Zamów atrakcyjne MATERIAŁY GRAFICZNE

Atrakcyjne MATERIAŁY GRAFICZNE

Każda nowa Inwestycja wymaga odpowiedniej reklamy, która wyróżni Twoją ofertę na tle konkurencji. W ARCHON+ otrzymasz wysokiej jakości materiały graficzne (wizualizacje domów, rzuty, przekroje, elewacje) oraz karty mieszkań, które pomogą skutecznie promować Twoją Inwestycję.

Do każdego zakupionego projektu domu lub budynku wielorodzinnego oferujemy pakiet graficzny składający się z: wizualizacji domu oraz jego elewacji, rzutów poszczególnych kondygnacji, przekroju oraz sytuacji. Jakość dostarczonych materiałów umożliwia pełną prezentację projektu zarówno na stronach www, jak i w formie drukowanej.

Wizualizacje i elewacje

Wizualizacja front
Wizualizacja ogrodowa
Elewacja frontowa
Elewacja ogrodowa
Elewacja boczna
Elewacja boczna

Rzuty kondygnacji

Rzut parteru
Rzut kondycnacji

Przekrój i sytuacja

Przekrój
Sytuacja

Aranżacje wnętrz

Dodatkowo pakiet graficzny może zostać poszerzony o atrakcyjne aranżacje wnętrz: strefy dziennej z salonem i kuchnią oraz części prywatnej z łazienką i sypialniami.

Karty mieszkań do budynków wielorodzinnych

Karty mieszkań

Karty mieszkań pomogą w kompleksowej obsłudze Klienta oraz sprzedaży lokali mieszkalnych.

Dla budynków wielorodzinnych przygotowaliśmy indywidualne karty każdego mieszkania. Na wizualizacjach budynku oznaczone zostały poszczególne lokale wraz z ich lokalizacją na rzutach kondygnacji. Karty mieszkań pozwolą na bardziej szczegółową prezentację lokali, z czytelnym rzutem opisującym przeznaczenie pomieszczeń, ich powierzchnię oraz dokładne wymiary.

Wizualizacja 1
Wizualizacja 2

Wyróżnij swoją Inwestycję za pomocą unikalnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie wizualizacji osiedla domów! W ramach współpracy oferujemy wykonanie wizualizacji Twojego osiedla, jego wybranej części lub poszczególnych domów. Do Ciebie należy decyzja o kolorystyce, detalach umieszczonych na wizualizacjach lub sposobie wykadrowania ujęcia. Zareklamuj skutecznie swoją Inwestycję! Czytaj więcej

NOWOŚĆ - WIZUALIZACJE 3D

Wizualizacja 3D
Wizualizacja 3D

Realistyczne WIZUALIZACJE — Rzuty 3D przyciągają uwagę potencjalnych Klientów, to dzięki nim w wygodny sposób zaprezentujesz możliwości oraz układ pomieszczeń domu czy mieszkania nawet tym Klientom, którzy nie mają wyobraźni przestrzennej. WIZUALIZACJE 3D to coraz bardziej popularne rozwiązanie w marketingu inwestycji deweloperskich, gdyż są doskonałym wsparciem w ich promocji i sprzedaży. W ramach współpracy oferujemy WIZUALIZACJĘ 3D do wybranego projektu domu na podstawie istniejącego układu funkcjonalnego.

 

Wiemy, że realizacja nowej inwestycji mieszkaniowej to długotrwały i złożony proces, dlatego wraz z nowoczesnymi, ekonomicznymi w budowie projektami domów oferujemy Państwu naszą pomoc w trakcie realizacji, promocji oraz sprzedaży Inwestycji.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat pakietów graficznych oraz kart mieszkań, skontaktuj się z nami, tel. 12 37 21 990, e-mail: deweloper@archon.pl

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?