Zrealizuj tanio i szybko osiedla i budynki wielorodzinne.

Projekty dla dewelopera

Ponad 1400 gotowych projektów domów i budynków wielorodzinnych z RABATEM 250 zł!

Inwestycja zaczyna się od dobrego projektu z kosztorysem! 27-letnie doświadczenie w projektowaniu oraz systematyczna obserwacja rynku budowlanego sprawiają, że projekty ARCHON+ zawierają rozwiązania ekonomiczne w budowie i eksploatacji, a jednocześnie bardzo solidne i trwałe. Dzięki temu nasza oferta ponad 1400 najlepszych projektów domów jedno i dwurodzinnych, do zabudowy bliźniaczej i szeregowej oraz atrakcyjna oferta budynków wielorodzinnych, to idealna propozycja dla Deweloperów realizujących swoje inwestycje na terenie całego kraju. W ramach współpracy zapewniamy profesjonalne doradztwo architektów, konstruktorów i instalatorów na każdym etapie realizacji inwestycji, w tym pomoc w doborze odpowiednich projektów oraz opracowaniu koncepcji zagospodarowania osiedla.

Nowe projekty domów
Nowe projekty domów
Projekty domów bliźniaczych
Bliźniaki
Projekty budynków szeregowych dla dewelopera
Szeregówki
Domy wielorodzinne dla dewelopera
Wielorodzinne
Dla dewelopera projekty domów dwurodzinnych
Dwurodzinne
Dla dewelopera projekty domów jednorodzinnych
Jednorodzinne
Intensywna zabudowa jednorodzinna dla dewelopera
Intensywna zabudowa jednorodzinna
Wszystkie projekty domów
Wszystkie projekty domów

 

Aktualne kosztorysy budowlane - projekty domów dla dewelopera

SKORZYSTAJ Z GOTOWYCH KOSZTORYSÓW! Kosztorysy budowlane aktualizowane na każdy kwartał bieżącego roku, dzięki czemu wycena inwestycji jest bardzo precyzyjna i dostosowana do aktualnych uwarunkowań na rynku.

Zamów bezpłatny katalog

ZAMÓW BEZPŁATNY KATALOG! Projekty domów dla DEWELOPERA
Zadzwoń: 12 37 21 990 lub wyślij e-mail: deweloper@archon.pl

 

FILMY Z REALIZACJI

Projekt domu nad bulwarem 3 (BN)
Film z realizacji
Dom nad bulwarem 3 (BN)
Projekt domu w aksamitkach
Film z realizacji
Dom w aksamitkach
Projekt domu w klematisach 7
Film z realizacji
Dom w klematisach 7
Projekt domu klematisach 11
Film z realizacji
Dom w klematisach 11

DODATKOWO OFERUJEMY:

Atrakcyjne rabaty
ATRAKCYJNE RABATY

Oferujemy korzystne rabaty na zakup projektów domów i budynków wielorodzinnych z naszej oferty. Ponadto, do czwartku 1.02.2018r. do godziny 8:00 obowiązuje RABAT 250 zł na każdy projekt domu ARCHON+. Do projektu dodajemy bezpłatnie extra dodatki o wartości 1900 zł. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo architektów, konstruktorów i instalatorów na każdym etapie realizacji inwestycji. Znając preferencje Klientów, pomożemy Państwu wybrać najlepsze projekty domów z kolekcji ARCHON+ lub zaoferujemy wykonanie projektu indywidualnego.

O szczegóły proszę zapytać naszych Doradców. Tel. 12 37 21 990, e-mail: deweloper@archon.pl

Zagospodarowanie terenu
KONCEPCJA ZAGOSPODAROWANIA TERENU

Oferujemy bezpłatne przygotowanie koncepcji zagospodarowania terenu wraz z doborem optymalnych projektów domów z naszej kolekcji. Ponadto architekci ARCHON+ pozostają do dyspozycji w zakresie analizy możliwości zagospodarowania działki, czy weryfikacji zapisów Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego.

Wizualizacja osiedli
WIZUALIZACJE OSIEDLI

Wizualizacje osiedli przygotowywane są w bardzo wysokiej jakości. Idealnie nadają się na materiały reklamowe publikowane w internecie, drukowane na ulotkach, a nawet do druku na billboardy formatu 5x4 m. Nasz Klient zawsze ma wpływ na kolorystykę i detale zamieszczonych na wizualizacji budynków oraz ich otoczenia. Inwestor może dowolnie kadrować ujęcia tworzonego osiedla, mając znaczny wpływ na stworzenie fotorealistycznych materiałów graficznych.

Kosztorysy
GOTOWE KOSZTORYSY BUDOWLANE NA CD

Zbuduj tanio i szybko osiedle domów i budynków wielorodzinnych. Skorzystaj z gotowych kosztorysów budowlanych aktualizowanych na każdy kwartał, które umożliwiają modyfikację cen materiałów, robocizny i sprzętu, modyfikację zastosowanej technologii oraz łatwy eksport danych do innych programów kosztorysowych.

