Na obecnym etapie budowy powoli zbliżamy się do końca prac związanych z etapem fundamentów. W minionym tygodniu fundamenty ocieplono, ściany zagruntowano od środka i na zewnątrz smołą, przymocowano folię kubełkową i cały fundament zasypano. Cały piasek wewnątrz fundamentów ubito. Czekamy teraz na "EKIPĘ" WODNO-KANALIZACYJNĄ :-)

Podczas oglądania prac fundamentowych, moja mama odnalazła w przywiezionym na nasze fundamenty piasku monetę 5 groszową z 1949 roku - myślę, że przyniesie Nam ona szczęście
w dobrych ekipach budowlanych i szybkim zakończeniu budowy :-)

Prace wykonano w terminie 10-12.08.2017

White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Katarzyna
#1
Monique, jestem bardzo zainteresowana tym projektem. Odpisz proszę, skąd jesteś - ja mieszkam w Mielcu na Podkarpaciu. Czy mogłabyś podzielić się wiedzą na temat projektu, ile wyniósł Cię stan surowy zamknięty i jakie zmiany wprowadziłaś? Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie. Ten dom jest przepiękny i myślę, że bardzo funkcjonalny.
Default avatar
Napisany przez Monika
1 osoba lubi ten post
#2
Witaj, jesteśmy jesteśmy północnej części Wielkopolski.Stan surowy zamknięty to koszt około 230000. Mieszkamy w domu od konca sierpnia. Dom rzeczywiscie jest bardzo funkcjonalny.Nie zmienilabym w Nim niczego. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia w budowie !:-)

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?