Zwiększ zyski ze sprzedaży swojej inwestycji

Każdy Deweloper i Osoba inwestująca w budynki mieszkalne, planując rozpoczęcie budowy podejmuje działania mające na celu optymalne dostosowanie oferty do oczekiwań nabywców, potrzeb rynku i aktualnych standardów. Obok tak istotnych aspektów jak atrakcyjna lokalizacja gruntu czy okoliczna infrastruktura bardzo duże znaczenie ma właściwie dobrany projekt architektoniczny. To on zapewni atrakcyjną estetykę zabudowy, odpowiednią strukturę i funkcjonalność mieszkań, które wraz z pozostałymi elementami zagwarantują powodzenie oferty wśród Klientów.

Dobry projekt = większy „PUM” = większy zysk

Należy podkreślić, że dobrze zaprojektowany budynek mieszkalny charakteryzuje się wysokim poziomem rentowności, który pozwoli Inwestorowi osiągnąć większy zysk ze sprzedaży mieszkań. Opracowanie indywidualnego projektu osiedla można zlecić wybranej pracowni projektowej. Takie rozwiązanie wiąże się jednak z większym wydatkiem oraz dłuższym czasem oczekiwania na przygotowanie dokumentacji technicznej. Zdecydowanie szybszym i tańszym rozwiązaniem jest zakup odpowiedniego, gotowego projektu domu czy budynku wielorodzinnego z oferty katalogowej Biura Projektów ARCHON+, które oferuje ponad 1700 autorskich projektów domów i budynków wielorodzinnych.

Dobry projekt to nie tylko atrakcyjna bryła i design, dostosowany do aktualnych trendów i oczekiwań rynku. Jak podkreślają architekci ARCHON+: "dobrze zaprojektowany budynek wielorodzinny to estetyczna, zoptymalizowana koncepcja architektoniczna, zawierająca proste i ekonomiczne w realizacji rozwiązania konstrukcyjne oraz praktyczne i elastyczne układy funkcjonalno - przestrzenne. Umożliwią one Deweloperowi sprawne poprowadzenie inwestycji, pozwalając jednocześnie na uzyskanie większego „PUM-u”, czyli powierzchni użytkowej mieszkalnej w stosunku do powierzchni całkowitej. Budowa w oparciu o dobry projekt pozwoli zwiększyć zysk bez podnoszenia ceny sprzedaży mieszkań".

Optymalne projekty domów i budynków wielorodzinnych ARCHON+

Wszystkie projekty domów ARCHON+ to profesjonalnie przygotowane dokumentacje, których najwyższy poziom zapewnia wdrożony system jakości ISO 9001. Dla Inwestora jest to gwarancja, że budowa będzie przebiegać sprawnie i zgodnie z harmonogramem. Sprawdzone rozwiązania pozwolą uniknąć błędów i zminimalizują ryzyko inwestycyjne.

Oferta ARCHON+ skierowana do Deweloperów i Osób inwestujących w budynki mieszkalne to różnorodne projekty domów oraz budynków wielorodzinnych, które doskonale wpisują się zarówno w miejską jak i podmiejską zabudowę, są starannie przemyślane, by zapewnić sukces komercyjny. Powstają w oparciu o wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz systematyczną obserwację rynku budowlanego i nieruchomości. Dodatkowo koncepcje budynków wielorodzinnych zostały w wielu aspektach zoptymalizowane i dopracowane, dzięki czemu zapewniają wysoką rentowność inwestycji. Powierzchnia budynku w projektach ARCHON+ jest optymalnie zagospodarowana, tak by do minimum ograniczyć przestrzeń, której Inwestor nie będzie mógł sprzedać, a koszt jej wybudowania musiałby doliczyć do ceny sprzedaży m2. Z projektem ARCHON+ Deweloper może uzyskać większy współczynnik „PUM” w ramach tej samej powierzchni.

Dla przykładu:
W standardowym budynku wielorodzinnym o pow. całkowitej 1000 m2 „PUM” wynosi ok. 700 m2. W projektach charakteryzujących się dobrą rentownością można otrzymać „PUM” większy o ok. 5%, co pozwala Inwestorowi osiągnąć większy zysk ze sprzedaży dodatkowych ok. 35 m2.

Dodatkowe oszczędności, a więc większy zarobek, przyniosą także proste i ekonomiczne rozwiązania konstrukcyjne stosowane w projektach ARCHON+. Nieskomplikowane konstrukcje pozwolą na mniejsze zużycie materiałów budowlanych w porównaniu z budynkami o bardzo wyszukanych formach. Nie wymagają też zatrudniania wysoko wyspecjalizowanych ekip budowlanych.

W projektach ARCHON+ stosowane są „elastyczne” układy funkcjonalno - przestrzenne. Daje to możliwość dowolnego łączenia segmentów bazowych budynku w zabudowę bliźniaczą lub szeregową, a także łączenia położonych obok siebie mieszkań w lokale o większej powierzchni. Programy funkcjonalne mieszkań zapewniają mieszkańcom dużą swobodę w dostosowaniu ich do indywidualnych potrzeb, by zapewnić wygodne użytkowanie.

