"Dom w ketmiach 3" | Reprezentacyjny projekt domu w stylu nowoczesnej stodoły

"Dom w ketmiach 3" | Reprezentacyjny projekt domu w stylu nowoczesnej stodoły
projekt

Nietuzinkowy projekt domu w stylu nowoczesnej stodoły przyciąga wzrok ciekawą kompozycją elewacji. Białe tynki harmonijnie łączą się z grafitowymi fragmentami i drewnianą okładziną. Panoramiczne przeszklenia dodają lekkości wizualnej bryle, a na bocznej ścianie domu zaplanowano przytulny taras, schroniony pod konstrukcją balkonu, dostępnego z poddasza. Wiatrołap prowadzi do przestronnej części dziennej z salonem wzbogaconym o kino domowe i efektowny kominek. Jadalnia oferuje piękny widok na ogród, a kuchnia posiada półwysep z siedziskami. Na poddaszu znajduje się sypialnia główna z garderobą, dwa pokoje dziecięce oraz nowoczesna łazienka z wanną i dwiema umywalkami.


"Dom w dabecjach 3 (G2E) OZE" | Projekt domu z wentylacją mechaniczną i pompą ciepła w standardzie

"Dom w dabecjach 3 (G2E) OZE" | Projekt domu z wentylacją mechaniczną i pompą ciepła w standardzie
projekt

Projekt domu z poddaszem użytkowym i garażem dwustanowiskowym wysuniętym na frontowej ścianie. Elewacja łączy biało-szare tynki z atrakcyjną, czarną okładziną z drewna, a panoramiczne przeszklenia dodają lekkości wizualnej bryle. Konstrukcja garażu tworzy ramę okalającą budynek, chroniąc tym samym strefę wejściową i zapewniając przytulny taras pod betonową pergolą, od strony ogrodu . Przesuwne przeszklenie łączy strefę dzienną z salonem, gdzie otwarcie stropu tworzy optycznie większą przestrzeń. Jadalnia z dużym stołem, kuchnia z wyspą i spiżarnią oraz efektowny kominek dodają uroku strefie wspólnej. Długi korytarz prowadzi do gabinetu, gościnnej łazienki i kotłowni. Nocna strefa na poddaszu mieści trzy pokoje dzieci, sypialnię główną z garderobą oraz łazienkę.


" Dom w szyszkowcach 8 (G2E) OZE" | Reprezentacyjny projekt domu z garażem dwustanowiskowym

" Dom w szyszkowcach 8 (G2E) OZE" | Reprezentacyjny projekt domu z garażem dwustanowiskowym
projekt

Projekt domu w stylu nowoczesnej stodoły, prezentuje modne wykończenie elewacyjne - połączenie białego i grafitowego tynku z drewnianą okładziną. Garaż dwustanowiskowy umieszczono na bocznej ścianie, a od strony ogrodu zaprojektowano atrakcyjny balkon tworzący częściowe zadaszeniem nad tarasem. Ta przestrzeń oferuje wypoczynkową przestrzeń na świeżym powietrzu, idealną na letnią jadalnię lub zestaw ogrodowy do relaksu. Panoramiczne przeszklenia doskonale oświetlają przestrzeń na obu kondygnacjach. Dom wyposażono również w wentylację mechaniczną i pompę ciepła do ogrzewania. Wnętrze obejmuje salon, jadalnię, kuchnię z półwyspem, spiżarnię, gabinet, łazienkę oraz komfortowe poddasze z trzema pokojami dziecięcymi, sypialnią główną i dwiema garderobami.


