Projekt domu  Dom w galach 6

Cena z kodem 3 980 zł (3 235,77 netto)
Dom jednorodzinny parterowy
5 pokoi, 1 kuchnia, 2 łazienki, spiżarka, 1 kotłownia, pralnia, garderoby, kominek

 • Powierzchnia domu 120,22 m²
 • Powierzchnia kotłowni 5,54 m²
 • Min. wymiary działki 22,25 x 23,6 m
 • 21,8 x 23,0 m
 • Modyfikacja zadaszenia nad tarasem, likwidacja wykusza na elewacji frontowej

Cena z kodem rabatowym 400NOWYDOM
3 980 zł z VAT 23% (3 235,77 zł netto)
Kod ważny do 21.06.2024 r. godz. 08:00
2019 08 01 stopwatch 01
Jak skorzystać z kodu?
Cena regularna 4 380 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 3 970 zł
  ZAMÓW PROJEKT
Aktualizacja dokumentacji - Projekt na zamówienie

Termin realizacji projektu jeszcze nie jest ustalony.
Z uwagi na planowaną aktualizację dokumentacji technicznej prezentowane parametry budynku mogą ulec zmianie. Zakres aktualizacji zostanie podany przy zamówieniu projektu.
Zadzwoń po więcej informacji! +48 12 37 21 900


Masz pytania?
Zadzwoń
+48 12 37 21 900 pn-pt 8-19, sb. 9-13

GRATIS EXTRA DODATKI
 • Ekologiczne pudełko
 • Bezpłatna dostawa
 • Zgoda na zmiany
 • Charakterystyka energetyczna
 • Zestawienie materiałów do projektów posiadających kosztorys budowlany
RABATY NA PRODUKTY DODATKOWE
 • Garaż 30% taniej
 • Kosztorys za 289 zł
 • Gotowe projekty instalacji 100 zł taniej
 • Tablica Informacyjno - Budowlana 20 zł
 • Dziennik Budowy 20 zł
 • Teczka na dokumenty 20 zł
Zamawiając Projekt Domu ARCHON+ nie płacisz za koszty dostawy. Zamówienia realizujemy darmową przesyłką do paczkomatów lub przez kuriera. To Ty decydujesz, która forma bardziej Ci odpowiada.
Zapewniamy Ci bezpieczne zakupy w ARCHON+ z 90 dniowym prawem do wymiany zakupionego projektu domu. Gwarantujemy również możliwość zwrotu projektu do 30 dni od daty zakupu.
Projekt ARCHON+ to kompletna dokumentacja techniczna zawierająca 3 egzemplarze projektu architektoniczno-budowlanego i 3 egzemplarze projektu technicznego.
 • Projekt architektoniczno-budowlany - zakres projektu architektonicznego
 • Projekt techniczny - zakres projektu konstrukcyjnego i projektów instalacji wewnętrznych
Wprowadzanie niewielkich zmian i modyfikacji w projektach typowych pozwala dostosować projekt do indywidualnych potrzeb jego przyszłych mieszkańców. Zmiany i modyfikacje wprowadzane są przez architekta adaptującego. We wszystkich projektach domów ARCHON+ można wprowadzać zmiany i modyfikacje. Każdy projekt zawiera bezpłatną zgodę na część podstawowych zmian.

Atrakcyjna cena i krótki czas oczekiwania na dokumentację, różnorodność oferty i wysoka jakość dokumentacji projektowej, profesjonalne doradztwo projektowe, aktualne koszty budowy na podstawie rzetelnie opracowanych kosztorysów, wizualizacje wnętrz oraz filmy i zdjęcia z realizacji, a ponadto społeczność budujących Domy ARCHON+, która dla wielu jest źródłem inspiracji i wymianą doświadczeń.

