POZNAJ dwurodzinny „Dom w orzesznicach (R2)”

POZNAJ dwurodzinny „Dom w orzesznicach (R2)”
projekt

Komfortowy dom z poddaszem użytkowym o ciekawej bryle z dachem dwuspadowym, który urozmaicają szerokie, nowoczesne lukarny. Od strony ogrodu lukarny współtworzą balkony, zabezpieczone efektownymi całoszklanymi balustradami. Mieszkańcy każdego segmentu mają do dyspozycji jednostanowiskowy garaż, praktycznie oddzielony od części mieszkalnej. Słoneczna strefa dzienna na parterze to ustawny salon z aneksem kuchennym oraz wyspą, przy której można zaaranżować wygodne miejsce do jedzenia. Ponadto na parterze znajduje się spiżarnia oraz toaleta, a na poddaszu zaprojektowano cztery sypialnie, łazienką i pralnię.


NOWOŚĆ | Piętrowa „Willa Julia 17” na wąską działkę

NOWOŚĆ | Piętrowa „Willa Julia 17” na wąską działkę
projekt

To projekt nowoczesnego domu piętowego, którego atutem jest możliwość realizacji na wąskiej działce oraz komfortowe, przestronne wnętrze z układem funkcjonalnym obejmującym sześć pokoi. Wykończenie elewacji odpowiada aktualnym trendom i zapewnia prostej bryle elegancki wygląd. Walory dekoracyjne strefy dziennej podnosi szerokie przeszklenie, łączące wnętrze z tarasem i ogrodem. W kuchni mamy miejsce na zabudowę z obszernym półwyspem, a powierzchnię do przechowywania uzupełnia spiżarnia. Układ parteru wzbogaca dodatkowy pokój w pobliżu strefy wejściowej oraz jasna łazienka. Na piętrze przewidziano cztery sypialnie mieszkańców oraz łazienkę.


Chcesz wybudować dom albo planujesz go ocieplić?

Chcesz wybudować dom albo planujesz go ocieplić?
artykuł

System TERMONIUM to najlepszy wariant Kompletnego Systemu Ociepleń Termo Organika, oparty na najcieplejszym grafitowym styropianie z linii TERMONIUM, mocowany za pomocą kleju uniwersalnego TERMONIUM, który również służy do wykonywania warstwy zbrojonej. Cały system wieńczy najbardziej zaawansowany technologicznie tynk silikonowy TERMONIUM dostępny w szerokiej palecie barw Colors of Termo Organika.


Nowoczesny „Dom w kosmosach” | do 70 m2 powierzchni zabudowy

Nowoczesny „Dom w kosmosach” | do 70 m2 powierzchni zabudowy
projekt

Niezwykle interesujący projekt małego domu o powierzchni zabudowy do 70 m2, który z powodzeniem można realizować na niewielkich działkach. Prosta bryła z dwuspadowym dachem umożliwi ekonomiczną i sprawną budowę, a sprawdzony układ funkcjonalny komfortowe warunki użytkowania. Na parterze oprócz wspaniale doświetlonej części dziennej z kominkiem zaprojektowano praktyczną spiżarnię przy kuchni oraz dodatkowy pokój w pobliżu wiatrołapu. W łazience uwzględniono wystarczającą ilość powierzchni, by zorganizować w niej również pralnię. Dzięki zastosowanej na poddaszu podwyższonej ściance kolankowej znajdujące się tam trzy sypialnie oraz łazienka zyskały na przestronności.


„Dom w renklodach 20” | mała parterówka z czterospadowym dachem

„Dom w renklodach 20” | mała parterówka z czterospadowym dachem
projekt

Pełen uroku dom parterowy, którego prostą bryłę wieńczy dach czterospadowy. Duże przeszklenia oraz oprawa z jasnego tynku z grafitowymi akcentami i okładziną z drewna zapewniają bardzo atrakcyjny wygląd domu. Przytulny tarasowy podcień to idealne miejsce na letnią jadalnię, dostępną bezpośrednio z salonu. Doskonale zorganizowana kuchnia oferuje obszerną powierzchnię do pracy i przechowywania, jej program uzupełnia spiżarnia. Dwa pokoje dla dzieci, duża sypialnia główna z garderobą oraz w pełni wyposażona łazienka współtworzą komfortową strefę prywatną domu. Liczne szafy w korytarzu części prywatnej gwarantują optymalne warunki do przechowywania.


