Projekt domu Domek letniskowy nad jeziorkiem

2 980 zł  2 530 zł (2 056,91 zł netto)
gotowy projekt Domek letniskowy nad jeziorkiem widok 1
Domek letniskowy parterowy
3 pokoje, 1 łazienka, kominek

 • Powierzchnia zabudowy 62,06 m²
 • Powierzchnia domu 46,51 m²
 • Min. wymiary działki 17,8 x 14,3 m

Do końca promocji:
2019 08 01 stopwatch 01
2 980 zł
2 530 zł (2 056,91 zł netto)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 2 480 zł
  ZAMÓW PROJEKT
Projekt dostępny od ręki
dodatkowe instalacje

Masz pytania?
Zadzwoń
+48 12 37 21 900 pn-pt 8-19, sb. 9-13
GRATIS EXTRA DODATKI
 • Poradnik Inwestora
 • Poradnik Energooszczędny
 • Teczka na dokumenty
 • Bezpłatna dostawa
 • Zgoda na zmiany
 • Charakterystyka energetyczna
 • Zestawienie materiałów
RABATY NA PRODUKTY DODATKOWE
 • Garaż 50% taniej
 • Kosztorys za 129 zł
 • Gotowe projekty instalacji 100 zł taniej
 • Tablica Informacyjno - Budowlana 5 zł
 • Dziennik Budowy 12 zł
Zamawiając Projekt Domu ARCHON+ nie płacisz za koszty dostawy. Zamówienia realizujemy darmową przesyłką do paczkomatów lub przez kuriera. To Ty decydujesz, która forma bardziej Ci odpowiada.
Zapewniamy Ci bezpieczne zakupy w ARCHON+ z 90 dniowym prawem do wymiany zakupionego projektu domu. Gwarantujemy również możliwość zwrotu projektu do 30 dni od daty zakupu.
Wprowadzanie niewielkich zmian i modyfikacji w projektach typowych pozwala dostosować projekt do indywidualnych potrzeb jego przyszłych mieszkańców. Zmiany i modyfikacje wprowadzane są przez architekta adaptującego. We wszystkich projektach domów ARCHON+ można wprowadzać zmiany i modyfikacje. Każdy projekt zawiera bezpłatną zgodę na część podstawowych zmian.
Wszystkie projekty domów ARCHON+ są oferowane w formie zgodnej z nowym Prawem budowlanym (Dz. U. 2020 poz. 471, tekst jednolity, Dz. U. 2020, poz. 1333) z dnia 19 września 2020 roku i składają się z 3 egzemplarzy projektu architektoniczno-budowlanego i 3 egzemplarzy projektu technicznego.
Nowa forma Projektu 3+3 ARCHON+ to kompletna dokumentacja techniczna w 3 egzemplarzach zawierająca:
 • Projekt architektoniczno-budowlany - zakres projektu architektonicznego
 • Projekt techniczny - zakres projektu konstrukcyjnego i projektów instalacji wewnętrznych

Pokaż powierzchnie pomieszczeń
Pokaż lustrzane odbicie
PARTER
46,51
1. Salon z aneksem kuchennym 25,24
2. Pokój 9,65
3. Łazienka 3,04
4. Pokój 8,58

Dane projektu Domku letniskowego nad jeziorkiem

Powierzchnie i wymiary

Powierzchnia użytkowa wg obowiązującej normy PN-ISO 9836, to powierzchnia wszystkich pomieszczeń budynku liczona w świetle ścian. Zgodnie z obowiązującym stanem prawnym w pomieszczeniach na poddaszu (tj. ze skosami) powierzchnia użytkowa:
- powyżej 2,2m jest liczona w 100%,
- pomiędzy 1,4m a 2,2m w 50%,
- poniżej 1,4m nie jest brana pod uwagę.

