Projekt domu  Domek letniskowy nad potoczkiem

2 990 zł (2 430,89 netto)
Domek letniskowy parterowy
1 pokój, 1 łazienka, antresola

 • Powierzchnia zabudowy 37,35 m²
 • Powierzchnia domu 37,78 m²
 • Min. wymiary działki 14,0 x 13,3 m
Koszty budowy
na I kwartał 2024

113 600 zł


Masz pytania?
Zadzwoń
+48 12 37 21 900 pn-pt 8-19, sb. 9-13
GRATIS EXTRA DODATKI
 • Teczka na dokumenty
 • Bezpłatna dostawa
 • Zgoda na zmiany
 • Charakterystyka energetyczna
 • Zestawienie materiałów do projektów posiadających kosztorys budowlany
RABATY NA PRODUKTY DODATKOWE
 • Garaż 30% taniej
 • Kosztorys za 149 zł
 • Gotowe projekty instalacji 100 zł taniej
 • Tablica Informacyjno - Budowlana 20 zł
 • Dziennik Budowy 20 zł
Zamawiając Projekt Domu ARCHON+ nie płacisz za koszty dostawy. Zamówienia realizujemy darmową przesyłką do paczkomatów lub przez kuriera. To Ty decydujesz, która forma bardziej Ci odpowiada.
Zapewniamy Ci bezpieczne zakupy w ARCHON+ z 90 dniowym prawem do wymiany zakupionego projektu domu. Gwarantujemy również możliwość zwrotu projektu do 30 dni od daty zakupu.
Wprowadzanie niewielkich zmian i modyfikacji w projektach typowych pozwala dostosować projekt do indywidualnych potrzeb jego przyszłych mieszkańców. Zmiany i modyfikacje wprowadzane są przez architekta adaptującego. We wszystkich projektach domów ARCHON+ można wprowadzać zmiany i modyfikacje. Każdy projekt zawiera bezpłatną zgodę na część podstawowych zmian.

Atrakcyjna cena i krótki czas oczekiwania na dokumentację, różnorodność oferty i wysoka jakość dokumentacji projektowej, profesjonalne doradztwo projektowe, aktualne koszty budowy na podstawie rzetelnie opracowanych kosztorysów, wizualizacje wnętrz oraz filmy i zdjęcia z realizacji, a ponadto społeczność budujących Domy ARCHON+, która dla wielu jest źródłem inspiracji i wymianą doświadczeń.


Pokaż powierzchnie pomieszczeń na rzucie
Pokaż lustrzane odbicie
PARTER
26,56 (27,49)
1. Hol 4,21 (5,09)
2. Salon z aneksem kuchennym 19,05 (19,10)
3. Łazienka 3,30
Pokaż powierzchnie pomieszczeń na rzucie
Pokaż lustrzane odbicie
ANTRESOLA
11,22 (21,67)
1. Antresola 11,22 (21,67)

Dane projektu Domku letniskowego nad potoczkiem

Powierzchnie i wymiary

Powierzchnia użytkowa wg obowiązującej normy PN-ISO 9836, to powierzchnia wszystkich pomieszczeń budynku liczona w świetle ścian. Zgodnie z obowiązującym stanem prawnym w pomieszczeniach na poddaszu (tj. ze skosami) powierzchnia użytkowa:
- powyżej 2,2m jest liczona w 100%,
- pomiędzy 1,4m a 2,2m w 50%,
- poniżej 1,4m nie jest brana pod uwagę.

Powierzchnia terenu, zajęta przez budynek w stanie wykończonym, bez tarasów, schodów zewnętrznych i podjazdów (PN-ISO 9836)
W odróżnieniu od powierzchni netto i użytkowej liczona jest bez uwzględnienia wysokości pomieszczeń i pokazuje rzeczywistą wielkość podłogi w pomieszczeniach. Powierzchnia ta widnieje przy opisach rzutów w nawiasach.
Powierzchnia całkowita budynku (wg. PN-ISO 9836).
Powierzchnia całkowita budynku (w m2) to suma powierzchni wszystkich kondygnacji budynku liczona po obrysie zewnętrznym każdej kondygnacji na poziomie posadzki.
Za kondygnacje przyjmuje się kondygnacje znajdujące się całkowicie lub częściowo poniżej poziomu terenu,oraz kondygnacje powyżej poziomu terenu.
Objętość budynku, liczona zgodnie z normą PN-ISO-9836, czyli wraz z przegrodami zewnętrznymi i wewnętrznymi (ścianami, stropem, dachem i podmurówką).
Wysokość mierzona od poziomu terenu przy wejściu do budynku do kalenicy
Podane wartości nie uwzględniają powierzchni tarasów zewnętrznych.
Ważne! W zabudowie jednorodzinnej, na działce budowlanej o szerokości 16m lub mniejszej, dopuszcza się lokalizację budynku ścianą bez okien i drzwi w odległości 1,5m od granicy.

