Temat założony przez Edyta,
6 wpisów (ostatni wpis: )
Default avatar
Napisany przez Edyta
#1

Witam. Moi drodzy postawiliśmy nasz domek w kannach. Czekamy na ocieplenie i dach. Nurtuje mnie jednak kwestia ściany między kuchnia a jadalnia. Zamurowalismy drzwi ale stwierdziłam że jednak nie chce tej ściany bo zabiera mi światło z okna narożnego. Podpowiedzcie co o tym myślicie? Jak zburzymy ta ścianę to drugi raz już jej nie postawie. Mam metalik w głowie a mimo wszystko ta ściana jakoś mnie razi w oczy.

Default avatar
Napisany przez ewa/mazowieckie
#2

Witam
My wybudowalisty dom w kannach 2p , między kuchnią i jadalnią nie mamy ścianki w tym miejscu będzie mini bar z postawioną kolumną że ścianą byłoby raczej ciemno

Default avatar
Napisany przez Marta i Albert
#3

Mnie osobiście nie razi. A wręcz przeciwnie uważam, że to jedyną ściana, gdzie można umieścić półki, a od strony jadalni postawić komodę czy coś w tym rodzaju .

Default avatar
Napisany przez AAB
#4

My nie zrobiliśmy ścianki - uznaliśmy, że szkoda nam widoku z narożnego okna a tym samym światła. Finalnie robimy zabudowę w tym miejscu ale z dużo szerszym przejściem niż drzwi (też pierwotnie mysleliśy o barku). Kuchnia - pomimo naszych wcześniejszych obaw - jest naprawdę duża. Nie robiliśmy też spiżarni - na tej ścianie mamy zabudowę pod sufit.

Default avatar
Napisany przez Katarzyna Wlkp.
#5

My mamy kanonach (T). My zamurowywujemy te drzwi, nie lubię otwartych kuchni, drażnią mnie. Poza tym nie byłoby miejsca na szafki wiszące. Wtedy w jadalni jest też miejsce na witrynę z ekspozycja. W kuchni i tak wiecznie pali się światło. Teraz mam kuchnie od północy i jakoś żyje, całe życie tak miałam i nie mam z tym problemu. W domu kuchnia nam wychodzi na zachód

Default avatar
Napisany przez Magda
#6

Witam!
Właśnie zastanawiamy się z mężem nad wyborem któregoś z wariantów projektu w Kannach ale teraz zastanawia Nas kwestia tej kuchni czy postawienie ściany w jadalni nie sprawia wrażenia że jadalnia wydaje się ciasna i czy łatwo się w niej poruszać z obu stron stołu?

gotowy projekt Dom w kannach
WT 2021
- 450 zł
Dom w kannach
jednorodzinny z poddaszem, z garażem dwustanowiskowym
168,05 + 38,03 + 20,58 + 5,48
Koszty : 397 700 zł
Cena: 4 460 zł 4 010 zł (3 260,16 zł netto)
2019 03 01 ikona kredyt c
KORZYSTNY KREDYT HIPOTECZNY
Skorzystaj z bezpłatnej analizy ofert kredytowych
Konkurs foto - Dom w obiektywie
Konkurs foto - Dom w obiektywie
Zgłoś swój dom do filmu
Zgłoś swój dom do filmu
newsletter
newsletter
Polub nas na facebooku
Polub nas na facebooku
Pisz bloga
Pisz bloga
Projekt domu ARCHON+
Projekt domu ARCHON+
ArchonHome
ArchonHome
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?