Klasyczny w formie projekt domu | NOWOŚĆ „Dom w srebrzykach 3”

Klasyczny w formie projekt domu | NOWOŚĆ „Dom w srebrzykach 3”
projekt

Atrakcyjny projekt domu o klasycznej formie, z frontową lukarną osłaniającą wejście główne, wyróżniający się stylową aranżacją, z dodatkiem naturalnych materiałów wykończeniowych. Taras został częściowo umieszczony w podcieniu, dzięki czemu zapewnia relaks na świeżym powietrzu niezależnie od pogody. Przestronna część dzienna mieści wygodny salon z kominkiem i kinem domowym, jadalnię w przeszklonym narożniku oraz kuchnię, której program uzupełnia spiżarnia. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako sypialnia gościnna lub gabinet. Dwubiegowe schody prowadzą do komfortowej strefy nocnej na poddaszu. Zaprojektowano tutaj apartament rodziców, dwa pokoje dla dzieci, łazienkę oraz pralnię.


NOWOŚĆ | Piękna, mała parterówka „Dom w brodiach 3”

NOWOŚĆ | Piękna, mała parterówka „Dom w brodiach 3”
projekt

Nowoczesny projekt małego domu parterowego, idealny do posadowienia na działkach wąskich lub z wejściem od południa. W aranżacji zewnętrznej wykorzystano naturalne okładziny drewniane i kamienne, pięknie prezentujące się w połączeniu z jasnym tynkiem. Panoramiczne przeszklenia naturalnie doświetlają wnętrza oraz płynnie łączą dom z ogrodem. W otwartej, przestronnej części dziennej zaprojektowano salon z kominkiem, jadalnię z dużym stołem oraz kuchnię, której granicę umownie wyznacza wielofunkcyjna wyspa. Atutem jest dostęp do dwóch tarasów, umieszczonych po przeciwnych stronach domu. W głębi domu mieści się komfortowa strefa nocna, z trzema sypialniami oraz łazienką.


Atrakcyjny projekt domu w formie willi | NOWOŚĆ „Willa Miranda 3 (G2)”

Atrakcyjny projekt domu w formie willi | NOWOŚĆ „Willa Miranda 3 (G2)”
projekt

Piętrowy projekt domu z garażem na dwa samochody, zaprojektowany w charakterze willi, zachwycający pięknymi, panoramicznymi przeszkleniami. Wysunięty garaż pozwolił na oryginalne zadaszenie wejścia głównego, a szeroki balkon osłania taras, który sprawdzi się jako letnia strefa relaksu na świeżym powietrzu. Reprezentacyjna część dzienna mieści duży salon, przestronną jadalnię oraz otwartą kuchnię z narożnym oknem. Z wiatrołapu dostępny jest garaż i dalej kotłownia z miejscem na przechowywanie. Komfortowa strefa nocna została zaprojektowana na piętrze, gdzie znajduje się luksusowy apartament rodziców, dwa pokoje dziecięce, gabinet, ogólnodostępna łazienka oraz pralnia.


NOWOŚĆ | Zachwycająca parterówka „Dom w pióropusznikach”

NOWOŚĆ | Zachwycająca parterówka „Dom w pióropusznikach”
projekt

Nowoczesny projekt małego domu parterowego, zaplanowany w stylu nowoczesnej stodoły, z bezokapowym dachem oraz prostą w realizacji bryłą budynku. Elewacja frontowa zwraca uwagę pięknie zaaranżowanym wejściem głównym w podcieniu, zaś ozdobą elewacji ogrodowej jest szeroki taras osłonięty pergolą, z miejscem na letnią jadalnię. W przestronnej części dziennej znajduje się komfortowy salon z jadalnią, oraz otwarta kuchnia z wielofunkcyjnym półwyspem i własną spiżarnią. Panoramiczne przeszklenie płynnie łączy wnętrze z ogrodem oraz naturalnie je doświetla. W strefie nocnej mieści się apartament rodziców z łazienką i miejscem na pojemne szafy ścienne, dwa pokoje dla dzieci oraz łazienka.