"Dom w żeńszeniu 2 (E)" | Atrakcyjny projekt z panoramicznymi przeszkleniami i wentylacją mechaniczną w standardzie

"Dom w żeńszeniu 2 (E)" | Atrakcyjny projekt z panoramicznymi przeszkleniami i wentylacją mechaniczną w standardzie
projekt

Projekt domu o nietuzinkowej formie bryły, z dwiema świetnie zorganizowanymi kondygnacjami. Bezokapowy dach dwuspadowy w kolorze antracytu doskonale współgra z białymi tynkami i ciemną drewnianą okładziną. Grafitowa stolarka i panoramiczne przeszklenia podkreślają nowoczesny styl domu. Boczna elewacja ma atrakcyjne lukarny, a frontowa - portfenetry, które oświetlają strefę nocną. Wejście w podcieniu prowadzi do wiatrołapu i dalej do słonecznego salonu z kominkiem i jadalnią. Przesuwne przeszklenie łączy strefę dzienną z tarasem. Kuchnia posiada w układzie wyspę i spiżarnię, a dodatkowo, parter obejmuje gabinet. Na poddaszu znajdują się dwa pokoje dla dzieci, sypialnia rodziców z garderobą, nowoczesna łazienka i pralnia.


"Dom w bazylii 4" | Nowoczesna parterówka z nieocieplanym strychem do adaptacji

"Dom w bazylii 4" | Nowoczesna parterówka z nieocieplanym strychem do adaptacji
projekt

Nowoczesny projekt domu w stylu nowoczesnej stodoły z biało-szarymi tynkami i drewnianą okładziną na elewacji. Duże przeszklenia pięknie oświetlają wnętrze, a główne wejście znajduje się w praktycznym podcieniu. Na bocznej ścianie domu znajduje się przytulny taras, idealny do relaksu na świeżym powietrzu. Hol, wyraźnie oddziela strefy nocną od dziennej, gdzie otwarto strop do połaci dachowej. Kominek w salonie tworzy przytulny klimat, a przesuwne drzwi prowadzą na taras. Jadalnia sąsiaduje z kuchnią wzbogaconą o spiżarnię. W nocnej strefie znajdują się trzy wygodne sypialnie z wyjściem na taras, a jedna również z garderobą. Dopełnieniem programu użytkowego obu stref są dwie łazienki, kotłownia oraz gabinet.


Płytki elewacyjne - rodzaje, zastosowanie i układanie krok po kroku

Płytki elewacyjne - rodzaje, zastosowanie i układanie krok po kroku
artykuł

Elewacje budynków pełnią nie tylko funkcję ochronną, ale również dekoracyjną, wpływając na ogólny wygląd i charakter inwestycji. Coraz więcej Inwestorów decyduje się na zastosowanie płytek elewacyjnych, które oferują nie tylko trwałość i funkcjonalność, ale również nieograniczone możliwości aranżacyjne. Płytki elewacyjne to rozwiązanie, które pozwala nadać budynkowi nowoczesny i atrakcyjny wygląd. Dostępne w różnorodnych kształtach, kolorach i fakturach, umożliwiają tworzenie unikalnych kompozycji, które podkreślają indywidualność i charakter domu. Sprawdź, jakie jest zastosowanie płytek elewacyjnych oraz jakie wynikają z tego korzyści. Zapraszamy do lektury artykułu!


"Dom w ostrokrzewie 2 (G)" | Wyjątkowy projekt domu z poddaszem użytkowym

"Dom w ostrokrzewie 2 (G)" | Wyjątkowy projekt domu z poddaszem użytkowym
projekt

Projekt domu z garażem jednostanowiskowym wysuniętym na bocznej ścianie domu. Prosta bryła z dwuspadowym dachem prezentuje się pięknie dzięki dwukolorowemu tynkowi i drewnianej okładzinie. Główne wejście w podcieniu prowadzi do wiatrołapu z pojemnymi szafami i siedziskiem. Przeszklenie w strefie dziennej pięknie łączy wnętrze z tarasem i ogrodem. Salon jest doskonałym miejscem do rodzinnego relaksu, a kuchnia sąsiaduje z jadalnią. Przyległa spiżarnia zapewnia wygodne przechowywanie. Parter zawiera również gabinet, łazienkę z prysznicem i praktyczny schowek pod schodami. Na poddaszu znajdują się dwie sypialnie dla dzieci, główna sypialnia z garderobą, łazienka, pralnia i wspólna garderoba.


