Zaczynam budowę i od razu problemy z biurem Archon zostawiam 3 tys zł za projekt , pierwsza moja pomyłka wybrałem nie ten strop ( teriva zamiast monolitu ) . Co robi archon ? panie odeślij pan projekt dopłać dziesięć procent albo kup pan se nowy projekt. Zależy mi tylko na planach stropu monolitycznego tego samego projektu.Wszystkie prawa zastrzeżone , my nie damy panu kserówki stropu monolitycznego , takie mamy zasady . Człowiek zostawia grube pieniądze za cztery książki projektu  , radź se pan sam , ciekaw jestem co powiedzą na błędy w swoich projektach które wynikną w czasie budowy.  Do sprzedaży projektu regularnie wydzwaniają czy już  pan  się zdecydował , bo my panu chętnie doradzimy , tylko pan kup . A później , no to pan wybrał niestety nie możemy panu  pomóc prawa autorskie. Przestrzegam przed wyborem jakiego ja dokonałem ze strony biura nie otrzymacie żadnej pomocy.

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Mat
#1
Ze stopki Archonu: Wymiana do 90 dni, Zwrot do 30 dni........ Trzeba było albo oddać projekt, jak się zorientowałeś, że strop nie taki, albo wymienić go na taki, gdzie jest monolit. I po co ta gównoburza?
Default avatar
Napisany przez Kasia
#2
Muszę się z Panem nie zgodzić! Kupowałam projekt 2 lata temu, potrzebowałam wprowadzić kilka zmian na etapie adaptacji, wszelkie zgody od ARCHON otrzymałam, zarówno do projektu domu jak i do garażu!! A jeszcze po otrzymaniu pozwolenia na budowę, męczyłam ich kilkoma telefonami i zawsze doradzali. Strop jest zmianą mega ważna, więc trzeba było się zdecydować na konkretny przed zakupem projektu. Kup właściwy projekt, lub wymień-jest na to 90 dni, a zwrot chyba 30 dni. Pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez Grzes_7920
#3
Cześć, co tak się uparłeś na Terivę?
Dsc 9917
Napisany przez tom_pot
#4
Dziwne rzeczy piszesz. Ja poprosiłem i od razu przy zakupie dostałem papier ze zgodą na wprowadzanie zmian. Masz przecież 30 dni na zwrot i 90 dni na wymianę, więc nie wiem skąd te 10% o których piszesz...

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?