NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Komfortowy i atrakcyjny „Dom w jaskierkach (G2E)”

NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Komfortowy i atrakcyjny „Dom w jaskierkach (G2E)”
projekt

Nowoczesny projekt domu z garażem na dwa samochody, posiadający w swojej dokumentacji projekt wentylacji mechanicznej. Projekt wyróżnia przeszklenie ściany szczytowej nad garażem oraz oryginalna pergola osłaniająca wejście główne. W reprezentacyjnej części dziennej mieści się duży salon z narożną sofą, jadalnia w przeszklonym narożniku oraz otwarta kuchnia z wielofunkcyjnym półwyspem. Panoramiczne przeszklenie prowadzi na taras z nowoczesną pergolą. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako sypialnia gościnna, dzięki umieszczonej w pobliżu łazience. W komfortowej strefie nocnej znajduje się apartament rodziców z łazienką i garderobą, dwa pokoje dla dzieci, łazienka, garderoba oraz ocieplony strych.


NOWOŚĆ | Efektowny projekt na wąską działkę „Dom w haskopach”

NOWOŚĆ | Efektowny projekt na wąską działkę „Dom w haskopach”
projekt

Nowoczesny projekt domu z garażem oraz pięknym, narożnym tarasem osłoniętym ażurową pergolą. Wykończenie elewacji łączy jasne tynki z naturalnymi okładzinami, a duże przeszklenia gwarantują doskonałe doświetlenie i podkreślają charakter domu. Przestronna i reprezentacyjna część dzienna mieści wygodny salon z kinem domowym i kominkiem, jadalnię z dużym stołem oraz otwartą kuchnię z centralnie umieszczoną wyspą oraz przylegającą spiżarnią. W prywatnej strefie nocnej na poddaszu zaprojektowano apartament rodziców z własną łazienką, garderobą i wyjściem na duży taras, dwa bliźniacze pokoje dla dzieci, łazienkę, pralnię oraz poręczny schowek.


NOWOŚĆ | Ekonomiczny i prosty w budowie projekt „Dom w zdrojówkach (E)”

NOWOŚĆ | Ekonomiczny i prosty w budowie projekt „Dom w zdrojówkach (E)”
projekt

Projekt małego domu z garażem, posiadający w standardzie projekt wentylacji mechanicznej. Jego atutem są ekonomiczne koszty budowy oraz oszczędne utrzymanie budynku w przyszłości. Na elewacji frontowej uwagę zwraca oprawa narożnego okna, a ozdobą strefy ogrodowej jest taras w podcieniu. Otwarta część dzienna mieści przestronny salon, jadalnię w przeszklonym narożniku oraz kuchnię z możliwością zastosowania wysokiej zabudowy, której program uzupełnia spiżarnia umieszczona w chłodnej części domu. Z wiatrołapu dostępny jest garaż z jednym miejscem postojowym i kotłownia. W komfortowej strefie nocnej na poddaszu zaprojektowano trzy sypialnie, gabinet, łazienkę, pralnię i garderobę.


NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Atrakcyjny i nowoczesny „Dom w ostnicach (G2E)”

NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Atrakcyjny i nowoczesny „Dom w ostnicach (G2E)”
projekt

Nowoczesny projekt domu z poddaszem użytkowym, wyróżniający się piękną kompozycją bryły oraz komfortowym układem pomieszczeń. Wykończenie zewnętrzne stylowo łączy jasny i grafitowy tynk z drewnianą okładziną oraz płaską dachówką. Otwarta strefa dzienna mieści kuchnię z wielofunkcyjną wyspą, jadalnię z antresolą oraz salon z szerokim przejściem na taras. Program parteru uzupełnia wygodny apartament z łazienką i garderobą, gabinet przy wejściu, garaż na dwa samochody i kotłownia. Prywatna część nocna na poddaszu mieści trzy ustawne sypialnie, łazienkę, pralnię i garderobę przy pokoju rodziców. W dokumentacji znajdziesz również projekt wentylacji mechanicznej.


