NOWOŚĆ | „Dom w brunerach 2 (P)” - nowoczesny projekt domu z podpiwniczeniem

NOWOŚĆ | „Dom w brunerach 2 (P)” - nowoczesny projekt domu z podpiwniczeniem
projekt

Atrakcyjny projekt domu, który wyróżnia się pięknie zaaranżowaną strefą ogrodową, z zadaszonym tarasem z kominkiem. Program funkcjonalny domu został czytelnie podzielony na strefy użytkowania. W piwnicach mieści się część gospodarcza, z dużą kotłownią na paliwo stałe, pralnią oraz spiżarnią. Dodatkowo znalazło się tam obszerne pomieszczenie rekreacyjne. Strefa dzienna na parterze to jasna przestrzeń wspólnego wypoczynku, z wygodnym salonem, jadalnią oraz otwartą kuchnią, której sercem jest wielofunkcyjna wyspa. Na parterze mieści się również apartament rodziców z własną garderobą i łazienką. Strefa nocna poddasza to cztery sypialnie, łazienka oraz antresola nad salonem.


Elegancki „Dom w zdrojówkach 7 (G2)” | NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów domów

Elegancki „Dom w zdrojówkach 7 (G2)” | NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów domów
projekt

Nowoczesny projekt małego domu, szczególnie polecany na działki z wejściem od południa, wyróżniający się ekonomicznymi kosztami budowy oraz oszczędną eksploatacją domu w przyszłości. Uwagę zwraca piękna oprawa wejścia głównego oraz atrakcyjne zadaszenie tarasu. W przestronnej części dziennej wyodrębniono strefę wypoczynkową z salonem i jadalnią w przeszklonym narożniku oraz kuchnię, która posiada własne wyjście na taras i pojemną spiżarnię. Przez wiatrołap dostępny jest garaż na dwa samochody oraz kotłownia na paliwo stałe. Strefa prywatna na poddaszu oferuje wypoczynek w trzech komfortowych, jasnych sypialniach. Program uzupełnia duża łazienka, pralnia oraz garderoba.


22 – 23.09.2018 zapraszamy na TARGI MIESZKAŃ i DOMÓW do Krakowa !

22 – 23.09.2018 zapraszamy na TARGI MIESZKAŃ i DOMÓW do Krakowa !
artykuł

Koniec lata to idealny czas na rozpoczęcie poszukiwań swojego wymarzonego domu! Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Biura Projektów ARCHON+ na Targach Mieszkań i Domów w Krakowie. Targi odbędą się już w najbliższy weekend (22-23.09.2018) w Krakowie EXPO, przy ul. Galicyjskiej 9. Czekamy na Was na stoisku B12, w godzinach od 10.00 do 17.00. To doskonała okazja, aby spotkać się z naszymi Doradcami Projektowymi, którzy z przyjemnością pomogą w wyborze projektu domu oraz wyjaśnią wszelkie kwestie związane z procesem inwestycyjnym. Do zobaczenia!


„Dom w alwach 5 (G2)” | NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów domów parterowych

„Dom w alwach 5 (G2)” | NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów domów parterowych
projekt

Nowoczesny projekt domu parterowego, który dzięki panoramicznym przeszkleniom oraz tarasowi w podcieniu płynnie łączy wnętrze z ogrodem. Zaletą układu funkcjonalnego jest czytelny podział stref użytkowania oraz duże możliwości aranżacyjne pomieszczeń. W reprezentacyjnej strefie dziennej mieści się wygodny salon z jadalnią oraz otwarta kuchnia. W centralnej części domu zaprojektowano strefę prywatną, z trzema komfortowymi sypialniami, gabinetem oraz dwiema łazienkami. Na część gospodarczą składa się garaż na dwa samochody, kotłownia, pralnia oraz spiżarnia. Na poddaszu znajduje się obszerny strych, pozostawiony do indywidualnej aranżacji, zgodnie z bieżącymi potrzebami rodziny.