Wszystkie projekty domów ARCHON+ są zgodne z aktualnie obowiązującymi Warunkami Technicznymi (WT 2021), co w konsekwencji oznacza, że wartość wskaźnika EP dla projektowanych budynków jednorodzinnych nie przekracza 70 [kWh/(m2*rok)]. Każdy projekt domu ARCHON+ można dostosować do własnych potrzeb i preferencji w zakresie rozwiązań energooszczędnych. Oferujemy pakiet OZE (Odnawialne Źródła Energii) – czyli pakiet dodatkowych proekologicznych rozwiązań instalacyjnych takich jak:
Dzięki tym rozwiązaniom możesz w efektywny sposób pozyskiwać zieloną energię odnawialną, która posłuży do ogrzewania budynku oraz wody użytkowej.
Dołącz do nas na facebooku
DOŁĄCZ DO GRUPY BUDUJĄCYCH
GALE KTÓRE KOCHACIE

Pokaż powierzchnie pomieszczeń na rzucie
Pokaż lustrzane odbicie
lupa
PARTER
125,76
1. Wiatrołap 4,10
2. Hol 10,97
3. Spiżarnia 3,32
4. Kuchnia 14,42
5. Salon + Jadalnia 29,75
6. Pokój 10,44
7. Pokój 10,61
8. Garderoba 3,95
9. Pokój 11,60
10. Łazienka 4,60
11. Pralnia 4,21
12. Łazienka 2,80
13. Kotłownia 5,54
14. Pokój 9,45

Dane projektu Domu w galach 6

Powierzchnie i wymiary

Powierzchnia domu to suma powierzchni użytkowych wszystkich pomieszczeń bez powierzchni użytkowej piwnicy, garażu, kotłowni i strychu. Na poddaszu, pod skosami dachu do powierzchni użytkowej uwzględniono powierzchnię wg zasady:
- tam gdzie wysokość pomieszczenia ma powyżej 2,2m powierzchnia jest liczona w 100%,
- pomiędzy 1,4m a 2,2m (wysokości pomieszczenia) w 50%,
- poniżej 1,4m powierzchnia nie jest brana pod uwagę.

Powierzchnia użytkowa wg obowiązującej normy PN-ISO 9836, to powierzchnia wszystkich pomieszczeń budynku liczona w świetle ścian. Zgodnie z obowiązującym stanem prawnym w pomieszczeniach na poddaszu (tj. ze skosami) powierzchnia użytkowa:
- powyżej 2,2m jest liczona w 100%,
- pomiędzy 1,4m a 2,2m w 50%,
- poniżej 1,4m nie jest brana pod uwagę.

Powierzchnia terenu, zajęta przez budynek w stanie wykończonym, bez tarasów, schodów zewnętrznych i podjazdów (PN-ISO 9836)
W odróżnieniu od powierzchni netto i użytkowej liczona jest bez uwzględnienia wysokości pomieszczeń i pokazuje rzeczywistą wielkość podłogi w pomieszczeniach. Powierzchnia ta widnieje przy opisach rzutów w nawiasach.
Powierzchnia całkowita budynku (wg. PN-ISO 9836).
Powierzchnia całkowita budynku (w m2) to suma powierzchni wszystkich kondygnacji budynku liczona po obrysie zewnętrznym każdej kondygnacji na poziomie posadzki.
Za kondygnacje przyjmuje się kondygnacje znajdujące się całkowicie lub częściowo poniżej poziomu terenu,oraz kondygnacje powyżej poziomu terenu.
Objętość budynku, liczona zgodnie z normą PN-ISO-9836, czyli wraz z przegrodami zewnętrznymi i wewnętrznymi (ścianami, stropem, dachem i podmurówką).
Wysokość mierzona od poziomu terenu przy wejściu do budynku do kalenicy
Podane wartości nie uwzględniają powierzchni tarasów zewnętrznych.
Ważne! W zabudowie jednorodzinnej, na działce budowlanej o szerokości 16m lub mniejszej, dopuszcza się lokalizację budynku ścianą bez okien i drzwi w odległości 1,5m od granicy.
Modyfikacja zadaszenia nad tarasem, likwidacja wykusza na elewacji frontowej

Technologia i konstrukcja

Eurokody
Konstrukcja zgodna z normami Eurokod więcej >>
Dopuszczamy możliwość zmiany zastosowanych materiałów oraz rodzaju elementów konstrukcyjnych np. stropów, przy zachowaniu nie gorszych parametrów technicznych. Zgoda na wprowadzenie w/w zmian stanowi część dokumentacji technicznej.
Zmiany wprowadzane są przez architekta z uprawnieniami podczas adaptacji projektu. Na wszystkie inne zmiany w projekcie wyrażamy bezpłatną zgodę.
ściany: bloczek z betonu komórkowego H+H 24 cm, styropian Termo Organika 20 cm, tynk
strop: płyta żelbetowa
dach: dwuspadowy, nachylenie 30 st. , więźba drewniana, dachówka ceramiczna CREATON
kocioł: gazowy, możliwość zamiany na paliwo stałe po adaptacji

pompa ciepła POMPA CIEPŁA
Dodatkowo do projektu oferujemy projekt pompy ciepła (powietrze - woda) i ogrzewania podłogowego, jako alternatywne opracowanie. więcej >>

ogrzewanie podłogowe: zastosowano we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych
wentylacja: grawitacyjna

