Blog założony przez zaniak.
Projekt: Dom w żurawkach 7. Na blogu 1 wpis, 1 zdjęcie, 0 komentarzy.

Dom w Żurawkach 7 (lustrzane odbicie).

Cześć!
Blog... Co mnie naszło?! Nigdy nie prowadziłem dziennika/pamiętnika, ale postaram się w miarę na bieżąco opisywać cały proces budowy i przgotowań krok po kroku. Długo zastanawialiśmy się nad sprawą "mieszkanie vs dom". Obie propozycje mają swoje wady i zalety... Finalnie wygrał dom. Zdecydowaliśmy się z żoną na Dom w Żurawkach 7 (odbicie lustrzane ). Oczami wyobraźni już widzimy się w środku: urządzamy, meblujemy i planujemy kupno kolejnego kota.

Obecnie walczymy z biurokracją - sądami, notariuszami, geodetami i innymi czarnymi charakterami stojącymi nam na drodze. Działka jest sporych rozmiarów i było na niej kilka budynków (stodoła, obora i stary dom, w którym nikt nie mieszka od dwóch dekad). Dwa z trzech budynków już zburzone, trzeci jest z bliżej niekreślonych powodów nietykalny i ma stać aż się nie zawali czy coś w ten deseń... Działka będzie podzielona na trzy części: od ulicy będzie działka Teściowej, później moja i żony, a dalej działka szwagra.

Obecnie posadziliśmy tuje wzdłuż płotu i czekamy aż geodeta w końcu ruszy swój tyłek aby wyznać miejsce, gdzie będzie stał dom.

_____
Wrzucam grafikę/mapę działki do wglądu dla chętnych.


 

 

Mid 08fbab80389f862b98b1fe151ffa712a
Dodaj komentarz
Inteligentny Dom
Okna, drzwi balkonowe, tarasowe i zewnętrzne

Nowe wpisy na blogach

Konkurs foto - Dom w obiektywie
Konkurs foto - Dom w obiektywie
Zgłoś swój dom do filmu
Zgłoś swój dom do filmu
newsletter
newsletter
Polub nas na facebooku
Polub nas na facebooku
Pisz bloga
Pisz bloga
Projekt domu ARCHON+
Projekt domu ARCHON+
ArchonHome
ArchonHome
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?