„Dom w malinówkach 8 (G)” - atrakcyjna NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów

„Dom w malinówkach 8 (G)” - atrakcyjna NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów
projekt

Ten projekt małego domu wyróżnia się ekonomicznymi kosztami budowy oraz oszczędnym utrzymaniem budynku w przyszłości. Nowoczesny styl wykończenia podkreślają szklane balustrady oraz atrakcyjna rama, tworząca zadaszenie tarasu. W reprezentacyjnej strefie dziennej zaplanowano wygodny salon z jadalnią oraz kuchnię, której program uzupełnia spiżarnia z miejscem na zamrażarkę. Dodatkowy pokój dysponuje własnym wyjściem na taras, a dzięki umieszczonej w pobliżu łazience może pełnić rolę sypialni gościnnej. Z wiatrołapu dostępny jest garaż oraz kotłownia na paliwo stałe. Dwubiegowe schody prowadzą do strefy nocnej poddasza, gdzie mieszczą się cztery sypialnie, garderoba, łazienka oraz pralnia.


SPECJALNIE DLA CIEBIE WYDŁUŻAMY GODZINY OBSŁUGI KLIENTA !

SPECJALNIE DLA CIEBIE WYDŁUŻAMY GODZINY OBSŁUGI KLIENTA !
promocja

Szukasz wymarzonego projektu domu? Specjalnie dla Ciebie WYDŁUŻAMY GODZINY OBSŁUGI KLIENTA! Zadzwoń 12 37 21 900 lub napisz na czacie, nasi Doradcy Projektowi odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania! Teraz jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 19:00 oraz w soboty w godzinach 9:00 – 13:00.
Wspólnie znajdziemy Najlepszy Projekt Domu, idealnie dopasowany do Twoich potrzeb!


NOWOŚĆ | „Dom w albicjach (G2)” - nowoczesny projekt domu z garażem na dwa samochody

NOWOŚĆ | „Dom w albicjach (G2)” - nowoczesny projekt domu z garażem na dwa samochody
projekt

Ten wyjątkowy projekt domu wyróżnia się pięknie zaplanowaną elewacją frontową, której ozdobą jest atrakcyjne przeszklenie w pokoju na poddaszu oraz nowoczesne zadaszenie wejścia głównego. Reprezentacyjna część dzienna domu to komfortowa, jasna przestrzeń wspólnego odpoczynku, płynnie łącząca się z zadaszonym tarasem. Znajdziemy tutaj wygodny salon, dużą jadalnię oraz otwartą kuchnię, której program uzupełnia spiżarnia z zamrażarką. Dodatkowy pokój został położony w pobliżu łazienki z prysznicem, sprawdzi się zatem jako sypialnia gościnna lub gabinet. Strefa nocna na poddaszu mieści apartament rodziców, trzy pokoje dziecięce, dwie łazienki, pralnię oraz dwie garderoby.


NOWOŚĆ | Oryginalny i komfortowy „Dom w dipladeniach”

NOWOŚĆ | Oryginalny i komfortowy „Dom w dipladeniach”
projekt

Projekt domu o nowoczesnej bryle, przekryty bezokapowym dachem, wyróżniający się komfortowym układem wnętrz. Strefa wejściowa umieszczona została w praktycznym podcieniu, a wzdłuż ściany bocznej zaprojektowano przytulny taras osłonięty pergolą. W otwartej, reprezentacyjnej części dziennej mieści się wygodny salon z jadalnią oraz kuchnia z własnym wyjściem na taras i spiżarnią, która swobodnie zmieści zamrażarkę i piec CO. Program parteru uzupełnia dodatkowy pokój, łazienka oraz garaż z jednym miejscem postojowym. W komfortowej strefie nocnej poddasza zaplanowano trzy ustawne sypialnie, łazienkę, pralnię oraz garderobę. Zaletą tej części domu jest obszerny taras nad garażem.


NOWOŚĆ | „Dom w matukanach” - niezwykły projekt domu parterowego

NOWOŚĆ | „Dom w matukanach” - niezwykły projekt domu parterowego
projekt

Nowoczesny projekt domu parterowego o płaskim dachu, z praktyczną wiatą z boku budynku oraz ciekawie zaaranżowaną strefą wypoczynku na świeżym powietrzu. Prosta bryła domu wspaniale prezentuje się w oprawie białego i grafitowego tynku, a osłonięta podcieniem strefa wejściowa została zaakcentowana drewnem. Program funkcjonalny domu tworzy komfortową przestrzeń wspólnego odpoczynku, z pięknie doświetloną strefą dzienną, która płynnie łączy wygodny salon, jadalnię oraz otwartą kuchnię. Z osobnego korytarza dostępna jest część nocna, która mieści trzy sypialnie oraz dużą łazienkę. Sypialnia rodziców została zaprojektowana w formie apartamentu, z własną łazienką, garderobą oraz wyjściem na taras.