"Dom w zielistkach 30" | Wyjątkowy projekt małego domu z poddaszem użytkowym

"Dom w zielistkach 30" | Wyjątkowy projekt małego domu z poddaszem użytkowym
projekt

Uroczy projekt domu jednorodzinnego o nowoczesnym designie, prezentuje białe i szare tynki na elewacji połączone z akcentami drewnianej okładziny. Dwuspadowy dach w kolorze antracytu zwieńcza zwartą bryłę domu. Boczne ściany z atrakcyjnymi oknami zapewniają doskonałe oświetlenie poddasza, a praktyczne zadaszenie nad głównym wejściem chroni strefę wejściową. Zlokalizowany od strony ogrodu taras pod drewnianą pergolą to idealne miejsce na spotkania z rodziną i znajomymi. Parter zapewnia funkcjonalne wnętrze z salonem z kominkiem, jadalnią oraz kuchnią z półwyspem i spiżarnią. Poddasze, czyli nocna strefa domu mieści trzy wygodne sypialnie oraz łazienkę z wanną, prysznicem i dwiema umywalkami.


„TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE” | Poznaj Laureatów II edycji 2023!

„TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE” | Poznaj Laureatów II edycji 2023!
artykuł

Wyłoniliśmy laureatów konkursu „Twój dom w obiektywie" - edycja II/ 2023, w której sponsorem nagród była firma STIGA. Najpiękniejszą inwestycją, zrealizowaną wg projektu ARCHON+ jest „Dom w nigellach 2 (G2)” - nagrodą dla Pani Joanny za I miejsce jest robot koszący G600 z zestawem instalacyjnym. II miejsce zdobywa „Dom w aurorach” - jego właścicielka Pani Grażyna otrzyma urządzenie wielofunkcyjne (podkrzesywarka + sekator akumulatorowy na wysięgniku MT 100e). Nagroda za III miejsce - nożyce akumulatorowe SGM 72 AE - trafi do Pani Anny za wspaniałą realizację projektu „Dom w dabecjach 2 (G2). Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Przypominamy także, że trwa już kolejna edycja konkursu i serdecznie zapraszamy do udziału!


"Dom w galach (E) OZE" | Projekt domu parterowego o nietuzinkowej formie bryły

"Dom w galach (E) OZE" | Projekt domu parterowego o nietuzinkowej formie bryły
projekt

Projekt wyjątkowego domu parterowego o reprezentacyjnej formie bryły, gdzie biel i szarość spotykają się z drewnianą okładziną. Szerokie przeszklenia dodają lekkości wizualnej budynkowi, a dwuspadowy dach w kolorze antracytu nadaje mu charakteru. Przytulna strefa wypoczynku zewnętrznego - taras, idealnie nadaje się na letnią jadalnię. Wewnątrz, hol prowadzi do salonu z kominkiem, jadalni z kuchnią i spiżarnią oraz dodatkowego pokoju. Prywatna przestrzeń obejmuje trzy wyjątkowo wygodne sypialnie, z których jedna ma garderobę. Każda sypialnia ma dostęp do tarasu, a wspólna łazienka ma wannę i prysznic. Projekt uwzględnia energooszczędne rozwiązania, takie jak wentylacja mechaniczna i pompa ciepła.


"Dom w brabantach 2 (GE) OZE" | Wyjątkowy projekt domu z wentylacją mechaniczną oraz pompą ciepła w standardzie

"Dom w brabantach 2 (GE) OZE" | Wyjątkowy projekt domu z wentylacją mechaniczną oraz pompą ciepła w standardzie
projekt

Projekt wyjątkowego domu o klasycznej formie bryły z dwuspadowym dachem i garażem jednostanowiskowym. Kompozycja białych i szarych tynków oraz drewnianej okładziny nadaje budynkowi nowoczesnego wyglądu, a duże przeszklenia oświetlają wnętrze na obu kondygnacjach. Nad garażem znajduje się taras, dostępny z poddasza użytkowego, a główne wejście prowadzi do wiatrołapu i otwartej strefy dziennej z salonem i kuchnią, które mają wygodny dostęp do tarasu. Przytulny kominek i funkcjonalna kuchnia ułatwiają codzienne życie. Parter zawiera również dodatkowy pokój, łazienkę, garaż i kotłownię. Na poddaszu znajdują się komfortowe sypialnie, pralnia, garderoba i wspólna łazienka.


