Projekt domu Dom w zielistkach (GNA)

3 430 zł  3 030 zł
(2 463,41 zł netto)
gotowy projekt Dom w zielistkach (GNA) widok 1
Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym
5 pokoi, 1 kuchnia, 2 łazienki, kotłownia, garderoby, kominek, garaż

 • Powierzchnia domu 107,41 m²
 • powierzchnia garażu 22,19 m²
 • powierzchnia kotłowni 8,72 m²
 • Min. wymiary działki 20,79 x 16,7 m
 • 19,79 x 16,7 m
 • Likwidacja okien na ścianie bocznej. Doprojektowanie okien połaciowych.
Koszty budowy
na II kwartał 2021

180 300 zł


Do końca promocji:
White
3 430 zł
3 030 zł (2 463,41 zł netto)
  ZAMÓW 400 zł TANIEJ
aktualny kosztorys budowlany  350,00 zł 89 zł
zyskujesz 261 zł
Aktualizacja dokumentacji - Projekt na zamówienie

Planowany termin ukończenia dokumentacji: 2021-08-05
Z uwagi na planowaną aktualizację dokumentacji technicznej prezentowane parametry budynku mogą ulec zmianie. Zakres aktualizacji zostanie podany przy zamówieniu projektu.
Zadzwoń po więcej informacji! +48 12 37 21 900 Powiadom mnie o dostępności projektu


Masz pytania?
Zadzwoń
+48 12 37 21 900 pn-pt 8-19, sb. 9-13
GRATIS EXTRA DODATKI
o wartości 1500 zł
 • Poradnik Architektura Ogrodowa
 • Poradnik Inwestora
 • Poradnik Energooszczędny
 • Teczka na dokumenty
 • Bezpłatna dostawa
 • Zgoda na zmiany
 • Charakterystyka energetyczna
 • Zestawienie materiałów
RABATY NA PRODUKTY DODATKOWE
o wartości nawet 1580 zł
 • Garaż 50% taniej
 • Kosztorys za 89 zł
 • Projekty instalacji
Zamawiając Projekt Domu ARCHON+ nie płacisz za koszty dostawy. Zamówienia realizujemy bezpieczną, darmową przesyłką do paczkomatów lub przez kuriera. Umów się z nim, aby zostawił paczkę pod drzwiami Twojego domu lub mieszkania. To Ty decydujesz, która forma bardziej Ci odpowiada.
Zapewniamy Ci bezpieczne zakupy w ARCHON+ z 90 dniowym prawem do wymiany zakupionego projektu domu. Gwarantujemy również możliwość zwrotu projektu do 30 dni od daty zakupu.
Projekt ARCHON+ to kompletna dokumentacja techniczna w 4 egzemplarzach zawierająca:
 • Projekt architektoniczny
 • Projekt konstrukcyjny
 • Projekt wewnętrznych instalacji wod.-kan., c.o. i gazowej oraz projekt wewnętrznych instalacji elektrycznej i odgromowej
Zakres opracowania wewnętrznych instalacji może ulec zmianie w zależności od indywidualnych założeń projektu. (Istnieje możliwość zamówienia projektu w formie zgodnej z nowelizacją Prawa budowlanego obowiązującego od 19.09.2020r. składającego się z 3 egzemplarzy projektu architektoniczno - budowlanego oraz 3 egzemplarzy projektu technicznego).
Wprowadzanie niewielkich zmian i modyfikacji w projektach typowych pozwala dostosować projekt do indywidualnych potrzeb jego przyszłych mieszkańców. Zmiany i modyfikacje wprowadzane są przez architekta adaptującego. We wszystkich projektach domów ARCHON+ można wprowadzać zmiany i modyfikacje. Każdy projekt zawiera bezpłatną zgodę na część podstawowych zmian.

PARTER 88,60 (91,69)
1. Wiatrołap 4,07
2. Hol 5,24
3. Kuchnia 7,42
4. Salon + Jadalnia 21,16
5. Schody 5,42
6. Schowek 2,27 (5,36)
7. Pokój 8,94
8. Łazienka 3,17
9. Kotłownia 8,72
10. Garaż 22,19
PODDASZE 49,72 (59,18)
1. Pokój 11,31 (13,30)
2. Pokój 13,01 (15,05)
3. Korytarz 4,33
4. Pokój 9,26 (10,70)
5. Łazienka 7,19 (9,65)
6. Garderoba 4,62 (6,15)

Dane projektu Domu w zielistkach (GNA)

Powierzchnie i wymiary

Powierzchnia domu to suma powierzchni użytkowych wszystkich pomieszczeń bez powierzchni użytkowej piwnicy, garażu, kotłowni i strychu. Na poddaszu, pod skosami dachu do powierzchni użytkowej uwzględniono powierzchnię wg zasady:
- tam gdzie wysokość pomieszczenia ma powyżej 2,2m powierzchnia jest liczona w 100%,
- pomiędzy 1,4m a 2,2m (wysokości pomieszczenia) w 50%,
- poniżej 1,4m powierzchnia nie jest brana pod uwagę.
Powierzchnia terenu, zajęta przez budynek w stanie wykończonym, bez tarasów, schodów zewnętrznych i podjazdów (PN-ISO 9836: 1997)
W odróżnieniu od powierzchni netto i użytkowej liczona jest bez uwzględnienia wysokości pomieszczeń i pokazuje rzeczywistą wielkość podłogi w pomieszczeniach. Powierzchnia ta widnieje przy opisach rzutów w nawiasach. "
Powierzchnia całkowita budynku (wg. PN-ISO 9836).
Powierzchnia całkowita budynku (w m2) to suma powierzchni wszystkich kondygnacji budynku liczona po obrysie zewnętrznym każdej kondygnacji na poziomie posadzki.
Za kondygnacje przyjmuje się kondygnacje znajdujące się całkowicie lub częściowo poniżej poziomu terenu,oraz kondygnacje powyżej poziomu terenu.
Objętość budynku, liczona zgodnie z normą PN-ISO-9836:1997, czyli wraz z przegrodami zewnętrznymi i wewnętrznymi (ścianami, stropem, dachem i podmurówką).
Wysokość mierzona od poziomu terenu przy wejściu do budynku do kalenicy
Podane wartości nie uwzględniają powierzchni tarasów zewnętrznych.