Prosta w budowie parterówka | NOWOŚĆ „Dom w kostrzewach 5 (A)”

Prosta w budowie parterówka | NOWOŚĆ „Dom w kostrzewach 5 (A)”
projekt

Nowoczesny projekt małego domu parterowego, o prostej w realizacji bryle oraz ekonomicznych kosztach budowy, idealnie wpisujący się w wąskie działki. Nowoczesny charakter wykończenia podkreśla kolorystyka tynków oraz stylowe boniowanie. Strefa wejściowa została osłonięta przed opadami, a efektowna, ażurowa pergola jest ozdobą tarasu. W wygodnej części dziennej znajduje się salon z jadalnią oraz kuchnia z narożnym oknem, dysponująca własną spiżarnią. Panoramiczne przeszklenia płynnie łączy salon z tarasem. Z osobnego korytarza dostępna jest komfortowa strefa nocna, gdzie zaprojektowano cztery naturalnie doświetlone sypialnie, ogólnodostępną łazienkę oraz kotłownię na piec gazowy.


NOWOŚĆ | Ekonomiczny w budowie projekt „Dom w tunbergiach 3”

NOWOŚĆ | Ekonomiczny w budowie projekt „Dom w tunbergiach 3”
projekt

Nowoczesny projekt małego domu, wyróżniający się ekonomicznymi kosztami budowy, idealny do realizacji na wąskich działkach. Prosta bryła domu przekłada się na szybki czas realizacji, a bezokapowy dach oraz szklane balustrady podkreślają charakter wykończenia. Wejście główne zostało osłonięte oryginalną ramą, a panoramiczne przeszklenia naturalnie doświetlają wnętrza. W otwartej części dziennej znajduje się salon z kominkiem i TV oraz kuchnia z jadalnią, która posiada możliwość zastosowania wysokiej zabudowy. Przy wejściu zaprojektowano dodatkowy pokój, który sprawdzi się jako gabinet. Komfortowa strefa nocna poddasza mieści sypialnię rodziców, dwa pokoje dla dzieci oraz łazienkę.


Atrakcyjny projekt małego domu z garażem | NOWOŚĆ „Dom w zdrojówkach 10”

Atrakcyjny projekt małego domu z garażem | NOWOŚĆ „Dom w zdrojówkach 10”
projekt

Nowoczesny projekt domu, idealny do posadowienia na działkach z wejściem od południa. Elewację frontową ozdabia lukarna z balkonem, który praktycznie osłania wejście główne. Jasne tynki zostały połączone z naturalną, drewnianą okładziną, a portfenetry na poddaszu zabezpieczają szklane balustrady. W przestronnej części dziennej znajduje się komfortowy salon z jadalnią oraz kuchnia, która posiada pojemną spiżarnię oraz własne wyjście na taras w podcieniu. Z wiatrołapu dostępny jest garaż i dalej kotłownia. Na poddaszu zaprojektowano wygodną strefę nocną, gdzie mieszczą się cztery ustawne, naturalnie doświetlone sypialnie, luksusowa łazienka oraz pralnia z miejscem na przechowywanie.


NOWOŚĆ! Bramy garażowe DEKEDO

NOWOŚĆ! Bramy garażowe DEKEDO
artykuł

Wysoka funkcjonalność i nowoczesny design – to najprostsza charakterystyka bramy segmentowej DEKEDO. Model zaprojektowany został z dbałością o każdy detal, który wyróżnia się trwałością, bezawaryjnością i wygodą obsługi. Brama DEKEDO odznacza się także znakomitymi parametrami termoizolacyjnymi i wysoką energooszczędnością, która zmniejsza koszty ogrzewania pomieszczenia.


