Rozpoczynamy PROMOCJĘ z okazji DNIA MAMY!

Rozpoczynamy PROMOCJĘ z okazji DNIA MAMY!
promocja

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej Promocji z okazji Dnia Mamy! Już dziś zamów swój Wymarzony Projekt Domu z RABATEM 300 zł! Do zamówionego projektu otrzymasz GRATIS zestaw atrakcyjnych dodatków o wartości 1 900 zł! Promocyjne ceny obowiązują do wtorku 28 maja 2019 r., do godz. 8:00.
W bogatej ofercie ARCHON+ znajdziesz ponad 1700 projektów domów, które zachwycają piękną architekturą, funkcjonalnymi układami wnętrz oraz ekonomicznymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi.


NOWOŚĆ | Efektowny projekt małego domu parterowego „Dom w santanach (G)”

NOWOŚĆ | Efektowny projekt małego domu parterowego „Dom w santanach (G)”
projekt

Nowoczesny projekt małego domu parterowego z garażem, wyróżniający się prostą formą oraz stylowym wykończeniem elewacji. Centralnie umieszczone wejście główne zostało praktycznie zadaszone, a taras umieszczony w podcieniu oferuje mieszkańcom relaks na świeżym powietrzu bez względu na pogodę. W przestronnej części dziennej znajdziemy salon, jadalnię z kominkiem oraz otwartą kuchnię, której sercem jest wielofunkcyjna wyspa. Z osobnego korytarza dostępna jest prywatna strefa nocna, gdzie zaprojektowano trzy sypialnie oraz ogólnodostępną łazienkę. Kotłownia na piec gazowy może pełnić funkcję pralni, za nią znajduje się szeroki garaż z jednym miejscem postojowym.


„Dom w galantusach (G2)” - NOWA parterówka w ofercie

„Dom w galantusach (G2)” - NOWA parterówka w ofercie
projekt

Przedstawiamy projekt nowoczesnego domu parterowego z dwustanowiskowym garażem. Piękna kompozycja elewacji podkreśla charakter domu, wykończenie bazuje na połączeniu tynku z naturalną okładziną. Wyjątkowo prezentują się duże przeszklenia oraz pełen klimatu taras z pergolą. Wnętrze to komfortowa, jednokondygnacyjna przestrzeń, w której nad salonem oraz jadalnią przewidziano otwarcie stopu na całą wysokość budynku, a okna dachowe zapewniają tutaj dodatkowe źródło światła. W centrum dużej kuchni mieści się wyspa z blatem roboczym i barkiem śniadaniowym, program funkcjonalny uzupełnia spiżarnia z wygodnym, bezpośrednim dostępem do garażu. Strefa nocna obejmuje dwa pokoje dzieci, sypialnię rodziców z garderobą i łazienkę.


„Dom w ligolach 2” | NOWOŚĆ w kategorii projektów domów z poddaszem użytkowym

„Dom w ligolach 2” | NOWOŚĆ w kategorii projektów domów z poddaszem użytkowym
projekt

Efektowny projekt małego domu z garażem jednostanowiskowym, wpisujący się swobodnie w wąskie działki. Atutem projektu są jego ekonomiczne koszty budowy oraz eksploatacji. Stylowa aranżacja elewacji łączy kontrastowe tynki z drewnianymi okładzinami, zaś szklane balustrady podkreślają nowoczesny charakter domu. Otwarta strefa dzienna została zaprojektowana w głębi domu. Znajdziemy tutaj salon z jadalnią oraz kuchnię doświetloną narożnym oknem, której sercem jest wielofunkcyjna wyspa. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako gabinet. Dwubiegowe schody prowadzą do prywatnej strefy nocnej, gdzie mieszczą się dwa pokoje dziecięce, luksusowy apartament rodziców oraz łazienka i garderoba.


NOWOŚĆ | Atrakcyjny projekt małego domu „Dom w szyszkowcach 2”

NOWOŚĆ | Atrakcyjny projekt małego domu „Dom w szyszkowcach 2”
projekt

Prosty i tani w budowie projekt małego domu z garażem, wyróżniający się stylowym wykończeniem elewacji oraz pięknymi przeszkleniami, które płynnie łączą wnętrze domu z tarasem i dalej z ogrodem. Uwagę zwraca duży, zadaszony taras – miejsce relaksu na świeżym powietrzu, niezależnie od pogody. Otwarta strefa dzienna to wygodny salon z kominkiem i kinem domowym oraz kuchnia z narożnym oknem, łącząca się płynnie z jadalnią. Z garażu dostępna jest kotłownia z własnym wyjściem zewnętrznym. Dwubiegowe schody prowadzą do komfortowej strefy nocnej poddasza, gdzie zaprojektowano cztery jasne sypialnie, łazienkę oraz pralnię. Pokój rodziców dysponuje własną garderobą.


