Projekt domu  Domek letniskowy nad źródełkiem 3

3 450 zł (2 804,88 netto)
Domek letniskowy z poddaszem użytkowym
2 pokoje, 1 łazienka, antresola, kominek

 • Powierzchnia zabudowy 46,01 m²
 • Powierzchnia domu 49,99 m²
 • Min. wymiary działki 14,0 x 16,3 m
 • 12,0 x 15,5 m
 • Likwidacja okien dachowych, modyfikacja elewacji.

Masz pytania?
Zadzwoń
+48 12 37 21 900 pn-pt 8-19, sb. 9-13
GRATIS EXTRA DODATKI
 • Ekologiczne pudełko
 • Bezpłatna dostawa
 • Zgoda na zmiany
 • Charakterystyka energetyczna
 • Zestawienie materiałów do projektów posiadających kosztorys budowlany
RABATY NA PRODUKTY DODATKOWE
 • Garaż 30% taniej
 • Kosztorys za 189 zł
 • Gotowe projekty instalacji 100 zł taniej
 • Tablica Informacyjno - Budowlana 20 zł
 • Dziennik Budowy 20 zł
 • Teczka na dokumenty 20 zł
Zamawiając Projekt Domu ARCHON+ nie płacisz za koszty dostawy. Zamówienia realizujemy darmową przesyłką do paczkomatów lub przez kuriera. To Ty decydujesz, która forma bardziej Ci odpowiada.
Zapewniamy Ci bezpieczne zakupy w ARCHON+ z 90 dniowym prawem do wymiany zakupionego projektu domu. Gwarantujemy również możliwość zwrotu projektu do 30 dni od daty zakupu.
Wprowadzanie niewielkich zmian i modyfikacji w projektach typowych pozwala dostosować projekt do indywidualnych potrzeb jego przyszłych mieszkańców. Zmiany i modyfikacje wprowadzane są przez architekta adaptującego. We wszystkich projektach domów ARCHON+ można wprowadzać zmiany i modyfikacje. Każdy projekt zawiera bezpłatną zgodę na część podstawowych zmian.

Atrakcyjna cena i krótki czas oczekiwania na dokumentację, różnorodność oferty i wysoka jakość dokumentacji projektowej, profesjonalne doradztwo projektowe, aktualne koszty budowy na podstawie rzetelnie opracowanych kosztorysów, wizualizacje wnętrz oraz filmy i zdjęcia z realizacji, a ponadto społeczność budujących Domy ARCHON+, która dla wielu jest źródłem inspiracji i wymianą doświadczeń.


Pokaż powierzchnie pomieszczeń na rzucie
Pokaż lustrzane odbicie
PARTER
31,91 (33,79)
1. Salon z aneksem kuchennym 26,12 (28,00)
2. Schowek 2,32
3. Łazienka 3,47
Pokaż powierzchnie pomieszczeń na rzucie
Pokaż lustrzane odbicie
PODDASZE
18,08 (24,19)
1. Schody 3,17
2. Antresola 8,84 (12,25)
3. Pokój 6,07 (8,77)

Dane projektu Domku letniskowego nad źródełkiem 3

Powierzchnie i wymiary

Powierzchnia użytkowa wg obowiązującej normy PN-ISO 9836, to powierzchnia wszystkich pomieszczeń budynku liczona w świetle ścian. Zgodnie z obowiązującym stanem prawnym w pomieszczeniach na poddaszu (tj. ze skosami) powierzchnia użytkowa:
- powyżej 2,2m jest liczona w 100%,
- pomiędzy 1,4m a 2,2m w 50%,
- poniżej 1,4m nie jest brana pod uwagę.

Powierzchnia terenu, zajęta przez budynek w stanie wykończonym, bez tarasów, schodów zewnętrznych i podjazdów (PN-ISO 9836)
W odróżnieniu od powierzchni netto i użytkowej liczona jest bez uwzględnienia wysokości pomieszczeń i pokazuje rzeczywistą wielkość podłogi w pomieszczeniach. Powierzchnia ta widnieje przy opisach rzutów w nawiasach.
Powierzchnia całkowita budynku (wg. PN-ISO 9836).
Powierzchnia całkowita budynku (w m2) to suma powierzchni wszystkich kondygnacji budynku liczona po obrysie zewnętrznym każdej kondygnacji na poziomie posadzki.
Za kondygnacje przyjmuje się kondygnacje znajdujące się całkowicie lub częściowo poniżej poziomu terenu,oraz kondygnacje powyżej poziomu terenu.
Objętość budynku, liczona zgodnie z normą PN-ISO-9836, czyli wraz z przegrodami zewnętrznymi i wewnętrznymi (ścianami, stropem, dachem i podmurówką).
Wysokość mierzona od poziomu terenu przy wejściu do budynku do kalenicy
Podane wartości nie uwzględniają powierzchni tarasów zewnętrznych.
Ważne! W zabudowie jednorodzinnej, na działce budowlanej o szerokości 16m lub mniejszej, dopuszcza się lokalizację budynku ścianą bez okien i drzwi w odległości 1,5m od granicy.
Likwidacja okien dachowych, modyfikacja elewacji.