Tani w budowie „Dom w stokrotkach 4” do 70 m2 powierzchni zabudowy

Tani w budowie  „Dom w stokrotkach 4” do 70 m2 powierzchni zabudowy
projekt

Nowoczesny budynek, o zwartej bryle z okazałymi przeszkleniami i efektownie wykończonej elewacji. Pomimo niewielkiej powierzchni użytkowej domu, w projekcie przewidziano bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń, z atrakcyjną, otwartą częścią dzienną. Z salonu poprzez przesuwne przeszklenie dostępny jest taras, który przed nadmiernym słońcem osłania pergola. W jadalni mamy miejsce na duży, rodzinny stół, a w kuchni funkcjonalną zabudowę z barkiem śniadaniowym. Bezpośrednio z kuchni można wyjść na tarasik kawowy oraz do ogrodu. Efektowne schody prowadzą na poddasze, gdzie mieszczą się trzy sypialnie, garderoba oraz łazienka.


Konkurs „TWÓJ DOM w OBIEKTYWIE” | Zgłoś udział i wygraj wyjątkową nagrodę!

Konkurs „TWÓJ DOM w OBIEKTYWIE” | Zgłoś udział i wygraj wyjątkową nagrodę!
artykuł

Do 30 września 2021 r. czekamy na zgłoszenia do letniej edycji konkursu fotograficznego „TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE”. Laureaci otrzymają wspaniałe nagrody, ufundowane przez firmę KOLER. To trzy zamykane Grille gazowe Koler Relish v1, każdy o wartości 2.299 zł, które sprawią, że rodzinny relaks w ogrodzie lub na tarasie zyska moc wyjątkowych aromatów i smaków. Jeżeli mieszkasz w domu, zrealizowanym według projektu ARCHON+ koniecznie weź udział w konkursie. Skorzystaj z pięknej, słonecznej pogody, sfotografuj swój dom, prezentując jego bryłę oraz wnętrza i pokaż, jak pięknie mieszkasz. Czekamy na Twoje zgłoszenie!


„Dom w kruszczykach 8” | pełna uroku parterówka do 70m2 zabudowy

„Dom w kruszczykach 8” | pełna uroku parterówka do 70m2 zabudowy
projekt

Prosty, tani w budowie i funkcjonalny dom, który może być ciekawą alternatywą dla mieszkania w bloku. W niewielkim wnętrzu w przemyślany sposób rozmieszczono trzy pokoje, aneks kuchenny oraz łazienkę, tworząc wygodną przestrzeń z czytelnym podziałem na dzienną i nocną strefę użytkową. Z salonu, który stanowi miejsce rodzinnego wypoczynku, a także z sypialni rodziców dostępny jest taras. Można na nim zaaranżować letnią jadalnię oraz kącik relaksu, a dzięki pergoli stworzyć klimatyczną przesłonę. W kuchni mamy miejsce na praktyczną zabudowę z półwyspem, przy którym można spożywać posiłki. Wygodę użytkowania domu podnoszą liczne szafy do przechowywania.


Nowoczesny „Dom w pampasach” | we wnętrzu aż 7 pokoi !

Nowoczesny „Dom w pampasach” | we wnętrzu aż 7 pokoi !
projekt

To projekt, który znakomicie spełni oczekiwania większych rodzin, oferując przestronne, optymalnie zagospodarowane wnętrze, a w nim aż 7 wygodnych i ustawnych pokoi. Prosta bryła została nowocześnie wykończona, z wykorzystaniem naturalnej okładziny, nad tarasem przewidziano pergolę. Na parterze poza komfortową strefą dzienną z salonem, zaprojektowano dwa pokoje, które mogą pełnić funkcję sypialni dla domowników. Mamy tutaj również do dyspozycji obszerną łazienkę z wanną i prysznicem. Na poddaszu mieszczą się kolejne cztery sypialnie, doświetlone szerokimi portfenetrami, a także jasna łazienka oraz pralnia, z miejscem do wygodnej organizacji domowych prac.


