„Dom w aurorach 7 (A)” | NOWOŚĆ w cenionej przez Klientów rodzinie projektów domów

„Dom w aurorach 7 (A)” | NOWOŚĆ w cenionej przez Klientów rodzinie projektów domów
projekt

Nowoczesny projekt domu o prostej w budowie bryle, z piękną strefą tarasową od strony ogrodu. Wykończenie zewnętrzne łączy jasny i grafitowy tynk z drewnianą okładziną. Strefa dzienna parteru to płynnie przenikająca się przestrzeń salonu, jadalni i otwartej kuchni z wielofunkcyjnym półwyspem i spiżarką. Panoramiczne przeszklenie otwiera widok na zieleń ogrodu oraz łączy salon z tarasem. Z wiatrołapu dostępna jest obszerna część gospodarcza, z garażem oraz kotłownią na paliwo stałe, posiadającą własne wyjście zewnętrzne. Komfortowa strefa nocna poddasza mieści trzy sypialnie, doświetlone wysokimi drzwiami balkonowymi, dużą łazienkę, pralnię i dwie garderoby, w tym jedną przy pokoju rodziców.


Efektowny projekt domu w formie willi | NOWOŚĆ „Willa Miranda 17 (G2PE)”

Efektowny projekt domu w formie willi | NOWOŚĆ „Willa Miranda 17 (G2PE)”
projekt

Piętrowy projekt domu z garażem na dwa samochody oraz podpiwniczeniem, które mieści spiżarnię, kotłownię, pomieszczenie rekreacyjne oraz gospodarcze. Dokumentacja zawiera projekt wentylacji mechanicznej, która pozwoli zmniejszyć koszty ogrzewania domu. Wysunięty garaż pozwolił na praktyczne zadaszenie wejścia głównego. Przestronna część dzienna mieści wygodny salon z jadalnią oraz otwartą kuchnię z centralnie umieszczoną wyspą. Panoramiczne przeszklenia pięknie doświetlają wnętrza i łączą je płynnie z tarasem i ogrodem. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako gabinet. Na piętrze zaplanowano apartament rodziców z łazienką i garderobą, dwa pokoje dla dzieci, łazienkę i pralnię.


NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Efektowny i tani w budowie „Dom pod akacją”

NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Efektowny i tani w budowie „Dom pod akacją”
projekt

Atrakcyjny projekt małego domu, wyróżniający się energooszczędnymi rozwiązaniami oraz komfortowym układem pomieszczeń. Wykończenie zewnętrzne bazuje na połączeniu jasnego tynku z okładziną o strukturze betonu architektonicznego i drewna w ciepłym odcieniu. Panoramiczne przeszklenia płynnie łączą wnętrza z tarasem. W jasnej części dziennej zaplanowano salon z jadalnią oraz wygodną, otwartą kuchnię, doświetloną narożnym oknem. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako gabinet lub sypialnia gościnna. Prywatna strefa nocna na poddaszu mieści trzy wygodne i ustawne sypialnie doświetlone portfenetrami, dużą łazienkę z wanną i prysznicem oraz ogólnodostępną garderobę.


Tynk Silikonowy Termo Organika GOLD ze specjalną formułą DUST CLEAN™

Tynk Silikonowy Termo Organika GOLD ze specjalną formułą DUST CLEAN™
artykuł

Tynk Silikonowy Termo Organika GOLD ze specjalną formułą DUST CLEAN™, czyli SAMOCZYSZCZENIE fasad. Dzięki zawartości najwyższej jakości żywicy silikonowej na powierzchni tynku lub farby powstaje duże napięcie powierzchniowe, odpychające cząsteczki wody. Krople deszczu, spływając po fasadzie, zmywają z niej zanieczyszczenia, takie jak pył, kurz, sadza, czy nasiona drzew. Pozwala to na dłuższe zachowanie czystości ścian bez konieczności ich mycia.