Pakiet graficzny dla dewelopera
PAKIET GRAFICZNY DO PREZENTACJI INWESTYCJI NA STRONIE INTERNETOWEJ

Do każdego zakupionego projektu otrzymacie Państwo gratis pakiet graficzny składający się z: 2 wizualizacji, rzutów kondygnacji, przekroju, 4 elewacji, umożliwiający pełną prezentację każdego projektu domu na stronie www.

Wizualizacja wnętrza
WIZUALIZACJE WNĘTRZ

Dodatkowo, w większości przypadków, pakiet graficzny może zostać poszerzony o atrakcyjne, wykonane w nowoczesnej stylistyce wnętrza: stref dziennych, kuchni czy łazienek. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat wizualizacji wnętrz, skontaktuj się z nami, tel. 12 37 21 990, e-mail: deweloper@archon.pl

Projekt baneru reklamowego dla inwestycji dewelopera
PROJEKT BANERA REKLAMOWEGO

Proponujemy Państwu wykonanie profesjonalnego projektu graficznego realizowanej inwestycji, który można wykorzystać do przygotowania: banera reklamowego, billboardu lub reklamy prasowej.

Makieta domu
MAKIETY DOMÓW I OSIEDLI

Wysokiej jakości makiety pomogą Państwu w prezentacji planowanej inwestycji. Największą popularnością cieszą się makiety domów i osiedli wykonane w skali 1:70 i 1:100. Istnieje możliwość dostosowania skali makiety do indywidualnych potrzeb Klienta. O szczegóły zapytaj naszych Doradców, tel. tel. 12 37 21 990, e-mail: deweloper@archon.pl

Karta mieszkania - przykład
KARTY MIESZKAŃ BUDYNKÓW WIELORODZINNYCH

Na karcie znajdziecie Państwo wizualizację całego budynku wielorodzinnego z zaznaczoną lokalizacją mieszkania oraz duży, czytelny rzut ze zwymiarowanymi wszystkimi pomieszczeniami. Karty są przygotowane dla każdego z dostępnych mieszkań w budynku.

Osiedla domów - serwis deweloperów
REKLAMA NA WWW.OSIEDLADOMOW.PL
  • możliwość reklamy sprzedawanych domów/ mieszkań realizowanych z naszych projektów,
  • atrakcyjna oferta dla Dewelopera,
  • osiedla domów - prezentacje deweloperów z całej Polski,
  • galeria realizacji - imponujące zdjęcia osiedli domów,
  • poradnik Inwestora stworzony z myślą o Deweloperze,
  • forum o osiedlach domów,
  • specjalne konkursy i promocje dla Deweloperów.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Aby uzyskać więcej szczegółów zadzwoń pod numer tel: 12 37 21 990
lub wyślij e-mail na deweloper@archon.pl

Realizacje domów i osiedli mieszkaniowych

Zobacz wybrane zdjęcia z realizacji Deweloperów, którzy już nam zaufali!

Dla dewelopera projekty domów jednorodzinnych
Projekty budynków dwurodzinnych
Projekty domów bliźniaczych
Domy szeregowe
Dla dewelopera intensywna zabudowa jednorodzinna
Projekty domów wielorodzinnych
Projekty budynków użyteczności publicznej
Projekty budynków socjalnych
Dla dewelopera intensywna zabudowa jednorodzinna
Projekty domów wielorodzinnych
Projekty budynków użyteczności publicznej
Projekty budynków socjalnych
Dla dewelopera intensywna zabudowa jednorodzinna
Projekty domów wielorodzinnych
Projekty budynków użyteczności publicznej
Projekty budynków socjalnych
 
 

 

Hqdefault

27-letnie doświadczenie w projektowaniu i systematyczna obserwacja rynku budowlanego sprawia, że projekty ARCHON+ zawierają rozwiązania proste i ekonomiczne, a jednocześnie solidne i trwałe. Już od wielu lat współpracujemy z Deweloperami przy realizacji osiedli domów i budynków wielorodzinnych. Współpraca z nami to minimalizacja ryzyka inwestycyjnego i sprawdzone rozwiązania, a duży wybór projektów domów i budynków wielorodzinnych pozwoli stworzyć osiedle odpowiadające różnym potrzebom Państwa Klientów. Na naszym koncie mamy już dziesiątki zrealizowanych osiedli, posiadamy dostęp do branżystów na każdym etapie realizacji inwestycji, jak nikt znamy preferencje Klientów. Wszystkie projekty domów jedno- i wielorodzinnych wraz z cenami można zobaczyć na naszej stronie archon.pl. Na stronie znajduje się również kilkadziesiąt tysięcy zdjęć z realizacji wgranych przez naszych klientów. Najlepszą rekomendacją dla projektów ARCHON+ są tysiące klientów, którzy mieszkają już w domach wybudowanych według jednego z naszych projektów i polecają je innym.