NOWOŚĆ! Komfortowy projekt małego domu „Dom w arachidach”

NOWOŚĆ! Komfortowy projekt małego domu „Dom w arachidach”
projekt

Projekt domu o klasycznej bryle, przekryty dachem czterospadowym, z nowoczesną pergolą osłaniającą taras. Uroku dodaje mu prosta aranżacja elewacji oraz zastosowanie naturalnych materiałów wykończeniowych. Otwarta, pięknie doświetlona strefa dzienna parteru zachęca domowników do wspólnego odpoczynku, a jej układ oferuje duże możliwości aranżacyjne. Jadalnia umieszczona w przeszklonym narożniku płynnie łączy się z zadaszonym tarasem, gdzie można zaplanować kącik kawowy na świeżym powietrzu. Program kuchni uzupełnia spiżarka z miejscem na zamrażarkę. Naturalnie doświetlone schody prowadzą do strefy nocnej na poddaszu, gdzie mieszczą się trzy sypialnie, łazienka, pralnia oraz garderoba.


NOWOŚĆ | Projekt „Dom w telimach (G2)” z garażem dwustanowiskowym

NOWOŚĆ | Projekt „Dom w telimach (G2)” z garażem dwustanowiskowym
projekt

Niezwykły projekt domu o komfortowym układzie pomieszczeń, zwracający uwagę dużym przeszkleniem na elewacji frontowej, które podkreśla charakter domu i zapewnia bryle interesujący wygląd. Atrakcyjnie prezentuje się strefa ogrodowa, której ozdobą jest efektownie przeszklony ryzalit oraz taras z nowoczesną pergolą. Reprezentacyjna część dzienna domu to pięknie doświetlona przestrzeń, łącząca obszerny salon, jadalnię w przeszklonym narożniku oraz kuchnię z narożnym oknem. Z przedpokoju dostępny jest dodatkowy pokój i przylegająca do niego łazienka z prysznicem. Strefa prywatna na poddaszu mieści cztery sypialnie, garderobę, łazienkę, pralnię oraz strych, który można zaaranżować na pokój rekreacyjny.


NOWOŚĆ | „Dom w zielistkach 10” - ciekawa propozycja w popularnej rodzinie projektów

NOWOŚĆ | „Dom w zielistkach 10” - ciekawa propozycja w popularnej rodzinie projektów
projekt

Projekt domu o prostej bryle, która została przekryta dachem dwuspadowym. Na elewacji frontowej zaprojektowano nowoczesną ramę, która osłania wejście główne, a ozdobą tarasu jest drewniana pergola. W reprezentacyjnej części dziennej znalazł się przestronny salon z jadalnią przy panoramicznym oknie oraz otwarta kuchnia, której atutem jest możliwość wysokiej zabudowy. Dodatkowy pokój na parterze sprawdzi się jako sypialnia gościnna, dzięki usytuowanej w jego pobliżu łazience z prysznicem. Z wiatrołapu dostępna jest kotłownia oraz garaż z jednym miejscem postojowym. Wygodne schody dwubiegowe prowadzą do prywatnej strefy nocnej, gdzie mieszczą się trzy sypialnie, łazienka, pralnia oraz dwie garderoby.


8 – 9.09.2018 zapraszamy na TARGI MIESZKAŃ i DOMÓW do Poznania !

8 – 9.09.2018 zapraszamy na TARGI MIESZKAŃ i DOMÓW do Poznania !
artykuł

Koniec lata to idealny czas na rozpoczęcie poszukiwań swojego wymarzonego domu! Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Biura Projektów ARCHON+ na Targach Mieszkań i Domów w Poznaniu. Targi odbędą się już w najbliższy weekend (08-09.09.2018), w Poznań Congress Center ul. Głogowska 14. Czekamy na Was w hali nr 3, stoisko G22, w godzinach 10 – 17. To doskonała okazja, by spotkać się z naszymi Doradcami Projektowymi, którzy z przyjemnością pomogą w wyborze projektu domu oraz wyjaśnią wszelkie kwestie związane z procesem inwestycyjnym. Do zobaczenia!


