Rabat na projekt domu

Więcej niż projekt domu!

31 LAT DOŚWIADCZENIA W PROJEKTOWANIU
 

Najwyższa jakość projektów domów

Nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz wdrożony system jakości ISO 9001 to dla Klienta gwarancja, że otrzyma projekt domu najwyższej klasy. Dokumentacja projektowa jest wielokrotnie weryfikowana oraz zgodna z aktualnymi przepisami. Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom konstrukcyjnym realizacja inwestycji na każdym etapie przebiega bezproblemowo.

  
BEZPŁATNY DOBÓR PROJEKTU DO DZIAŁKI
 

Profesjonalna obsługa

Zapewniamy naszym Klientom fachową pomoc i doradztwo. Nasz Zespół służy pomocą w zakresie doboru odpowiedniego projektu domu do indywidualnych potrzeb. Sprawdzamy także zgodność z zapisami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego lub Warunkami Zabudowy.

Zapraszamy do kontaktu:
12 37 21 900
archon@archon.pl

AKTUALNE I RZETELNE KOSZTORYSY BUDOWLANE

Projekty domów z kosztorysem

Projekty ARCHON+ posiadają aktualne kosztorysy, opracowane w oparciu o krajowe ceny publikowane przez SEKOCENBUD, dzięki czemu zestawiają rzeczywiste koszty budowy. Każdy Inwestor może samodzielnie zmodyfikować stawki do cen obowiązujących w danym regionie. Dzięki kosztorysowi można łatwo zaplanować harmonogram prac i porównać oferty różnych wykonawców.

   

ZAMÓW PROJEKT DOMU

Extra dodatki - gratis!

PRAKTYCZNE PORADNIKI

Praktyczne poradniki dla budujących

Praktyczne poradniki, które krok po kroku pomogą w budowie domu oraz późniejszej aranżacji ogrodu. W zestawie:

Poradnik Inwestora

  

GRATIS do projektu

BEZPŁATNA DOSTAWA

Zestaw dodatków do projektu domu

Gwarantujemy szybką i bezpłatną dostawę zamówionego projektu domu w praktycznym opakowaniu, które doskonale sprawdzi się jako teczka na dokumenty.

   

GRATIS do projektu

NIEZBĘDNE DOKUMENTY

Dokumenty niezbędne do rozpoczęcia budowy domu

Do każdego projektu domu dołączamy zgodę na zmiany w projekcie, projektowaną charakterystykę energetyczną z analizą porównawczą oraz zestawienie materiałów do projektów domów, które posiadają opracowany kosztorys budowlany.

 

GRATIS do projektu

Skorzystaj z wyjątkowej oferty! Zamów Projektu Domu

GARAŻ 50% TANIEJ

Rabat na projekt garażu

Kupując projekt domu, za projekt garażu zapłacicie tylko 50% jego ceny. Decydując się na budowę garażu wolnostojącego zyskacie przestrzeń, która oprócz miejsca na jeden, dwa lub trzy samochody może pomieścić sprzęt sportowy i ogrodniczy, a także wszelkiego rodzaju sprzęty domowe i narzędzia.

KOSZTORYS ZA 99 ZŁ

Rabat na kosztorys budowlany

Zamów kosztorys budowlany w promocyjnej cenie 99 zł. Budowa domu z kosztorysem to oszczędność czasu i pieniędzy. Kosztorys umożliwi dobrą organizację i optymalizację realizacji inwestycji, przejrzyście obrazuje poszczególne etapy prac budowlanych. Zawiera także tzw: przedmiar robót.

Możliwość zwrotu lub wymiany

PRZESYŁKA W 3 DNI

Dostawa projektu w 3 dni

Zamówienia realizowane są do 3 dni. Najczęściej projekty docierają do adresata już następnego dnia roboczego.

WYMIANA DO 90 DNI

Wymiana projektu domu do 90 dni

Zakupiony projekt domu można wymienić na inny do 90 dni od daty zakupu. Wymiana produktu jest bezpłatna.

ZWROT DO 30 DNI

Zwrot projektu domu do 30 dni

Każdy zakupiony produkt - projekt domu, projekt dodatkowych instalacji, kosztorys itd. można zwrócić do 30 dni.

TABLICA INFORMACYJNA

Tablica informacyjna

Tablica Informacyjna wykonana jest zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 26.02.2002 r., Dz.U.Nr 108 poz. 953, które wyraźnie określa jej wielkość, kolor oraz dane, które powinny się na niej znaleźć, takie jak dane Inwestora, nr pozwolenia na budowę, imię i nazwisko oraz numer telefonu kierownika budowy.

DZIENNIK BUDOWY

Dziennik budowy

Dziennik jest dokumentem stwierdzającym poprawność prowadzonych prac podczas budowy domu. Jest dokumentem, który trzeba złożyć wraz z zawiadomieniem o zakończeniu budowy. Na jego podstawie wydawana jest zgoda na użytkowanie budynku.

  
ARCHONHOME

ArchonHome"

W ArchonHome oferujemy wysokiej jakości meble i dodatki o nowoczesnym designie i oryginalnym wzornictwie. W oparciu o produkty dostępne na www.archonhome.pl opracowujemy wizualizacje wnętrz do naszych projektów. Każdy Inwestor znajdzie tutaj bogactwo pomysłów i inspiracji na urządzenie swojego domu.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Aby uzyskać więcej szczegółów zadzwoń pod numer tel: 12 37 21 900
lub wyślij e-mail na archon@archon.pl

 

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?