Projekt z pompą ciepła i rekuperacją | POZNAJ „Dom w malinówkach 11 (E) OZE”

Projekt z pompą ciepła i rekuperacją | POZNAJ „Dom w malinówkach 11 (E) OZE”
projekt

Nowa propozycja w znanej rodzinie „Malinówek”, tym razem w standardzie zastosowano wentylację mechaniczną oraz pompę ciepła. Budynek charakteryzuje się prostą konstrukcją bryły i dachu, co pozwoli na sprawną realizację. Piękna kompozycja elewacji podkreśla nowoczesny charakter domu, a wnętrze oferuje bardzo wygodny układ funkcjonalny. Otwarta przestrzeń dzienna posiada dwa wyjścia na narożny taras, który zaprasza do rodzinnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Pokój na parterze spełni funkcję gabinetu lub dodatkowej sypialni, przy której znajduje się łazienka z prysznicem. Poddasze to zaciszna strefa nocna mieszcząca trzy pokoje, dużą łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze.


Przestrzeń i komfort | Poznaj parterowy ”Dom w przebiśniegach 19 (G2E)”

Przestrzeń i komfort | Poznaj parterowy ”Dom w przebiśniegach 19 (G2E)”
projekt

Nowoczesny dom parterowy z wentylacją mechaniczną w standardzie. Zachwyca kompozycją elewacji, klimatycznym tarasem z pergolą oraz przestronnym wnętrzem z bogatym programem funkcjonalnym. Z bryłą połączono dwustanowiskowy garaż, dostępny z części mieszkalnej przez zaprojektowaną przy wiatrołapie kotłownię. Pełna naturalnego światła strefa dzienna to duży salon, reprezentacyjna jadalnia i otwarta kuchnia z wyspą. Przy kuchni przewidziano pojemną spiżarnię, dostępną także bezpośrednio z wiatrołapu. W części nocnej mieści się apartament rodziców, dwa pokoje dla dzieci oraz gabinet. Mamy tu także do dyspozycji łazienkę, garderobę i pralnię.


„Dom w cieszyniankach 12 (GE)” | NOWA parterówka z wentylacją mechaniczną

„Dom w cieszyniankach 12 (GE)” | NOWA parterówka z wentylacją mechaniczną
projekt

Projekt niewielkiego domu parterowego, w którym w standardzie przewidziano wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła. Prosta bryła została zwieńczona dachem czterospadowym i nowocześnie wykończona. Zaprojektowany od strony ogrodu taras posiada podcień i idealnie nadaje się na letnią jadalnię lub kameralny kącik kawowy, wygodnie dostępny z różnych części domu. Salon mieści dużą sofę, jadalnia zachwyca szerokim widokiem na ogród, a kuchnia dysponuje podręczną spiżarnią. W dostępnej z osobnego korytarza część nocnej znajdują się trzy sypialnie oraz wygodna łazienka. W pobliżu wiatrołapu mieści się mniejsza łazienka, a kotłowania może także pełnić funkcję pralni.


Przypominamy o trwającym konkursie „TWÓJ DOM w OBIEKTYWIE”!

Przypominamy o trwającym konkursie „TWÓJ DOM w OBIEKTYWIE”!
artykuł

W letniej edycji naszego konkursu fotograficznego „TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE” na laureatów czekają bardzo atrakcyjne nagrody, które ufundowała firma KOLER. To trzy zamykane Grille gazowe Koler Relish v1, każdy o wartości 2.299 zł, które z pewnością dodadzą rodzinnemu wypoczynkowi w ogrodzie lub na tarasie moc wyjątkowych aromatów i smaków. Zachęcamy wszystkich właścicieli domów, które zrealizowane zostały według projektów ARCHON+ do wzięcia udziału w konkursie. Sfotografuj swój dom, zaprezentuj jego bryłę oraz wnętrza i pokaż, jak pięknie mieszkasz. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 30 września 2021 r.


