Bezpłatny pakiet graficzny

Bezpłatny pakiet graficzny

Każda nowa Inwestycja wymaga odpowiedniej reklamy, która wyróżni Twoją ofertę na tle konkurencji. W ARCHON+ otrzymasz bezpłatnie wysokiej jakości materiały graficzne (wizualizacje domów, rzuty, przekroje, elewacje) oraz karty mieszkań, które pomogą skutecznie promować Twoją Inwestycję.

Do każdego zakupionego projektu domu lub budynku wielorodzinnego oferujemy GRATIS pakiet graficzny składający się z: wizualizacji domu oraz jego elewacji, rzutów poszczególnych kondygnacji, przekroju oraz sytuacji. Jakość dostarczonych materiałów umożliwia pełną prezentację projektu zarówno na stronach www, jak i w formie drukowanej.

Wizualizacje i elewacje

Wizualizacja front
Wizualizacja ogrodowa
Elewacja frontowa
Elewacja ogrodowa
Elewacja boczna
Elewacja boczna

Rzuty kondygnacji

Rzut parteru
Rzut kondycnacji

Przekrój i sytuacja

Przekrój
Sytuacja

Aranżacje wnętrz

Dodatkowo pakiet graficzny może zostać poszerzony o atrakcyjne aranżacje wnętrz: strefy dziennej z salonem i kuchnią oraz części prywatnej z łazienką i sypialniami.

Bezpłatne karty mieszkań do budynków wielorodzinnych

Karty mieszkań

Karty mieszkań pomogą w kompleksowej obsłudze Klienta oraz sprzedaży lokali mieszkalnych.

Dla budynków wielorodzinnych przygotowaliśmy indywidualne karty każdego mieszkania. Na wizualizacjach budynku oznaczone zostały poszczególne lokale wraz z ich lokalizacją na rzutach kondygnacji. Karty mieszkań pozwolą na bardziej szczegółową prezentację lokali, z czytelnym rzutem opisującym przeznaczenie pomieszczeń, ich powierzchnię oraz dokładne wymiary.

Wizualizacja 1
Wizualizacja 2

Wyróżnij swoją Inwestycję za pomocą unikalnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie wizualizacji osiedla domów! W ramach współpracy oferujemy wykonanie wizualizacji Twojego osiedla, jego wybranej części lub poszczególnych domów. Do Ciebie należy decyzja o kolorystyce, detalach umieszczonych na wizualizacjach lub sposobie wykadrowania ujęcia. Zareklamuj skutecznie swoją Inwestycję! Czytaj więcej

 

Wiemy, że realizacja nowej inwestycji mieszkaniowej to długotrwały i złożony proces, dlatego wraz z nowoczesnymi, ekonomicznymi w budowie projektami domów oferujemy Państwu naszą pomoc w trakcie realizacji, promocji oraz sprzedaży Inwestycji.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat bezpłatnych pakietów graficznych oraz kart mieszkań, skontaktuj się z nami, tel. 12 37 21 990, e-mail: deweloper@archon.pl

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?