Witajcie

Przesyłam kilka zdjęć z naszego domu, w którym mieszkamy już prawie pół roku. Nie żałujemy decyzji o wyprowadzce z Poznania. 

Wykańczamy jeszcze dom detalikami, ale na dzień dzisiejszy wyszło to wszystko tak, jak tego oczekiwaliśmy. Nie zmienilibyśmy nic. 

PS. ZASTRZEGAM SOBIE PRAWO KOPIOWANIA ZDJĘĆ 

Więcej zdjęć z naszego domu na bieżąco na Instagramie @moniquepiotrowska

 

 

White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Joanna
#1
Dom piękny, mają Państwo super gust! Mam pytanie czy według projektu dokonaliście zmian dł i szer budynku czy pozostało zgodnie z projektem? Na całej powierzchni domu jest ogrzewane podłogowe? antresola to mmoje marzenie a jak w praktyce pani zdaniem? pozdrawiam i naprawdę realizacja na 6 z plusem! szukam Pani na insta? jest konto ? pozddrawiam
Default avatar
Napisany przez Monique
#2
Witam jest konto na insta @wrzosowylife Nie zmienialismy długości i szerkości budynku na całej powierzchni jest ogrzewanie podlogowe antresola, dodaje przestrzeni, w zyciu nie zamieniałbym jej na zamknieta przestrzeń dziękuje zasłowa uznania :-) Zycze powodzenia !!!

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?