Projekty dla dewelopera mobile

Ponad 1600 gotowych projektów domów i budynków wielorodzinnych z RABATEM 250 zł!

Inwestycja zaczyna się od dobrego projektu z kosztorysem! 28-letnie doświadczenie w projektowaniu oraz systematyczna obserwacja rynku budowlanego sprawiają, że projekty ARCHON+ zawierają rozwiązania ekonomiczne w budowie i eksploatacji, a jednocześnie bardzo solidne i trwałe. Dzięki temu nasza oferta ponad 1600 najlepszych projektów domów jedno i dwurodzinnych, do zabudowy bliźniaczej i szeregowej oraz atrakcyjna oferta budynków wielorodzinnych, to idealna propozycja dla Deweloperów realizujących swoje inwestycje na terenie całego kraju. W ramach współpracy zapewniamy profesjonalne doradztwo architektów, konstruktorów i instalatorów na każdym etapie realizacji inwestycji, w tym pomoc w doborze odpowiednich projektów oraz opracowaniu koncepcji zagospodarowania osiedla.

Nowe projekty domów RABAT 250 zł
Nowe projekty domów
Projekty domów bliźniaczych RABAT 250 zł
Bliźniaki
Projekty budynków szeregowych dla dewelopera RABAT 250 zł
Szeregówki
Domy wielorodzinne dla dewelopera RABAT 250 zł
Wielorodzinne
Dla dewelopera projekty domów dwurodzinnych RABAT 250 zł
Dwurodzinne
Dla dewelopera projekty domów jednorodzinnych RABAT 250 zł
Jednorodzinne
Intensywna zabudowa jednorodzinna dla dewelopera RABAT 250 zł
Intensywna zabudowa jednorodzinna
Wszystkie projekty dla dewelopera RABAT 250 zł
Wszystkie projekty dla dewelopera

 

Kosztorys budowlany
aktualizowany na każdy kwartał ZAMÓW TERAZ
Aktualne kosztorysy budowlane
Bezpłatny katalog
z projektami dla dewelopera ZAMÓW TERAZ
Zamów bezpłatny katalog
NEWSLETTER
bądź na bieżąco ZAPISZ SIĘ
Zapisz się do newslettera

 

FILMY Z REALIZACJI

Projekt domu nad bulwarem 3 (BN)
Film z realizacji
Dom nad bulwarem 3 (BN)
Projekt domu w aksamitkach
Film z realizacji
Dom w aksamitkach
Projekt domu w klematisach 7
Film z realizacji
Dom w klematisach 7
Projekt domu klematisach 11
Film z realizacji
Dom w klematisach 11

DODATKOWO OFERUJEMY:

Atrakcyjne rabaty
ATRAKCYJNE RABATY

Oferujemy korzystne rabaty na zakup projektów domów i budynków wielorodzinnych z naszej oferty. Ponadto, do wtorku 18.12.2018r. do godziny 8:00 obowiązuje RABAT 250 zł na każdy projekt domu ARCHON+. Do projektu dodajemy bezpłatnie extra dodatki o wartości 1900 zł. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo architektów, konstruktorów i instalatorów na każdym etapie realizacji inwestycji. Znając preferencje Klientów, pomożemy Państwu wybrać najlepsze projekty domów z kolekcji ARCHON+ lub zaoferujemy wykonanie projektu indywidualnego.

O szczegóły proszę zapytać naszych Doradców. Tel. 12 37 21 990, e-mail: deweloper@archon.pl

Zagospodarowanie terenu
BEZPŁATNA KONCEPCJA ZAGOSPODAROWANIA TERENU

Nasi architekci chętnie pomogą w zakresie analizy możliwości inwestycyjnych Twojej działki lub weryfikacji zapisów Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP). Dodatkowo oferujemy konsultacje dotyczące zagospodarowania działek. Zobacz jakie informacje i materiały bedą potrzebne do wykonania wstępnej koncepcji zagospodarowania terenu oraz poznaj atuty naszych projektów domów dla dewelopera.

Wizualizacja osiedli
WIZUALIZACJE OSIEDLI

Wizualizacje osiedli przygotowywane są w bardzo wysokiej jakości. Idealnie nadają się na materiały reklamowe publikowane w internecie, drukowane na ulotkach, a nawet do druku na billboardy formatu 5x4 m. Nasz Klient zawsze ma wpływ na kolorystykę i detale zamieszczonych na wizualizacji budynków oraz ich otoczenia. Inwestor może dowolnie kadrować ujęcia tworzonego osiedla, mając znaczny wpływ na stworzenie fotorealistycznych materiałów graficznych.