„Dom w santanach” | NOWOŚĆ w kategorii projektów domów parterowych

„Dom w santanach” | NOWOŚĆ w kategorii projektów domów parterowych
projekt

Atrakcyjny projekt małego domu parterowego, wyróżniający się prostą w budowie bryłą oraz niskimi kosztami realizacji. Ozdobą domu jest minimalistyczny styl wykończenia, łączący jasne tynki oraz drewniane okładziny. Centralnie umieszczone wejście główne zostało praktycznie osłonięte, a taras od strony ogrodu zaplanowano częściowo w podcieniu. Otwarta część dzienna to wygodny salon z narożną sofą, jadalnia przy panoramicznym oknie oraz kuchnia, której sercem jest wielofunkcyjna wyspa. Z osobnego korytarza dostępna jest komfortowa strefa nocna, gdzie zaprojektowano trzy sypialnie, ogólnodostępną łazienkę oraz pralnię z piecem gazowym. Poznaj nasze domy energooszczędne!


Weź udział w konkursie fotograficznym "Twój dom w obiektywie"

Weź udział w konkursie fotograficznym "Twój dom w obiektywie"
artykuł

Wiosenne dni już zagościły w naszych ogrodach, zachęcając do relaksu na świeżym powietrzu. Zapraszamy zatem do udziału w naszym konkursie fotograficznym „TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE”, w którym nagrodami są atrakcyjne meble ogrodowe ufundowane przez sklep Ogrodosfera! Nagrodą główną jest 6-osobowy zestaw Polywood Verona, a dodatkowe nagrody to podwójny leżak Rimini Garden Point oraz dwa leżaki Orlando Garden Point. Sfotografuj swój dom zrealizowany według projektu ARCHON+, wyślij piękne zdjęcia na konkurs i wygraj! Wiosenna edycja konkursu trwa do 30 czerwca 2019 r.


NOWOŚĆ | Prosty w budowie projekt małego domu „Dom w wetiweriach 2”

NOWOŚĆ | Prosty w budowie projekt małego domu „Dom w wetiweriach 2”
projekt

Atrakcyjny projekt małego domu z garażem, o prostej w budowie bryle oraz komfortowym układzie wnętrz. Elewacja frontowa zwraca uwagę oryginalną lukarną, w której podcieniu umieszczono wejście główne. Od strony ogrodu znajdziemy pięknie zadaszony taras z kominkiem, gdzie można zaaranżować letnią jadalnię. Na parterze domu zaprojektowano otwartą strefę dzienną, gdzie mieści się salon z kominkiem, jadalnia oraz kuchnia z narożnym oknem, której program uzupełnia pojemna spiżarnia. Z wiatrołapu dostępny jest garaż oraz kotłownia z własnym wyjściem zewnętrznym. Dwubiegowe schody prowadzą do prywatnej strefy nocnej, gdzie znajdują się trzy sypialnie, łazienka, pralnia oraz duża garderoba.


„Dom w barwinkach 2” | NOWOŚĆ w kategorii projektów domów parterowych

„Dom w barwinkach 2” | NOWOŚĆ w kategorii projektów domów parterowych
projekt

Efektowny projekt małego domu parterowego z garażem, o prostej w budowie bryle oraz ekonomicznych kosztach realizacji. Ozdobą domu jest jego efektowny styl wykończenia, z drewnianymi okładzinami oraz nowoczesną pergolą nad tarasem. W otwartej części dziennej znajdziemy wygodny salon z narożną sofą, jadalnię przy panoramicznym przeszkleniu oraz kuchnię, której sercem jest wielofunkcyjna wyspa. Program kuchni uzupełnia pojemna spiżarnia. Komfortową strefę nocną tworzy sypialnia rodziców z własną garderobą, dwa bliźniacze pokoje dziecięce oraz ogólnodostępna łazienka. Program domu uzupełnia toaleta oraz kotłownia, przez którą dostępny jest garaż.