NOWOŚĆ | Efektowny projekt domu piętrowego „Willa Karolina 2 (G2)”

NOWOŚĆ | Efektowny projekt domu piętrowego „Willa Karolina 2 (G2)”
projekt

Nowoczesny projekt domu piętrowego z garażem na dwa samochody, zaplanowany jako stylowa willa. Piękna aranżacja zewnętrzna łączy jasne tynki z drewnianą okładziną i stolarką, a jej dodatkową ozdobą są szklane balustrady. Efektowne, panoramiczne przeszklenia naturalnie doświetlają wnętrza i płynnie łączą je z ogrodem. Przestronna strefa dzienna mieści komfortowy salon, jadalnię oraz otwartą kuchnię. Część wypoczynkową powiększa narożny, zadaszony taras. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako gabinet lub sypialnia gościnna. Z wiatrołapu dostępna jest duża garderoba. W prywatnej części nocnej na piętrze zaplanowano apartament rodziców, dwa pokoje dla dzieci, łazienkę i pralnię.


NOWOŚĆ | Atrakcyjny projekt małego domu „Dom w szyszkowcach 5”

NOWOŚĆ | Atrakcyjny projekt małego domu „Dom w szyszkowcach 5”
projekt

Nowoczesny projekt małego domu, z zachwycającymi przeszkleniami oraz ozdobną ramą na wysokości pierwszej kondygnacji, która łączy elewację frontową z boczną i ogrodową. Wykończenie łączy tynki w jasnym i grafitowym kolorze ze stylowym boniowaniem oraz szklanymi balustradami. Otwarta część dzienna mieści duży salon z jadalnią oraz kuchnię z wielofunkcyjnym półwyspem. Dodatkowy pokój można przeznaczyć na gabinet lub sypialnię gościnną. Dwubiegowe schody prowadzą do komfortowej, prywatnej strefy nocnej na poddaszu, gdzie zaprojektowano sypialnię rodziców z własną garderobą, dwa bliźniacze pokoje dziecięce, łazienkę, pralnię oraz ogólnodostępną garderobę.


„Dom w przebiśniegach 14 (G2)” | NOWOŚĆ PROJEKTOWA z garażem dwustanowiskowym

„Dom w przebiśniegach 14 (G2)” | NOWOŚĆ PROJEKTOWA z garażem dwustanowiskowym
projekt

Nowoczesny projekt domu z garażem na dwa samochody oraz piękną strefą tarasową od strony ogrodu. Panoramiczne przeszklenia naturalnie doświetlają wnętrza oraz otwierają dom na otaczający go ogród. Przestronna część dzienna mieści duży salon, jadalnię przy narożnym przeszkleniu oraz kuchnię z przylegającą spiżarnią. Dodatkowy pokój zaplanowano w formie apartamentu, z własną łazienką i garderobą. Z wiatrołapu dostępny jest garaż oraz kotłownia. Dwubiegowe schody prowadzą do prywatnej części nocnej na poddaszu, gdzie mieszczą się trzy ustawne sypialnie, gabinet, dwie garderoby, w tym jedna przy pokoju rodziców, oraz ogólnodostępna łazienka. Z antresoli rozciąga się widok na salon.


Oszczędzaj Inteligentnie z DEIMIC

Oszczędzaj Inteligentnie z DEIMIC
artykuł

Faktyczny koszt Inteligentnego Domu jest dużo niższy, niż ci się wydaje! Dzięki oszczędnościom, które wynikają z braku konieczności zakupu innych elementów, wymaganych do prawidłowego funkcjonowania Twojego domu. Dodatkowym atutem jest możliwość kontroli prac budowlanych - monitoruj postępy i otwórz bramy z dowolnego miejsca na ziemi! Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać!