Polecane Projekty Domów | Komfortowy i funkcjonalny „Dom w kartamusach”

Polecane Projekty Domów | Komfortowy i funkcjonalny „Dom w kartamusach”
projekt

Prosty w formie projekt domu, z panoramicznymi przeszkleniami, które pięknie doświetlają wnętrza i otwierają widok na ogród. W projekcie zaplanowano kilka stref relaksu na świeżym powietrzu, które dostępne są zarówno z pomieszczeń strefy nocnej na poddaszu, jak również z części dziennej na parterze. Codzienny odpoczynek w gronie rodzinnym gwarantuje przestronny salon z komfortową kanapą oraz jadalnia z dużym stołem, umieszczona w przeszklonym narożniku. Otwarta kuchnia posiada możliwość wysokiej zabudowy, a wielofunkcyjny półwysep płynnie łączy ją z jadalnią. Wygodna strefa nocna poddasza mieści trzy ustawne sypialnie, łazienkę, pralnię oraz garderobę przy pokoju rodziców.


„Dom w zdrojówkach 6 (G2)” | NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów domów

„Dom w zdrojówkach 6 (G2)” | NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów domów
projekt

Projekt małego domu, szczególnie polecany na działki z wejściem od południa. Strefa frontowa zwraca uwagę lukarną z portfenetrem, a wejście główne, usytuowane w podcieniu, zostało zaakcentowane naturalnym drewnem, tak samo jak brama garażowa. Reprezentacyjna część dzienna zachwyca wspaniale doświetlonym salonem i jadalnią, która płynnie łączy się z zadaszonym tarasem. Kuchnia dysponuje własną spiżarnią oraz możliwością wysokiej zabudowy, posiada również wyjście na taras, gdzie można zaaranżować kącik kawowy na świeżym powietrzu. Komfortowa część nocna poddasza gwarantuje prywatny wypoczynek w czterech ustawnych sypialniach, a jej program uzupełnia duża łazienka oraz pralnia.


„Dom w papawerach” | NOWOCZESNA stodoła na wąską działkę

„Dom w papawerach” | NOWOCZESNA stodoła na wąską działkę
projekt

Projekt domu o prostej, oryginalnej formie bryły, który jest przykładem doskonałego połączenia nowoczesnego designu z wysoką funkcjonalnością użytkowania. Minimalistyczny styl domu podkreśla dwuspadowy dach bez okapów oraz drewniane okładziny elewacyjne. Jasna, szeroko otwarta na taras strefa dzienna mieści przestronny salon z jadalnią oraz otwartą kuchnię, której atutem jest wielofunkcyjny półwysep. Duża ilość naturalnego światła optycznie powiększa wnętrze, a panoramiczne przeszklenie otwiera wspaniały widok na zieleń ogrodu. Dwubiegowe schody prowadzą do komfortowej strefy nocnej poddasza, gdzie zaprojektowano apartament rodziców z dwiema garderobami, dwa pokoje dziecięce oraz łazienkę.


NOWOŚĆ! Atrakcyjny projekt „Dom w lobo (G2)”, dedykowany na działki z wejściem od południa

NOWOŚĆ! Atrakcyjny projekt „Dom w lobo (G2)”, dedykowany na działki z wejściem od południa
projekt

Interesujący projekt domu o nowoczesnym wyglądzie bryły oraz bogatym programie funkcjonalnym. Uwagę zwraca elewacja frontowa, z wyraźnie wysuniętym garażem i efektownym przeszkleniem jego ściany szczytowej. Reprezentacyjna strefa dzienna to funkcjonalna, jasna przestrzeń, zaprojektowana z myślą o wspólnym wypoczynku domowników. W jej centralnym miejscu zaprojektowano kominek, który wizualnie podkreśla odrębność poszczególnych funkcji parteru. Przestronny salon z narożnym oknem płynnie łączy się z jadalnią w przeszklonym narożniku, a otwarta kuchnia dysponuje własną spiżarnią. Komfortowa strefa nocna poddasza mieści cztery ustawne sypialnie, garderobę, łazienkę oraz pralnię.