"Dom w toreniach 2" | Nowoczesny projekt domu parterowego z funkcjonalnym wnętrzem

"Dom w toreniach 2" | Nowoczesny projekt domu parterowego z funkcjonalnym wnętrzem
projekt

Prezentujemy atrakcyjny projekt parterówki w nowoczesnym stylu, z dwuspadowym dachem i antracytową dachówką. Biała elewacja pięknie komponuje się z drewnianą okładziną oraz szarymi fragmentami. Zewnętrzna strefa wypoczynku obejmuje taras pod pergolą, idealny na letnią jadalnię, a przesuwne wejście z tarasu do salonu zapewnia sprawną komunikację z ogrodem. Główne wejście ma betonowe zadaszenie, prowadzące do wiatrołapu z pojemnymi szafami. Wnętrze łączy strefę dzienną i nocną, z otwartym salonem, jadalnią i kuchnią. Kotłownia z pralnią jest dostępna z wiatrołapu. Prywatna część domu oferuje dwie wygodne sypialnie, w tym jedną z dostępem do tarasu oraz wspólną łazienkę.


Odkryj Simon 55 GO - inteligentne światło na Twoje życzenie!

Odkryj Simon 55 GO - inteligentne światło na Twoje życzenie!
artykuł sponsorowany

Dostosuj atmosferę w swoim domu dzięki inteligentnemu sterowaniu oświetleniem i roletami. Dostosuj wnętrze do swoich upodobań, tworząc przyjemną atmosferę. Łatwe sterowanie przez sieć Wi-Fi (telefon, tablet, asystenci głosowi) lub za pomocą klawisza. Twórz scenariusze, automatyzuj harmonogramy i oszczędzaj energię. Zyskaj pełną kontrolę nad swoim domem i ciesz się komfortem na nowym poziomie! Dopełnij aranżację swojego mieszkania, wybierając z szerokiej gamy ramek Simon 55. To nie tylko inteligentne, ale również estetyczne rozwiązanie dla Twojego wnętrza.


Płytki na taras i balkon - jak wybrać najlepsze mrozoodporne płytki na taras?

Płytki na taras i balkon - jak wybrać najlepsze mrozoodporne płytki na taras?
artykuł

Wybór odpowiednich płytek na taras lub balkon to ważna kwestia w procesie aranżacji i wykańczania wymarzonego domu. Odpowiednie płytki tarasowe i balkonowe nie tylko zapewnią estetyczny wygląd zewnętrzny budynku, ale także trwałość i bezpieczeństwo nawierzchni przy zmiennych warunkach atmosferycznych. W naszym artykule przeczytasz o tym, jakie parametry powinny mieć płytki na taras i balkon, zwracamy także uwagę na czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniego materiału, w tym odporność na mróz, wytrzymałość, antypoślizgowość. Znajdziesz tu także wiele innych informacji przydatnych podczas wykańczania strefy letniego wypoczynku.


„Dom w karmazynach 2 (G2)” | Atrakcyjna parterówka z garażem dwustanowiskowym

„Dom w karmazynach 2 (G2)” | Atrakcyjna parterówka z garażem dwustanowiskowym
projekt

Projekt domu parterowego z garażem wysuniętym na frontowej ścianie domu. Zadaszone wejście główne zaakcentowane zostało drewnianą okładziną, która pięknie koresponduje z biało-szarymi tynkami na elewacji. Betonowa pergola chroni od strony ogrodu przytulną strefę wypoczynkową z letnią jadalnią i kącikiem kawowym. Dwuspadowy dach antracytowy i szerokie przeszklenia dodają lekkości wizualnej bryle. Wnętrze obejmuje przestronna strefa dzienna z salonem, jadalnią, kuchnią ze spiżarnią oraz toaletą. Przez garaż można przejść do kotłowni, natomiast nocna strefa składa się z dwóch sypialni, apartamentu rodziców oraz owoczesnej łazienki i pralni, a wszystkie pomieszczenia są z dostępem do ogrodu.