NOWOŚĆ | Efektowny i funkcjonalny projekt „Dom w telimach (G2E)”

NOWOŚĆ | Efektowny i funkcjonalny projekt „Dom w telimach (G2E)”
projekt

Nowoczesny projekt domu z poddaszem użytkowym, posiadający w dokumentacji projekt wentylacji mechanicznej, która pozwoli zmniejszyć koszty ogrzewania domu. Strefa wejściowa zwraca uwagę dużym przeszkleniem nad garażem, które podkreśla nowoczesny charakter domu, zaś ozdobą elewacji ogrodowej jest przeszklony ryzalit. Przestronna część dzienna to otwarta przestrzeń wspólnego wypoczynku. Znajdziesz tutaj wygodny salon, jadalnię z dużym stołem oraz kuchnię z wielofunkcyjnym półwyspem. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako gabinet. Komfortowa, prywatna strefa nocna mieści cztery ustawne sypialnie, łazienkę, pralnię, garderobę przy pokoju rodziców oraz ocieplony strych.


Nowoczesna PARTERÓWKA z garażem na dwa samochody | „Dom w cieszyniankach 11 (G2)”

Nowoczesna PARTERÓWKA z garażem na dwa samochody | „Dom w cieszyniankach 11 (G2)”
projekt

Efektowny projekt małego domu parterowego, którego atutem jest komfortowy układ pomieszczeń oraz czytelny podział stref użytkowania. Wysunięcie garażu przed linię elewacji pozwoliło stworzyć nad wejściem głównym praktyczne zadaszenie. W otwartej części dziennej znajdziesz wygodny salon z miejscem na narożną sofę, jadalnię z dużym stołem oraz kuchnię doświetloną narożnym oknem. Przesuwne, szklane drzwi prowadzą na taras, który częściowo mieści się w podcieniu. W prywatnej strefie nocnej zaprojektowano sypialnię rodziców z wyjściem na taras, dwa pokoje dla dzieci, garderobę oraz łazienkę. Program domu uzupełniają: kotłownia, toaleta oraz szeroki garaż na dwa samochody.


NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | Dom w balsamowcach 9

NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | Dom w balsamowcach 9
projekt

Nowoczesny projekt domu z garażem jednostanowiskowym wbudowanym w bryłę budynku, o pięknej formie, stylowym wykończeniu oraz z komfortowym układem wnętrz. Aranżacja zewnętrzna łączy jasny tynk, poprzecinany stylowym boniowaniem, z drewnianą okładziną w ciepłym kolorze. Uwagę zwraca dodatkowy trakt dachu osłaniający taras od strony ogrodu. W otwartej części dziennej zaprojektowano przestronny salon z jadalnią oraz wygodną kuchnię, której atutem jest możliwość zastosowania wysokiej zabudowy. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako gabinet. Prywatna część nocna na poddaszu mieści cztery ustawne sypialnie, ogólnodostępną łazienkę, pralnię oraz ocieplony strych.


NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | Willa Miranda 15 (G2)

NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | Willa Miranda 15 (G2)
projekt

Wspaniała „Willa Miranda 15 (G2)” to projekt domu z garażem na dwa samochody, zachwycający komfortowym układem wnętrz oraz dużymi możliwościami aranżacji. Stylowe wykończenie zewnętrzne łączy jasny tynk z okładziną o strukturze betonu architektonicznego. Wysunięcie garażu przed linię elewacji pozwoliło efektownie zadaszyć wejście główne, a nowoczesna pergola osłania narożny taras. W reprezentacyjnej części dziennej zaplanowano wygodny salon, jadalnię z dużym stołem oraz otwartą kuchnię z przylegającą do niej spiżarnią. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako gabinet. Strefa nocna mieści apartament rodziców, dwie sypialnie dla dzieci, łazienkę oraz pralnię.


Weź udział w jesiennej edycji konkursu "TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE"

Weź udział w jesiennej edycji konkursu "TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE"
artykuł

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE”, w którym nagrodami są profesjonalne elektronarzędzia ufundowane przez firmę MAKITA. Nagrodą główną jest młotowiertarka akumulatorowa z podkuwaniem 280 mm 2x18V. Nagrodą za zajęcie II miejsca jest zestaw COMBO 18 V Li-ion, a za zajęcie III miejsca - myjka wysokociśnieniowa 140 bar 2100 W. Sfotografuj swój dom, zrealizowany według projektu ARCHON+, wyślij piękne zdjęcia na konkurs i wygraj! Jesienna edycja konkursu trwa do 31 grudnia 2020 r.