NOWOŚĆ | Efektowny i komfortowy projekt „Dom w mekintoszach 10”

NOWOŚĆ | Efektowny i komfortowy projekt „Dom w mekintoszach 10”
projekt

Atrakcyjny projekt domu parterowego, z praktyczną wiatą garażową oraz narożnym tarasem, osłoniętym nowoczesną pergolą. W projekcie pięknie prezentuje się przestronna część dzienna, z panoramicznymi przeszkleniami, szeroko otwarta na ogród. W komfortowym salonie znalazło się miejsce na wygodną kanapę oraz duży stół rodzinny, a otwarta kuchnia z narożnym oknem dysponuje wielofunkcyjnym półwyspem oraz pojemną spiżarką. Strefa nocna, umieszczona po drugiej stronie domu, mieści cztery ustawne sypialnie, gabinet oraz dwie łazienki. Dodatkowo sypialnia rodziców posiada własną garderobę, a wszystkie pokoje, dzięki wysokim oknom tarasowym, płynnie łączą się z otaczającym dom ogrodem.


NOWOŚĆ | Komfortowa parterówka z dużym garażem „Dom w przebiśniegach 3 (G2)”

NOWOŚĆ | Komfortowa parterówka z dużym garażem „Dom w przebiśniegach 3 (G2)”
projekt

Ten wyjątkowy projekt domu parterowego wyróżnia się nowoczesnym wykończeniem oraz jasnymi, przestronnymi wnętrzami. Zaletą układu funkcjonalnego jest czytelny podział na poszczególne strefy użytkowania oraz duże możliwości aranżacyjne. W części dziennej zaprojektowano wygodny salon i jadalnię z panoramicznym przeszkleniem oraz otwartą kuchnię, której sercem jest wielofunkcyjna wyspa. Obszerny, zadaszony nowoczesną pergolą taras to miejsce komfortowego wypoczynku na świeżym powietrzu. Z osobnego korytarza dostępna jest część nocna, gdzie mieszczą się trzy sypialnie, gabinet, pralnia oraz duża łazienka. Sypialnia rodziców została zaaranżowana jako apartament, z własną łazienką i garderobą.


„Dom w porcelankach” | Polecany na działki z wejściem od południa projekt małego domu

„Dom w porcelankach” | Polecany na działki z wejściem od południa projekt małego domu
projekt

Interesujący projekt domu, szczególnie polecany do realizacji na działkach z wejściem od zachodu lub południa. Prostą bryłę domu ozdabia ciekawie zaaranżowana, ogrodowa strefa relaksu, z narożną, nowoczesną pergolą. Wejście główne osłania praktyczny podcień, zaakcentowany drewnianą okładziną. Jasna strefa dzienna płynnie łączy salon z narożnym oknem, jadalnię w przeszklonym narożniku oraz kuchnię, której umowną granicę wyznacza praktyczny półwysep. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako sypialnia gościnna, dzięki umieszczonej w pobliżu łazience z prysznicem. Wygodne schody prowadzą do komfortowej strefy nocnej, gdzie zaprojektowano trzy sypialnie, dużą łazienkę oraz pralnię.


POLECANY „Dom w zdrojówkach 2” | Komfortowy projekt małego domu

POLECANY „Dom w zdrojówkach 2” | Komfortowy projekt małego domu
projekt

Ten nowoczesny projekt domu idealnie wpisuje się na działki z wejściem od południa, a jego atutem są ekonomiczne koszty budowy oraz oszczędne utrzymanie domu w przyszłości. Dodatkowy pokój na parterze sprawił, że projekt ten można realizować dwuetapowo, zyskano też dzięki temu miejsce na sypialnię gościnną lub gabinet. Uwagę zwraca reprezentacyjna strefa dzienna domu, z przestronnym salonem, jadalnią w przeszklonym narożniku oraz kuchnią, która posiada własne wyjście na zadaszony taras i spiżarkę. Komfortowa część nocna mieści cztery wygodne sypialnie, dużą łazienkę, garderobę przy pokoju rodziców oraz pralnię z miejscem na suszenie i przechowywanie bielizny.


„Dom w peperomiach (G2)” | NOWOŚĆ w kategorii projektów domów parterowych

„Dom w peperomiach (G2)” | NOWOŚĆ w kategorii projektów domów parterowych
projekt

Projekt domu parterowego z płaskim dachem, zwracający uwagę nowoczesnym wykończeniem oraz wspaniale rozwiązaną strefą wypoczynkową na zadaszonym tarasie. Reprezentacyjna część dzienna z panoramicznym przeszkleniem to przestronny salon, płynnie połączony z jadalnią oraz kuchnią, której sercem jest wielofunkcyjna wyspa. Naprzeciwko wiatrołapu zaprojektowano dodatkowy pokój, który sprawdzi się jako gabinet. Z osobnego korytarza dostępne są trzy wygodne sypialnie oraz dwie łazienki, doświetlone wysokimi drzwiami tarasowymi. Poprzez pomieszczenie gospodarcze, z miejscem na piec gazowy oraz pralkę, przechodzimy do obszernego garażu na dwa samochody.


