Wiem, że dawno mnie (nas) tutaj nie było. Przyznaje się, że kompletnie nie mam czasu na dodawanie, na bieżąco zdjęć z poszczególnych etapów budowy. Dziś zrobię mały wyjątek, to zdjęcia z dzisiejszego dnia. W domu rozpoczęło się gipsowanie sufitów i ścian. Już nie mogę się po prostu doczekać końca tej budowy, choć wiem, że przed nami jeszcze sporo pracy i mnóstwo decyzji do podjęcia.

White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Gofik
#1
Witam, my jesteśmy na etapie ścian, ale obserwuje waszego bloga i dziękuję, że mogę korzystać z waszego doświadczenia, czy w razie pytań mogę się podpytać? byłoby miło.
Default avatar
Napisany przez Monique
#2
Oczywiście, jak najbardziej służymy pomocą !!! Jesteśmy na etapie wykończeniówki, nie mam kompletnie czasu na wrzucanie postów. Życzę powodzenia.
Default avatar
Napisany przez zielki86
#3
Z niecierpliwością czekam na nowe posty :) pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez Magdalena
#4
witam, czy jest możliwość zobaczenia Waszej bydowy na żywo? Zastanawiamy się nad kupnem tego projektu
Default avatar
Napisany przez Monique
#5
Magdaleno, tak jest możliwość. Mój email rhoa@interia.pl
Default avatar
Napisany przez Magdalena
#6
Witam, otrzymała Pani mojego maila? Pisałam w sierpniu w sprawie zobaczenia Państwa budowy na żywo. Pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez Kendzior
#7
Witam . Czy podnosiliscie ściankę polajkowac? Jeżeli tak to o ile. Pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez Monique
#8
Witam, tak podnosiliśmy ściankę o 3 pustaki plus wylewka.Pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez Kendzior
#9
Ok. Bo w oryginale jest 36cm od stropu plus murlata. To jest 1.5 pustaka. Dobrze rozumiem, że podnosila Pani od stropu o 3 pustaki czyli ścianka kolankowe ma 3 pustaki plus wylewka?
Default avatar
Napisany przez Kendzior
#10
Na zdjęciach wydaje się jakby było 1.5 pustaka od stropu na to wylewka około 24 cm i na to murłata. Dopytuje bo nie wiemo ile podnosić a u Pani wydaje sie byc optymalnie. Pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez Monique
#11
U nas całkowita wysokosc do murołaty to 54 cm.
Default avatar
Napisany przez KatarzynaW.
1 osoba lubi ten post
#12
Witam serdecznie, mam na imię Katarzyna , mieszkam w Mielcu na Podkarpaciu, niedaleko Rzeszowa. Przeczytałam Pani bloga z zapartym tchem, gdyż ten projekt niezmiernie mi się podoba. Kupiliśmy z mężem działkę 25 arów przy ścianie lasu :) Jestem pod dużym wrażeniem szybkością postępu prac, przeczytałam w jednej z Pani wypowiedzi, że od trzech miesięcy życie rodzinne toczy się już w nowym domu, wynika stąd, że prace trwały półtora roku. Mam ogromną prośbę, czy mogłabym prosić o dodatkowe zdjęcia? Najlepiej chyba byłoby zobaczyć dom ,,na żywo", jednak do Poznania jest daleko. Skoro już wybrałam projekt, trzeba zastanowić się , jakie zmiany w nim wprowadzić, aby dom był jak najbardziej funkcjonalny. Przeczytałam forum i są tam różne uwagi, ale ja mam pytanie do Pani: jakie zmiany uważa Pani za konieczne w tym projekcie i po tym okresie zamieszkania, co jeszcze by Pani zmieniła? A może z czegoś by Pani zrezygnowała? Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki i bardzo szczęśliwa, jeśli w ogóle się Pani odezwie:) Mój adres mailowy to: kasienkamila@interia.pl Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna
Default avatar
Napisany przez Monique
#13
Na e-mail rhoa@interia.pl proszę przesłać swój numer telefonu.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?