ISOVER - wyjątkowe wydarzenie online "W POGONI ZA CISZĄ"

ISOVER - wyjątkowe wydarzenie online "W POGONI ZA CISZĄ"
artykuł

Czy wiesz czym dokładnie jest hałas? Dlaczego cisza i akustyka w budownictwie ma tak duże znaczenie? Projektując domy, dbamy aby były one komfortowe, bezpieczne, ciepłe i ciche dla ich przyszłych mieszkańców. Budowa to inwestycja, dlatego warto abyś i Ty Drogi Inwestorze poznał odpowiedzi na te pytania! Już 17 września (czwartek) od 17:00 do 18:30 wyjątkowe wydarzenie ONLINE "W POGONI ZA CISZĄ" - DOSTĘP WOLNY.


NOWOCZESNY projekt małego domu parterowego | „Dom w cieszyniankach (E)”

NOWOCZESNY projekt małego domu parterowego | „Dom w cieszyniankach (E)”
projekt

Atrakcyjny projekt małej parterówki z garażem, posiadający w swojej dokumentacji projekt wentylacji mechanicznej. Wykończenie elewacji bazuje na stylowym połączeniu jasnego tynku z okładziną o strukturze betonu architektonicznego. Panoramiczne przeszklenia pięknie doświetlają wnętrza, a taras w podcieniu to doskonałe miejsce letniego relaksu na świeżym powietrzu. Przestronna strefa dzienna to miejsce rodzinnego wypoczynku, gdzie zaplanowano jasny salon z jadalnią oraz otwartą kuchnię z wysoką zabudową. W głębi domu mieści się sypialnia rodziców z wyjściem na taras, dwa pokoje dla dzieci oraz łazienka. Program domu uzupełnia pralnia, spiżarnia, garderoba, toaleta i kotłownia.


NOWOŚĆ PROJEKTOWA o sprawdzonym układzie wnętrz | „Dom w kostrzewach 9 (E)”

NOWOŚĆ PROJEKTOWA o sprawdzonym układzie wnętrz | „Dom w kostrzewach 9 (E)”
projekt

Nowoczesny projekt małego domu parterowego, posiadający w standardzie projekt wentylacji mechanicznej. Jego atutem jest prosta w realizacji bryła oraz starannie przemyślany układ wnętrz. Elewacja frontowa zwraca uwagę drewnianą okładziną wokół wejścia głównego. W jasnej części dziennej znajduje się salon z miejscem na narożną sofę oraz jadalnia umieszczona przy panoramicznym oknie. Szerokie przeszklenie prowadzi na osłonięty ażurową pergolą taras. Atutem otwartej kuchni jest wielofunkcyjny półwysep oraz przylegająca do niej spiżarnia. Komfortowa strefa nocna mieści sypialnię rodziców z własną garderobą, dwa pokoje dziecięce, łazienkę oraz toaletę.


Nowość w ofercie marki Schiedel Kingfire®

Nowość w ofercie marki Schiedel Kingfire®
artykuł

Modułowe systemy KOMINEK + KOMIN w eleganckiej odsłonie BLACK EDITION, w kolorze głębokiej czerni. Energooszczędność, funkcjonalność oraz klasyczny design to cechy wyróżniające systemy kominkowe Kingfire®. Modele Classico S i Rondo S spełniają najwyższe wymagania pod względem jakości, bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska.


„Dom w lucernie 12” | Wygodny projekt małego domu z poddaszem użytkowym

„Dom w lucernie 12” | Wygodny projekt małego domu z poddaszem użytkowym
projekt

Atrakcyjny projekt małego domu z garażem, zaprojektowany w nowoczesnym stylu, z pięknie zaakcentowanym wejściem głównym. Ozdobą tarasu jest drewniana, ażurowa pergola, osłaniająca letnią jadalnię lub kącik kawowy. Nowoczesny charakter budynku podkreślają szklane balustrady oraz naturalne okładziny wykończeniowe. W jasnej części dziennej znajduje się salon z jadalnią oraz kuchnia, której program uzupełnia pojemna spiżarnia pod schodami. Program parteru uzupełnia garaż oraz kotłownia z własnym wyjściem zewnętrznym. Dwubiegowe schody prowadzą do strefy nocnej, gdzie mieszczą się trzy ustawne i jasne sypialnie, duża łazienka, dwie garderoby oraz pralnia.