NOWOŚĆ | Prosty w budowie projekt domu parterowego „Dom w peperomiach 5 (G2)”

NOWOŚĆ | Prosty w budowie projekt domu parterowego „Dom w peperomiach 5 (G2)”
projekt

Nowoczesny projekt małego domu parterowego z garażem na dwa samochody, którego ozdobą jest oryginalna pergola nad tarasem. Prostą bryłę domu podkreśla minimalistyczny styl wykończenia, łączący jasne oraz grafitowe tynki. Panoramiczne przeszklenia pięknie doświetlają wnętrza domu oraz płynnie łączą je z ogrodem. W otwartej części dziennej znajduje się wygodny salon, jadalnia oraz kuchnia z wielofunkcyjną wyspą, której program uzupełnia pojemna spiżarnia. Z osobnego korytarza dostępna jest prywatna część nocna, gdzie zaprojektowano trzy komfortowe sypialnie, dwie łazienki oraz gabinet. Pokój rodziców dysponuje dwiema garderobami. Program uzupełnia pomieszczenie gospodarcze, prowadzące do garażu.


„Dom w lipiennikach” | NOWOŚĆ w kategorii projektów domów parterowych

„Dom w lipiennikach” | NOWOŚĆ w kategorii projektów domów parterowych
projekt

Nowoczesny projekt domu parterowego wyróżniający się prostą w budowie bryłą budynku oraz niskimi kosztami realizacji oraz eksploatacji w przyszłości. Minimalistyczna aranżacja elewacji łączy jasne tynki z naturalnymi okładzinami, a linię okien podkreśla delikatne boniowanie. Centralnie umieszczone wejście główne zostało umieszczone w podcieniu, a jego ozdobą jest drewniane wykończenie. W jasnej części dziennej znajduje się wygodny salon z jadalnią oraz otwarta kuchnia z narożnym oknem, której program uzupełnia pojemna spiżarnia. W prywatnej części nocnej zaprojektowano trzy komfortowe sypialnie oraz ogólnodostępną łazienkę. Sypialnia rodziców dysponuje własną garderobą.


NOWOŚĆ „Dom w agapantach (G2)” | Efektowny projekt domu w stylu nowoczesnej stodoły

NOWOŚĆ „Dom w agapantach (G2)” | Efektowny projekt domu w stylu nowoczesnej stodoły
projekt

Nowoczesny projekt domu z szerokim garażem na dwa samochody. Minimalistyczne wykończenie nawiązuje do stylu nowoczesnej stodoły, z bezokapowym dachem oraz panoramicznymi przeszkleniami. Kontrastowe tynki zostały przełamane naturalnym kolorem drewnianych okładzin, a oryginalne zadaszenie tarasu podkreśla charakter domu. Reprezentacyjna strefa dzienna to pięknie doświetlona przestrzeń wspólnego wypoczynku. Znajdziemy tutaj salon z jadalnią oraz dużą, otwartą kuchnię z wielofunkcyjną wyspą w formie bufetu. Dodatkowy pokój można przeznaczyć na gabinet. Komfortowa strefa nocna poddasza mieści apartament rodziców, dwa pokoje dziecięce, pom. rekreacyjne, łazienkę oraz antresolę.


„Dom w lucernie 9” | NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów domów

„Dom w lucernie 9” | NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów domów
projekt

Prosty w budowie projekt małego domu, z pięknie zaakcentowanym wejściem głównym, które zostało osłonięte podcieniem w lukarnie. Stylowe wykończenie łączy jasne tynki z delikatnym boniowaniem, a nowoczesnym akcentem są szklane balustrady. Drewniana pergola od strony ogrodu osłania taras. Jasna strefa dzienna mieści wygodny salon, jadalnię przy panoramicznym oknie oraz otwartą kuchnię, której atutem jest możliwość zastosowania wysokiej zabudowy. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako sypialnia gościnna lub gabinet. Dwubiegowe schody prowadzą do komfortowej części dziennej na poddaszu, gdzie zaprojektowano trzy sypialnie oraz dużą łazienkę. Pokój rodziców dysponuje własną garderobą.