NOWOŚĆ | Energooszczędny projekt domu z poddaszem użytkowym „Dom w malinówkach 15”

NOWOŚĆ | Energooszczędny projekt domu z poddaszem użytkowym „Dom w malinówkach 15”
projekt

Nowoczesny projekt domu z garażem wbudowanym w bryłę budynku, wyróżniający się energooszczędnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Uwagę zwraca wejście główne w podcieniu oraz oryginalna pergola. W wykończeniu elewacji połączono jasny i grafitowy tynk z drewnianą okładziną, a styl aranżacji podkreślają szklane balustrady. Otwarta strefa dzienna mieści wygodny salon z jadalnią oraz kuchnię, której program dopełnia spiżarnia pod schodami. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako sypialnia gościnna. Program parteru uzupełnia łazienka, garaż oraz kotłownia. Prywatna część nocna na poddaszu mieści trzy ustawne sypialnie, łazienkę, pralnię, garderobę i ocieplony strych.


Nowoczesna, mała PARTERÓWKA z szerokim tarasem | „Dom w dereniach 2”

Nowoczesna, mała PARTERÓWKA z szerokim tarasem | „Dom w dereniach 2”
projekt

Atrakcyjny projekt małego domu parterowego z dachem dwuspadowym, wyróżniający się nowoczesnym wykończeniem zewnętrznym oraz czytelnym podziałem stref użytkowania. Atutem projektu jest optymalne zagospodarowanie dostępnej powierzchni użytkowej, gwarantujące komfortowe użytkowanie domu. Wygodna strefa dzienna mieści salon połączony z jadalnią oraz otwartą kuchnię z wielofunkcyjnym półwyspem, której program uzupełnia przylegająca kotłownia z piecem gazowym i miejscem na przechowywanie. Panoramiczne przeszklenie otwiera widok na ogród wokół domu oraz płynnie łączy wnętrze z tarasem. W prywatnej części nocnej zaplanowano trzy ustawne sypialnie oraz łazienkę.


NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Luksusowy i nowoczesny „Dom w dabecjach 4 (G)”

NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Luksusowy i nowoczesny „Dom w dabecjach 4 (G)”
projekt

Efektowny projekt domu, wyróżniający się nowoczesną aranżacją elewacji, komfortowym układem wnętrz oraz panoramicznymi przeszkleniami. Garaż z jednym miejscem postojowym został wysunięty przed linię elewacji, co pozwoliło zaplanować efektowne zadaszenie nad wejściem głównym. Oryginalna pergola osłania taras, który z powodzeniem pełni rolę strefy relaksu na świeżym powietrzu. W przestronnej części dziennej znajdziesz salon z jadalnią oraz otwartą kuchnię z narożnym oknem, której centrum wyznacza wielofunkcyjna wyspa. Dodatkowy pokój zaplanowano jako apartament z łazienką i garderobą. Na poddaszu zaprojektowano trzy sypialnie, gabinet, łazienkę, pralnię i garderobę.


„Dom w brunerach 4” | Atrakcyjny projekt domu z poddaszem użytkowym

„Dom w brunerach 4” | Atrakcyjny projekt domu z poddaszem użytkowym
projekt

Nowoczesny projekt domu z garażem, wyróżniający się efektownym wykończeniem elewacji oraz licznymi przeszkleniami, które naturalnie doświetlają wnętrza. Uwagę zwraca atrakcyjny ryzalit od strony ogrodu, z panoramicznym przeszkleniem łączącym wnętrze z tarasem. Reprezentacyjna strefa dzienna mieści przestronny salon z antresolą, jadalnię przy szerokim oknie oraz otwartą kuchnię z wyspą, której program uzupełnia przylegająca spiżarnia. Z wiatrołapu dostępny jest garaż oraz kotłownia. Dwubiegowe schody prowadzą do komfortowej strefy nocnej na poddaszu, która mieści dużą sypialnię rodziców z własną garderobą, dwa pokoje dla dzieci, łazienkę, pralnię oraz wygodną antresolę.


NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Funkcjonalny i komfortowy „Domek letniskowy na polance”

NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Funkcjonalny i komfortowy „Domek letniskowy na polance”
projekt

Atrakcyjny projekt małego domku letniskowego, umożliwiający kameralny wypoczynek wakacyjny w otoczeniu przyrody. Nowoczesny charakter budynku bazuje na połączeniu jasnego tynku z drewnianą okładziną. Nad wejściem zaprojektowano płaską formę zadaszenia, a nad tarasem przewidziano drewnianą pergolę. Duże przeszklenie płynnie łączy taras z wnętrzem. Na parterze zaprojektowano otwartą strefę dzienną łączącą funkcję salonu, jadalni oraz aneksu kuchennego. Ponadto, przewidziano tutaj wygodną sypialnię i łazienkę z prysznicem. Poddasze mieści dużą sypialnię główną oraz dwa pokoje dla dzieci. W projekcie uwzględniono odpowiednią ilość powierzchni do przechowywania.


NOWOCZESNY projekt domu ze wspaniałym tarasem | „Dom w aurorach 7 (E)”

NOWOCZESNY projekt domu ze wspaniałym tarasem | „Dom w aurorach 7 (E)”
projekt

Efektowny projekt domu z poddaszem użytkowym i garażem z jednym miejscem postojowym, posiadający w dokumentacji projekt wentylacji mechanicznej, która pozwoli zmniejszyć koszty ogrzewania domu. Ozdobą bryły domu jest duży taras od strony ogrodu, osłonięty dodatkowym traktem dachu, idealne miejsce na letnią jadalnię na świeżym powietrzu. Reprezentacyjna strefa dzienna mieści duży salon z kominkiem, jadalnię przy panoramicznym oknie oraz otwartą kuchnię z wyjściem na taras oraz własną spiżarnią. W komfortowej strefie nocnej na poddaszu zaprojektowano trzy sypialnie, ogólnodostępną łazienkę, pralnię oraz dwie garderoby, w tym jedną wspólną dla pokoi dla dzieci.


NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Efektowna parterówka z garażem „Dom w lulo (G)”

NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Efektowna parterówka z garażem „Dom w lulo (G)”
projekt

Projekt małego domu parterowego z garażem, wyróżniający się energooszczędnymi rozwiązaniami oraz komfortowym układem pomieszczeń. W aranżacji elewacji wykorzystano jasne tynki w zestawieniu z drewnianą okładziną w ciepłym odcieniu. Uwagę zwracają przeszklenia na elewacji ogrodowej, prowadzące na osłonięty taras. W jasnej części dziennej znajduje się salon z kinem domowym, jadalnia z dużym stołem oraz wygodna, otwarta kuchnia ze spiżarnią. Część wypoczynkową salonu powiększa obszerny taras. Z osobnego korytarza dostępna jest prywatna strefa nocna, gdzie zaprojektowano trzy ustawne sypialnie, ogólnodostępną łazienkę oraz pralnię z przejściem do garażu i kotłowni.


Schiedel SIRIUS - Systemowy piec kominkowy opalany drewnem

Schiedel SIRIUS - Systemowy piec kominkowy opalany drewnem
artykuł

SIRIUS to systemowy piec grzewczy o unikalnej modułowej konstrukcji - kominek zintegrowany z kominem. Sirius dzięki wysokim parametrom termoizolacyjnym, to energooszczędne i bezpieczne rozwiązanie grzewcze. System jest dostępny w trzech wersjach.


NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | Dom w zielistkach 19 (G2P)

NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | Dom w zielistkach 19 (G2P)
projekt

Efektowny projekt małego domu z garażem oraz pełnym podpiwniczeniem, wyróżniający się prostą w realizacji bryłą oraz energooszczędnymi rozwiązaniami. Nowoczesne wykończenie zewnętrzne łączy jasny i grafitowy tynk z drewnianą okładziną oraz szklanymi balustradami. W otwartej części dziennej zaplanowano salon z kinem domowym, jadalnię przy narożnym oknie oraz wygodną kuchnię. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako sypialnia gościnna, dzięki umieszczonej w pobliżu łazience z prysznicem. Strefa gospodarcza w piwnicy mieści kotłownię, spiżarnię, pralnię oraz pom. rekreacyjne. Komfortowa strefa nocna na poddaszu to trzy jasne sypialnie, garderoba i łazienka.


Efektowna PARTERÓWKA z garażem na dwa samochody | „Dom w renklodach 16 (G2)”

Efektowna PARTERÓWKA z garażem na dwa samochody | „Dom w renklodach 16 (G2)”
projekt

Nowoczesny projekt małego domu parterowego, wyróżniający się komfortowym układem pomieszczeń oraz czytelnym podziałem stref użytkowania. Lekko wysunięty przed linię elewacji frontowej garaż umożliwił stworzenie nad wejściem głównym praktycznego zadaszenia. Na reprezentacyjną część dzienną składa się wygodny salon z kinem domowym, jadalnia z dużym stołem oraz otwarta kuchnia, której program uzupełnia przylegająca spiżarnia. Przesuwne, szklane drzwi prowadzą na taras, który częściowo został umieszczony w podcieniu. W głębi domu zaplanowano prywatną strefę nocną, która mieści sypialnię rodziców z wyjściem na taras, dwa pokoje dla dzieci, gabinet oraz łazienkę.


NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Funkcjonalny i komfortowy projekt „Dom w złociszkach 3”

NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Funkcjonalny i komfortowy projekt „Dom w złociszkach 3”
projekt

Interesujący projekt domu z poddaszem użytkowym oraz garażem, który został zaplanowany z myślą o optymalnym wykorzystaniu dostępnej powierzchni użytkowej. Elewacje wykończono tynkiem w modnym zestawieniu kolorystycznym, a wybrane fragmenty zaakcentowano drewnianą okładziną o ciepłej barwie. Od strony ogrodu mieszkańcy mają do dyspozycji duży taras, który można przesłonić drewnianą pergolą. Otwarta strefa dzienna mieści salon z jadalnią oraz kuchnię, do której przylega pojemna spiżarnia. W prywatnej strefie nocnej na poddaszu zaprojektowano sypialnię rodziców z własną garderobą, dwa pokoje dla dzieci, ogólnodostępną łazienkę oraz pralnię.


PAKIET superTrio od FAKRO - komfort na poddaszu zimą i latem

PAKIET superTrio od FAKRO - komfort na poddaszu zimą i latem
artykuł

Energooszczędność zimą i latem to cel, który chcemy osiągać w swoich domach. Chodzi zarówno o oszczędności finansowe, jak i ekologię. Ważny jest też komfort przebywania we własnych czterech ścianach. Pakiet superTrio to kompleksowe rozwiązanie zapewniające ciepło przytulnych wnętrz pod skosami w chłodne, zimowe dni oraz optymalną temperaturę podczas letnich upałów.


VISIO marki CREATON – ceramiczna dachówka płaska barwiona w masie

VISIO marki CREATON – ceramiczna dachówka płaska barwiona w masie
artykuł

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii KERALIS posiada wysoką odporność na szkodliwe działanie wszelkich czynników środowiska. Dostępna w modnych wariantach angobowanych – w kolorze łupka oraz czarnym matowym, elegancko prezentuje się na dachach nowoczesnych domów. Oryginalne rozwiązania konstrukcyjne dachówki zapewniają łatwy montaż, maksymalną szczelność dachu oraz skuteczną ochronę przed wnikaniem zanieczyszczeń. Barwiona w masie, format 265 x 450 mm, minimalne zużycie ok. 11,8 sztuk na m2, waga: 3,5 kg/szt.