Powierzchnia terenu, zajęta przez budynek w stanie wykończonym, bez tarasów, schodów zewnętrznych i podjazdów (PN-ISO 9836)
W odróżnieniu od powierzchni netto i użytkowej liczona jest bez uwzględnienia wysokości pomieszczeń i pokazuje rzeczywistą wielkość podłogi w pomieszczeniach. Powierzchnia ta widnieje przy opisach rzutów w nawiasach.
Powierzchnia całkowita budynku (wg. PN-ISO 9836).
Powierzchnia całkowita budynku (w m2) to suma powierzchni wszystkich kondygnacji budynku liczona po obrysie zewnętrznym każdej kondygnacji na poziomie posadzki.
Za kondygnacje przyjmuje się kondygnacje znajdujące się całkowicie lub częściowo poniżej poziomu terenu,oraz kondygnacje powyżej poziomu terenu.
Objętość budynku, liczona zgodnie z normą PN-ISO-9836, czyli wraz z przegrodami zewnętrznymi i wewnętrznymi (ścianami, stropem, dachem i podmurówką).
Wysokość mierzona od poziomu terenu przy wejściu do budynku do kalenicy
Podane wartości nie uwzględniają powierzchni tarasów zewnętrznych.
Ważne! W zabudowie jednorodzinnej, na działce budowlanej o szerokości 16m lub mniejszej, dopuszcza się lokalizację budynku ścianą bez okien i drzwi w odległości 1,5m od granicy.

Technologia i konstrukcja

Eurokody
Konstrukcja zgodna z normami Eurokod więcej >>
Dopuszczamy możliwość zmiany zastosowanych materiałów oraz rodzaju elementów konstrukcyjnych np. stropów, przy zachowaniu nie gorszych parametrów technicznych. Zgoda na wprowadzenie w/w zmian stanowi część dokumentacji technicznej.
Zmiany wprowadzane są przez architekta z uprawnieniami podczas adaptacji projektu. Na wszystkie inne zmiany w projekcie wyrażamy bezpłatną zgodę.
ściany: pustak ceramiczny Porotherm 18,8 cm, styropian Termo Organika 20 cm, tynk
strop: drewniany
dach: dwuspadowy, nachylenie 30 st. , więźba drewniana, dachówka ceramiczna CREATON
wentylacja: grawitacyjna

Przekrój

Obrys

polnoc

Dla każdego projektu dołączamy obrys budynku w skali 1:500, który można przerysować na kalkę i "przymierzyć" do mapy działki. Mapa przeznaczona do celów projektowych jest wykonana właśnie w tej skali. Odwrócona kalka pozwoli na sprawdzenie ustawienia domu w lustrzanym odbiciu.

pobierz obrys pdf pobierz obrys dxf

Elewacje

Pokaż lustrzane odbicie Elewacja frontowa projekt domek letniskowy nad jeziorkiem 4ccc02ebd601cc0ef11eb4bedc9581bf 264 Elewacja frontowa
Elewacja boczna projekt domek letniskowy nad jeziorkiem 5ef5a4d8e8f06b65f24008ab17d0e75d 265 Elewacja boczna
Elewacja boczna projekt domek letniskowy nad jeziorkiem 96e91255d555d290dc60f4c539244a0b 266 Elewacja boczna
Elewacja ogrodowa projekt domek letniskowy nad jeziorkiem b18e84d341b7328275848fbcdaf3a92a 267 Elewacja ogrodowa

Projekt parterowego domku letniskowego o prostej bryle i ustawnym wnętrzu, oferującym komfortowe warunki użytkowania podczas urlopu, czy wakacyjnego wypoczynku. Do wykończenia elewacji zastosowano jasny oraz ciemnu tynk z akcentami w postaci drewnianej okładziny, która pięknie integruje domek z naturalnym otoczeniem. W projekcie przewidziano klimatyczny taras, który powiększa przestrzeń wypoczynkową domku, dzięki zadaszeniu letnicy mogą z niego korzystać niezależnie od warunków pogodowych. Wewnętrzny układ funkcjonalny w optymalny sposób zagospodarowuje całą przestrzeń domku, przewidziano w nim także sporo miejsc do przechowywania, co z pewnością podniesie komfort użytkowania. Atutem jest także zastosowanie klarownego podziału na strefę dzienną i nocną. W części dziennej znajduje się ustawny salon z narożną sofą oraz aneks kuchenny połączony z jadalnią. Szerokie przeszklenie z wyjściem na taras otwiera wnętrze na widok przyrody i uatrakcyjnia rodzinny wypoczynek. W ramach strefy nocnej zaprojektowano sypialnię dla rodziców oraz pokój dla dzieci, w którym jest miejsce na trzy łóżka, jedno z nich to łóżko piętrowe. Program domku uzupełnia jasna łazienka z prysznicem, zlokalizowana na osi wejścia głównego. Zaprezentowany projekty powiększa naszą kolekcję: projekty domków letniskowych, należy także do kategorii: projekty domów parterowych, projekty domów małych.

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?