NOWOŚĆ | Prosty w budowie projekt domu „Dom w szyszkowcach”

NOWOŚĆ | Prosty w budowie projekt domu „Dom w szyszkowcach”
projekt

Nowoczesny projekt małego domu z garażem, idealnie wpisujący się w działki z wejściem od południa. Minimalistyczne wykończenie bryły zostało podkreślone panoramicznymi przeszkleniami, pięknie doświetlającymi wnętrza oraz oryginalną pergolą, której przedłużenie tworzy ramę nad wejściem głównym. W przestronnej części dziennej znajdziemy wygodny salon z kominkiem, jadalnię oraz otwartą kuchnię z wysokim oknem, której atutem jest wielofunkcyjny półwysep. Dwubiegowe schody prowadzą do części prywatnej poddasza. W tym miejscu zaprojektowano sypialnię rodziców, trzy pokoje dziecięce, łazienkę oraz pralnię. Odwiedź stronę z projektem i odkryj jego możliwości.


„Dom w różach 2 (G)” | Atrakcyjna NOWOŚĆ w kategorii projektów domów parterowych

„Dom w różach 2 (G)” | Atrakcyjna NOWOŚĆ w kategorii projektów domów parterowych
projekt

Nowoczesny projekt domu parterowego ze strychem oraz szerokim garażem, który umożliwia również przechowywanie rowerów i sprzętu ogrodniczego. Funkcjonalny układ wnętrz cechuje praktyczny podział stref oraz duże możliwości aranżacyjne. Od strony ogrodu zaprojektowano przestronną i jasną strefę dzienną, która mieści salon z jadalnią oraz otwartą kuchnię z wielofunkcyjnym półwyspem i przylegającą spiżarnią. Obszerny taras powiększa część wypoczynkową salonu, a jego atutem jest atrakcyjne zadaszenie oraz kominek. W drugim skrzydle domu znajdziemy komfortową część nocną, z trzema sypialniami, dużą łazienką oraz pralnią. Pokój rodziców dysponuje własną garderobą.


NOWOŚĆ | Reprezentacyjny projekt domu parterowego „Dom w kliwiach 7 (G2)”

NOWOŚĆ | Reprezentacyjny projekt domu parterowego „Dom w kliwiach 7 (G2)”
projekt

Projekt domu parterowego z garażem na dwa samochody, zwracający uwagę minimalistycznym wykończeniem elewacji oraz panoramicznymi przeszkleniami, które pięknie doświetlają pomieszczenia. Wielospadowy dach pokryty został ciemną, kontrastową dachówką. Komfortowe wnętrza zachwycają dużymi możliwościami aranżacyjnymi, a ich przestrzeń jest pełna światła, otwarta na ogród. W jasnej części dziennej mieści się duży salon, jadalnia oraz kuchnia z centralnie umieszczoną wyspą. Przy wyjściu na patio znalazło się miejsce na dodatkową część wypoczynkową. Z osobnego korytarza dostępna jest część nocna, gdzie zaprojektowano luksusowy apartament rodziców, trzy pokoje dziecięce oraz łazienkę.


„Dom w kostrzewach 4 (G)” | NOWOŚĆ w kolekcji projektów domów parterowych

„Dom w kostrzewach 4 (G)” | NOWOŚĆ w kolekcji projektów domów parterowych
projekt

Atrakcyjny projekt małego domu parterowego z garażem oraz kotłownią, posiadającą własne wyjście zewnętrzne. Wejście główne zostało ozdobione nowoczesną ramą oraz drewnianymi okładzinami wokół niego. Ażurowa pergola osłania taras od strony ogrodu, gdzie swobodnie można zorganizować letnią jadalnię. Atutem układu funkcjonalnego domu jest czytelny podział stref użytkowania. W części dziennej znajduje się wygodny salon z narożną sofą, jadalnia przy panoramicznym oknie oraz otwarta kuchnia, w której można zastosować wysoką zabudowę. Z osobnego korytarza dostępna jest strefa nocna, gdzie zaprojektowano trzy komfortowe sypialnie, toaletę oraz łazienkę. Pojemna spiżarnia łączy się z garażem.