Kosztorysy
GOTOWE KOSZTORYSY BUDOWLANE NA CD

Zbuduj tanio i szybko osiedle domów i budynków wielorodzinnych. Skorzystaj z gotowych kosztorysów budowlanych aktualizowanych na każdy kwartał, które umożliwiają modyfikację cen materiałów, robocizny i sprzętu, modyfikację zastosowanej technologii oraz łatwy eksport danych do innych programów kosztorysowych.

Pakiet graficzny dla dewelopera
PAKIET GRAFICZNY DO PREZENTACJI INWESTYCJI NA STRONIE INTERNETOWEJ

Do każdego zakupionego projektu otrzymacie Państwo gratis pakiet graficzny składający się z: 2 wizualizacji, rzutów kondygnacji, przekroju, 4 elewacji, umożliwiający pełną prezentację każdego projektu domu na stronie www.

Wizualizacja wnętrza
WIZUALIZACJE WNĘTRZ

Dodatkowo, w większości przypadków, pakiet graficzny może zostać poszerzony o atrakcyjne, wykonane w nowoczesnej stylistyce wnętrza: stref dziennych, kuchni czy łazienek. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat wizualizacji wnętrz, skontaktuj się z nami, tel. 12 37 21 990, e-mail: deweloper@archon.pl

Projekt baneru reklamowego dla inwestycji dewelopera
PROJEKT BANERA REKLAMOWEGO

Proponujemy Państwu wykonanie profesjonalnego projektu graficznego realizowanej inwestycji, który można wykorzystać do przygotowania: banera reklamowego, billboardu lub reklamy prasowej.

Makieta domu
MAKIETY DOMÓW I OSIEDLI

Wysokiej jakości makiety pomogą Państwu w prezentacji planowanej inwestycji. Największą popularnością cieszą się makiety domów i osiedli wykonane w skali 1:70 i 1:100. Istnieje możliwość dostosowania skali makiety do indywidualnych potrzeb Klienta. O szczegóły zapytaj naszych Doradców, tel. tel. 12 37 21 990, e-mail: deweloper@archon.pl

Karta mieszkania - przykład
KARTY MIESZKAŃ BUDYNKÓW WIELORODZINNYCH

Na karcie znajdziecie Państwo wizualizację całego budynku wielorodzinnego z zaznaczoną lokalizacją mieszkania oraz duży, czytelny rzut ze zwymiarowanymi wszystkimi pomieszczeniami. Karty są przygotowane dla każdego z dostępnych mieszkań w budynku.

Osiedla domów - serwis deweloperów
REKLAMA NA WWW.OSIEDLADOMOW.PL
  • możliwość reklamy sprzedawanych domów/ mieszkań realizowanych z naszych projektów,
  • atrakcyjna oferta dla Dewelopera,
  • osiedla domów - prezentacje deweloperów z całej Polski,
  • galeria realizacji - imponujące zdjęcia osiedli domów,
  • poradnik Inwestora stworzony z myślą o Deweloperze,
  • forum o osiedlach domów,
  • specjalne konkursy i promocje dla Deweloperów.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Aby uzyskać więcej szczegółów zadzwoń pod numer tel: 12 37 21 990
lub wyślij e-mail na deweloper@archon.pl

REALIZACJE DOMÓW I OSIEDLI MIESZKANIOWYCH

Zobacz wybrane zdjęcia z realizacji.

Nowe projekty domów
Projekty domów bliźniaczych
Projekty budynków szeregowych dla dewelopera
Domy wielorodzinne dla dewelopera
Dla dewelopera projekty domów dwurodzinnych
Dla dewelopera projekty domów jednorodzinnych
Intensywna zabudowa jednorodzinna dla dewelopera
Wszystkie projekty dla dewelopera

 

Hqdefault

28-letnie doświadczenie w projektowaniu i systematyczna obserwacja rynku budowlanego sprawia, że projekty ARCHON+ zawierają rozwiązania proste i ekonomiczne, a jednocześnie solidne i trwałe. Już od wielu lat współpracujemy z Deweloperami przy realizacji osiedli domów i budynków wielorodzinnych. Współpraca z nami to minimalizacja ryzyka inwestycyjnego i sprawdzone rozwiązania, a duży wybór projektów domów i budynków wielorodzinnych pozwoli stworzyć osiedle odpowiadające różnym potrzebom Państwa Klientów. Na naszym koncie mamy już dziesiątki zrealizowanych osiedli, posiadamy dostęp do branżystów na każdym etapie realizacji inwestycji, jak nikt znamy preferencje Klientów. Wszystkie projekty domów jedno- i wielorodzinnych wraz z cenami można zobaczyć na naszej stronie archon.pl. Na stronie znajduje się również kilkadziesiąt tysięcy zdjęć z realizacji wgranych przez naszych klientów. Najlepszą rekomendacją dla projektów ARCHON+ są tysiące klientów, którzy mieszkają już w domach wybudowanych według jednego z naszych projektów i polecają je innym.

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger  Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?