NOWOŚĆ | Efektowna parterówka „Dom w brodiach 2”

NOWOŚĆ | Efektowna parterówka „Dom w brodiach 2”
projekt

Nowoczesny projekt małego domu parterowego z garażem, idealnie wpisujący się w wąskie działki. Jasne tynki zostały zestawione z drewnianymi okładzinami, a liczne przeszklenia naturalnie doświetlają wnętrza domu. Garaż z jednym miejscem postojowym został wysunięty przed linię frontowej elewacji. Pięknie doświetlona strefa dzienna łączy salon z jadalnią oraz kuchnię, której granicę umownie wyznacza wielofunkcyjna wyspa. Atutem układu są dwa atrakcyjne tarasy wypoczynkowe, zaplanowane po dwóch stronach salonu. W głębi domu zaprojektowano zaciszną strefę nocną, gdzie mieszczą się trzy sypialnie oraz ogólnodostępna łazienka. Program uzupełnia pralnia, spiżarnia, toaleta oraz kotłownia.


Projekt domu z poddaszem użytkowym | NOWOŚĆ „Dom w aurorach 5 (G)”

Projekt domu z poddaszem użytkowym | NOWOŚĆ „Dom w aurorach 5 (G)”
projekt

Nowoczesny projekt domu z garażem, z wejściem głównym osłoniętym oryginalną ramą oraz tarasem umieszczonym częściowo pod przedłużonym okapem. Uroku całości dodają drewniane okładziny, a panoramiczne przeszklenia pięknie doświetlają wnętrza domu. Nad garażem znajduje się taras, dodatkowa strefa wypoczynkowa na świeżym powietrzu. Przestronna część dzienna mieści komfortowy salon z kinem domowym i kominkiem, jadalnię w przeszklonym narożniku oraz kuchnię z wielofunkcyjnym półwyspem oraz własną spiżarnią. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako gabinet. Strefa nocna na poddaszu to luksusowy apartament rodziców, dwa pokoje dziecięce, gabinet, łazienka oraz pom. gospodarcze.


NOWOŚĆ | Efektowny projekt na wąską działkę „Dom w tausendiach”

NOWOŚĆ | Efektowny projekt na wąską działkę „Dom w tausendiach”
projekt

Atrakcyjny dom zaprojektowany w stylu nowoczesnej stodoły, wyróżniający się minimalistycznym wykończeniem, z bezokapowym dachem oraz szklanymi balustradami. Szerokie przeszklenia naturalnie doświetlają wnętrza domu. Komfortowa część dzienna na parterze mieści salon z kominkiem i kinem domowym, jadalnię z miejscem na duży stół oraz otwartą kuchnię, której granicę umownie wydziela praktyczny półwysep. W pobliżu wejścia głównego zaplanowano dodatkowy pokój, który sprawdzi się jako gabinet lub sypialnia dla gości. W strefie nocnej na poddaszu znajduje się luksusowy apartament rodziców, z własną łazienką i garderobą, dwa pokoje dla dzieci, ogólnodostępna łazienka oraz garderoba.


Efektowny projekt domu z garażem | NOWOŚĆ „Dom w balsamowcach 5”

Efektowny projekt domu z garażem | NOWOŚĆ „Dom w balsamowcach 5”
projekt

Projekt komfortowego domu z garażem, z nowoczesną elewacją, która łączy jasne tynki z naturalnymi okładzinami, ozdobionymi delikatnym boniowaniem. Szklane balustrady podkreślają charakter wykończenia, a ozdobą elewacji ogrodowej jest oryginalna pergola nad częściowo zadaszonym tarasem. W przestronnej strefie dziennej znajduje się jasny salon z jadalnią oraz wygodna kuchnia z centralnie umieszczoną wielofunkcyjną wyspą. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako gabinet lub sypialnia gościnna. Na poddaszu zaplanowano luksusową część nocną, gdzie mieszczą się trzy sypialnie z garderobami, pokój mogący pełnić funkcję np. siłowni, przestronna łazienka oraz pralnia.