Pochwal się swoją TITANIĄ – konkurs marki CREATON

Pochwal się swoją TITANIĄ – konkurs marki CREATON
artykuł

Wszelkie trudy związane z budową wymarzonego domu masz już za sobą. Wiesz doskonale, że komfortowo można poczuć się tylko pod dachem pięknym, funkcjonalnym i trwałym. Dokonując trafnych wyborów zdecydowałeś się na jakość, którą daje Ci dachówka TITANIA. Weź udział w konkursie organizowanym przez CREATON Polska. Pokaż swój dach, podziel się doświadczeniem i zgarnij voucher o wartości 16 000 zł na rodzinne wakacje! Do wygrania dodatkowo jest 5 zestawów walizek podróżnych marki WITTCHEN. Na zgłoszenia czekamy od 10 kwietnia do 31 maja 2019 r. Szczegóły konkursu oraz pełny regulamin znajdziesz na www.titania.com.pl.


NOWOŚĆ | Projekt domu w nowoczesnym stylu „Dom w felicjach 3 (G2)”

NOWOŚĆ | Projekt domu w nowoczesnym stylu „Dom w felicjach 3 (G2)”
projekt

Nowoczesny projekt domu z garażem na dwa samochody, charakteryzujący się minimalistycznym wykończeniem. Ozdobą domu jest pięknie zaaranżowana elewacja ogrodowa, z panoramicznym przeszkleniem na wysokość dwóch kondygnacji oraz oryginalną pergolą osłaniającą taras. Reprezentacyjna strefa dzienna to komfortowe miejsce codziennego wypoczynku. Znajdziemy tutaj salon z antresolą, jadalnię w przeszklonym narożniku i otwartą kuchnię, której sercem jest prostokątna wyspa. Dodatkowy pokój na parterze sprawdzi się jako sypialnia gościnna. Na poddaszu domu zaprojektowano strefę nocną, która mieści apartament rodziców, dwa pokoje dziecięce, łazienkę, pralnię, antresolę i ocieplony strych.


„Dom w kostrzewach 4 (A)” | NOWOŚĆ w kategorii projektów domów parterowych

„Dom w kostrzewach 4 (A)” | NOWOŚĆ w kategorii projektów domów parterowych
projekt

Ekonomiczny w budowie oraz oszczędny w późniejszej eksploatacji projekt małego domu parterowego, z nowoczesnym, minimalistycznym wykończeniem elewacji. Centralnie umieszczone wejście główne zostało zaakcentowane drewnianą okładziną, a wysokie przeszklenia po bokach tworzą jego oryginalną ramę. Ozdobą elewacji ogrodowej jest piękne zadaszenie dużego tarasu, na którym można zorganizować letnią jadalnię. W przestronnej części dziennej połączono jasny salon z narożną kanapą, jadalnię przy panoramicznym oknie oraz kuchnię, której atutem jest możliwość zastosowania wysokiej zabudowy. Z osobnego korytarza dostępna jest strefa nocna, gdzie mieszczą się trzy sypialnie, garderoba oraz łazienka.


NOWOŚĆ | Nowoczesny projekt domu parterowego „Dom w jonagoldach 8 (G2)”

NOWOŚĆ | Nowoczesny projekt domu parterowego „Dom w jonagoldach 8 (G2)”
projekt

Atrakcyjny projekt domu parterowego, z wysuniętym garażem na dwa samochody oraz praktycznym zadaszeniem wejścia głównego. Minimalistyczny styl wykończenia bazuje na antracytowej dachówce oraz jasnych tynkach, które łączy delikatne boniowanie. W przestronnej części dziennej znajduje się wygodny salon, jadalnia z dużym stołem rodzinnym oraz otwarta kuchnia z narożnym oknem, której program uzupełnia spiżarnia. Panoramiczne przeszklenie prowadzi na zadaszony taras, gdzie można urządzić letnią jadalnię. Z osobnego korytarza dostępna jest strefa nocna, gdzie zaprojektowano apartament rodziców z własną łazienką i garderobą, dwa pokoje dziecięce, łazienkę oraz pralnię z miejscem na kocioł gazowy.


XXVI Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM

XXVI Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM
artykuł

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Biura Projektów ARCHON+ na XXVI Ogólnopolskich Targach Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM! Z przyjemnością pomożemy Wam w wyborze najlepszego projektu domu ARCHON+ oraz podpowiemy, jakie formalności są potrzebne, aby rozpocząć budowę domu (warto zabrać ze sobą Warunki Zabudowy lub Wypis z Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego). Przygotowaliśmy też dla Was bezpłatne katalogi z wyjątkowymi projektami domów i budynków wielorodzinnych. Targi trwają od dziś (05.04) do niedzieli (07.04) w Kielcach, ul. Zakładowa 1, stoisko F2, w godzinach 10.00 – 18.00.