„Dom w kostrzewach 2 (G)”| parterowa NOWOŚĆ z garażem jednostanowiskowym

„Dom w kostrzewach 2 (G)”| parterowa NOWOŚĆ z garażem jednostanowiskowym
projekt

Prosta bryła z dachem dwuspadowym o nowocześnie wykończonej elewacji, która w oprawie stonowanych tynków oraz naturalnej okładziny prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie. Od strony ogrodu upiększa ją drewniana pergola, dzięki której taras zyskał ażurowa przesłonę. Wnętrze prezentuje czytelny podział na dzienną i nocną strefą użytkową. Przesuwne przeszklenie tarasowe podnosi walory dekoracyjne salonu i otwiera szeroki widok na ogród. Atutem kuchni są obszerne blaty do pracy oraz przyległa spiżarnia. Dwie spośród trzech sypialni mają bezpośrednie połączenie z tarasem. W projekcie uwzględniono pralnię, przez którą dostępny jest garaż.


„Dom na wzgórzu 2 (N)” | NOWOŚĆ do 70 m2 powierzchni zabudowy

„Dom na wzgórzu 2 (N)” | NOWOŚĆ do 70 m2 powierzchni zabudowy
projekt

Niewielki, ale funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu dom z poddaszem, który bez problemu można zrealizować na małej, a także wąskiej działce. Wyróżnia się racjonalną, staranną organizacją powierzchni, a duże przeszklenia znakomicie doświetlają wnętrze. Otwarta strefa dzienna z szerokim wyjściem na taras i widokiem na ogród to wygodna przestrzeń, w której salon łączy się z jadalnią, a kuchnię wizualnie oddziela barek śniadaniowy. Program parteru uzupełnia łazienka z prysznicem. Dwa pokoje dla dzieci, sypialnia główna z garderobą oraz łazienka to pomieszczenia strefy nocnej na poddaszu. Nowoczesne portfenetry zapewniają optymalne doświetlenie pokoi.


Dwurodzinny „Dom w bylicach 2 (R2) OZE” | z pompą ciepła w standardzie

Dwurodzinny „Dom w bylicach 2 (R2) OZE” | z pompą ciepła w standardzie
projekt

To interesująca propozycja dla Deweloperów oraz Inwestorów prywatnych. Projekt komfortowego budynku dwurodzinnego o prostej bryle z dachem dwuspadowym oraz pompą ciepła jako źródło ogrzewania. Prostokątne lukarny w ciekawy sposób urozmaicają bryłę, zapewniając więcej przestrzeni na poddaszu. Wygodny układ funkcjonalny każdego segmentu obejmuje w ramach parteru otwarty na taras salon, część jadalnianą i kuchnię z zabudową w kształcie litery „U”. Pod schodami zlokalizowano toaletę. Na poddaszu mieszczą się cztery sypialnie, wspólna garderoba oraz ustawna łazienka. Mieszkańcy każdego segmentu dysponują jednostanowiskowym garażem.


NOWA parterówka z rekuperacją i pompą ciepła | „Dom pod jarząbem 22 (E) OZE"

NOWA parterówka z rekuperacją i pompą ciepła | „Dom pod jarząbem 22 (E) OZE"
projekt

Projekt nowoczesnego domu parterowego, w którym uwzględniono projekt wentylacji mechanicznej, a jako źródło ogrzewania zastosowano pompę ciepła. Prosta bryła z dwuspadowym dachem prezentuje się bardzo atrakcyjnie, ozdobą strefy wejściowej jest płaska forma zadaszenia oraz drewniana okładzina, która ociepla również przestrzeń tarasową. Część dzienna zachwyca szerokim otwarciem na ogród i doskonałym doświetleniem. Przy kuchni z barkiem śniadaniowym i wysoką zabudową zaprojektowano spiżarnię. Strefę nocną współtworzą trzy sypialnie oraz komfortowa łazienka z pełnym wyposażeniem. Atrakcyjności sypialni rodziców dodaje bezpośrednie połączenie z tarasem.


Konkurs „TWÓJ DOM w OBIEKTYWIE” | Czekamy na zgłoszenia!