„Dom w przebiśniegach 24” | Reprezentacyjna parterówka z wyjątkowym designem

„Dom w przebiśniegach 24” | Reprezentacyjna parterówka z wyjątkowym designem
projekt

Prezentujemy nowoczesny dom z czterospadowym dachem o piękne wykończonej elewacji i efektownych przeszkleniach, które doskonale oświetlą wnętrze domu. Frontowy podcień zapewnia funkcjonalne wejście, a taras w ogrodzie umożliwi rodzinie na relaks. Wnętrze domu oferuje jadalnię i salon z widokiem na ogród, gdzie można umieścić wygodną sofę, a kuchnia z wyspą i spiżarnią zapewnia miejsce do przygotowywania posiłków. Strefa nocna mieści wygodne sypialnie, a dzieci mogą wyjść na taras bezpośrednio ze swoich pokoi. W tej części znajduje się również sypialnia rodziców z garderobą i komfortowy pokój, który może służyć jako gabinet. Dodatkowo, dom posiada dwie łazienki oraz kotłownię z pralnią.


STIGA ePower – akumulatorowe rozwiązania do kompleksowej pielęgnacji ogrodu

STIGA ePower – akumulatorowe rozwiązania do kompleksowej pielęgnacji ogrodu
artykuł sponsorowany

Nowoczesne technologie już dawno zagościły na stałe w naszych domach, ale także i ogrodach. Niezależnie od tego czy masz duży ogród, czy niewielki skrawek zieleni, potrzebujesz narzędzi, którymi w łatwy i przyjemny sposób zadbasz o trawnik i rośliny. STIGA ePower to akumulatorowe rozwiązania dla każdego, niezależnie od poziomu zaawansowania użytkownika. Kosiarki, podkaszarki, nożyce, dmuchawy, sekatory, pilarki - wszystko to zasilane wydajnymi ogniwami akumulatorowymi, których możesz używać naprzemiennie w swoich urządzeniach tej samej serii. Poznaj atuty urządzeń STIGA ePower i dobierz je odpowiednie do swoich potrzeb i Twojego ogrodu.


„Dom w riveach 21 (BE)” | Projekt domu do zabudowy bliźniaczej i wentylacją mechaniczną w standardzie

„Dom w riveach 21 (BE)” | Projekt domu do zabudowy bliźniaczej i wentylacją mechaniczną w standardzie
projekt

Wyjątkowy projekt domu do zabudowy bliźniaczej z poddaszem użytkowym o nowoczesnej bryle prezentującej modne wykończenie elewacyjne, łączące białe i szare tynki z drewnianą okładziną. Zwieńczeniem jest dwuspadowy dach w kolorze antracytu. Portfenetry na frontowej i ogrodowej elewacji zapewnią piękne oświetlenie na poddaszu. Główne wejście jest zadaszone, a tarasowa strefa ogrodowa to idealna przestrzeń na letnie posiłki. Salon oferuje wygodną kanapę i kominek, a jadalnia sąsiaduje z funkcjonalną kuchnią. Na poddaszu znajdują się dwa pokoje dziecięce, sypialnia rodziców z garderobą i łazienka z pralnią. Projekt obejmuje także nieocieplany strych, który może być przekształcony w dodatkowe pokoje.