„Dom w przebiśniegach 7 (G2)” | NOWOŚĆ w kategorii projektów domów parterowych

„Dom w przebiśniegach 7 (G2)” | NOWOŚĆ w kategorii projektów domów parterowych
projekt

Piękna parterówka z garażem na dwa samochody oraz rozbudowaną strefą relaksu na świeżym powietrzu. Prosta bryła domu została podkreślona minimalistycznym wykończeniem, a panoramiczne przeszklenia naturalnie doświetlają wnętrza oraz łączą je płynnie z ogrodem. Ozdobą tarasu jest nowoczesna pergola, która osłania letnią jadalnię oraz kącik wypoczynkowy. Reprezentacyjna strefa dzienna swobodnie łączy wygodny salon, jadalnię z dużym stołem oraz kuchnię, której sercem jest wielofunkcyjna wyspa. Spiżarnia przy kuchni zmieści zamrażarkę oraz regały. Z osobnego korytarza dostępna jest część nocna domu, z apartamentem rodziców, dwoma pokojami dziecięcymi, gabinetem i łazienką.


NOWOŚĆ | Nowoczesny projekt w stylu stodoły „Dom w papawerach 2”

NOWOŚĆ | Nowoczesny projekt w stylu stodoły „Dom w papawerach 2”
projekt

Projekt małego domu z garażem, wyróżniający się nowoczesnym, minimalistycznym wykończeniem. Piękne przeszklenie elewacji ogrodowej zostało osłonięte przedłużonym okapem, który jednocześnie ochrania część tarasu. Program funkcjonalny domu gwarantuje mieszkańcom komfortowe użytkowanie, a jego atutem są naturalnie doświetlone wnętrza. W reprezentacyjnej strefie dziennej mieści się wygodny salon z jadalnią oraz kuchnia z wielofunkcyjnym półwyspem. Przy wejściu zaprojektowano dodatkowy pokój, który sprawdzi się jako sypialnia gościnna. Dwubiegowe schody prowadzą do komfortowej strefy nocnej poddasza, gdzie znajdziemy apartament rodziców z łazienką i garderobą, dwa pokoje dziecięce oraz łazienkę.


„Dom w aromach (G2)” | Efektowna, pięknie zaaranżowana NOWOŚĆ PROJEKTOWA

„Dom w aromach (G2)” | Efektowna, pięknie zaaranżowana NOWOŚĆ PROJEKTOWA
projekt

Nowoczesny projekt domu z garażem na dwa samochody, wpisujący się doskonale w działki z wejściem od południa. Panoramiczne przeszklenia pięknie doświetlają wnętrza, a rozbudowany taras z pergolą to atrakcyjne miejsce letniego wypoczynku na świeżym powietrzu. W przestronnej części dziennej znajduje się duży salon z jadalnią oraz kuchnia z miejscem na wyspę w formie bufetu. W głębi domu zaprojektowano luksusowy apartament rodziców, z łazienką i garderobą oraz wyjściem na taras. Program parteru uzupełnia sauna oraz spiżarnia. Na poddaszu mieszczą się dwie sypialnie z wyjściem na taras nad garażem, gabinet, łazienka oraz antresola nad salonem, gdzie można zorganizować domową siłownię lub bibliotekę.


„Dom w żonkilach 2 (G2)” - NOWY projekt w kolekcji parterówek!

„Dom w żonkilach 2 (G2)” - NOWY projekt w kolekcji parterówek!
projekt

Ten nowoczesny i funkcjonalny dom parterowy z pewnością spodoba się wielu Inwestorom. Jego atutem jest możliwość późniejszej adaptacji strychu na użytkowy, w miejscu pralni przewidziano lokalizację schodów. Atrakcyjne wykończenie elewacji odpowiada aktualnym trendom, a odpowiednio rozmieszczone przeszklenia wprowadzają do wnętrza mnóstwo naturalnego światła, podnosząc jego walory estetyczne. Strefa dzienna to otwarty na taras salon, jadalnia i kuchnia z centralnie zlokalizowaną wyspą, oraz przyległą spiżarnią. W części nocnej znajduje się sypialnia rodziców z garderobą, dwa pokoje dla dzieci i łazienka. Program domu uzupełnia praktyczna garderoba przy wiatrołapie.