Konkurs „TWÓJ DOM w OBIEKTYWIE” | Czekamy na zgłoszenia!
artykuł

Trwa letnia edycja konkursu fotograficznego „TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE”, w której na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody, ufundowane przez firmę KOLER. To trzy ekskluzywne, zamykane Grille gazowe Koler Relish v1, każdy o wartości 2.299 zł, które uzupełnią wyposażenie strefy tarasowej. Dzięki nim rodzinny wypoczynek i spotkania z przyjaciółmi będą pełne wspaniałych aromatów i smaków. Już teraz zgłoś udział w konkursie, sfotografuj swój dom, zrealizowany według projektu ARCHON+ i wygraj! Zaprezentuj bryłę domu oraz wnętrza i pokaż, jak pięknie w nim mieszkasz. Na zgłoszenia czekamy do 30 września 2021 r.


„Dom w ribesach 2 (G)” | NOWY projekt do 70 m2 powierzchni zabudowy

„Dom w ribesach 2 (G)” | NOWY projekt do 70 m2 powierzchni zabudowy
projekt

To wspaniała propozycja dla Inwestorów, poszukujących projektu małego domu z poddaszem i jednostanowiskowym garażem na wąską działkę. To jednocześnie prosty budynek z dwuspadowym dachem, należący do kategorii: projekty domów tanich w budowie. Nowoczesny wygląd to zasługa pomysłowej kompozycji wykończenia, w której połączono jasny i grafitowy, a linię okien podkreślono drewnianą okładziną z poziomym deskowaniem. We wnętrzu mamy do dyspozycji słoneczną strefę dzienną z salonem, jadalnią i aneksem kuchennym, a na poddaszu wygodną strefę nocną z trzema sypialniami i łazienką, które dzięki wysokiej ściance kolankowej zyskały na przestronności.


NOWOŚĆ w kolekcji parterówek | „Dom w renklodach 21 (G2)”

NOWOŚĆ w kolekcji parterówek | „Dom w renklodach 21 (G2)”
projekt

Kolejna wyjątkowa propozycja w rodzinie „Domów w renklodach”, która zachwyci miłośników nowoczesnych trendów i przestronnych, jednokondygnacyjnych wnętrz. Duże przeszklenia oraz staranna kompozycja elewacji podkreślają charakter domu, zapewniając bryle atrakcyjny wygląd. Zaprojektowany w podcieniu taras dostępny jest z salonu poprzez przesuwne przeszklenie oraz z sypialni rodziców. Widokiem na ogród zachwyca również jadalnia, a przestrzeń kuchni doświetlono za pomocą narożnego okna. W zacisznej strefie nocnej mieszczą się cztery sypialnie i komfortowa łazienka. W układzie funkcjonalnym domu przewidziano także osobną toaletę.


„Dom w santolinach 5 (G2)” | NOWY projekt domu parterowego ze strychem

„Dom w santolinach 5 (G2)” | NOWY projekt domu parterowego ze strychem
projekt

Nowoczesna bryła z wygodnym wnętrzem i dwustanowiskowym garażem. Nad parterem zaprojektowano obszerny strych, na który prowadzą jednobiegowe schody, zlokalizowane w centralnej części domu. Wykończenie elewacji łączy jasny tynk z naturalnymi okładzinami, które zdobią bryłę i dodają jej wyrazu. Klimatyczny taras łączy się ze strefą dzienną poprzez przesuwne przeszklenie, jest również dostępny z dwóch pokoi prywatnych. Kuchnia ze spiżarnią i obszernymi blatami to wygodna przestrzeń do pracy. Cztery sypialnie i łazienka współtworzą strefę prywatną domu. Ponadto w projekcie przewidziano drugą łazienkę, a także pralnię z przejściem do dwustanowiskowego garażu.