Technologia i konstrukcja

Eurokody
Konstrukcja zgodna z normami Eurokod więcej >>
Dopuszczamy możliwość zmiany zastosowanych materiałów oraz rodzaju elementów konstrukcyjnych np. stropów, przy zachowaniu nie gorszych parametrów technicznych. Zgoda na wprowadzenie w/w zmian stanowi część dokumentacji technicznej.
Zmiany wprowadzane są przez architekta z uprawnieniami podczas adaptacji projektu. Na wszystkie inne zmiany w projekcie wyrażamy bezpłatną zgodę.
ściany: pustak ceramiczny Porotherm 18,8 cm, styropian Termo Organika 15 cm, tynk
strop: płyta żelbetowa
ścianka kolankowa: 110 cm
dach: dwuspadowy, nachylenie 42 st. , więźba drewniana, blacha, okno dachowe FAKRO
wentylacja: grawitacyjna

Przekrój

gotowy projekt Domek letniskowy nad źródełkiem 3 przekroj budynku

Obrys

polnoc

Dla każdego projektu dołączamy obrys budynku w skali 1:500, który można przerysować na kalkę i "przymierzyć" do mapy działki. Mapa przeznaczona do celów projektowych jest wykonana właśnie w tej skali. Odwrócona kalka pozwoli na sprawdzenie ustawienia domu w lustrzanym odbiciu.

pobierz obrys pdf pobierz obrys dxf

Elewacje

Pokaż lustrzane odbicie Elewacja frontowa projekt domek letniskowy nad zrodelkiem 3 5bb788856e332ad7e301de0b08948028 264 Elewacja frontowa
Elewacja boczna projekt domek letniskowy nad zrodelkiem 3 500ff554845a264995977c0a9af28ef9 265 Elewacja boczna
Elewacja boczna projekt domek letniskowy nad zrodelkiem 3 5a5548c0c2c8f6d9ab4da710d424f7a5 266 Elewacja boczna
Elewacja ogrodowa projekt domek letniskowy nad zrodelkiem 3 c88eb95d1f4da9b3fc3a51c7d763686b 267 Elewacja ogrodowa

Przedstawiamy projekt wyjątkowego domku letniskowego o nowoczesnej formie, który należy do kolekcji: projekty domków letniskowych do 80 m2. Prywatny dom letniskowy to doskonałe rozwiązanie na wakacyjny lub weekendowy wypoczynek z rodziną, w otoczeniu przyrody, z daleka od zgiełku miasta. Prezentowany projekt zwraca uwagę komfortowym programem funkcjonalnym oraz panoramicznymi przeszkleniami, które otwierają widok na zieleń wokół domku oraz naturalnie doświetlają wnętrze. Prosta bryła została zaprojektowana w stylu nowoczesnej stodoły z dwuspadowym, bezokapowym dachem, pokrytym blachą z łączeniem na rąbek. Ciepła, drewniana okładzina pięknie komponuje się z jasnym i grafitowym tynkiem. Strefę wejściową praktycznie osłonięto przed opadami, a ażurowa, drewniana pergola jest ozdobą tarasu. Na parterze przewidziano strefę dzienną, gdzie znajdziemy salon z narożną sofą przed kominkiem i TV, jadalnię ze stołem na 6 osób oraz aneks kuchenny. Mieści się tutaj również łazienka z prysznicem oraz pomieszczenie gospodarcze. Szerokie, przesuwne szklane drzwi płynnie łączą salon z tarasem, który sprawdzi się jako jadalnia na świeżym powietrzu. Wygodna strefa nocna mieści się na antresoli, gdzie zaprojektowano wydzieloną sypialnię dla rodziców oraz miejsce z dwoma łóżkami dla dzieci. Całość została naturalnie doświetlona przez dwa panoramiczne przeszklenia. Zaprezentowany projekt domu należy do kategorii: projekty małych domów, projekty domów na wąską działkę, projekty domów w stylu nowoczesnej stodoły oraz projekty domów z antresolą.

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?