POLECANY „Dom w cieszyniankach” | Nowoczesny projekt domu parterowego

POLECANY „Dom w cieszyniankach” | Nowoczesny projekt domu parterowego
projekt

Niezwykle efektowny projekt małego domu parterowego, z komfortowo zaplanowaną przestrzenią wewnętrzną oraz czytelnym podziałem stref użytkowania. Część wypoczynkową salonu efektownie powiększa taras w podcieniu, który gwarantuje możliwość relaksu na świeżym powietrzu w każdą pogodę. Reprezentacyjna strefa dzienna płynnie łączy salon oraz jadalnię, a wysokie przeszklenia pięknie ją doświetlają. Sercem otwartej kuchni jest wielofunkcyjna wyspa kuchenna, a atutem jej programu jest możliwość zastosowania wysokiej zabudowy. Z osobnego korytarza dostępna jest strefa nocna, gdzie zaprojektowano trzy wygodne sypialnie, dużą łazienkę, toaletę, garderobę oraz pralnię.


NOWOŚĆ | Piękna bryła oraz komfortowe wnętrza w projekcie „Dom w jonagoldach 5 (G2PD)”

NOWOŚĆ | Piękna bryła oraz komfortowe wnętrza w projekcie „Dom w jonagoldach 5 (G2PD)”
projekt

Nowoczesny projekt domu o pięknie nakreślonej bryle, z praktycznie osłoniętym wejściem głównym oraz garażem na dwa samochody. Reprezentacyjna strefa dzienna łączy przestronny salon z jadalnią oraz otwartą kuchnią. Antresola nad salonem oraz panoramiczne przeszklenie w jadalni dodaje uroku wnętrzu, a obszerny, częściowo zadaszony taras powiększa jego część wypoczynkową. Z osobnego korytarza dostępna jest część prywatna, z trzema sypialniami, dwoma łazienkami oraz pralnią. Poddasze domu to rozbudowa strefa rekreacyjna, z miejscem na stół bilardowy oraz wygodne sofy i fotele przy antresoli. Znalazła się tutaj również przestrzeń na domową siłownię oraz saunę z umieszczoną obok łazienką.


NOWOŚĆ! Efektowny, wyjątkowo komfortowy „Dom w rabatkach”

NOWOŚĆ! Efektowny, wyjątkowo komfortowy „Dom w rabatkach”
projekt

Piękny, nowoczesny projekt domu, z atrakcyjną aranżacją zewnętrzną oraz funkcjonalnym układem pomieszczeń. Uwagę zwraca rozbudowana strefa wypoczynkowa tarasu, osłonięta efektowną pergolą. Atrakcyjne przeszklenia płynnie łączą strefę dzienną z ogrodem oraz są dodatkową ozdobą elewacji ogrodowej. Przestronna część dzienna to idealne miejsce relaksu dla całej rodziny. Zaprojektowano tutaj otwartą kuchnię z narożnym oknem, jadalnię oraz salon szeroko otwarty na taras, co naturalnie go doświetla oraz swobodnie łączy z ogrodem. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako wygodna sypialnia gościnna. Komfortowa strefa nocna mieści trzy jasne sypialnie, łazienkę, pralnię, trzy garderoby oraz strych.


NOWOŚĆ | Stylowy, wyjątkowo komfortowy „Dom w felicjach 2 (G2)”

NOWOŚĆ | Stylowy, wyjątkowo komfortowy „Dom w felicjach 2 (G2)”
projekt

Nowoczesny projekt domu, zachwycający efektownym wyglądem zewnętrznym oraz komfortowym programem funkcjonalnym. Uwagę przyciągają oryginalne, duże przeszklenia, które dodają bryle lekkości oraz naturalnie doświetlają wnętrza. Efektowna strefa relaksu na świeżym powietrzu to osłonięty nowoczesną pergolą taras, będący idealnym miejscem na letnią jadalnię. Reprezentacyjna część dzienna mieści salon z narożną kanapą, jadalnię w przeszklonym narożniku oraz kuchnię, której centrum wyznacza wielofunkcyjna wyspa. Dodatkowy pokój z narożnym oknem sprawdzi się jako sypialnia gościnna. Komfortowa strefa nocna poddasza kryje cztery sypialnie, dwie łazienki, pralnię, garderobę oraz pomieszczenie rekreacyjne.