„Dom w leszczynowcach 8 (G)” | NOWOŚĆ w kategorii projektów domów parterowych

„Dom w leszczynowcach 8 (G)” | NOWOŚĆ w kategorii projektów domów parterowych
projekt

Nowoczesny projekt domu parterowego z garażem, o ekonomicznych kosztach budowy oraz prostej w budowie bryle budynku. Piękne wykończenie łączy jasny tynk z drewnianymi okładzinami, a ażurowa pergola jest ozdobą tarasu – letniej strefy wypoczynku na świeżym powietrzu. Komfortowa część dzienna mieści jasny salon z narożną sofą, jadalnię przy wysokim przeszkleniu oraz otwartą kuchnię, której program uzupełnia pojemna spiżarnia. Z holu dostępna jest strefa nocna, gdzie zaprojektowano sypialnię rodziców z własną garderobą, dwa pokoje dziecięce oraz dużą łazienkę. Na część gospodarczą domu składa się pralnia, garaż z jednym miejscem postojowym oraz kotłownia.


NOWOCZESNY projekt domu z poddaszem użytkowym | „Dom w strelicjach (A)”

NOWOCZESNY projekt domu z poddaszem użytkowym | „Dom w strelicjach (A)”
projekt

Ekonomiczny i prosty w budowie projekt małego domu z dodatkowym pokojem na parterze. Nowoczesny styl wykończenia łączy jasny i grafitowy odcień tynku z drewnianą okładziną. Charakter domu podkreślają całoszklane balustrady oraz stylowe boniowanie na granicy kondygnacji. Panoramiczne przeszklenia otwierają dom na ogród i naturalnie doświetlają wnętrza. Reprezentacyjna strefa dzienna mieści salon z jadalnią oraz otwartą kuchnię, której atutem jest możliwość zastosowania wysokiej zabudowy. Przy wejściu zaplanowano dodatkowy pokój, który sprawdzi się jako sypialnia gościnna. W strefie nocnej poddasza mieści się apartament rodziców, 2 pokoje dla dzieci, łazienka i dwie garderoby.


NOWOŚĆ | Atrakcyjna, mała parterówka „Dom w lipiennikach 2”

NOWOŚĆ | Atrakcyjna, mała parterówka „Dom w lipiennikach 2”
projekt

Nowoczesny projekt domu parterowego, z wejściem głównym umieszczonym w podcieniu oraz dużym tarasem od strony ogrodu. Jasny tynk zestawiono z drewnianą okładziną w ciepłym kolorze, a linię okien zaakcentowano delikatnym boniowaniem. W strefie dziennej zaprojektowano przestronny salon z jadalnią oraz otwartą kuchnię, której program uzupełnia przylegająca spiżarnia. Szerokie przeszklenie łączy salon z tarasem oraz naturalnie doświetla wnętrze. W odrębnej części domu zaplanowano prywatną strefę nocną, gdzie mieszczą się trzy sypialnie oraz ogólnodostępna łazienka. Program domu uzupełnia garderoba przy pokoju rodziców, toaleta i kotłownia pełniąca również funkcję pralni.


NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | Atrakcyjny „Dom w balsamowcach 8”

NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | Atrakcyjny „Dom w balsamowcach 8”
projekt

Nowoczesny projekt domu o prostej bryle oraz stylowym wykończeniu, z piękną frontową lukarną, w której podcieniu usytuowano praktycznie zadaszone wejście główne. Jasny tynk został połączony z drewnianą okładziną o ciepłej barwie, a wysokość kondygnacji oznacza delikatne boniowanie. Przestronna strefa dzienna mieści wygodny salon z narożną sofą, jadalnię oraz otwartą kuchnię, której umowną granicę wyznacza wielofunkcyjna wyspa. Szerokie przeszklenie prowadzi na taras osłonięty oryginalną pergolą. Program parteru uzupełnia dodatkowy pokój, łazienka i kotłownia. Na poddaszu zaplanowano część nocną z trzema sypialniami, gabinetem, łazienką, pralnią i garderobą przy pokoju rodziców.


