Projekt domu  Domek letniskowy na polance

3 540 zł (2 878,05 netto)
gotowy projekt Domek letniskowy na polance widok 1
Domek letniskowy z poddaszem użytkowym
5 pokoi, toaleta, kominek

 • Powierzchnia zabudowy 56,30 m²
 • Powierzchnia domu 72,47 m²
 • Min. wymiary działki 15,0 x 16,0 m
Koszty budowy
na I kwartał 2024

161 900 zł


STARA, NIŻSZA CENA 3 540 zł z VAT 23% (2 878,05 zł netto)
NOWA CENA już w maju 3 720 zł
Różnica między NOWĄ CENĄ a ceną aktualną: 180 zł
  ZAMÓW PROJEKT
Projekt dostępny od ręki

Masz pytania?
Zadzwoń
+48 12 37 21 900 pn-pt 8-19, sb. 9-13
GRATIS EXTRA DODATKI
 • Teczka na dokumenty
 • Bezpłatna dostawa
 • Zgoda na zmiany
 • Charakterystyka energetyczna
 • Zestawienie materiałów do projektów posiadających kosztorys budowlany
RABATY NA PRODUKTY DODATKOWE
 • Garaż 30% taniej
 • Kosztorys za 149 zł
 • Gotowe projekty instalacji 100 zł taniej
 • Tablica Informacyjno - Budowlana 20 zł
 • Dziennik Budowy 20 zł
Zamawiając Projekt Domu ARCHON+ nie płacisz za koszty dostawy. Zamówienia realizujemy darmową przesyłką do paczkomatów lub przez kuriera. To Ty decydujesz, która forma bardziej Ci odpowiada.
Zapewniamy Ci bezpieczne zakupy w ARCHON+ z 90 dniowym prawem do wymiany zakupionego projektu domu. Gwarantujemy również możliwość zwrotu projektu do 30 dni od daty zakupu.
Wprowadzanie niewielkich zmian i modyfikacji w projektach typowych pozwala dostosować projekt do indywidualnych potrzeb jego przyszłych mieszkańców. Zmiany i modyfikacje wprowadzane są przez architekta adaptującego. We wszystkich projektach domów ARCHON+ można wprowadzać zmiany i modyfikacje. Każdy projekt zawiera bezpłatną zgodę na część podstawowych zmian.

Atrakcyjna cena i krótki czas oczekiwania na dokumentację, różnorodność oferty i wysoka jakość dokumentacji projektowej, profesjonalne doradztwo projektowe, aktualne koszty budowy na podstawie rzetelnie opracowanych kosztorysów, wizualizacje wnętrz oraz filmy i zdjęcia z realizacji, a ponadto społeczność budujących Domy ARCHON+, która dla wielu jest źródłem inspiracji i wymianą doświadczeń.


Pokaż powierzchnie pomieszczeń na rzucie
Pokaż lustrzane odbicie
PARTER
39,59 (41,52)
1. Korytarz 5,31 (7,24)
2. Toaleta 4,30
3. Salon z aneksem kuchennym 21,90
4. Pokój 8,08
Pokaż powierzchnie pomieszczeń na rzucie
Pokaż lustrzane odbicie
PODDASZE
32,88 (41,44)
1. Schody 3,85
2. Pokój 12,57 (15,97)
3. Pokój 7,76 (11,00)
4. Pokój 8,70 (10,62)

Dane projektu Domku letniskowego na polance

Powierzchnie i wymiary

Powierzchnia użytkowa wg obowiązującej normy PN-ISO 9836, to powierzchnia wszystkich pomieszczeń budynku liczona w świetle ścian. Zgodnie z obowiązującym stanem prawnym w pomieszczeniach na poddaszu (tj. ze skosami) powierzchnia użytkowa:
- powyżej 2,2m jest liczona w 100%,
- pomiędzy 1,4m a 2,2m w 50%,
- poniżej 1,4m nie jest brana pod uwagę.

Powierzchnia terenu, zajęta przez budynek w stanie wykończonym, bez tarasów, schodów zewnętrznych i podjazdów (PN-ISO 9836)
W odróżnieniu od powierzchni netto i użytkowej liczona jest bez uwzględnienia wysokości pomieszczeń i pokazuje rzeczywistą wielkość podłogi w pomieszczeniach. Powierzchnia ta widnieje przy opisach rzutów w nawiasach.
Powierzchnia całkowita budynku (wg. PN-ISO 9836).
Powierzchnia całkowita budynku (w m2) to suma powierzchni wszystkich kondygnacji budynku liczona po obrysie zewnętrznym każdej kondygnacji na poziomie posadzki.
Za kondygnacje przyjmuje się kondygnacje znajdujące się całkowicie lub częściowo poniżej poziomu terenu,oraz kondygnacje powyżej poziomu terenu.
Objętość budynku, liczona zgodnie z normą PN-ISO-9836, czyli wraz z przegrodami zewnętrznymi i wewnętrznymi (ścianami, stropem, dachem i podmurówką).
Wysokość mierzona od poziomu terenu przy wejściu do budynku do kalenicy
Podane wartości nie uwzględniają powierzchni tarasów zewnętrznych.
Ważne! W zabudowie jednorodzinnej, na działce budowlanej o szerokości 16m lub mniejszej, dopuszcza się lokalizację budynku ścianą bez okien i drzwi w odległości 1,5m od granicy.