POLECANY „Dom w malinówkach” - tani w budowie projekt małego domu

POLECANY „Dom w malinówkach” - tani w budowie projekt małego domu
projekt

Atutem tego projektu domu są jego ekonomiczne koszty budowy oraz oszczędna eksploatacja w przyszłości. Uwagę zwraca nowoczesne wykończenie elewacji, z atrakcyjną ramą wokół wejścia głównego oraz przedłużonym okapem, osłaniającym część tarasu. Otwarta strefa dzienna parteru płynnie łączy jasny salon z jadalnią oraz kuchnią, naturalnie doświetloną narożnym oknem, której program uzupełnia spiżarnia z miejscem na zamrażarkę. Dodatkowy pokój można przeznaczyć na gabinet lub sypialnię gościnną, dzięki umieszczonej w pobliżu łazience. Wygodne schody prowadzą do prywatnej strefy nocnej poddasza, gdzie zaprojektowano trzy pięknie doświetlone sypialnie, dużą łazienkę oraz pralnię.


POLECANY „Dom w tawułach (G2)” - nowoczesny i komfortowy projekt domu

POLECANY „Dom w tawułach (G2)” - nowoczesny i komfortowy projekt domu
projekt

Atrakcyjny projekt domu z wysuniętym garażem na dwa samochody oraz praktycznie osłoniętym wejściem głównym. Stylowo wykończone elewacje wraz z dużymi przeszkleniami nadają mu eleganckiego charakteru. Uwagę zwraca reprezentacyjna strefa dzienna, z wygodnym salonem oraz jasną jadalnią przy wyjściu na taras. Duża i funkcjonalna kuchnia mieści praktyczny aneks śniadaniowy oraz spiżarnię, a przesuwne drzwi umożliwiają jej zamknięcie. Dodatkowy pokój na parterze zaprojektowano jako apartament, z wyjściem na taras oraz własną łazienką i garderobą. Strefę prywatną na poddaszu tworzą trzy wygodne i ustawne sypialnie, duża łazienka, pralnia, dwie garderoby oraz strych.


NOWOŚĆ! Tani w budowie, komfortowy projekt „Dom w goździkowcach (A)”

NOWOŚĆ! Tani w budowie, komfortowy projekt „Dom w goździkowcach (A)”
projekt

Ekonomiczny w budowie i oszczędny w późniejszej eksploatacji oraz komfortowy w użytkowaniu – to główne atuty prezentowanego projektu domu. Uwagę zwraca rozbudowana strefa relaksu na tarasie, z nowoczesną ramą oraz miejscem na letnią jadalnię. Pięknie doświetlona, przestronna strefa dzienna zachęca do rodzinnego wypoczynku. Mieści się tutaj komfortowy salon z jadalnią oraz otwarta kuchnia z narożnym oknem, której program uzupełnia pojemna spiżarnia. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako gabinet lub sypialnia gościnna. Na poddaszu zaprojektowano strefę prywatną, gdzie znajdziemy cztery wygodne sypialnie, łazienkę z pełnym programem funkcjonalnym, garderobę oraz pralnię z miejscem na przechowywanie.


POLECANY „Dom w leszczynowcach” - komfortowy projekt małego domu parterowego

POLECANY „Dom w leszczynowcach” - komfortowy projekt małego domu parterowego
projekt

Ten wyjątkowy projekt domu parterowego wyróżnia się nowoczesną aranżacją elewacji oraz funkcjonalnym układem pomieszczeń, z czytelnym podziałem na strefy użytkowania. Ozdobą bryły domu jest taras w podcieniu, będący wspaniałym miejscem relaksu na świeżym powietrzu. W części dziennej swoje miejsce znalazł komfortowy salon z jadalnią oraz otwarta kuchnia ze spiżarnią, która jest dostępna również od strony wiatrołapu. Osobnym korytarzem przechodzimy do części prywatnej, gdzie zaprojektowano trzy jasne sypialnie oraz łazienkę z narożnym oknem. Sypialnia rodziców dysponuje własną garderobą, a pokoje dziecięce miejscem na pojemne szafy ścienne. Poprzez pralnię dostępna jest kotłownia na paliwo stałe.


Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

12 37 21 900