Kolekcje - projekty domów ARCHON+
1 do 35 z 338 projektów domów parterowych z dachem dwuspadowym
gotowy projekt Dom w kostrzewach 8
Dom w kostrzewach 8
jednorodzinny parterowy, z garażem jednostanowiskowym
118,43 +20,62 +7,06
Ikona pokojów4
Ikona łazienki + toalety2
Ikona stanowisk garażowych1
Koszty budowy : 343 100 zł
4 170 zł
(3 390,24 zł netto)
oglądasz stronę   z 10

Zobacz również

Poradnik

Projekty domów parterowych z dachem dwuspadowym

Bogata oferta domów parterowych to zróżnicowane pod wieloma względami propozycje projektowe. W ramach kolekcji domów parterowych wyodrębniliśmy kategorię: projekty domów parterowych z dachem dwuspadowym, który podkreśla prostą formę bryły oraz w pozytywny sposób oddziałuje na koszty budowy domu. Wśród nich znajdują się zarówno małe, kompaktowe parterowe domy  z dachem dwuspadowym, jak i większe parterówki, które przekrywa dach dwuspadowy, posiadające rozbudowane programy funkcjonalne. Zróznicowana powierzchnia użytkowa, a także różna powierzchnia zabudowy parterowych projektów domów z dwuspadowym dachem, pozwoli na optymalne dopasowanie do indywidualnych potrzeb rodziny oraz właściwy wybór ze względu na wymiary działki. Kąt nachylania dachu w projektach parterowych z dachem dwuspadowym jest zróżnicowany, co ułatwi Państwu wybór i dopasowanie do założeń Miejscowego Planu Zagospodarowania Przetrzennego lub Warunków Zabudowy.

Projekt domu parterowego z dachem dwuspadowym – prosta i ekonomiczna realizacja

Dwuspadowy dach to najbardziej popularny rodzaj dachu. Ogromną zaletą takiej konstrukcji budynku jest aspekt ekonomiczny. Powierzchnia dachu dwuspadowego jest stosunkowo niewielka, dzięki czemu można go zdecydowanie szybciej wykonać, a koszty budowy domu z dachem dwuspadowym nie będą wygórowane. Prosta konstrukcja dwuspadowego dachu sprawia, że jego realizacja nie wymaga skomplikowanych obróbek, dzięki czemu Inwestor zaoszczędzi zarówno na robociźnie, jak i na materiałach.

Projekty domów parterowych z dwuspadowym dachem - funkcjonalne i wygodne wnętrza

Prosta forma domu parterowego z dachem dwuspadowym oddziałuje nie tylko na wygląd zewnętrzny domu, ale również na funkcjonalność jego wnętrza. Projekty domów parterowych z dachem dwuspadowym najczęściej oparte są na rzucie prostokąta, można w nich zastosować czytelny podział na dzienną i nocną część użytkową. Dla komfortu mieszkańców, który użytkują jednopoziomową przestrzeń, ma to szczególnie istotne znaczenie. Odpowiednia lokalizacja stref i konfiguracja pomieszczeń w domu parterowym gwarantuje komfortowe użytkowanie.

Projekty domów parterowych z dwuspadowym dachem – różna stylistyka

W naszej kolekcji: parterowych projektów domów z dachem dwuspadowym prezentujemy koncepcje o różnorodnej stylistyce. Wśród nich znajdują się zarówno projekty parterowych dworków w stylu tradycyjnym, a także nowoczesne projekty parterówek z dachem dwuspadowym. Poprzez odpowiednie wykończenie elewacji, starannie dobrane detale można nadać klasycznej w formie bryle domu bardzo nowoczesny i oryginalny wygląd. Coraz bardziej popularne wśród Inwestorów są projekty domów parterowych z dachem dwuspadowym – bezokapowym, który doskonale podkreśla minimalistyczny charakter budynku, zapewniając wygląd w stylu nowoczesnej stodoły.

Poznaj projekty domów parterowych z dachem dwuspadowym i wybierz idealny dla swojej rodziny.

oglądasz stronę   z 10
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?