NOWOŚĆ | „Dom w kronselkach” do 70 m2 powierzchni zabudowy

NOWOŚĆ | „Dom w kronselkach” do 70 m2 powierzchni zabudowy
projekt

Projekt niewielkiego domu z bardzo wygodnym i funkcjonalnie zorganizowanym wnętrzem. Nowoczesne wykończenie wspaniale podkreśla charakter prostej i taniej w budowie bryły. Płaska forma zadaszenia osłania wejście główne, a drewno dodaje naturalnego wyrazu. Taras powiększa przestrzeń wypoczynkową domu i jest wygodnie dostępny z salonu oraz dodatkowego pokoju na parterze, który świetnie nadaje się na gabinet. Duże, narożne okno w kuchni zwiększa komfort pracy, a program parteru wzbogaca jasna łazienka i kotłownia z funkcją pralni. Sypialnia rodziców z garderobą, dwa pokoje dla dzieci oraz łazienka to ustawna przestrzeń prywatna, zlokalizowana na poddaszu.


Trwa letnia edycja konkursu „TWÓJ DOM w OBIEKTYWIE”!

Trwa letnia edycja konkursu „TWÓJ DOM w OBIEKTYWIE”!
artykuł

Lato w pełni! Zapraszamy Was do udziału w letniej edycji konkursu fotograficznego „TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE”. Na zwycięzców czekają nagrody ufundowane przez firmę KOLER. Są to trzy ekskluzywne, zamykane Grille gazowe Koler Relish v1, każdy o wartości 2.299 zł. Dzięki nim rodzinny relaks na tarasie lub w ogrodzie stanie się wspaniałą ucztą. Sfotografuj swój dom, zrealizowany według projektu ARCHON+, zaprezentuj bryłę domu oraz wnętrza, prześlij zdjęcia i wygraj! Na zgłoszenia czekamy do 30 września 2021 r.


Nowoczesny dom ze wspaniałym tarasem | „Dom w aurorach 7”

Nowoczesny dom ze wspaniałym tarasem | „Dom w aurorach 7”
projekt

Efektowny projekt domu z poddaszem użytkowym oraz jednostanowiskowym garażem. Ozdobą bryły domu jest taras od strony ogrodu, osłonięty dodatkowym traktem dachu, idealne miejsce na letnią jadalnię na świeżym powietrzu. Drewniana okładzina została pięknie wyeksponowana na tle jasnego tynku i podkreśla nowoczesny charakter wykończenia. Reprezentacyjna strefa dzienna mieści duży salon z kominkiem, jadalnię przy panoramicznym oknie oraz otwartą kuchnię ze spiżarnią z wyjściem na mniejszy taras. W komfortowej strefie nocnej na poddaszu zaprojektowano trzy sypialnie, łazienkę, pralnię oraz dwie garderoby, w tym jedną wspólną dla pokoi dziecięcych.


„Dom w lucernie 10” | Wygodny, mały dom z poddaszem użytkowym

„Dom w lucernie 10” | Wygodny, mały dom z poddaszem użytkowym
projekt

Atrakcyjny projekt małego domu z garażem, zaprojektowany w nowoczesnym stylu, z pięknie zaakcentowanym wejściem głównym. Ozdobą bryły jest drewniana pergola, osłaniająca letnią jadalnię lub kącik kawowy na tarasie. Nowoczesny charakter budynku podkreślają szklane balustrady oraz naturalne okładziny wykończeniowe. W jasnej części dziennej znajduje się salon z jadalnią oraz kuchnia, której program uzupełnia spiżarnia. Z wiatrołapu dostępny jest garaż oraz kotłownia z własnym wyjściem zewnętrznym. W strefie nocnej na poddaszu mieszczą się trzy ustawne, naturalnie doświetlone sypialnie, duża łazienka oraz pralnia.


Komfortowy i tani w budowie „Dom w wisteriach 8”

Komfortowy  i tani w budowie „Dom w wisteriach 8”
projekt

Interesujący projekt małego domu, wyróżniający się ekonomicznymi kosztami budowy i eksploatacji. Elewacja frontowa zwraca uwagę wejściem głównym umieszczonym w praktycznym podcieniu oraz efektownym, narożnym przeszkleniem. Aranżacja elewacji zachwyca stylowym połączeniem jasnych tynków z drewnianą okładziną oraz szklanymi balustradami osłaniającymi portfenetry na poddaszu. Otwarta część dzienna mieści wygodny salon z jadalnią oraz kuchnię, której atutem jest możliwość zastosowania wysokiej zabudowy oraz wielofunkcyjna wyspa. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako gabinet. W komfortowej strefie nocnej znajdziemy trzy sypialnie, garderobę oraz łazienkę.


