Już 27 LAT projektujemy dla Was ... Domy Które Kochacie!

Projekty domów ARCHON+

Kup teraz

Już 27 LAT projektujemy dla Was ... Domy Które Kochacie!
Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkową promocję, w ramach której możesz zamówić swój wymarzony Projekt Domu 270 zł TANIEJ! Promocja trwa do piątku 1 grudnia 2017 r., do godz: 8:00.

Projektujemy dla Was wygodne, ekonomiczne i piękne domy. W bogatej ofercie ponad 1400 najlepszych projektów znajdziecie domy parterowe, małe domy, projekty domów nowoczesnych, tanich w budowie, projekty willi i rezydencji oraz projekty budynków wielorodzinnych. Wszystkie stworzone z dbałością o najmniejszy szczegół, a przede wszystkim wysoki komfort użytkowania. Oferujemy wysoką jakość dokumentacji technicznej, gwarantując łatwą adaptację oraz bezproblemową budowę domu. Zapewniamy także bezpłatne, profesjonalne doradztwo architektoniczne oraz pomoc na każdym etapie realizacji Waszej inwestycji.

Wiemy, jak ważny jest dom, dlatego już 27 lat staramy się spełniać Wasze marzenia. Zobaczcie tysiące pięknych realizacji, poznajcie rekomendacje naszych Klientów na forum ARCHON+ i znajdźcie inspiracje dla siebie!

Regulamin promocji "Już 27 lat projektujemy dla Was ... Domy Które Kochacie"

 

Extra dodatki o wartości 1900 zł

ODBIERZ extra dodatki
o wartości 1900 zł

Kupując projekt domu ARCHON+ otrzymasz zestaw atrakcyjnych dodatków: Poradnik Architektura Ogrodowa o wartości 1350 zł, bony rabatowe na kwotę 400 zł do wykorzystania w sklepach: archon.pl oraz archonhome.pl, Poradnik Inwestora, Poradnik Energooszczędny oraz praktyczną teczkę na dokumenty. Ponadto, decydując się na zakup projektu domu ARCHON+ zapewniamy bezpłatną dostawę oraz gwarancję zwrotu do 30 dni oraz wymiany w ciągu 90 dni.

 

 

Zamów bezpłatny katalog

ZAMÓW bezpłatny katalog

Polecamy nasz katalog "Domy które kochacie". Prezentujemy w nim kolekcję 200 NAJLEPSZYCH PROJEKTÓW DOMÓW, wśród których znajdują się 44 wyjątkowe NOWOŚCI. Ponadto znajdziecie w nim wiele ciekawych artykułów i porad. Wystarczy skorzystać z formularza lub skontaktować się z nami telefonicznie (tel. 12 37 21 900) lub mailowo: archon@archon.pl.

 

 

Zobacz inspirujące realizacje

ZOBACZ piękne realizacje

Poznaj wyjątkowe realizacje, obejrzyj filmy i spacery wirtualne po najciekawszych projektach domów ARCHON+ i poczuj klimat doskonale urządzonych wnętrz. ZAINSPIRUJ SIĘ i WYBIERZ projekt domu, który spełni oczekiwania całej Twojej rodziny. Dołącz do osób, które spełniły już marzenia o własnym domu.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Aby uzyskać więcej szczegółów zadzwoń pod numer tel: 12 37 21 900
lub wyślij e-mail na archon@archon.pl

Już 27 lat projektujemy dla Was!
Poznaj historię oraz atuty oferty projektowej ARCHON+.