NOWOŚĆ | Atrakcyjny i wyjątkowo komfortowy „Dom w maciejkach 4 (G2)”

NOWOŚĆ | Atrakcyjny i wyjątkowo komfortowy „Dom w maciejkach 4 (G2)”
projekt

Nowoczesny projekt domu z wbudowanym garażem na dwa samochody, wyróżniający się komfortowo zaprojektowanym układem wnętrz. Stylowa aranżacja zewnętrzna łączy jasny i grafitowy tynk, który ozdobiono delikatnym boniowaniem. W reprezentacyjnej części dziennej mieści się wygodny salon, jadalnia z dużym stołem oraz otwarta kuchnia, której centrum wyznacza wielofunkcyjna wyspa. Program parteru uzupełnia dodatkowy pokój, spiżarnia, łazienka oraz garaż i kotłownia. W prywatnej części nocnej na poddaszu zaprojektowano apartament rodziców z własną łazienką i garderobą, dwa pokoje dla dzieci, ogólnodostępną łazienkę, pralnię oraz pom. rekreacyjne.


NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Efektowny projekt małego domu „Dom w złociszkach 2”

NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Efektowny projekt małego domu „Dom w złociszkach 2”
projekt

Nowoczesny projekt małego domu, idealnie wpisujący się w wąskie działki, wyróżniający się ekonomicznymi kosztami budowy oraz oszczędnym utrzymaniem w przyszłości. W wykończeniu zewnętrznym zastosowano dwa kolory tynku, wyróżniające poszczególne kondygnacje, oraz ciepłą okładzinę drewnianą. Przestronna strefa dzienna mieści wygodny salon połączony z jadalnią oraz otwartą kuchnię, której program uzupełnia przylegająca spiżarnia. Dodatkowy pokój można przeznaczyć na sypialnię gościnną. Na poddaszu zaprojektowano prywatną część nocną, gdzie znajdziesz trzy sypialnie, ogólnodostępną łazienkę, pralnię z miejscem na suszenie oraz garderobę przy pokoju rodziców.


NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | Willa Miranda 12 (G2)

NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | Willa Miranda 12 (G2)
projekt

Atrakcyjny projekt domu w formie willi, dysponujący garażem na dwa samochody oraz funkcjonalnym układem wnętrz, gwarantującym komfort użytkowania. W reprezentacyjnej części dziennej znajdziemy wygodny salon z narożną sofą przed kinem domowym i kominkiem, jadalnię z dużym stołem oraz otwartą kuchnię, której centrum wyznacza wielofunkcyjna wyspa. Szerokie przeszklenie prowadzi na osłonięty taras, miejsce letniego wypoczynku na świeżym powietrzu. Program parteru uzupełnia dodatkowy pokój, łazienka z prysznicem, spiżarnia i kotłownia. Prywatna strefa nocna na piętrze domu mieści apartament rodziców z własną łazienką i garderobą, trzy pokoje dla dzieci, łazienkę i pralnię.


NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Komfortowy i nowoczesny „Dom w aurorach 15 (G2)”

NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Komfortowy i nowoczesny „Dom w aurorach 15 (G2)”
projekt

Atrakcyjny projekt domu z garażem na dwa samochody oraz wspaniale zaaranżowaną strefą relaksu na świeżym powietrzu. Prosta bryła domu wyróżnia się nowoczesnym wykończeniem, łączącym jasny tynk, poprzecinany delikatnym boniowaniem, z drewnianą okładziną o ciepłej barwie. W strefie dziennej znajduje się salon z jadalnią i otwarta kuchnia, której program uzupełnia przylegająca spiżarnia. Szerokie przeszklenie prowadzi na wygodny taras osłonięty dodatkowym traktem dachu. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako sypialnia gościnna. Na poddaszu mieści się strefa nocna, gdzie zaprojektowano luksusowy apartament rodziców, trzy pokoje dla dzieci, dwie łazienki, dwie garderoby oraz pralnię.


NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | Dom w malinówkach 14

NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | Dom w malinówkach 14
projekt

Projekt małego domu na wąską działkę, wyróżniający się ekonomicznymi kosztami budowy oraz oszczędnym utrzymaniem budynku w przyszłości. Nowoczesna stylizacja zewnętrzna łączy jasny tynk z drewnianą okładziną o horyzontalnym wzorze oraz fragmentami ścian o barwie grafitu. Otwarta strefa nocna na parterze mieści salon z miejscem na TV, jadalnię z dużym stołem oraz kuchnię z wielofunkcyjnym półwyspem, której program uzupełnia pojemna spiżarnia pod schodami. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako gabinet lub sypialnia gościnna. Dwubiegowe schody prowadzą do prywatnej części nocnej na poddaszu, gdzie zaplanowano trzy ustawne i jasne sypialnie, łazienkę, pralnię i garderobę.


Trwa letnia edycja konkursu fotograficznego "TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE"

Trwa letnia edycja konkursu fotograficznego "TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE"
artykuł

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE”, w którym nagrodami są atrakcyjne ogrzewacze gazowe na taras lub do ogrodu, ufundowane przez firmę kratki.com. Nagrodą główną jest nowoczesny ogrzewacz gazowy PATIO, z widocznym z czterech stron ogniem, dzięki czemu jest on jedyną w swoim rodzaju gazową lampą ozdobną. Nagrodami dodatkowymi są stalowe ogrzewacze gazowe UMBRELLA. Sfotografuj swój dom, zrealizowany według projektu ARCHON+, wyślij piękne zdjęcia na konkurs i wygraj!
Letnia edycja konkursu trwa do 30 września 2020 r.


NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Komfortowy i nowoczesny „Dom pod pomarańczą 2”

NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Komfortowy i nowoczesny „Dom pod pomarańczą 2”
projekt

Atrakcyjny projekt domu parterowego, idealnie wpisujący się w wąskie działki, wyróżniający się komfortowym układem pomieszczeń. Jasny tynk połączono z drewnianą okładziną w ciepłym kolorze, a linię parteru oznacza delikatne boniowanie. Przestronna część dzienna mieści wygodny salon z narożną sofą, jadalnię z miejscem na duży stół oraz otwartą kuchnię, której granicę umownie wyznacza wielofunkcyjna wyspa. Panoramiczne przeszklenie prowadzi na taras osłonięty pergolą, letnią strefą relaksu na świeżym powietrzu. Część nocna mieści sypialnię rodziców z garderobą i wyjściem na taras, dwa pokoje dla dzieci, gabinet oraz dwie łazienki. Program domu uzupełnia spiżarnia i kotłownia.


Urocze Aurory! | Interesująca realizacja „Domu w aurorach 3”

Urocze Aurory! |  Interesująca realizacja „Domu w aurorach 3”
realizacja

Projekty domów z poddaszem użytkowym cieszą się wśród Inwestorów dużą popularnością. „Dom w aurorach 3” to atrakcyjny projekt domu, o prostej formie bryły oraz optymalnym układzie funkcjonalnym. Liczne przeszklenia pięknie doświetlają wnętrze oraz płynnie łączą dom z otaczającym go ogrodem. Prezentowana realizacja zachwyca starannym wykończeniem, ciekawym doborem dodatków, spójną i przemyślaną aranżacją wnętrz oraz klimatyczną strefą tarasową. Zobacz zdjęcia i przekonaj się, że marzenia o własnym domu się spełniają!


Parterówka, która zachwyca | „Dom w lulo”

Parterówka, która zachwyca | „Dom w lulo”
projekt

Pełna naturalnego światła, efektowna i przestronna. Urzeka ciekawym wyglądem zewnętrznym i świetnie rozplanowanym wnętrzem! „Dom w lulo” to projekt małego, nowoczesnego domu parterowego, który przyciąga spojrzenia atrakcyjnym przeszkleniem elewacji ogrodowej. Minimalistyczny charakter budynku podkreśla bezokapowy dach oraz wykończenie zewnętrzne, utrzymane w modnej kolorystyce. Strefę wejściową przesłonięto płaskim zadaszeniem oraz zaakcentowano naturalną okładziną. Od strony ogrodu zaprojektowano obszerny taras, dostępny zarówno z części dziennej, jak i nocnej domu. Duże, przesuwne przeszklenia dodają bryle lekkości. Dzięki nim wnętrze jest wspaniale doświetlone.


NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Prosty i nowoczesny „Dom w naradkach (G2)”

NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Prosty i nowoczesny „Dom w naradkach (G2)”
projekt

Projekt domu z poddaszem użytkowym i garażem dwustanowiskowym przyciąga spojrzenia ciekawymi detalami architektonicznymi. Na uwagę zasługuje praktyczne, efektowne zadaszenie nad strefą wejściową. Pięknie prezentuje się także pergola nad strefą tarasową. To atrakcyjne miejsce relaksu na świeżym powietrzu, z letnią jadalnią. Dzięki dużym, odpowiednio rozmieszczonym przeszkleniom, wnętrze „Domu w naradkach (G2)” wypełnia mnóstwo naturalnego światła. Na parterze mieszkańcy mają do dyspozycji dodatkowy pokój z dostępem do ogrodu, a także łazienkę z prysznicem. Łazienka dostępna jest również z tarasu, co pozwala na wygodne korzystanie z niej podczas przebywania z ogrodzie. 


KLIMATYCZNA PARTERÓWKA | Inspirująca realizacja „Domu w renklodach  2 (G2)”

KLIMATYCZNA PARTERÓWKA | Inspirująca realizacja „Domu w renklodach  2 (G2)”
realizacja

Gotowy projekt Domu w renklodach 2 (G2) urzeka ciekawą, nowoczesną bryłą. Liczne przeszklenia i naturalne akcenty podkreślają efektowny wygląd parterówki. Mieszkańcy mają do dyspozycji zadaszony podcieniem taras, gwarantujący relaks na świeżym powietrzu w każdą pogodę. Przemyślany układ pomieszczeń, czytelny podział na część dzienną i nocną, zapewnia komfortowe użytkowanie domu parterowego. Zobacz zdjęcia z fantastycznej realizacji tego projektu. Jasne, przestronne wnętrze, starannie dobrane dodatki, wyszukane elementy dekoracyjne. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz tu mnóstwo inspiracji dla siebie.


WSPANIAŁE PRZESZKLENIA, PRZESTRONNE WNĘTRZE | „Dom w gryce (G2)”

WSPANIAŁE PRZESZKLENIA, PRZESTRONNE WNĘTRZE | „Dom w gryce (G2)”
projekt

Atrakcyjny projekt domu z poddaszem użytkowym i dwustanowiskowym garażem. Przyciąga spojrzenia efektownym przeszkleniem ściany szczytowej oraz praktycznym zadaszeniem wejścia głównego. Reprezentacyjna część dzienna, dzięki szerokim przeszkleniom, została płynnie połączona z dużym tarasem. Taras osłonięto nowoczesną pergolą. To doskonała letnia strefa relaksu na świeżym powietrzu. Zlokalizowana nad jadalnią antresola dodaje wnętrzu przestronności. Sypialnię rodziców na poddaszu zaprojektowano w formie apartamentu, z miejscem na kącik wypoczynkowy i toaletkę, a także z własną łazienką i garderobą.


NOWOCZESNY DOM PARTEROWY Z EFEKTOWNYM TARASEM

NOWOCZESNY DOM PARTEROWY Z EFEKTOWNYM TARASEM
projekt

Dom pod pomarańczą 2 to projekt domu parterowego, który urzeka atrakcyjnym wyglądem bryły oraz funkcjonalnym wnętrzem. Zastosowana na elewacji drewniana okładzina dodaje ciepłego klimatu, tworząc z jasnym tynkiem harmonijną całość. Na uwagę zasługuje przesłonięty pergolą taras, na którym można zaaranżować letnią jadalnię. Dzięki licznym przeszkleniom wnętrze niewielkiej parterówki jest przestronne i doskonale doświetlone. Szeroko otwarty na ogród salon, połączony z jadalnią i kuchnią, to doskonałe miejsce rodzinnych spotkań. Na osi kuchni znajduje się pokój, który można przeznaczyć na gabinet lub pokój gościnny.