Drzwi ThermoSafe Decoral Hörmann

Drzwi ThermoSafe Decoral Hörmann
artykuł sponsorowany

To aluminiowe drzwi zewnętrzne z powierzchnią, która wiernie odwzorowuje wygląd 3 rodzajów drewna, jasnego cementu i zardzewiałej patyny. Nieprzeciętny design drzwi podkreślają uchwyty z serii black.edition oraz ościeżnica w kolorze stylowej czerni. ThermoSafe Decoral to również drzwi bezpieczne i energooszczędne. Standardowo oferowane są w klasie przeciwwłamaniowej RC3, a współczynnik przenikania ciepła UD osiąga wartość nawet 0,87 W/(m2∙K). Do drzwi ThermoSafe Decoral można dopasować segmentową bramę garażową LPU 42 z taką samą powierzchnią.


Co to jest elektroniczna księga wieczysta?

 Co to jest elektroniczna księga wieczysta?
artykuł

Elektroniczna Księga Wieczysta (EKW) to elektroniczny rejestr – innowacyjne narzędzie, które ułatwia proces prowadzenia, przechowywania i udostępniania informacji o nieruchomościach. W naszym artykule przeczytasz o tym, czym jest i jak działa Elektroniczna Księga Wieczysta, jak można uzyskać do niej dostęp, jakie informacje są zawarte w Elektronicznej Księdze Wieczystej, a także, w jaki sposób można otrzymać odpis z EKW. Ponadto dowiesz się, co to jest Centralna Informacja Ksiąg Wieczystych oraz sprawdzisz cennik usług związanych z Elektronicznymi Księgami Wieczystymi. Szczegółowe informacje w naszym artykule - zapraszamy do lektury!


„Dom w karaganach 2 (E) OZE” | Energooszczędny projekt domu z wentylacją mechaniczną oraz pompą ciepła

„Dom w karaganach 2 (E) OZE” | Energooszczędny projekt domu z wentylacją mechaniczną oraz pompą ciepła
projekt

Jednorodzinny dom z użytkowym poddaszem i nowoczesną bryłą o ciekawym designie elewacyjnym, biało-szarych tynków harmonizujących z drewnianą okładziną. Budynek ma dwuspadowy dach w kolorze antracytu i atrakcyjną lukarnę. Główne wejście jest pod betonowym zadaszeniem, a taras z ażurową pergolą to idealna przestrzeń na letnie przyjęcia. Salon oferuje piękny widok na kominek, a jadalnia sąsiaduje z kuchnią, wzbogaconą o wyspę i spiżarnię. Na parterze znajduje się również dodatkowy pokój, łazienka, kotłownia i pralnia. Poddasze mieści dwa pokoje dziecięce, sypialnię z garderobą oraz przestrzeń na biblioteczkę lub biurko, oraz w pełni wyposażoną łazienkę dostępną dla całej rodziny.


„Dom w ketmiach 2” | Wyjątkowy projekt małego domu z poddaszem użytkowym

„Dom w ketmiach 2” | Wyjątkowy projekt małego domu z poddaszem użytkowym
projekt

Przedstawiamy atrakcyjny projekt małego domu z dachem dwuspadowym i nowocześnie zaprojektowaną elewacją, łączącą biało – szare tynki. Szerokie przeszklenia pięknie komponują się z drewnianą okładziną, a przez salon pozwalają wyjść na przytulny taras pod pergolą. Parter obejmuje również jasną jadalnię z kominkiem oraz kuchnię wzbogaconą o barek śniadaniowy. Dopełnieniem programu użytkowego tej części domu jest pomieszczenie gospodarcze pod schodami oraz łazienka gościnna z funkcją pralni. Na poddaszu znajduje się komfortowa strefa nocna, gdzie zaplanowano sypialnię rodziców z garderobą, dwa wygodne pokoje dziecięce oraz wspólną łazienkę.


