gotowy projekt Dom pod miłorzębem 15 (GB) widok 1
Powierzchnia domu 105,27 m²
Powierzchnia garażu 17,54 m²
pokoje 5
łazienki i WC 2
Min. wym. działki 9,0 x 20,6 m
Powierzchnia domu 105,27 m²
Garaż 17,54 m²
pokoje 5
łazienki i WC 2
Min. wym. działki 9,0 x 20,6 m
Dom pod miłorzębem 15 (GB)
105,27 m² 17,54 m²
gotowy projekt Dom pod miłorzębem 15 (GB) widok 1
Dom do zabudowy bliźniaczej z poddaszem użytkowym
5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, kominek, garaż

4 920 zł z VAT 23% (4 000,00 zł netto)
  ZAMÓW PROJEKT
Projekt dostępny od ręki



Masz pytania?
Zadzwoń
+48 12 37 21 900 pn-pt 8-19, sb. 9-13
Uwaga! Wszystkie podane informacje dotyczą 1 segmentu.
Pokaż powierzchnie pomieszczeń na rzucie
Pokaż lustrzane odbicie
lupa
PARTER
58,96 (59,64)
1. Wiatrołap 4,07 (4,07)
2. Korytarz 6,28 (6,28)
3. Łazienka 1,96 (2,64)
4. Salon 20,99 (20,99)
5. Kuchnia 8,12 (8,12)
6. Garaż 17,54 (17,54)
Pokaż powierzchnie pomieszczeń na rzucie
Pokaż lustrzane odbicie
lupa
PODDASZE
63,85
1. Schody 4,26
2. Korytarz 6,98
3. Pokój 9,05
4. Pokój 15,45
5. Łazienka 6,88
6. Pokój 13,08
7. Pokój 8,15

Dane projektu Domu pod miłorzębem 15 (GB)

Powierzchnie i wymiary

Technologia i konstrukcja

Konstrukcja zgodna z normami Eurokod więcej >>
ściany: bloczek z betonu komórkowego H+H 24 cm, styropian Termo Organika 20 cm, tynk
strop: płyta żelbetowa
ścianka kolankowa: 231 cm
dach: dwuspadowy, nachylenie 27 st. , więźba drewniana, dachówka ceramiczna CREATON
brama garażowa: HÖRMANN
wentylacja: grawitacyjna

Planujesz WENTYLACJĘ MECHANICZNĄ w swoim domu? Zamów dodatkowo projekt wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacją), jako alternatywne opracowanie. więcej >>

Ogrzewanie

kocioł: gazowy

Planujesz POMPĘ CIEPŁA w swoim domu? Zamów dodatkowo projekt pompy ciepła (powietrze - woda) i ogrzewania podłogowego, jako alternatywne opracowanie. więcej >>

ogrzewanie podłogowe: zastosowano w następujących pomieszczeniach: PARTER: Wiatrołap (1), Korytarz (2), Łazienka (3), Salon (4), Kuchnia (5); PODDASZE: Łazienka (5)

Energooszczędność

Projekt zgodny z aktualnymi WT 2021 dot. energooszczędności budynków więcej >>

Termoizolacyjność

Przekrój

gotowy projekt Dom pod miłorzębem 15 (GB) przekroj budynku

Obrys

polnoc

Dla każdego projektu dołączamy obrys budynku w skali 1:500, który można przerysować na kalkę i "przymierzyć" do mapy działki. Mapa przeznaczona do celów projektowych jest wykonana właśnie w tej skali. Odwrócona kalka pozwoli na sprawdzenie ustawienia domu w lustrzanym odbiciu.

pobierz obrys budynku

To kolejny projekt z rodziny „Domów pod miłorzębem”, przeznaczony do zabudowy bliźniaczej, będący interesującą propozycją dla deweloperów oraz inwestorów indywidualnych. Prosta i szybka w realizacji bryła budynku prezentuje atrakcyjnie, jej nowoczesny charakter podkreśla dwuspadowy, bezokapowy dach. Atrakcyjności dodaje naturalna okładzina, podkreślono nią wejściowy podcień oraz strefę tarasową. Wnętrze każdego segmentu wyróżnia się praktycznym i racjonalnym zagospodarowaniem powierzchni, co zapewnia mieszkańcom maksymalny poziom wygody. Doskonale doświetlona strefa dzienna to otwarta przestrzeń obejmuje salon, jadalnie oraz kuchnię, wizualnie wyodrębnioną poprzez odpowiednie ułożenie zabudowy. Przestrzeń wypoczynkową domu powiększa dostępny z salonu taras z pergolą. Dla wygody mieszkańców na parterze z korytarza dostępna jest łazienka z prysznicem, a przez wiatrołap można szybko przejść do jednostanowiskowego garażu. Optymalnie zagospodarowane poddasze to strefa prywatna z czterema sypialniami oraz łazienką, w której uwzględniono także miejsce na piec gazowy. Dzięki zastosowanej w projekcie wysokiej ściance kolankowej pomieszczenia na poddaszu są ustawne i łatwe w aranżacji. „Dom pod miłorzębem 15 (GB)” to gotowy projekt domu z kolekcji: projekty domów małych, projekty domów bliźniaczych, projekty domów na wąską działkę, projekty domów z poddaszem użytkowym, a także projekty domów dla deweloperów. W obszernej rodzinie „Domów pod miłorzębem” dostępne są inne wersje do zabudowy bliźniaczej, projekty do zabudowy szeregowej, a także jednorodzinne.

Projekt domu Dom pod miłorzębem 15 (GB) dostępny jest również w wersji:
dołącz do grupy na facebook.com
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Dołącz do grupy Miłorzęby Które Kochacie
Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900
 ZAMÓW PROJEKT

Skontaktuj się z nami!

+48 12 37 21 900
Ikona zamów rozmowę z doradcą Zamów rozmowę z doradcą
Czat z Doradcą
Messenger Napisz do nas
Dołącz do nas na facebooku
DOŁĄCZ DO GRUPY BUDUJĄCYCH
MIłORZęBY KTÓRE KOCHACIE