EFEKTOWNA WILLA Z WYSOKĄ ŚCIANKĄ KOLANKOWĄ

EFEKTOWNA WILLA Z WYSOKĄ ŚCIANKĄ KOLANKOWĄ
projekt

Willa Miranda 9 (G2) to niezwykle efektowny dom zaprojektowany w stylu nowoczesnej willi z poddaszem użytkowym oraz czterospadowym dachem. Projekt domu wyróżnia się atrakcyjnym wyglądem zewnętrznym i komfortowym wnętrzem. Jasny tynk w połączeniu z okładziną o strukturze betonu i stolarką w kolorze drewna tworzy piękną kompozycję o ponadczasowej elegancji. Wspaniale prezentuje się strefa tarasowa, która płynnie łączy ogród z częścią dzienną domu. Zarówno w jadalni, jak i w salonie przewidziano szerokie, przesuwne przeszklenia, które wpuszczają do środka mnóstwo naturalnego światła. Zastosowana w projekcie podwyższona ścianka kolankowa zapewnia strefie poddasza maksimum przestronności.


NOWOCZESNA I KOMFORTOWA PARTERÓWKA Z DWUSTANOWISKOWYM GARAŻEM

NOWOCZESNA I KOMFORTOWA PARTERÓWKA Z DWUSTANOWISKOWYM GARAŻEM
projekt

Inwestorzy coraz chętniej wybierają projekty domów parterowych, doceniając komfort, jaki płynie z użytkowania jednokondygnacyjnych wnętrz bez schodów i skosów. Dom w renklodach 2 (G2) to doskonała propozycja dla osób, które wraz z wygodą i funkcjonalnością parterowego wnętrza poszukują także efektownej, nowoczesnej architektury. Dom prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie, jego charakter podkreślają naturalne okładziny oraz liczne przeszklenia, które jednocześnie stanowią ważny element w kształtowaniu przestrzeni wewnętrznej domu. Atutem projektu jest także taras, który dzięki usytuowaniu w podcieniu idealnie sprawdzi się jako letnia jadania lub kącik kawowy.


Zachwycająca realizacja gotowego projektu domu | „Dom w nawłociach (G2)”

Zachwycająca realizacja gotowego projektu domu | „Dom w nawłociach (G2)”
realizacja

Dom w nawłociach (G2) to efektowna parterówka z garażem na dwa samochody oraz luksusowym apartamentem rodziców. Realizacja urzeka starannym wykończeniem elewacji, pięknym ogrodem wokół domu i nowoczesną aranżacją wnętrz. Na szczególną uwagę zasługuje otwarta kuchnia, z wysoką zabudową oraz praktycznym półwyspem z miejscem do spożywania śniadań. Przestronna strefa dzienna mieści jadalnię z ozdobnymi lampami oraz salon z sofą przed kinem domowym. Zobacz zdjęcia z realizacji projektu i przekonaj się, jak pięknie można mieszkać!


NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Atrakcyjna parterówka z płaskim dachem „Dom w plumeriach 6 (E)”

NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Atrakcyjna parterówka z płaskim dachem „Dom w plumeriach 6 (E)”
projekt

Nowoczesny projekt domu parterowego z płaskim dachem oraz funkcjonalnym zadaszeniem z boku budynku. Jasny i grafitowy tynk połączono z drewnianą okładziną w ciepłym kolorze, naturalnie wpisującą dom w otaczający krajobraz. Szeroki taras od strony ogrodu osłonięto oryginalną, ażurową pergolą. W otwartej części dziennej zaplanowano salon z narożną sofą, jadalnię przy wysokim przeszkleniu oraz kuchnię, której program uzupełnia przylegająca spiżarnia. Z osobnego korytarza dostępna jest prywatna strefa nocna, mieszcząca trzy komfortowe sypialnie, garderobę przy pokoju rodziców, łazienkę, pralnię oraz toaletę z prysznicem. Wszystkie pokoje posiadają własne wyjścia na taras.


oglądasz stronę   z 10
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?