Gotowy projekt małego domu parterowego | NOWOŚĆ „Dom w mierznicach”

Gotowy projekt małego domu parterowego | NOWOŚĆ „Dom w mierznicach”
projekt

Ekonomiczny w budowie, oszczędny w eksploatacji projekt małego domu parterowego, zachwycający komfortowym układem wnętrz oraz naturalnym doświetleniem pomieszczeń. W przestronnej części dziennej zaprojektowano salon z kominkiem i kinem domowym, jadalnię oraz otwartą kuchnię z własnym wyjściem na taras, której granicę wyznacza umownie wielofunkcyjna wyspa. Część wypoczynkową salonu powiększa duży taras osłonięty drewnianą pergolą. Sypialnia rodziców została zaplanowana w formie apartamentu, z własną garderobą i łazienką, umieszczono ją również w odrębnej części domu. Z osobnego korytarza dostępne są dwa pokoje dla dzieci, gabinet, łazienka oraz kotłownia z garderobą.


„Dom w lucernie 10” | Wygodny projekt małego domu z poddaszem użytkowym

„Dom w lucernie 10” | Wygodny projekt małego domu z poddaszem użytkowym
projekt

Atrakcyjny projekt małego domu z garażem, zaprojektowany w nowoczesnym stylu, z pięknie zaakcentowanym wejściem głównym. Ozdobą tarasu jest drewniana, ażurowa pergola, osłaniająca letnią jadalnię lub kącik kawowy. Nowoczesny charakter budynku podkreślają szklane balustrady oraz naturalne okładziny wykończeniowe. W jasnej części dziennej znajduje się salon z jadalnią oraz kuchnia, której program uzupełnia pojemna spiżarnia. Z wiatrołapu dostępny jest garaż oraz kotłownia z własnym wyjściem zewnętrznym. Dwubiegowe schody prowadzą do strefy nocnej, gdzie mieszczą się cztery ustawne, naturalnie doświetlone sypialnie, duża łazienka oraz pralnia.


Gotowy projekt małego domu | NOWOŚĆ „Dom w hyzopach”

Gotowy projekt małego domu | NOWOŚĆ „Dom w hyzopach”
projekt

Efektowny projekt domu z garażem, nad którym zaplanowano dodatkowy taras dostępny z sypialni rodziców. Uwagę zwraca nowoczesny styl wykończenia elewacji, ze stylowym boniowaniem tynków oraz szklanymi balustradami. Wejście główne zostało praktycznie osłonięte oryginalną ramą, a taras został umieszczony w podcieniu, oferując relaks na świeżym powietrzu niezależnie od pogody. W komfortowej części dziennej znajdziesz duży salon, jadalnię w przeszklonym narożniku oraz otwartą kuchnię. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako sypialnia gościnna lub gabinet. Dwubiegowe schody prowadzą do strefy nocnej poddasza, gdzie mieszczą się trzy sypialnie, garderoba, łazienka oraz pralnia.


„Dom w zdrojówkach 8 (G2)” | Atrakcyjny projekt domu z poddaszem użytkowym

„Dom w zdrojówkach 8 (G2)” | Atrakcyjny projekt domu z poddaszem użytkowym
projekt

Szybki w budowie projekt domu z garażem na dwa samochody, idealnie wpisujący się w działki z wejściem od południa. Elewacja frontowa zwraca uwagę opaską wokół narożnego okna oraz widoczną z boku, nowoczesną pergolą nad tarasem. Panoramiczne przeszklenia naturalnie doświetlają wnętrza, a szklane balustrady na poddaszu podkreślają charakter wykończenia. Przestronna strefa dzienna mieści salon z kominkiem i kinem domowym, jadalnię przy wyjściu na taras oraz otwartą kuchnię, której program powiększa spiżarnia umieszczona w chłodnej części domu. Na poddaszu zaprojektowano komfortową strefę nocną, z luksusowym apartamentem rodziców, trzema pokojami dla dzieci, łazienką i pralnią.


Najcieplejsze okno FAKRO.

