Zrealizuj marzenia o własnym domu

ARCHON+ zrealizuj marzenia o własnym domu!

Biuro Projektów ARCHON+ już od ponad 32 lat realizuje marzenia rodzin o własnym domu. Nasze funkcjonalne i wyróżniające się ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi projekty domów spełniają indywidualne potrzeby i upodobania wielu Inwestorów. Gromadzimy wokół siebie osoby, które chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, ale również i takie, które poszukują wskazówek i cennych porad na kolejne etapy budowy domu.

 

Spełnij marzenia o własnym Domu! Z okazji Dnia Dziecka możesz kupić Projekt z RABATEM 400 zł oraz aktualnym na I kw. 2023 r. kosztorysem budowlanym 150 zł TANIEJ, a także zamówić dedykowany projekt pompy ciepła z RABATEM 350 zł oraz projekt wentylacji mechanicznej z RABATEM 150 zł. Promocja trwa do piątku 2 czerwca 2023 r., do godz. 8:00. Nie zwlekaj, zamów projekt już dziś, przygotuj niezbędne formalności i skorzystaj z dofinansowania w ramach programu „Bezpieczny Kredyt 2%”, który startuje 1.07.2023 r. Sprawdź ofertę na PROJEKTY DOMÓW OZE z pompą ciepła w standardzie - teraz w nowej, NIŻSZEJ CENIE! czytaj więcej >>

 

ZAINSPIRUJ SIĘ GOTOWYMI REALIZACJAMI

linia

ZDJĘCIA Z REALIZACJI

ARCHON+ - zdjęcia z realizacji.

Zobacz więcej >>

Blisko 21 500 zdjęć z realizacji w ponad 1 290 galeriach. Zobacz jak inni spełnili marzenia o własnym domu. Zainspiruj się, poznaj wyjątkowe realizacje i wybierz odpowiedni projekt domu, który spełni oczekiwania Twoje i Twojej rodziny.

FILMY Z REALIZACJI

ARCHON+ - filmy z realizacji.

Zobacz więcej >>

Ponad 25 400 000 obejrzeń ponad 640 filmów i animacji. Obejrzyj filmy i spacery wirtualne po najciekawszych projektach domów ARCHON+. Poczuj klimat doskonale urządzonych wnętrz przygotowanych z dbałością o najdrobniejsze detale.

 

 

WYMIENIAJ DOŚWIADCZENIA

linia

FORUM

ARCHON+ - dyskutuj na forum.

Dołącz już dziś >>

Ponad 216 900 wpisów oraz ponad 86 300 zdjęć z realizacji na forach. Podziel się swoimi opiniami. Weź udział w ciekawych dyskusjach , które z pewnością pomogą w szybkiej i ekonomicznej budowie domu.

FACEBOOK

ARCHON+ - dyskutuj na facebooku

Dołącz już dziś >>

Ponad 270 050 fanów na profilu facebookowym. Przyłącz się do dyskusji, dziel się opiniami, wymieniaj doświadczenia. Bądź na bieżąco z nowościami, wydarzeniami i promocjami.

 

POZNAJ KOLEJNE ETAPY BUDOWY DOMU

linia

BLOGI

ARCHON+ - załóż bloga z budowy domu

Pisz bloga >>

Ponad 870 blogów z budowy oraz ponad 7 700 wpisów. Prześledź kolejne etapy budowy domu od fundamentu aż po dach. Czerp z doświadczenia innych i rozpocznij swoją przygodę z budową domu.

 

ARCHON+ - bezpłatny dobór projektu do działki

*W kampanii wykorzystano realizacje: Dom w jabłonkach (G2) (fot. Agnieszka M.), Dom w akebiach 2 (fot. Archiwum ARCHON+), Dom w amarantusach (fot. ABAKON), Dom w amarylisach (fot. Archiwum ARCHON+), Dom w amarylisach 2 (fot. jankosmieja@wp.pl), Dom w curry (fot. Archiwum ARCHON+), Dom w idaredach (fot. Kobylański Łukasz), Dom pod iwą (fot. Archiwum ARCHON+), Dom w kalateach (fot. EJS), Dom w klematisach 7 (fot. Archiwum ARCHON+), Dom w rododendronach 6 (A) (fot. kristi), Dom w zefirantach (G2) (fot. KS).

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?