Technologia i konstrukcja

Eurokody
Konstrukcja zgodna z normami Eurokod więcej >>
Dopuszczamy możliwość zmiany zastosowanych materiałów oraz rodzaju elementów konstrukcyjnych np. stropów, przy zachowaniu nie gorszych parametrów technicznych. Zgoda na wprowadzenie w/w zmian stanowi część dokumentacji technicznej.
Zmiany wprowadzane są przez architekta z uprawnieniami podczas adaptacji projektu. Na wszystkie inne zmiany w projekcie wyrażamy bezpłatną zgodę.
ściany: pustak ceramiczny Porotherm 18,8 cm, styropian Termo Organika 15 cm, tynk
strop: płyta żelbetowa
ścianka kolankowa: 88 cm
dach: dwuspadowy, nachylenie 37 st. , więźba drewniana, dachówka ceramiczna CREATON, okno dachowe VELUX
wentylacja: grawitacyjna

Przekrój

gotowy projekt Domek letniskowy nad potoczkiem przekroj budynku

Obrys

polnoc

Dla każdego projektu dołączamy obrys budynku w skali 1:500, który można przerysować na kalkę i "przymierzyć" do mapy działki. Mapa przeznaczona do celów projektowych jest wykonana właśnie w tej skali. Odwrócona kalka pozwoli na sprawdzenie ustawienia domu w lustrzanym odbiciu.

pobierz obrys pdf pobierz obrys dxf

Elewacje

Pokaż lustrzane odbicie Elewacja frontowa projekt domek letniskowy nad potoczkiem c1865b21d5ac8a418cea901f557f89d1 264 Elewacja frontowa
Elewacja boczna projekt domek letniskowy nad potoczkiem 17e1f8ffbf7d7cefcdd06832fb593c3d 265 Elewacja boczna
Elewacja boczna projekt domek letniskowy nad potoczkiem 5c602dbf110938d6a8de39c01790d161 266 Elewacja boczna
Elewacja ogrodowa projekt domek letniskowy nad potoczkiem c00fa7d9fb25c26f63ed21f3c9368a51 267 Elewacja ogrodowa

Projekt atrakcyjnego domku rekreacyjnego, który umożliwi spełnienie marzeń o własnym, zacisznym azylu w otoczeniu przyrody. To prosty w realizacji budynek parterowy z antresolą, który można zrealizować na zgłoszenie. Wnętrze zostało w racjonalny sposób zagospodarowane i zapewnia wygodę użytkowania. Elewacje wykończono jasnym i grafitowym tynkiem oraz wzbogacono naturalną okładziną drewnianą. Przestrzeń rekreacyjna na świeżym powietrzu to przesłonięty pergolą taras, na którym użytkownicy mają miejsce, by zaaranżować kącik jadalniany i wypoczynkowy. Duże przeszklenia pięknie doświetlają wnętrze domu. Przestrzeń salonu mieści wygodną, narożną kanapę z pufami, a w jadalni można rozłożyć duży stół, by wspólnie celebrować rodzinne posiłki. Aneks kuchenny został wyposażony w funkcjonalną zabudowę liniową. W projekcie domu przewidziano także naturalnie doświetloną łazienkę z nowoczesnym prysznicem. Na antresoli zlokalizowana zastała strefa nocna, w której przewidziano miejsce na wygodny nocleg dla pięciu osób: jedno szerokie łóżko małżeńskie oraz trzy łóżka pojedyncze. Przestrzeń rodziców została wizualnie wyodrębniona w ramach antresoli. Portfenetr oraz okna dachowe zapewniają odpowiednie doświetlenie. „Domek letniskowy nad potoczkiem” to projekt, który należy do kolekcji: projekty domków letniskowych do 35 m2, projekty domów do 70 m2 powierzchni zabudowy, projekty domów parterowych, projekty domów tanich w budowie.

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?