Kolekcje - projekty domów ARCHON+
1 do 9 z 9 projektów domów parterowych z antresolą
Pinezka
gotowy projekt Dom w mekintoszach 14 (G)
KOD: 400NOWYDOM
Dom w mekintoszach 14 (G)
jednorodzinny parterowy, z garażem jednostanowiskowym
135,81 +22,74 +8,10
Ikona pokojów4
Ikona łazienki + toalety2
Ikona stanowisk garażowych1
Koszty budowy : 408 500 zł
Cena z kodem 400NOWYDOM
4 390 zł (3 569,11 zł netto)
Kod ważny do 21.06.2024 r. godz. 08:00
Cena regularna 4 790 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 4 360 zł
gotowy projekt Dom w kliwiach 7 (G2)
KOD: 400NOWYDOM
Dom w kliwiach 7 (G2)
jednorodzinny parterowy, z garażem dwustanowiskowym
301,76 +37,59 +4,00
Ikona pokojów5
Ikona łazienki + toalety3
Ikona stanowisk garażowych2
Koszty budowy : 877 500 zł
Cena z kodem 400NOWYDOM
6 650 zł (5 406,50 zł netto)
Kod ważny do 21.06.2024 r. godz. 08:00
Cena regularna 7 050 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 6 510 zł

Zobacz również

newsletter
Katalog
e-poradnik

Projekty domów parterowych z antresolą

Budowa domu to duże przedsięwzięcie, którego początkiem jest wybór projektu. W dzisiejszych czasach, w miarę jak oczekiwania i preferencje Inwestorów się zmieniają, wzrasta zapotrzebowanie na nowoczesne, funkcjonalne i estetycznie zaprojektowane bryły oraz ciekawie zaaranżowane wnętrze domu. Jednym z często poszukiwanych rozwiązań są projekty domów parterowych z antresolą, łączące zalety typowego domu parterowego z kreatywnym i praktycznym rozwiązaniem w postaci antresoli. Takie właśnie projekty prezentujemy w tej kolekcji. Czym charakteryzują się domy parterowe z antresolą i jakie korzyści niesie za sobą ten ciekawy układ pomieszczeń w projekcie domu?

Projekty domów parterowych z antresolą ARCHON+

Kolekcja gotowych projektów domów parterowych z antresolą to wyodrębniona w ramach naszej bogatej oferty kategoria parterówek z dodatkową powierzchnią do zagospodarowania w ramach antresoli. Przygotowana oferta zawiera zróżnicowane pod względem wielkości powierzchni użytkowej, układów funkcjonalnych czy liczby pomieszczeń gotowe projekty domów, dzięki czemu Klienci z powodzeniem znajdą tutaj projekt zgodny z indywidualnymi preferencjami, ale także dopasowany do wymagań działki i zapisów lokalnego prawa. Katalog parterowych projektów domów z antresolą zawiera propozycje, które wyróżnia atrakcyjny wygląd zewnętrzny i funkcjonalne wnętrza, projekty są zgodne z architektonicznymi trendami oraz aktualnymi przepisami Prawa budowlanego. W kolekcji domów ARCHON+ wszystkie projekty zachwycają przemyślanymi wnętrzami z wygodnym układem funkcji, maksymalnie wykorzystują dostępną przestrzeń, z jasnym podziałem stref. W ramach kolekcji dostępne są także interesujące projekty małych partertówek z antresolą, które są również ekonomiczne w realizacji. Tworząc nasze projekty, zwracamy uwagę, by zapewnić przyszłym mieszkańcom komfortowe i przyjazne warunki użytkowania. Projekty ARCHON+, w tym także projekty domów parterowych z antresolą, są zgodne z obowiązującymi normami i parametrami energetycznymi. Jednocześnie Klienci mogą dokupić do wybranego projektu dedykowane projekty instalacji, które pozwolą dodatkowo zwiększyć jego energetyczny standard.

Czym charakteryzują się projekty domów parterowych z antresolą?