NOWOŚĆ | Prosty w budowie projekt domu parterowego „Dom w jonagoldach 6 (G2)”

NOWOŚĆ | Prosty w budowie projekt domu parterowego „Dom w jonagoldach 6 (G2)”
projekt

Nowoczesny projekt domu parterowego z garażem na dwa samochody. Efektowne wykończenie łączy jasne tynki z drewnianymi okładzinami, a oryginalna pergola nad tarasem jest ozdobą elewacji ogrodowej. Panoramiczne przeszklenia pięknie doświetlają wnętrza oraz łączę je z otaczającym dom ogrodem. W przestronnej części dziennej domu znajdziemy wygodny salon z narożną sofą, jadalnię z dużym stołem rodzinnym oraz otwartą kuchnię, gdzie króluje wielofunkcyjna wyspa. Dodatkowy pokój przy salonie sprawdzi się jako gabinet lub domowa biblioteka. W głębi domu zaprojektowano strefę nocną, z trzema sypialniami oraz ogólnodostępną łazienką. Pokój rodziców dysponuje własną garderobą oraz łazienką.


„Dom w goździkowcach (G2A)” | Atrakcyjna NOWOŚĆ w kategorii polecanych projektów domów

„Dom w goździkowcach (G2A)” | Atrakcyjna NOWOŚĆ w kategorii polecanych projektów domów
projekt

Prosty w budowie projekt domu z garażem na dwa samochody, z praktycznie osłoniętym wejściem głównym oraz nowoczesną pergolą nad tarasem. Jasne tynki zostały tutaj połączone z ciemnymi okładzinami oraz szklanymi balustradami. W strefie dziennej znajduje się salon z jadalnią oraz otwarta kuchnia z narożnym oknem, której program uzupełnia pojemna spiżarnia. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako sypialnia gościnna, dzięki umieszczonej w pobliżu łazience z prysznicem. Na poddaszu zaprojektowano zaciszną strefę nocną, gdzie mieszczą się cztery sypialnie doświetlone wysokimi drzwiami balkonowymi, dwie garderoby, ogólnodostępna łazienka oraz pralnia z miejscem na przechowywanie.


NOWOŚĆ | Atrakcyjny projekt domu parterowego „Dom w żagwinach (G2)”

NOWOŚĆ | Atrakcyjny projekt domu parterowego „Dom w żagwinach (G2)”
projekt

Nowoczesny projekt domu parterowego, doskonale wpisujący się w działki z wejściem od południa. Wykończenie elewacji bazuje na stylowym połączeniu jasnych tynków oraz naturalnych okładzin. W strefie ogrodowej zaplanowano duży taras, umieszczony częściowo w podcieniu, gdzie można urządzić letnią strefę relaksu na świeżym powietrzu. Reprezentacyjna część dzienna to komfortowa przestrzeń wspólnego wypoczynku, gdzie znajduje się duży salon, jadalnia oraz otwarta kuchnia, w której króluje wielofunkcyjna wyspa. W tylnej części domu zaprojektowano zaciszną strefę nocną, z trzema sypialniami, gabinetem oraz łazienką. Program uzupełnia pralnia oraz dostępny z wiatrołapu garaż i kotłownia.


„Dom pod jarząbem 20” | NOWOŚĆ w kategorii projektów domów parterowych

„Dom pod jarząbem 20” | NOWOŚĆ w kategorii projektów domów parterowych
projekt

Nowoczesny projekt małego domu parterowego, z oryginalnie zadaszonym wejściem głównym oraz drewnianą pergolą osłaniającą taras od strony ogrodu. Minimalistyczny styl wykończenia łączy jasne tynki z drewnianymi okładzinami, a ozdobą narożnego okna w kuchni jest atrakcyjna opaska wokół niego. W otwartej strefie dziennej znajduje się salon z jadalnią oraz kuchnia z praktycznym półwyspem oraz spiżarnią. Panoramiczne przeszklenie otwiera widok na zieleń ogrodu oraz naturalnie doświetla wnętrze. Z osobnego korytarza dostępna jest część nocna, gdzie zaprojektowano trzy komfortowe sypialnie oraz łazienkę. Pokój rodziców dysponuje własną garderobą. Program domu uzupełnia ocieplony strych.


1 3 4 5 6 7 8 9 10
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger  Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?