Kolejny etap budowy uważam za otwarty...startujemy z dachem.

  • Komin (płytka klinkierowa). Terca Matrix [wienerberger].
  • Dachówka ceramiczna PLANO 11 ANTRACYT GLAZURA

Firma:Krzysztof Tabaczyński Usługi Dekarskie

White
White
White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Maria Ewa
#1
No co ja widzę....dach rozpoczęty ..super, jest już na co patrzyć.Tylko się modlić o pogodę...
Default avatar
Napisany przez zielki86
#2
Super! Gratuluję postępów! Aż miło się patrzy :)
Default avatar
Napisany przez dzekoo
#3
Dobrze wygląda! Ja też wybrałem i kupiłem ten projekt. Chciałbym rekuperację, rozprowadzenie powietrzne kominka i pompę ciepła (ale powietrzną), oraz wszędzie ogrzewanie podłogowe. Na jakim etapie wprowadzaliście zmiany do projektu, jeśli chodzi o te elementy? Czy mogę najpierw załatwić pozwolenie na budowę, a potem instalatorzy nanoszą na projekt poprawki? Jestem po pierwszej rozmowie z architektem adoptującym i ból głowy mam większy niż przed. Czy masz ogrzewanie na strychu? Czy nie było problemów z rekuperacją, żeby ją poupychać? Będę budował w powiecie szczecineckim woj. zachodniopomorskie. Bardzo chętnie porozmawiał bym e-mailowo lub telefonicznie. dzekoo małpa poczta.onet.pl Pozdrawiam Jacek
Default avatar
Napisany przez Monique
#4
Witaj ! Ogólne zmiany do projektu wprowadziliśmy po uzyskaniu pozwolenia na budowę. Wyżej wymienionych przez Ciebie zmian nie uwzględnialiśmy w projekcie. Zostaną one naniesione podczas wykonywania poszczególnych instalacji. Firma z której usług korzystamy, wykonała nam to na podstawie standardowego projektu dostarczonego przez Archon. Na etapie projektu usunęliśmy tylko kominy wentylacyjne i dymowy oraz dach. Mamy naprawdę godną do polecenia firmę z okolic Piły. Na etapie pozwolenia na budowę uwzględnij tylko te rzeczy, które są zmianami istotnymi: czyli powierzchnia zabudowy, kąt dachu itp. Mamy ogrzewanie na strychu. Nie możemy wypowiedzieć się na temat ewentualnych problemów z rekuperacją, bo to etap zaplanowany na najbliższy czas. Po nim możemy napisać więcej. Dlaczego chcesz połączyć dwa systemy ogrzewania powietrze z kominka i pompę ciepła (powietrzną) ??? Życzymy powodzenia !
Default avatar
Napisany przez Monique
#5
Panie Jacku e-mail rhoa(małpa)interia.pl :-)

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?