WIOSNĄ domy rosną .... CZAS KUPIĆ PROJEKT DOMU!

Projekty domów ARCHON+

Kup teraz

WIOSNĄ domy rosną .... CZAS KUPIĆ PROJEKT DOMU!
Wszystkie PROJEKTY DOMÓW z RABATEM 250 zł do wtorku 28.02 do godziny 8:00. WYBIERZ swój wymarzony dom z ponad 1200 Najlepszych Projektów Domów, wśród których znajdują się popularne kolekcje takie jak domy parterowe, małe domy, domy nowoczesne oraz tanie w budowie i odbierz zestaw atrakcyjnych dodatków o wartości 1900 zł. Zrealizuj marzenia o własnym domu!

 

Regulamin promocji Wiosną domy rosną

 

1200 PROJEKTÓW DOMÓW Z RABATEM 250 zł

linia

 

Dodatki o wartości 1900 zł

ODBIERZ dodatki za 1900 zł

Kupując projekt domu ARCHON+ otrzymasz zestaw atrakcyjnych dodatków: Poradnik Architektura Ogrodowa o wartości 1350 zł, bony rabatowe na kwotę 400 zł do wykorzystania w sklepach: archon.pl oraz archonhome.pl, Poradnik Inwestora, Poradnik Energooszczędny oraz praktyczną teczkę na dokumenty. Ponadto, decydując się na zakup projektu domu ARCHON+ zapewniamy bezpłatną dostawę oraz gwarancję zwrotu do 30 dni oraz wymiany w ciągu 90 dni.

 

 

Zamów bezpłatny katalog

ZAMÓW bezpłatny katalog

Polecamy nasz katalog "Domy które kochacie". Prezentujemy w nim kolekcję 200 najlepszych projektów domów, wśród których znajduje się 33 wyjątkowe nowości. Ponadto znajdziecie w nim wiele ciekawych artykułów i porad. Wystarczy skorzystać z formularza lub skontaktować się z nami telefonicznie (tel. 12 37 21 900) lub mailowo: archon@archon.pl.

 

 

Zobacz inspirujące realizacje

ZOBACZ piękne realizacje

Poznaj wyjątkowe realizacje, obejrzyj filmy i spacery wirtualne po najciekawszych projektach domów ARCHON+ i poczuj klimat doskonale urządzonych wnętrz. ZAINSPIRUJ SIĘ i WYBIERZ projekt domu, który spełni oczekiwania całej Twojej rodziny. Dołącz do osób, które spełniły już marzenia o własnym domu.

 

Już 26 lat projektujemy dla Was!
Poznaj historię oraz atuty oferty projektowej ARCHON+.