Optymalizacja projektu obejmuje także część instalacyjną budynku np.: poprzez ograniczenie liczby pionów kanalizacyjnych bez uszczerbku na jakości i poprawności funkcjonowania, z zachowaniem obowiązujących wymogów norm i warunków technicznych.

Projekty domów i budynków wielorodzinnych ARCHON+ to eleganckie i estetyczne koncepcje architektoniczne. Proste bryły uatrakcyjniają ciekawie skomponowane elewacje, które nadają budynkowi indywidualny styl, nie generując przy tym wysokich kosztów.

Atrakcyjność i wszechstronność oferty ARCHON+ potwierdzają dziesiątki zrealizowanych osiedli. Współpraca z rzetelną i doświadczoną pracownią to minimalizacja ryzyka finansowego. Sprawdzone rozwiązania i duży wybór projektów pozwolą stworzyć osiedle odpowiadające potrzebom różnych Klientów. Poznaj wszystkie projekty domów jedno- i wielorodzinnych oraz ofertę ARCHON+ przygotowaną specjalnie dla deweloperów.

Wszyscy Inwestorzy, którzy przystąpią do realizacji inwestycji na podstawie projektu ARCHON+ otrzymają wsparcie merytoryczne oraz „pakiet narzędzi” do skutecznej promocji i sprzedaży mieszkań.

Wybrane projekty z oferty ARCHON+:

„Dom w klematisach 20 (B)” - to projekt domu z poddaszem użytkowym przystosowany do zabudowy bliźniaczej, polecany do realizacji na wąskich działkach. Wyróżnia się funkcjonalnym układem wewnętrznym, oferując komfortowe w użytkowaniu lokale. Nowoczesne wykończenie elewacji zewnętrznych łączy jasny tynk z naturalnymi okładzinami i efektownie przeszklonymi balustradami balkonów. Ciekawym detalem są prostokątne lukarny, które doskonale doświetlają pomieszczenia na poddaszu. Parter w każdym segmencie to przestronna i szeroko otwarta na taras strefa dzienna z salonem, jadalnią i kuchnią. W strefie parteru znajduje się także dodatkowy pokój i łazienka. Z wiatrołapu dostępny jest 1-stanowiskowy garaż. Na poddaszu zaprojektowano aż cztery sypialnie oraz ogólnodostępną łazienkę.

„Dom pod miłorzębem 6 (GS)” to projekt domu z poddaszem użytkowym, przeznaczony do zabudowy szeregowej. Praktyczne rozwiązania funkcjonalne efektywnie wykorzystują przestrzeń wewnętrzną domu. Charakter budynku podkreślają okładziny z naturalnego drewna. Ozdobą projektu są lukarny, które dodają uroku, przełamują jednolitą płaszczyznę dachu i zapewniają doskonałe doświetlenie sypialni na poddaszu. Na parterze znajduje się otwarta przestrzeń salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz łazienka. Z obszernego wiatrołapu możne bezpośrednio przejść do garażu. W strefie nocnej projekt domu przewiduje dwa pokoje dla dzieci z dostępem do balkonu, przestronną sypialnię rodziców z własną garderobą oraz łazienkę. Pomieszczenia na poddaszu są wygodne i ustawne, dzięki ograniczeniu do minimum przestrzeni pod skosami.

„Dom przy plantach 4” - to komfortowy i kameralny budynek wielorodzinny, którego styl dobrze komponuje się zarówno z miejską jak i podmiejską zabudową. Wyróżnia się optymalnie wykorzystaną powierzchnią wewnętrzną. Zaprojektowano tu 12 mieszkań, o zróżnicowanym metrażu pomiędzy 35 m2 a 53 m2. Mieszkania są bardzo dobrze rozplanowane, zapewniając wygodne użytkowanie nawet przy niedużej powierzchni. Na parterze zaprojektowano wspólne pomieszczenie gospodarcze.

„Dom przy plantach 2 (PBA)” to nowoczesny budynek wielorodzinny, przeznaczony do zabudowy bliźniaczej. Nowocześnie wykończone elewacje podkreślono stonowaną kolorystyką tynków, które wzbogacono drewnianymi okładzinami. Atrakcyjnie prezentuje strefa wejściowa z przeszkloną klatką schodową. W budynku zaprojektowano 9 mieszkań, o różnej wielkości powierzchni użytkowej (od 42 m2 do 60 m2) i funkcjonalnych układach wewnętrznych. Mieszkania są komfortowe i bardzo dobrze doświetlone. W podpiwniczeniu zaprojektowano 6 stanowisk parkingowych, miejsce na komórki lokatorskie oraz dwa pomieszczenia techniczne.

POZNAJ PEŁNĄ OFERTĘ ARCHON+ DLA DEWELOPERA


Pisz BLOGA
Rozpocznij Swoją przygodę
z budową domu!
Pisz bloga
newsletter
Targi

Konkurs FOTO
Dom w obiektywieWeź udział i wygraj ...
Konkurs foto - Dom w obiektywie

185 885 fanów
Dołącz do nas!
Polub nas na facebooku

Film z realizacji
Zaproś ekipę filmową ARCHON+ do swojego domu
Zgłoś swój dom do filmu
ArchonHome
ArchonHome

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger  Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?