Dodatkowo do projektu domu oferujemy projekt wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacją), jako alternatywne opracowanie. więcej >>

Przekrój

gotowy projekt Dom w galach 6 przekroj budynku

Obrys

polnoc

Dla każdego projektu dołączamy obrys budynku w skali 1:500, który można przerysować na kalkę i "przymierzyć" do mapy działki. Mapa przeznaczona do celów projektowych jest wykonana właśnie w tej skali. Odwrócona kalka pozwoli na sprawdzenie ustawienia domu w lustrzanym odbiciu.

pobierz obrys pdf pobierz obrys dxf

Elewacje

Pokaż lustrzane odbicie Elewacja frontowa projekt dom w galach 6 04546d2b0977b2a41cc558e08347f720 264 Elewacja frontowa
Elewacja boczna projekt dom w galach 6 84fc10f06231c71568a07a06ac1347e3 265 Elewacja boczna
Elewacja boczna projekt dom w galach 6 623301aae22105b6c9ea36799a36e0b3 266 Elewacja boczna
Elewacja ogrodowa projekt dom w galach 6 23672c0d8d6d7bcb0bd4b0aa8319c984 267 Elewacja ogrodowa

Komfortowa, atrakcyjnie wykończona parterówka z rodziny „Domy w galach”. To bardzo interesująca propozycja dla Inwestorów poszukujących nowoczesnych, jednokondygnacyjnych domów, których program funkcjonalny zapewnia całej rodzinie idealne warunki użytkowania. Charakter elewacji podkreślają liczne przeszklenia oraz odpowiednio dobrane materiały wykończeniowe, wśród nich drewniana okładzina oraz płaska, antracytowa dachówka. Wyjątkowo atrakcyjnym elementem domu jest zadaszony taras, powiększający przestrzeń wypoczynkową strefy dziennej, pełniący funkcję letniej jadalni. Przez osłonięte podcieniem wejście główne wchodzimy do wiatrołapu, w którym przewidziano miejsce na dwie pojemne szafy ubraniowe. Pełna naturalnego światła przestrzeń dzienna posiada szerokie otwarcie na widok zewnętrzny, dzięki czemu prezentuje się wyjątkowo efektownie. Rodzinny wypoczynek w salonie uprzyjemnia kominek, będący dodatkowym źródłem ciepła w budynku. Przestronna jadalnia z panoramicznym widokiem na ogród to atrakcyjne miejsce wspólnych posiłków oraz przyjęć w większym gronie. Z jadalni płynnie przechodzimy do obszernej, jasnej kuchni, w której centrum znajduje się duża wyspa, pełniąca funkcję dodatkowego miejsca do spożywania posiłków oraz nowoczesnej strefy gotowania z podręcznym blatem roboczym. Optymalne warunki do przechowywania zapasów spożywczych, gwarantuje zlokalizowana na osi kuchni pojemna spiżarnia. W pobliżu części dziennej zaprojektowano wygodny gabinet z narożnym oknem, otwierającym widok na strefę wejściową i ogród. Zaciszna strefa nocna mieści się w głębi domu i obejmuje komfortowy pokój rodziców z prywatną garderobą, dwie sypialnie dla dzieci, oferujące idealne warunki do wypoczynku i nauki oraz łazienkę. Wszystkie pokoje posiadają dostęp do ogrodu. Dopełnieniem programu funkcjonalnego „Dom w galach 6” jest druga łazienka z prysznicem oraz pralnia, z której dostępna jest kotłownia na paliwo stale. Posiada one także bezpośrednie wejście zewnętrze. Projekt należy do następujących kategorii: gotowe projekty domów, projekty domów parterowych, projekty domów nowoczesnych. Inne dostępne wersje projektów z tej rodziny to m.in.: „|Dom w galach (G)|” z jednostanowiskowym garażem, „|Dom w galach 3 (P)|” - z piwnicą.

dołącz do grupy na facebook.com
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Dołącz do grupy Gale Które Kochacie
Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?