ARCHON+ zrealizuj marzenia o własnym domu!

Biuro Projektów ARCHON+ już od ponad 30 lat realizuje marzenia rodzin o własnym domu. Nasze funkcjonalne i wyróżniające się ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi projekty domów spełniają indywidualne potrzeby i upodobania wielu Inwestorów. Gromadzimy wokół siebie osoby, które chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, ale również i takie, które poszukują wskazówek i cennych porad na kolejne etapy budowy domu.

Rabat na projekt domu

 

ZAINSPIRUJ SIĘ GOTOWYMI REALIZACJAMI

linia

ZDJĘCIA Z REALIZACJI

ARCHON+ - zdjęcia z realizacji.

Blisko 18 300 zdjęć z realizacji w ponad 1 180 galeriach. Zobacz jak inni spełnili marzenia o własnym domu. Zainspiruj się, poznaj wyjątkowe realizacje i wybierz odpowiedni projekt domu, który spełni oczekiwania Twoje i Twojej rodziny.

FILMY Z REALIZACJI

ARCHON+ - filmy z realizacji.

Ponad 23 085 000 obejrzeń ponad 75 filmów i 390 animacji. Obejrzyj filmy i spacery wirtualne po najciekawszych projektach domów ARCHON+. Poczuj klimat doskonale urządzonych wnętrz przygotowanych z dbałością o najdrobniejsze detale.

 

 

WYMIENIAJ DOŚWIADCZENIA

linia

FORUM

ARCHON+ - dyskutuj na forum.

Ponad 214 600 wpisów oraz ponad 85 400 zdjęć z realizacji na forach. Podziel się swoimi opiniami. Weź udział w ciekawych dyskusjach , które z pewnością pomogą w szybkiej i ekonomicznej budowie domu.

FACEBOOK

ARCHON+ - dyskutuj na facebooku

Ponad 270 050 fanów na profilu facebookowym. Przyłącz się do dyskusji, dziel się opiniami, wymieniaj doświadczenia. Bądź na bieżąco z nowościami, wydarzeniami i promocjami.

 

POZNAJ KOLEJNE ETAPY BUDOWY DOMU

linia

BLOGI

ARCHON+ - załóż bloga z budowy domu

Ponad 850 blogów z budowy oraz ponad 7 580 wpisów. Prześledź kolejne etapy budowy domu od fundamentu aż po dach. Czerp z doświadczenia innych i rozpocznij swoją przygodę z budową domu.

 

ARCHON+ - bezpłatny dobór projektu do działki

 

 

 

 

*W kampanii wykorzystano realizacje: Dom w jabłonkach (G2) (fot. Agnieszka M.), Dom w akebiach 2 (fot. Archiwum ARCHON+), Dom w amarantusach (fot. ABAKON), Dom w amarylisach (fot. Archiwum ARCHON+), Dom w amarylisach 2 (fot. jankosmieja@wp.pl), Dom w curry (fot. Archiwum ARCHON+), Dom w idaredach (fot. Kobylański Łukasz), Dom pod iwą (fot. Archiwum ARCHON+), Dom w kalateach (fot. EJS), Dom w klematisach 7 (fot. Archiwum ARCHON+), Dom w rododendronach 6 (A) (fot. kristi), Dom w zefirantach (G2) (fot. KS).

Wybieramy projekt domu


Pisz BLOGA
Rozpocznij Swoją przygodę
z budową domu!
Pisz bloga

Rabat 400 zł
na każdy projekt domu!
Projekt domu ARCHON+
newsletter

Konkurs FOTO
Dom w obiektywieWeź udział i wygraj ...
Konkurs foto - Dom w obiektywie

270 057 fanów
Dołącz do nas!
Polub nas na facebooku

Film z realizacji
Zaproś ekipę filmową ARCHON+ do swojego domu
Zgłoś swój dom do filmu
ArchonHome
ArchonHome

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?