Blog założony przez Angelika i Lukasz.
Projekt: . Na blogu 1 wpis, 10 zdjęć, 0 komentarzy.

Dom w cytryńcach G2 lustrzane odbicie po rozbudowie

Witamy w naszej odsłonie realizacji projektu domu w cytryńcach.

Jak widać do pełni szczęścia zostało jeszcze sporo pracy ponieważ plac wokół domu zupełnie nie ruszony, zalega sterta gruzu zrzucona z nieistniejącego już tarasu nad garażem i teraz po godzinach kończymy powoli środki. Tak, taras był ale uświadomiliśmy sobie, że to będzie dla nas w dalszej perspektywie raczej kłopot i przed ociepleniem postanowiłem policzyć nowy dach z uwzględnieniem już istniejącego. Dla nowicjusza sprawa dość trudna ale udało się zaprojektować i wykonać samemu z pomocą jedynie cieśli składających więźbę. No i brat pomagał wciągać wiadra z betonem przy zalewaniu wieńcy o czym nie można nie wspomnieć bo sam bym się zajechał :)

I tak nad garażem powstało spore pomieszczenie, które podzieliliśmy na pokój w kształci litery "L" do którego wejdziemy przez drzwi pierwotnie prowadzące na taras z korytarza i suszarnię połączoną z pralnią. Trzecie drzwi zostały zamurowane z przyczyn techniczno-konstrukcyjnych. Stolarkę okienną po demontażu wykorzystaliśmy ponownie montując na ścianie szczytowej natomiast w pralni drzwi balkonowe zostały na swoim miejscu.

Nie obyło się również bez mniejszych zmian. Zrezygnowaliśmy z części prysznicowej dolnej łazienki powiększając tym samym spiżarnię, garaż przypadkowo wyszedł troszkę szerszy i schody prowadzące na poddasze policzyliśmy dzieląc spocznik dodatkowym schodem. Udało się uzyskać niższe i za razem głębsze stopnie.

To na razie tyle. Za jakiś czas dodamy zdjęcia ze środka.

White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
Dodaj komentarz

Nowe wpisy na blogach

White
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?