Technologia i konstrukcja

Eurokody
Konstrukcja zgodna z normami Eurokod więcej >>
Dopuszczamy możliwość zmiany zastosowanych materiałów oraz rodzaju elementów konstrukcyjnych np. stropów, przy zachowaniu nie gorszych parametrów technicznych. Zgoda na wprowadzenie w/w zmian stanowi część dokumentacji technicznej.
Zmiany wprowadzane są przez architekta z uprawnieniami podczas adaptacji projektu. Na wszystkie inne zmiany w projekcie wyrażamy bezpłatną zgodę.
ściany: pustak ceramiczny Porotherm 25 cm, styropian Termo Organika 15 cm, tynk
strop: płyta żelbetowa
ścianka kolankowa: 108 cm
dach: dwuspadowy, nachylenie 42 st. , więźba drewniana, dachówka ceramiczna CREATON
wentylacja: grawitacyjna

Przekrój

gotowy projekt Domek letniskowy na polance przekroj budynku

Obrys

polnoc

Dla każdego projektu dołączamy obrys budynku w skali 1:500, który można przerysować na kalkę i "przymierzyć" do mapy działki. Mapa przeznaczona do celów projektowych jest wykonana właśnie w tej skali. Odwrócona kalka pozwoli na sprawdzenie ustawienia domu w lustrzanym odbiciu.

pobierz obrys pdf pobierz obrys dxf

Elewacje

Pokaż lustrzane odbicie Elewacja frontowa projekt domek letniskowy na polance b07e8cbd140f29ff9e5dc8a195f930c8 264 Elewacja frontowa
Elewacja boczna projekt domek letniskowy na polance 1ef28e1aef2c8413a18e419a0c87c8a8 265 Elewacja boczna
Elewacja boczna projekt domek letniskowy na polance 1425de0df686ec15b8a680c85d95fc0d 266 Elewacja boczna
Elewacja ogrodowa projekt domek letniskowy na polance fdf9736a7d9faea18c3710165afefb77 267 Elewacja ogrodowa

Interesujący projekt domku letniskowego z poddaszem użytkowym o prostej bryle z dwuspadowym dachem. To doskonała propozycja dla osób, ceniących możliwość kameralnego wypoczynku wakacyjnego, w ulubionym otoczeniu przyrody. Domek posiada starannie zaprojektowany program funkcjonalny, optymalnie dostosowany do potrzeb letników, gwarantujący im maksimum wygody podczas urlopu. Wykończenie elewacji podkreśla nowoczesny charakter budynku, jasny tynk dodaje lekkości i elegancji, a drewniana okładzina jest naturalnym akcentem, pięknie integrującym dom z otoczeniem. Nad strefą wejściową zaprojektowano płaską formę zadaszenia, a nad tarasem przewidziano drewnianą pergolę, która w połączeniu z zasłonami lub pnącymi roślinami stworzy klimatyczną przestrzeń relaksu na świeżym powietrzu. Na tarasie jest miejsce, by zaaranżować kącik jadalniany, a także część wypoczynkową. Duże przeszklenie z przesuwnym systemem otwierania płynnie łączy taras z wnętrzem, zapewnia jego doskonałe doświetlenie, a także daje możliwość podziwiania przyrody w szerokim kadrze. Na parterze zaprojektowano otwartą strefę dzienną łączącą funkcję salonu, jadalni oraz aneksu kuchennego. Ponadto, przewidziano tutaj wygodną sypialnię i łazienkę z prysznicem. Poddasze mieści dużą sypialnię główną oraz dwa pokoje dla dzieci, większy mogą wygodnie użytkować dwie osoby. Szerokie portfenetry zapewniają dużą ilość naturalnego światła. W projekcie uwzględniono odpowiednią ilość powierzchni do przechowywania, w każdej sypialni oraz w korytarzu jest miejsce na pojemne szafy ubraniowe. "Domek letniskowy" na polance należy do kategorii: projekty domów z poddaszem użytkowym, projekty domów nowoczesnych, projekty domów małych, projekty domów z dachem dwuspadowym.

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?