Ważne! W zabudowie jednorodzinnej, na działce budowlanej o szerokości 16m lub mniejszej, dopuszcza się lokalizację budynku ścianą bez okien i drzwi w odległości 1,5m od granicy.

Technologia i konstrukcja

Eurokody
Konstrukcja zgodna z normami Eurokod więcej >>
Dopuszczamy możliwość zmiany zastosowanych materiałów oraz rodzaju elementów konstrukcyjnych np. stropów, przy zachowaniu nie gorszych parametrów technicznych. Zgoda na wprowadzenie w/w zmian stanowi część dokumentacji technicznej.
Zmiany wprowadzane są przez architekta z uprawnieniami podczas adaptacji projektu. Na wszystkie inne zmiany w projekcie wyrażamy bezpłatną zgodę.
ściany: bloczek z betonu komórkowego 24 cm, styropian Termo Organika 20 cm, tynk
strop: płyta żelbetowa
ścianka kolankowa: 133 cm
dach: dwuspadowy, nachylenie 42 st. , więźba drewniana, dachówka ceramiczna, okno dachowe FAKRO
kocioł: na paliwo stałe + alternatywnie gazowy
(W dokumentacji zaprojektowano kocioł na paliwo stałe. Dodatkowo do projektu dołączamy GRATIS projekt instalacji gazowej, który umożliwia zmianę sposobu ogrzewania domu na gazowy.)
ogrzewanie podłogowe: zastosowano w następujących pomieszczeniach: PARTER: Wiatrołap (1), Hol (2), Kuchnia (3), Salon + Jadalnia (4), Łazienka (8); PODDASZE: Łazienka (5)
wentylacja: grawitacyjna
(W dokumentacji zaprojektowano wentylację grawitacyjną. Dodatkowo do projektu istnieje możliwość zamówienia projektu wentylacji mechanicznej, jako alternatywne opracowanie. więcej >>)

Przekrój

Obrys

polnoc

Dla każdego projektu dołączamy obrys budynku w skali 1:500, który można przerysować na kalkę i "przymierzyć" do mapy działki. Mapa przeznaczona do celów projektowych jest wykonana właśnie w tej skali. Odwrócona kalka pozwoli na sprawdzenie ustawienia domu w lustrzanym odbiciu.

pobierz obrys pdf pobierz obrys dxf

Elewacje

zobacz lustrzane odbicie White Elewacja frontowa
White Elewacja boczna
White Elewacja boczna
White Elewacja ogrodowa

To kolejna ciekawa propozycja z kolekcji: projekty małych domów, powiększają rodzinę „Domów w zielistkach”. Stylizacja elewacji, wykorzystująca naturalną okładzinę, oryginalna drewniana pergola tarasowa, przeszklone balustrady zapewniają atrakcyjny wygląd budynku oraz podkreślają jego nowoczesny charakter. Zadaszenie nad wejściem tworzy przedłużony okap. Starannie przemyślany i bardzo praktyczny program wewnętrzny „Domu w zielistkach (GNA)” jest dobrze dopasowany do różnych potrzeb mieszkańców i zapewnia wygodę użytkowania. Salon z zestawem wypoczynkowych mebli to idealne miejsce rodzinnego relaksu, płynnie łączy się z częścią jadalnią, w której przewidziano otwarcie na taras. Funkcjonalna kuchnia w kształcie litery „U” mieści obszerne blaty robocze, a duże okno z widokiem na strefę wejściową doskonale doświetla całą jej przestrzeń. W drugiej części parteru usytuowano pokój dla gości, obok którego znajduje się łazienka z prysznicem. Powierzchnię pod schodami zagospodarowano na schowek, który idealnie nadaje się, aby przechowywać w nim odkurzacz lub inne sprzęty domowe. Przez dostępną z wiatrołapu kotłownię na paliwo stałe można szybko przejść do garażu. Wygodną komunikację pomiędzy parterem a poddaszem zapewniają dwubiegowe schody. W strefie nocnej domu zaprojektowano trzy pokoje, doskonale doświetlone, dzięki zastosowaniu wysokich okien balkonowych. Jedna z sypialni ma dostęp do obszernego tarasu nad garażem. Obok wygodnej łazienki znajduje się ogólnodostępna garderoba, dopełniająca program poddasza. Zaprezentowany projekt „Domu w zielistkach (GNA)” należy do kategorii: projekty domów nowoczesnych, projekty domów z poddaszem użytkowym oraz projekty domów z garażem jednostanowiskowym.

dołącz do grupy na facebook.com
Messenger Czat z Doradcą

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?