NOWOŚĆ | Wygodny i komfortowy „Domek letniskowy w krokusach 5”

NOWOŚĆ | Wygodny i komfortowy „Domek letniskowy w krokusach 5”
projekt

Nowoczesny projekt małego domu letniskowego, idealny na wspólny urlop z rodziną lub weekendowe wypady poza miasto. Stylowe wykończenie zewnętrzne łączy tynk w dwóch kolorach z drewnianą okładziną. Atutem projektu jest komfortowy układ wnętrz i klimatyczny taras, powiększający część wypoczynkową domu. Na parterze zaplanowano przytulny salon z narożną sofą, aneks kuchenny z barkiem śniadaniowym oraz łazienkę i sypialnię. Panoramiczne przeszklenie otwiera widok na zieleń wokół domku oraz naturalnie go doświetla. Na antresoli zaplanowano prywatną strefę nocną, gdzie można wstawić dwa łóżka 1-osobowe, jedno łóżko podwójne oraz fotel ze stolikiem kawowym.


NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Wygodny i funkcjonalny projekt z piwnicą „Dom pod soforą (P)”

NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Wygodny i funkcjonalny projekt z piwnicą „Dom pod soforą (P)”
projekt

Nowoczesny projekt domu z poddaszem użytkowym oraz podpiwniczeniem, wyróżniający się komfortowym układem pomieszczeń. Stylowe wykończenie zewnętrzne łączy jasny i grafitowy tynk z drewnianą okładziną, a panoramiczne przeszklenia naturalnie doświetlają wnętrza. W piwnicach domu zaplanowano część gospodarczą, na którą składa się kotłownia, pralnia i trzy pomieszczenia gospodarcze. Otwarta strefa dzienna na parterze to przestronny salon z jadalnią oraz wygodna kuchnia z przylegającą spiżarnią. Dodatkowo znajdziemy tutaj pokój, łazienkę i garderobę przy wiatrołapie. W prywatnej strefie nocnej poddasza mieszczą się trzy sypialnie, dwie garderoby, antresola i łazienka.


NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Prosty w budowie i komfortowy „Dom w sasankach 6 (G)”

NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Prosty w budowie i komfortowy „Dom w sasankach 6 (G)”
projekt

Nowoczesny projekt domu z garażem jednostanowiskowym oraz dodatkowym pokojem na parterze. Stylowe wykończenie elewacji łączy jasny i grafitowy tynk, który został ozdobiony delikatnym boniowaniem. Szerokie balkony tworzą praktyczne zadaszenia nad wejściem głównym i tarasem. Przestronna część dzienna domu mieści salon z jadalnią oraz wygodną kuchnię, której sercem jest wielofunkcyjna wyspa. Atutem wnętrza jest wspaniały, panoramiczny widok na ogród. Przy wejściu głównym zaprojektowano dodatkowy pokój, który sprawdzi się jako gabinet. Na poddaszu znajduje się komfortowa strefa nocna, z czterema sypialniami, łazienką, pralnią oraz dwiema garderobami.


Atrakcyjna PARTERÓWKA z garażem na dwa samochody | „Dom w iteach (G2)”

Atrakcyjna PARTERÓWKA z garażem na dwa samochody | „Dom w iteach (G2)”
projekt

Nowoczesna parterówka o komfortowym układzie pomieszczeń oraz z czytelnym podziałem stref użytkowania. Uwagę zwraca piękny, narożny taras osłonięty oryginalną pergolą, miejsce relaksu na świeżym powietrzu w ciepłe dni. Panoramiczne przeszklenia naturalnie doświetlają wnętrza oraz łączą dom z otaczającym go ogrodem. W reprezentacyjnej strefie dziennej znajduje się salon z narożną sofą, jadalnia oraz otwarta kuchnia z wielofunkcyjnym półwyspem. W głębi domu zaprojektowano prywatną część nocną, z czterema sypialniami oraz łazienką. Przy wejściu głównym zaplanowano gabinet oraz dodatkową łazienkę z prysznicem. Projekt idealnie wpisuje się w działki z wejściem od południa.


oglądasz stronę   z 10
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?