„Dom w mandragorze 2” | Atrakcyjny projekt domu o klasycznej formie bryły z poddaszem użytkowym

„Dom w mandragorze 2” | Atrakcyjny projekt domu o klasycznej formie bryły z poddaszem użytkowym
projekt

Projekt domu o atrakcyjnej elewacji, z grafitowo-białymi tynkami i drewnianą okładziną. Dwuspadowy antracytowy dachu doskonale komponuje się z bryłą, uzupełnioną szerokimi przeszkleniami i bocznymi portfenetrami. Wejście główne znajduje się pod zadaszeniem, a zaplanowana pod pergolą strefa tarasowa jest przytulnym miejscem do relaksu. Wiatrołap prowadzi do korytarza z atrakcyjnie otwartym stropem do połaci, a dalej do dziennej strefy obejmującej salon z kominkiem i jadalnię. Kuchnia ma przylegającą spiżarnię, a przód domu zawiera wygodny dodatkowy pokój. Łazienka i kotłownia dopełniają układ na parterze. Na poddaszu znajdują się pokoje dzieci, sypialnia główna z garderobą, łazienka i pralnia.


"Dom w kosaćcach 14 (N)" | Projekt domu w stylu nowoczesnej stodoły

"Dom w kosaćcach 14 (N)" | Projekt domu w stylu nowoczesnej stodoły
projekt

Atrakcyjny projekt domu jednorodzinnego i modnie zaprojektowaną kompozycją elewacyjną. Białe i szare tynki z drewnianymi akcentami świetnie korespondują z antracytową dachówką pokrywającą bezokapowy dach dwuspadowy. Wejście główne znajduje się pod zadaszeniem, a przytulny taras ulokowano pod pergolą. Szerokie przeszklenia doskonale oświetlają wnętrze i dodają lekkości wizualnej bryle. Wewnątrz korytarz wyraźnie oddziela dwie strefy, dzienną oraz nocną. Salon z kominkiem płynnie łączy się z jadalnią i kuchnią, a dopełnieniem tej części jest gościnna łazienka i kotłownia. Prywatna strefa mieści sypialnię rodziców, pokój dziecięcy i łazienkę, a do przyszłej adaptacji pozostaje nieocieplany strych.


Żaluzje wewnętrzne - zobacz aktualne trendy: aluminium, drewno, tkanina

Żaluzje wewnętrzne - zobacz aktualne trendy: aluminium, drewno, tkanina
artykuł

Wewnętrzne osłony okienne mogą stanowić atrakcyjny element aranżacyjny. Popularnym rozwiązaniem, chętnie wybieranym przez wielu Inwestorów są wewnętrzne żaluzje. Decydując się na ten rodzaj przesłon, można w interesujący sposób podkreślić charakter aranżacji oraz swobodnie regulować ilość naturalnego światła, które dociera do wnętrza. Planując w swoim wymarzonym domu zastosowanie żaluzji wewnętrznych, warto poznać ich rodzaje, zalety oraz wady i wybrać rozwiązanie, które najlepiej spełnia konkretne oczekiwania. Zapraszamy do lektury artykułu, w którym prezentujemy również inspirujące zdjęcia wyjątkowych domów, które zrealizowano na podstawie projektów domów ARCHON+!


"Dom w rdestach 3" | Wyjątkowy projekt domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym

"Dom w rdestach 3" | Wyjątkowy projekt domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym
projekt

Nowoczesny projekt domu z poddaszem użytkowym o klasycznej formie bryły z dwuspadowym dachem w kolorze antracytu. Elewacja prezentuje dobraną kolorystykę białych i szarych tynków z drewnianymi akcentami. Główne wejście zostało schronione pod betonową ramą, a w ogrodzie znajduje się przytulna strefa tarasowa pod pergolą. Parter składa się z salonu z kominkiem, jadalni z dużym stołem, kuchni z barkiem śniadaniowym i spiżarnią, oraz dodatkowego pokoju, który może służyć jako gabinet lub biuro. Na parterze znajduje się również nowoczesna łazienka i kotłownia. Na poddaszu zaplanowano prywatną strefę z dwoma pokojami dla dzieci, główną sypialnią z garderobą, łazienką i pralnią dla rodziny.


