gotowy projekt Dom w szkarłatkach 5 (E) widok 1
Powierzchnia domu 135,19 m²
Powierzchnia kotłowni 4,79 m²
pokoje 5
łazienki i WC 2
Min. wym. działki 17,2 x 18,7 m
Powierzchnia domu 135,19 m²
Kotłownia 4,79 m²
pokoje 5
łazienki i WC 2
Min. wym. działki 17,2 x 18,7 m
Dom w szkarłatkach 5 (E)
135,19 m² 4,79 m²
gotowy projekt Dom w szkarłatkach 5 (E) widok 1
Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym
5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, spiżarka, kotłownia, pralnia, garderoba, kominek

5 090 zł z VAT 23% (4 138,21 zł netto)
  ZAMÓW PROJEKT
Projekt dostępny od ręki



Masz pytania?
Zadzwoń
+48 12 37 21 900 pn-pt 8-19, sb. 9-13
Pokaż powierzchnie pomieszczeń na rzucie
Pokaż lustrzane odbicie
lupa
PARTER
73,94 (76,26)
1. Wiatrołap 5,19
2. Hol 4,16
3. Kuchnia 11,57
4. Salon + Jadalnia 30,41
5. Pokój 11,79
6. Spiżarnia 2,39 (4,71)
7. Łazienka 3,64
8. Kotłownia 4,79
Pokaż powierzchnie pomieszczeń na rzucie
Pokaż lustrzane odbicie
lupa
PODDASZE
66,04 (75,78)
1. Hol 4,61
2. Pokój 11,32 (13,21)
3. Pokój 11,21 (13,10)
4. Pralnia 5,55 (6,94)
5. Pokój 14,92 (17,10)
6. Garderoba 6,70 (7,86)
7. Łazienka 6,37 (7,60)
8. Schody 5,36

Dane projektu Domu w szkarłatkach 5 (E)

Powierzchnie i wymiary

Technologia i konstrukcja

Konstrukcja zgodna z normami Eurokod więcej >>
ściany: bloczek z betonu komórkowego H+H 24 cm, styropian Termo Organika 20 cm, tynk
strop: płyta żelbetowa
ścianka kolankowa: 130 cm
dach: dwuspadowy, nachylenie 40 st. , więźba drewniana, dachówka ceramiczna swissporTON, okno dachowe VELUX
wentylacja: mechaniczna z odzyskiem ciepła (rekuperacja)

Ogrzewanie

kocioł: gazowy

Planujesz POMPĘ CIEPŁA w swoim domu? Zamów dodatkowo projekt pompy ciepła (powietrze - woda) i ogrzewania podłogowego, jako alternatywne opracowanie. więcej >>

ogrzewanie podłogowe: zastosowano we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych

Energooszczędność

Projekt zgodny z aktualnymi WT 2021 dot. energooszczędności budynków więcej >>

Termoizolacyjność

Przekrój

gotowy projekt Dom w szkarłatkach 5 (E) przekroj budynku

Obrys

polnoc

Dla każdego projektu dołączamy obrys budynku w skali 1:500, który można przerysować na kalkę i "przymierzyć" do mapy działki. Mapa przeznaczona do celów projektowych jest wykonana właśnie w tej skali. Odwrócona kalka pozwoli na sprawdzenie ustawienia domu w lustrzanym odbiciu.

pobierz obrys budynku

Projekt domu „Dom w szkarłatkach 5 (E)” to propozycja dla miłośników nowoczesnej architektury, ceniących estetykę, funkcjonalność i wyjątkowy styl. Ten jednorodzinny dom z dwuspadowym dachem i poddaszem użytkowym zachwyca minimalistyczną formą bez okapów oraz starannie dopracowaną elewacją. Kontrast bieli i szarości z ciepłą okładziną drewnianą oraz szerokimi przeszkleniami nadaje mu wyrazisty charakter i elegancję. Na frontowej elewacji wyróżnia się atrakcyjny balkon dostępny z głównej sypialni, którego przemyślana konstrukcja tworzy praktyczne zadaszenie nad wejściem do budynku. Od strony ogrodu zaplanowano przytulny taras oraz drugi balkon, dostępny bezpośrednio z pokoi w strefie nocnej. Przestronny wiatrołap prowadzi do kotłowni i oferuje miejsce na pojemną szafę wnękową, płynnie wprowadzając do otwartej strefy dziennej. Przestrzeń salonu o powierzchni powyżej 30 m² została doskonale doświetlona i wyposażona w dużą, narożną kanapę z widokiem na kominek i wygodnym wyjściem na taras. Jadalnia z dużym stołem otwiera się na ogród, a kuchnia z funkcjonalnym półwyspem i dodatkowymi siedziskami zyskała niezależne wyjście na zewnątrz. Pod schodami zaprojektowano praktyczną spiżarnię. Projekt domu obejmuje pięć pokoi, w tym dodatkowy pokój z bezpośrednim wyjściem do ogrodu, idealny na domowe biuro, gabinet lub pokój gościnny. Dwie łazienki oraz wygodna pralnia dopełniają funkcjonalny układ wnętrza. Projekty domów w takiej odsłonie to doskonały wybór dla osób poszukujących nowoczesnych rozwiązań i komfortowego życia w przemyślanej przestrzeni.

dołącz do grupy na facebook.com
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Dołącz do grupy Szkarłatki Które Kochacie
Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900
 ZAMÓW PROJEKT

Skontaktuj się z nami!

+48 12 37 21 900
Ikona zamów rozmowę z doradcą Zamów rozmowę z doradcą
Czat z Doradcą
Messenger Napisz do nas
Dołącz do nas na facebooku
DOŁĄCZ DO GRUPY BUDUJĄCYCH
SZKARłATKI KTÓRE KOCHACIE