Bezpłatny pakiet graficzny

Bezpłatny pakiet graficzny

Każda nowa Inwestycja wymaga odpowiedniej reklamy, która wyróżni Twoją ofertę na tle konkurencji. W ARCHON+ otrzymasz bezpłatnie wysokiej jakości materiały graficzne (wizualizacje domów, rzuty, przekroje, elewacje) oraz karty mieszkań, które pomogą skutecznie promować Twoją Inwestycję.

Do każdego zakupionego projektu domu lub budynku wielorodzinnego oferujemy GRATIS pakiet graficzny składający się z: wizualizacji domu oraz jego elewacji, rzutów poszczególnych kondygnacji, przekroju oraz sytuacji. Jakość dostarczonych materiałów umożliwia pełną prezentację projektu zarówno na stronach www, jak i w formie drukowanej. Dodatkowo pakiet graficzny może zostać poszerzony o atrakcyjne aranżacje wnętrz: strefy dziennej z salonem i kuchnią oraz części prywatnej z łazienką i sypialniami.

Gotowy projekt Dom przy plantach Dom przy plantach - elewacja wejściowa
Gotowy projekt Dom przy plantach Dom przy plantach - elewacja ogrodowa
Gotowy projekt Dom przy plantach Dom przy plantach - kuchnia
Gotowy projekt Dom przy plantach Dom przy plantach - stylizacja
Gotowy projekt Dom przy plantach Dom przy plantach - otwarta strefa dzienna
Gotowy projekt Dom przy plantach Dom przy plantach - salon

Regularnie powiększamy kolekcję aranżacji wnętrz, które są dołączane każdorazowo do bezpłatnych pakietów graficznych.

Bezpłatne karty mieszkań do budynków wielorodzinnych

Karty mieszkań pomogą w kompleksowej obsłudze Klienta oraz sprzedaży lokali mieszkalnych.

Dla budynków wielorodzinnych przygotowaliśmy indywidualne karty każdego mieszkania. Na wizualizacjach budynku oznaczone zostały poszczególne lokale wraz z ich lokalizacją na rzutach kondygnacji. Karty mieszkań pozwolą na bardziej szczegółową prezentację lokali, z czytelnym rzutem opisującym przeznaczenie pomieszczeń, ich powierzchnię oraz dokładne wymiary.

Karty mieszkań

 

Wiemy, że realizacja nowej inwestycji mieszkaniowej to długotrwały i złożony proces, dlatego wraz z nowoczesnymi, ekonomicznymi w budowie projektami domów oferujemy Państwu naszą pomoc w trakcie realizacji, promocji oraz sprzedaży Inwestycji.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat bezpłatnych pakietów graficznych oraz kart mieszkań, skontaktuj się z nami, tel. 12 37 21 990, e-mail: deweloper@archon.pl

Wyróżnij swoją Inwestycję za pomocą unikalnych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie wizualizacji osiedla domów! W ramach współpracy oferujemy wykonanie wizualizacji Twojego osiedla, jego wybranej części lub poszczególnych domów. Do Ciebie należy decyzja o kolorystyce, detalach umieszczonych na wizualizacjach lub sposobie wykadrowania ujęcia. Zareklamuj skutecznie swoją Inwestycję! Czytaj więcej

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?