Jesteśmy na końcowym etapie wstawiania okien. Skończyły się" międzygalaktyczne" przeciągi w domu. Zrobiło się ciut cieplej i przyjemniej. 

Wstawianie okien zajmie 3 dni, ale na efekty warto tyle czekać.

Kolor okien: antracyt

Ciepły montaż

Rolety, napędy i automatyka do rolet - Somfy

Firma: Fabryka okien i drzwi Sapor sp. z o.o.

Mój tata zmontował Nam piecyk, dzięki czemu zrobiło się w domu nawet ciepło, a z komina poleciał pierwszy dym :-)

 

White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Aneta
#1
Witam Planujemy budowę podobnej wersji domu pod jarząbem. Można wiedzieć ile wyniósł Państwa koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym. Po zdjęciach widzę, że są Państwo na tym etapie. Pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez Piotr
#2
Witam, Obserwuję Państwa budowę z zainteresowaniem, ponieważ na wiosnę planujemy rozpoczęcie naszej wg tego samego projektu (odbicie lustrzane, strop monolityczny). Ze zmian właściwie jedynie powiększyliśmy garaż do dwustanowiskowego nie rezygnując z tarasu. Dodatkowo rekuperacja wg projektu Archon. Będę wdzięczny jeśli mogłaby Pani podzielić się informacją o kosztach stanu surowego zamkniętego.
Default avatar
Napisany przez Monique
#3
Witam Nasz stan surowy zamknięty oscylował w granicach kwoty minimalnej podanej w kosztorysie projektu podanego na stronie archonu. W naszej realizacji dużym kosztem były okna, rolety przystosowane do systemu Somfy oraz jej centrala. Dodatkowo dodaliśmy 4 okna dachowe i jedno okno HST. W razie jakichkowlie pytań prosze pisać na email rhoa(małpa)interiapl :-)

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?