„Dom w toreniach 2 E (OZE)” | Atrakcyjny projekt domu parterowego z przytulnym tarasem

„Dom w toreniach 2 E (OZE)” | Atrakcyjny projekt domu parterowego z przytulnym tarasem
projekt

Nowoczesny projekt domu parterowego z dwuspadowym dachem w kolorze antracytu. Białe tynki elewacyjne, drewniana okładzina i grafitowe elementy podkreślają modny design bryły. Energooszczędne rozwiązania obejmują wentylację mechaniczną i pompę ciepła jako źródło ogrzewania domu. Taras pod pergolą zapewnia przytulną przestrzeń do wypoczynku na świeżym powietrzu, a przesuwne drzwi łączą salon z ogrodem. Główne wejście prowadzi do wiatrołapu z pojemnymi szafami. Wnętrze łączy strefę dzienną i nocną, a w pierwszej łączy się salon z jadalnią i kuchnią z półwyspem. Część prywatna zawiera dwie komfortowe sypialnie, a do wspólnego użytku pozostaje nowoczesna łazienka.


Wyspa w kuchni - najciekawsze pomysły na wyspę w kuchni. Wymiary, rodzaje, aranżacje.

Wyspa w kuchni - najciekawsze pomysły na wyspę w kuchni. Wymiary, rodzaje, aranżacje.
artykuł

Kuchnia to serce domu, miejsce, w którym nie tylko przygotowujemy posiłki, ale również spędzamy wspólnie z rodziną czas. W ostatnich latach coraz większą popularność zdobywają kuchenne wyspy - meble o nietuzinkowym charakterze, które stają się centralnym punktem przestrzeni kulinarnej. Wyspy kuchenne nie tylko dodają stylu i elegancji, ale również pełnią wiele praktycznych funkcji, zwiększając zarówno wygodę, jak i estetykę pomieszczenia. W naszym artykule przeczytasz o tym, czym dokładnie jest kuchenna wyspa, jakie są zalety posiadania wyspy, jej funkcje, rodzaje, a także zastosowanie. Znajdziesz tutaj także pełne inspiracji zdjęcia z realizacji projektów domów ARCHON+.


„Dom w aurorach 23 (G)” | Projekt domu z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym

„Dom w aurorach 23 (G)” | Projekt domu z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym
projekt

Nowoczesny projekt domu z poddaszem użytkowym i jednostanowiskowym garażem wpisanym w bryłę domu. Elewacja w białych i grafitowych tynkach wzbogacona została o akcenty drewnianej okładziny. Szerokie przeszklenia i boczne portfenetry oświetlają wnętrze, a główne wejście w podcieniu prowadzi do słonecznej strefy dziennej z salonem, jadalnią i jasną kuchnią, w której programie znajduje się półwysep i spiżarnia. Gościnna toaleta dostępna jest z holu, a kotłownia posiada wyjście do ogrodu. Na poddaszu znajdują się trzy pokoje dla dzieci z miejscem do zabawy i nauki oraz sypialnia z garderobą. Do wspólnego użytku rodziny pozostaje łazienka z wanną i prysznicem oraz pralnia.


Nowoczesne drzwi tarasowe i okna przesuwne SYNEGO SLIDE

Nowoczesne drzwi tarasowe i okna przesuwne SYNEGO SLIDE
artykuł sponsorowany

Okna oraz drzwi tarasowe pełnią ważne funkcje w budynku – doświetlają wnętrza, zapewniają kontakt z otoczeniem, izolują przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, chronią przed stratami ciepła i hałasem. Są także ważnym elementem kształtującym stylistykę wnętrz i elewacji budynku. Okna, a także drzwi tarasowe muszą również zapewniać domownikom poczucie bezpieczeństwa oraz łatwą obsługę, co jest szczególnie istotne w przypadku popularnej obecnie stolarki z dużymi przeszkleniami. Odkryj zalety nowoczesnych drzwi i okien przesuwnych SYNEGO SLIDE, które wyróżnia wyważony design oraz wysoka jakość połączona z funkcjonalnością i komfortową obsługą. Zapraszamy do lektury artykułu!


oglądasz stronę   z 10
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?