

Projekty domów z antresolą w ofercie ARCHON+

Kolekcja gotowych projektów domów z antresolą ARCHON+ to grupa projektów, które zachwycą Inwestorów, poszukujących domów jednorodzinnych o wyjątkowej estetyce, nowatorskich i oryginalnych rozwiązaniach przestrzeni wewnętrznej, zapewniających najwyższy poziom funkcjonalności użytkowej. Znajdują się tu zarówno projekty domów, które nawiązują stylem do architektury tradycyjnej, jak i opracowane zgodnie z najnowszymi trendami architektonicznymi projekty domów nowoczesnych, w tym projekty domów w stylu nowoczesnej stodoły z antresolą. W ramach prezentowanej kategorii oferujemy zarówno projekty domów parterowych, projekty domów z poddaszem użytkowym, a także projekty domów piętrowych

Jeśli planujesz budowę domu z antresolą, koniecznie poznaj naszą kolekcję. Zróżnicowanie oferty pod względem takich parametrów jak m.in.: kąt nachylenia dachu, układ połaci dachowych, powierzchnia zabudowy, powierzchnia użytkowa, czy zastosowane w projekcie domu rozwiązania funkcjonalno - przestrzenne pozwala na dużą swobodę wyboru i dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Wśród projektów domów z antresolą dostępne są projekty domów z dachem dwuspadowym, projekty domów z dachem czterospadowym, a także projekty domów z dachem płaskim. Uwadze Inwestorów posiadających niewielkie czy wąskich działki polecamy gotowe projekty domów małych. Zastosowana w małym domu antresola sprawi, że wnętrze będzie prezentować się przestronniej i dodatkowo zyska na atrakcyjności. Wybór projektu domu z antresolą możliwy jest zarówno spośród projektów domów bez garażu, jak i z garażem jednostanowiskowym, czy garażem dwustanowiskowym. Ponadto w naszej kolekcji domów przygotowaliśmy także interesujące projekty domków letniskowych z antresolą, które mogą być ciekawym pomysłem na realizacje marzeń o własnej, rekreacyjnej przestrzeni.

W ramach naszej kolekcji z antresolą dostępne są także wyjątkowe domy parterowe z wysokim salonem. Z pewnością przypadną do gustu wielu Inwestorom, którzy cenią komfort płynący z użytkowania jednopoziomowych przestrzeni oraz poszukują nieszablonowych rozwiązań. Domy te wyróżniają się otwartą przestrzenią do połaci dachowej w części dziennej, co sprawia, że parterowe wnętrze zyskuje wyjątkowy charakter. Takie rozwiązanie znakomicie sprawdza się także przy niewielkim metrażu wnętrza, dodaje mu optycznie przestronności, a jednocześnie jest doskonałą okazją na urozmaicenie wnętrza i stworzenie unikalnej aranżacji.

Projekt z antresolą, czyli przestronne i nieszablonowe wnętrze domu

Projekt dom z antresolą oferuje mieszkańcom efektowne wnętrze, w którym otwarta przestrzeń zyskuje stylowy charakter i unikalny klimat. Przed Inwestorami, którzy zechcą zamieszkać w domu z antresolą, otwierają się szerokie możliwości aranżacji i użytkowego zagospodarowania jej powierzchni. W projektach dużych domów, w stylu willi czy rezydencji, główną rolą antresoli jest stworzenie odpowiedniego efektu wizualnego. Szerokie otwarcie drugiej kondygnacji pozwoli rozciągnąć imponujący widok na strefę parteru. Niezwykle interesująco prezentują się projekty domów z antresolami, w których zastosowano wysokie przeszklenia. W małym domu antresola pozwala na optyczne powiększenie przestrzeni mieszkalnej i może pełnić różne funkcje. Na antresoli można zorganizować pracownię, domową bibliotekę, kącik kawowy czy wspólną strefę rekreacyjną dla domowników. Antresolę można także zaprojektować w formie efektownego holu, prowadzącego do innej części domu. Jest ciekawym rozwiązaniem, które pozwala na imponujące otwarcie przestrzeni nad częścią parteru na wysokość dwóch kondygnacji. Przenikanie się przestrzeni parteru z antresolą wzbogaca wnętrze i umożliwia zastosowanie oryginalnych aranżacji.

Ile kosztuje projekt domu i budowa domu z antresolą?

Pytanie o koszty jest jedną z ważniejszych kwestii, jakie Inwestorzy analizują na etapie planowania inwestycji, mając na uwadze zarówno to, ile kosztuje projekt domu, jak i sama budowa. Gotowy projekt domu z antresolą, analogicznie jak w przypadku innych gotowych projektów domów, z racji powtarzalności jest tańszy niż projekty domów indywidualnych. W kontekście kosztów budowy atutem gotowych projektów domów ARCHON+ są opracowywane do nich szczegółowe kosztorysy budowlane, bazujące na aktualnych stawkach krajowych Sekocenbudu. Skrócone zestawienia z tych kosztorysów prezentowane są przy poszczególnych projektach na stronie www.archon.pl, dzięki czemu już na etapie wyboru projektu Inwestor ma możliwość dokładnie zapoznać się z kosztami budowy domu, którym jest zainteresowany i tym samym skorelować decyzję o wyborze konkretnego gotowego projektu do własnych założeń i możliwości finansowych. Do wybranego projektu domu ARCHON+ można zamówić szczegółowy kosztorys budowlany w formie prostego w obsłudze programu komputerowego, co kolei ułatwia i usprawnia proces organizacji budowy i koordynację przebiegu prac. Elementem kosztorysu budowlanego do projektów ARCHON+ jest "przedmiar robót", czyli dokładny wykaz wszystkich prac, niezbędnych do wybudowania domu wraz z pełnym zestawieniem i ilościami potrzebnych materiałów, sprzętu, robocizny, a także opisem wykonania.

oglądasz stronę   z 7
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?