Efektowny i tani w budowie „Dom w aurorach 14”

Efektowny i tani w budowie „Dom w aurorach 14”
projekt

Projekt małego, nowoczesnego domu z garażem, wyróżniający się ekonomicznymi kosztami budowy oraz komfortowym układem wnętrz. Aranżacja zewnętrzna łączy jasny tynk z drewnianą okładziną z poziomym deskowaniem. Elewacja frontowa zwraca uwagę oryginalną ramą wokół wejścia głównego. Otwarta strefa dzienna mieści salon z miejscem na narożną sofę, jadalnię i ustawną kuchnię z wielofunkcyjnym półwyspem. Program parteru uzupełnia spiżarnia, łazienka, garaż i kotłownia. Komfortowa część nocna na poddaszu obejmuje trzy sypialnie, pralnię z miejscem na suszenie i przechowywanie, łazienkę oraz dwie garderoby – jedną przy pokoju rodziców i jedną łączącą pokoje dzieci.


Komfortowy dom z garażem | „Dom w balsamowcach 2”

Komfortowy dom z garażem | „Dom w balsamowcach 2”
projekt

Nowoczesny projekt domu z garażem jednostanowiskowym wpisanym w bryłę budynku, o pięknej formie, stylowym wykończeniu oraz z komfortowym układem wnętrz. Aranżacja zewnętrzna łączy jasny tynk z drewnianą okładziną w ciepłym kolorze. Uwagę zwraca oryginalna pergola nad tarasem od strony ogrodu. W otwartej części dziennej zaprojektowano przestronny salon z jadalnią oraz kuchnię doświetloną narożnym oknem. Gabinet na parterze posiada bezpośrednie wyjście na taras. Prywatna część nocna na poddaszu mieści trzy pokoje, łazienkę, pralnię oraz strych.


Efektowna PARTERÓWKA z garażem na dwa samochody | „Dom w renklodach 15 (G2)”

Efektowna PARTERÓWKA z garażem na dwa samochody | „Dom w renklodach 15 (G2)”
projekt

Nowoczesny projekt małego domu parterowego, wyróżniający się komfortowym układem pomieszczeń oraz czytelnym podziałem stref użytkowania. Wysunięty przed linię elewacji frontowej garaż umożliwił stworzenie nad wejściem głównym praktycznego zadaszenia. Na reprezentacyjną część dzienną składa się wygodny salon, jadalnia z dużym stołem oraz otwarta kuchnia, której program uzupełnia przylegająca spiżarnia. Przesuwne przeszklenie prowadzi na taras, który częściowo został umieszczony w podcieniu. W głębi domu zaplanowano prywatną strefę nocną, która mieści sypialnię rodziców z garderobą i wyjściem na taras, dwa pokoje dla dzieci oraz łazienkę.


NOWOŚĆ | Piętrowy „Dom w arkadiach 4” do 70 m2 powierzchni zabudowy

NOWOŚĆ | Piętrowy „Dom w arkadiach 4” do 70 m2 powierzchni zabudowy
projekt

Kolejna interesująca propozycja w kolekcji: projekty domów do 70 m2 powierzchni zabudowy. Tym razem to niewielki, ale bardzo funkcjonalny dom piętrowy, którego nowoczesny charakter podkreśla dwuspadowy dach bezokapowy oraz jasna kolorystyka elewacji. Odpowiednio rozmieszczone przeszklenia, w tym portfenetry na piętrze, gwarantują doskonałe doświetlenie. W otwartej strefie dziennej znajduje się salon, jadalnia oraz kuchnia z funkcjonalną zabudową, a w pobliżu wiatrołapu wygodny gabinet i łazienka. Optymalnie zagospodarowana przestrzeń piętra mieści cztery sypialnie i łazienkę. W każdym pokoju uwzględniono miejsce na pojemną szafę.


oglądasz stronę   z 10
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?