Najcieplejsze okno FAKRO.
artykuł

Firma FAKRO posiada w swojej ofercie najcieplejsze okno dachowe na rynku z pojedynczym pakietem szybowym FTT U8 Thermo, które charakteryzuje się współczynnikiem przenikania ciepła Uw 0,58 W/m2K.  Okno FTT U8 Thermo, oferowane jest w zestawie z kołnierzem do ciepłego montażu EHV-AT Thermo oraz pakietem kołnierzy izolacyjnych XDK. Więcej informacji: https://bit.ly/2m79r62


NOWOŚĆ | Atrakcyjny i komfortowy projekt „Dom w balsamowcach 6”

NOWOŚĆ | Atrakcyjny i komfortowy projekt „Dom w balsamowcach 6”
projekt

Prosty w budowie projekt domu z garażem, o wyjątkowo funkcjonalnym układzie wnętrz, wyróżniający się nowoczesnym stylem wykończenia. Elewacja frontowa zwraca uwagę efektowną lukarną, w której podcieniu znajduje się wejście główne, a ozdobą tarasu jest nowoczesna pergola. Przestronna strefa dzienna mieści otwartą kuchnię z narożnym oknem, jadalnię przy szerokim przeszkleniu oraz salon z dużą sofą. Dodatkowy pokój sprawdzi się doskonale jako gabinet lub sypialnia gościnna. Z wiatrołapu dostępny jest garaż oraz kotłownia z własnym wyjściem zewnętrznym. W strefie nocnej na poddaszu zaprojektowano apartament rodziców z własną łazienką i garderobą, dwa pokoje dla dzieci, łazienkę, pralnię i garderobę.


Urodzinowa Promocja z RABATEM 300 zł już trwa!

Urodzinowa Promocja z RABATEM 300 zł już trwa!
promocja

Świętuj razem z nami 29 urodziny ARCHON+! Nie czekaj z realizacją swoich marzeń i już dziś skorzystaj z wyjątkowej promocji - zamów swój Wymarzony Projekt Domu z URODZINOWYM RABATEM 300 zł. Do zamówionego projektu otrzymasz również EXTRA DODATKI o wartości nawet 3 050 zł. Promocyjne ceny obowiązują do wtorku 26 listopada 2019 r., do godz. 8:00. Weź też udział w KONKURSIE i wygraj EXTRA PREZENTY. W tym tygodniu są to BONY o wartości: 1x 3000 zł oraz 2x 1000 zł na produkty firmy SCHIEDEL.


Roleta antywłamaniowa w klasie RC2 – nowy wymiar bezpieczeństwa od Aluprof

Roleta antywłamaniowa w klasie RC2 – nowy wymiar bezpieczeństwa od Aluprof
artykuł

System rolet antywłamaniowych Safety Plus to propozycja skierowana do inwestorów, którzy poszukują certyfikowanego rozwiązania w przystępnej cenie. Główną zaletą produktu jest specjalnie opracowany i opatentowany system zapadkowy w listwie dolnej, który utrudnia podniesienie pancerza rolety przy próbie włamania ręcznego od dołu. Dzięki wzmocnieniom prowadnic oraz listwy dolnej utrudniona jest też możliwość wyciągnięcia pojedynczych profili roletowych i tym samym demontażu pancerza. Z kolei jego solidna i wytrzymała konstrukcja, wykonana z profili ekstrudowanych PE41 zapewnia zwiększoną odporność na uderzenia.


„Dom w amersach” | Uroczy projekt małego domu parterowego

„Dom w amersach” | Uroczy projekt małego domu parterowego
projekt

Projekt małego domu parterowego, który wyróżnia się nowoczesnym stylem wykończenia, z pięknie zaaranżowaną strefą wejściową oraz tarasem osłoniętym podcieniem. Jasne tynki zostały połączone z drewnianą okładziną, a liczne przeszklenia naturalnie doświetlają wnętrza domu. W przestronnej i jasnej części dziennej zaprojektowano kuchnię ze spiżarnią, jadalnię w przeszklonym narożniku oraz salon z kominkiem, z szerokim wyjściem na zadaszony taras. Z osobnego korytarza dostępna jest strefa nocna, gdzie mieszczą się trzy ustawne sypialnie, dwie łazienki oraz kotłownia gazowa połączona z funkcją pralni. Pokój rodziców dysponuje własną, pojemną garderobą.


