Bezpłatne konsultacje projektowe w ARCHON+

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji - dzięki nim wybierzesz dla siebie piękny i funkcjonalny dom. Porozmawiaj bezpłatnie z naszymi specjalistami - pomogą Ci w podjęciu jednej z najważniejszych życiowych decyzji - w wyborze optymalnego domu.

Co obejmują bezpłatne konsultacje

Konsultacje obejmują m.in.:

  • propozycje konkretnych projektów do określonych wymagań inwestora
  • dobór odpowiedniego projektu do działki (dopasowanie wymiarów domu, usytuowanie budynku względem stron świata)
  • weryfikację zgodności projektu z lokalnymi warunkami zabudowy
  • weryfikację projektu domu względem potrzeb jego przyszłych mieszkańców
  • dobór projektu do założonego budżetu inwestycji
  • wyjaśnienia i odpowiedzi związane z procesem budowy domu

Wystarczy zadzwonić na numer 12 37 21 900, a nasi Doradcy Projektowi zaopiekują się Państwem i bezpłatnie udzielą konsultacji. Linia telefoniczna czynna jest w godzinach pracy, ale poza godzinami pracy można zadzwonić i zostawić wiadomość głosową pamiętając o podaniu imienia, nazwiska oraz numeru telefonicznego.

Wystarczy na dole strony kliknąć "Czat z Doradcą", aby połączyć się z jednym z naszych doradców. Z czatu można korzystać w godzinach pracy biura ARCHON+.

Pomoc w doborze projektu

Wystarczy przesłać nam na adres archon@archon.pl parametry, którym powinien odpowiadać Państwa dom, określić jego przybliżoną powierzchnię, ilość pokoi, styl, a nasi Doradcy Projektowi zaproponują konkretne projekty spełniające wymienione założenia. Wskazując dodatkowo w e-mailu jaką wielkość i kształt ma działka oraz od której strony świata zlokalizowany jest wjazd zaproponujemy projekt idealnie pasujący na tą konkretną działkę.

Przygotowaliśmy także specjalny formularz doboru projektu, który będzie pomocny w doprecyzowaniu najważniejszych cech wymarzonego domu. Formularz należy wypełnić online, podając w nim poszczególne parametry domu i działki, można również zawrzeć inne istotne uwagi dotyczące projektu. Na podstawie wskazanych kryteriów Doradcy Projektowi ARCHON+ wybiorą spośród całej kolekcji te projekty, które najbardziej odpowiadają Państwa oczekiwaniom. Propozycje otrzymacie Państwo e-mailem.

Weryfikacja zgodności projektu z lokalnymi warunkami zabudowy

Wystarczy wysłać nam na adres archon@archon.pl kopię wypisu z Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego lub Warunków Zabudowy oraz kopię mapy sytuacyjno-wysokościowej działki abyśmy mogli bezpłatnie sprawdzić, czy wybrany projekt spełnia wymagania lokalnych warunków zabudowy oraz czy zmieści się na działce.

Nasi Doradcy projektowi sprawdzą, czy wybrany przez Państwa projekt może zostać wybudowany na Państwa działce, a jeśli nie wybrali Państwo jeszcze projektu podpowie na jakie parametry powinniście zwrócić uwagę przy jego wyborze.

Konsultacja zmian w projekcie

Jeżeli w jednym z naszych projektów zamierzasz wprowadzić zmiany możesz wprowadzenie tych zmian bezpłatnie z nami skonsultować. Dzięki temu upewnisz się, że nie wpłyną one negatywnie na bryłę lub wnętrze wybranego przez Ciebie domu. Na wszelkie zmiany w naszych projektach wystawiamy bezpłatną pisemną zgodę.

 

Skorzystaj z pomocy naszych Doradców Projektowych

Jeśli masz dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu
w dogodnej dla Ciebie formie!

2022 06 20 contact 02

Chcesz z nami porozmawiać w dogodnej dla siebie chwili?

Zamów rozmowę, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

2022 06 20 contact 03

Jesteśmy do Twojej dyspozycji również na czacie pon.-pt. 8-21, sob. 9-13

Jesteśmy teraz dostępni.

2022 06 20 contact 04

Jeśli wolisz szczegółowo opisać swoje pytanie, napisz do nas.

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Napisz do nas

Zadzwoń do nas +48 12 37 21 900

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?