1 do 8 z 8 projektów domków letniskowych do 35m2

Projekty domków letniskowych do 35m2 w ofercie ARCHON+

Własny, mały domek letniskowy to marzenie, którego spełnienie nie wymaga wielkich nakładów finansowych, dlatego z roku na rok projekty domów rekreacyjnych cieszą się rosnącym zainteresowaniem Inwestorów. Wśród nich największą popularność zyskały domki letniskowe do 35m2 powierzchni zabudowy, a więc te, które zgodnie z przepisami budowlanymi można realizować bez pozwolenia na budowę. Ograniczenie do minimum formalności to spora zachęta dla Inwestorów, którzy decydując się na projekt domu letniskowego do 35m2, mogą bardzo szybko przystąpić do budowy, zgłaszając jedynie ten fakt w odpowiednim urzędzie. Chcąc ułatwić Państwu poszukiwania, wyodrębniliśmy w naszej ofercie specjalną kolekcję: projekty domków letniskowych do 35 m2, w której w przejrzysty sposób prezentujemy wyłącznie projekty domków letniskowych na zgłoszenie. To urocze małe domki letniskowe, projekty, które tworzymy z największą starannością, tak aby ich niewielka przestrzeń wewnętrzna była w optymalny sposób zagospodarowana. Projekty domów do 35m2 ARCHON+ wyróżniają się funkcjonalnością, w trakcie wypoczynku użytkownicy z pewnością docenią kreatywność naszych architektów, dzięki której każdy metr kwadratowy jest maksymalnie wykorzystany. Każdy projekt domu do 35m2 Pracowni ARCHON+ zachwyca również niebanalnym wyglądem i pięknie wpisuje się w naturalny krajobraz. Nasze projekty domów do 35m wspaniale będą się prezentować zrealizowane zarówno w otoczeniu gór i lasów, jak i na nadmorskiej działce. Jesteśmy przekonani, że w ARCHON+ znajdziecie najpiękniejszy projekt domku letniskowego bez pozwolenia na budowę.

Kiedy można realizować projekty domów letniskowych do 35m2 na zgłoszenie?

Chcąc postawić domek letniskowy bez pozwolenia na budowę, należy pamiętać, że uproszczona procedura dopuszczona jest pod ściśle określonymi warunkami. Wraz z wielkością powierzchni zabudowy, która nie może być większa niż 35m2 istotna jest również ilość kondygnacji. Przepisy precyzyjnie definiują, że dom na zgłoszenie musi być wolno stojącym budynkiem parterowym. Dodatkowo należy mieć na uwadze, że w przepisach określono także maksymalne zagęszczenie tego typu obiektów na działce i przewidziano, że na działce o powierzchni 500 m2 można postawić tylko jeden tego typu domek letniskowy 35m2 na zgłoszenie.

Jaki projekt domku letniskowego do 35 m2 na zgłoszenie wybrać?

Na podstawie przepisów prawa budowlanego można wyróżnić trzy typy domków do 35 m2 powierzchni zabudowy, które nie wymagają pozwolenia na budowę.

Parterowe projekty domków letniskowych bez pozwolenia na budowę do 35m2

Pierwszy typ to parterowe domki letniskowe do 35m2, czyli niewielkie jednokondygnacyjne obiekty rekreacyjne, które dzięki kompaktowym gabarytom można nazwać wakacyjnymi mini domkami. Mimo że parterowe projekty domów letniskowych 35m2 mają ograniczoną przestrzeń wewnętrzną, to dzięki pomysłowym i funkcjonalnym układom są wygodne w sezonowym użytkowaniu. W naszej ARCHON+ znajdziecie urocze domy 35m2 projekty parterowe, w tym także nowoczesne domki letniskowe.

Projekty domów do 35m2 z antresolą

Parterowy domek letniskowy 35m2 może dodatkowo posiadać antresolę i jeszcze efektywniej wykorzystać przestrzeń budynku. Parterowe domki letniskowe z antresolą, przy tym samym założeniu, że powierzchnia zabudowy nie przekracza 35m2, również nie wymagają pozwolenia na budowę. Tego typu domki letniskowe do 35m2, w których przewidziano antresolę, są bardzo atrakcyjną opcją wyboru i cieszą się dużą popularnością wśród Inwestorów. Dzięki antresoli małe domki do 35m2 znacząco zyskują na funkcjonalności. Antresola świetnie nadaje się go zagospodarowania jako wydzielona strefa nocna domku, wówczas cały parter można przeznaczyć na wspólną strefę dzienną. Wiele propozycji w naszej kolekcji to właśnie parterowe projekty domków letniskowych 35m2 bez pozwolenia z antresolą.

Projekty domów letniskowych na zgłoszenie do 35m2 z poddaszem nieużytkowym

Korzystając z procedury zgłoszenia, można też wybrać trzeci typ budynku - projekt domu 35m2 powierzchni zabudowy z poddaszem nieużytkowym, czyli takim, które nie jest przeznaczone na pobyt ludzi i nie może pełnić funkcji mieszkalnych. Choć na strychu nie zrobimy strefy nocnej, to z pewnością projekty domów 35m2 z poddaszem nieużytkowym warto wziąć pod uwagę. Dodatkowa powierzchnia z pewnością przyda się do przechowywania różnych rzeczy.

Zapraszamy do obejrzenia naszych propozycji z kategorii: projekty domków letniskowych bez pozwolenia do 35m2, a także pełnej oferty z kolekcji: projekty domków letniskowych  ARCHON+

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?