Projekty domów parterowych, w których przewidziano antresolę, dają możliwość zastosowania ciekawych rozwiązań aranżacyjnych. Parterowe projekty domów z antresolą ARCHON+ stanowią ofertę zróżnicowaną pod względem rozmaitych parametrów, również takich jak rodzaj dachu, czy kąt nachylenia dachu. Parterowe domy z antresolą mogą wieńczyć zarówno dachy dwuspadowe, jak i czterospadowe. Wybór projektu w tym zakresie zależy w dużej mierze od uwarunkowań działki, a także preferencji estetycznych. W prezentowanej kolekcji przygotowaliśmy także takie projekty domów parterowych z antresolą, w których przewidziano dodatkowo możliwość adaptacji strychu na cele mieszkalne. Tego typu projekty z poddaszem do adaptacji dają możliwość łatwego powiększenia powierzchni użytkowej domu parterowego. Przestrzeń przeznaczona do adaptacji może w pierwszym etapie pełnić funkcję strefy gospodarczej. Wielkość i kształt działki, na której ma zostać zrealizowany dom zawsze mają wpływ na to, jaki projekt, w tym także projekt domu z antresolą ostatecznie zostanie wybrany. W projektach domów parterowych otwarta antresola sprawi, że dom dodatkowo zyska na przestronności, co stwarza również wiele możliwości aranżacyjnych. Antresola może służyć jako strefa gabinetowa, domowa biblioteka, czy inna funkcjonalnie urządzona przestrzeń. Domy parterowe z antresolą często projektowane są w nowoczesnym stylu, łączą funkcjonalność z nowatorskim designem i wykorzystują nowoczesne kompozycje elewacyjne. Projekty domów parterowych z antresolą ARCHON+ uwzględniają również jednostanowiskowy lub dwustanowiskowy garaż, odpowiednio wkomponowany w bryłę domu. Posiadamy także różnorodne parterowe projekty domów z antresolą bez garażu. Koszt budowy domu, w tym także domu z antresolą, zawsze zależy od wielu czynników, takich jak powierzchnia, rodzaj bryły i dachu, czy standard wykończenia. Projekty domów małych z antresolą o regularnej formie z dachem dwuspadowym umożliwią ekonomiczną budowę. Chcąc szybko porównać koszty budowy domów wg konkretnych projektów, warto na stronach produktowych zajrzeć do zakładki kosztorys, gdzie prezentowane są skrócone zestawienia, bazujące na aktualnych stawkach krajowych Sekocenbud.

Podsumowując, projekty domów parterowych z antresolą są interesującą propozycją, pozwalają na uzyskanie dodatkowej przestrzeni i umożliwiają realizację oryginalnych aranżacji. Tego rodzaju domy są szczególnie popularne wśród osób poszukujących nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań.

Projekt domu z antresolą - zalety projektów domów z antresolą

Dom parterowy z antresolą ma wiele zalet, które przyciągają uwagę potencjalnych mieszkańców. Antresola pozwala zyskać dodatkową przestrzeń, którą można urządzić zgodnie z potrzebami rodziny, jako dodatkową strefę rekreacyjną, gabinetową, czy telewizyjną. To pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni domu i jego możliwości aranżacyjnych. W zależności od projektu bryły, dachu i wielkości budynku, budowa domu parterowego z antresolą może być także praktycznym i ekonomicznym w realizacji przedsięwzięciem. Antresola sprawia, że wnętrze domu zyskuje wyjątkowy design i charakter. Dom parterowy z antresolą to idealne rozwiązanie dla osób, które planują budowę komfortowego domu z funkcjonalną przestrzenią, oferującą duże możliwości aranżacyjne.

Jeżeli planujesz budowę domu parterowego z antresolą, zachwycającego efektownie otwartą przestrzenią, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami w tej kategorii. Uwadze polecamy również nasze inne kolekcje domów parterowych, a także projekty domów z poddaszem użytkowym oraz projekty domów piętrowych. Różnorodność oferty i mnogość wariantów pozwoli Ci na wybór projektu domu, który spełni oczekiwania całej rodziny. 

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?