Temat założony przez Monika,
2 wpisy (ostatni wpis: )
Default avatar
Napisany przez Monika
#1

Witam serdecznie. Pod koniec marca rozpoczynamy prace wykończeniowe. W chwili obecnej - z pomocą architekta - kończymy prace przy aranzacji wnętrz. Jestem zadowolona z osiągniętego efektu. Mam jednak wątpliwości dotyczące rozwiązania wykończenia schodow w części widocznej od strony salonu. W zaproponowanym przez architekta rozwiązaniu w scianie ma pozostac jedynie otwór o szerokosci 40-50 cm wewnątrz którego będzie balustrada. Nie jestem przekonana do tego projektu. Innym rozwiazaniem miało być: wstawienie szklanych płyt od strony salonu (otwor na szerokośc duzego stopnia) i od strony jadalni lub kamiennych płyt (ten sam material z ktorego wykonany będzie kominek) na wysokość balustrady. Dodam jeszcze, że schody będa wykonane z kamienia, balustrada z kutego, oksydowanego metalu + drewniana poręcz. Proszę o podpowiedzi jak Państwo zaaranżowalisci tę scianę lub jak zamierzacie to zrobić.

Default avatar
Napisany przez Iwona
#2

Hej Monika,
Ja na trochę inny temat. W kwietniu zaczynamy budować dom pod czeremchą i pomyślałam sobie, że może podzieliłabyś się swoimi wrażeniami z budowy i zdjęciami z wnętrza domu, czy np. coś przerabialiście konkretnego. pozdrawiam Iwona. Podaje e-maila a6studio@3miasta.pl

White
KORZYSTNY KREDYT HIPOTECZNY
Skorzystaj z bezpłatnej analizy ofert kredytowych

Pisz BLOGA
Rozpocznij Swoją przygodę
z budową domu!
Pisz bloga

Rabat 400 zł
na każdy projekt domu!
Projekt domu ARCHON+
newsletter

Konkurs FOTO
Dom w obiektywieWeź udział i wygraj ...
Konkurs foto - Dom w obiektywie

270 057 fanów
Dołącz do nas!
Polub nas na facebooku

Film z realizacji
Zaproś ekipę filmową ARCHON+ do swojego domu
Zgłoś swój dom do filmu
ArchonHome
ArchonHome
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?