Zachwycająca NOWOŚĆ | Prosty i ekonomiczny w budowie projekt „Dom w rubellach”

Zachwycająca NOWOŚĆ | Prosty i ekonomiczny w budowie projekt „Dom w rubellach”
projekt

Nowoczesny projekt małego domu, wyróżniający się szybką w budowie bryłą oraz ekonomicznymi kosztami realizacji. Uwagę zwraca elewacja frontowa z wejściem w podcieniu, a ozdobą tarasu jest ażurowa, drewniana pergola. Przestronna część dzienna na parterze mieści duży salon z jadalnią oraz otwartą kuchnię z narożnym oknem. Strefę wypoczynkową salonu powiększa taras, miejsce relaksu w letnie dni. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako sypialnia gościnna, dzięki umieszczonej w pobliżu łazience. Dwubiegowe schody prowadzą na poddasze, gdzie zaprojektowano trzy jasne i ustawne sypialnie, ogólnodostępną łazienkę z pełnym programem funkcjonalnym oraz garderobę.


„Dom w felicjach 4 (G2)” | Efektowny i komfortowy projekt domu

„Dom w felicjach 4 (G2)” | Efektowny i komfortowy projekt domu
projekt

Nowoczesny projekt domu z garażem na dwa samochody oraz oryginalnymi przeszkleniami, które nadają bryle lekkości. Efektowna elewacja ogrodowa zwraca uwagę stylowym tarasem oraz przeszkleniem na wysokość dwóch kondygnacji, a wysunięty garaż pozwolił stworzyć praktyczne zadaszenie nad wejściem głównym. Reprezentacyjna strefa dzienna mieści przestronny salon, jadalnię oraz kuchnię z wielofunkcyjną wyspą i własną spiżarnią. Dodatkowy pokój z narożnym oknem sprawdzi się jako gabinet lub sypialnia gościnna. Poddasze domu to komfortowa część nocna, gdzie zaprojektowano trzy naturalnie doświetlone sypialnie, łazienkę, pralnię, garderobę przy pokoju rodziców oraz ocieplony strych.


NOWOŚĆ | Nowoczesny i komfortowy projekt „Dom w wisteriach 7”

NOWOŚĆ | Nowoczesny i komfortowy projekt „Dom w wisteriach 7”
projekt

Funkcjonalny projekt domu z garażem, wykończony w nowoczesnym stylu, wyróżniający się licznymi przeszkleniami, które naturalnie doświetlają wnętrza. Uwagę zwraca elewacja frontowa z pięknie zaakcentowanym wejściem głównym w podcieniu. Przestronna część dzienna mieści otwartą kuchnię, jadalnię w przeszklonym narożniku oraz salon w pobliżu wyjścia na osłonięty pergolą taras. Z wiatrołapu dostępny jest garaż oraz kotłownia z własnym wyjściem, z program parteru dopełnia łazienka oraz spiżarnia. Dwubiegowe schody prowadzą na poddasze, gdzie zaprojektowano cztery ustawne sypialnie, łazienkę oraz pralnię. Pokój rodziców dysponuje własną garderobą.


„Dom w kliwiach 8 (G2)” | Reprezentacyjny projekt domu z komfortowym układem wnętrz

„Dom w kliwiach 8 (G2)” | Reprezentacyjny projekt domu z komfortowym układem wnętrz
projekt

Efektowny projekt domu o ciekawej bryle, z szeroką strefą wejściową, garażem na dwa samochody oraz tarasem w formie patio. Liczne, panoramiczne przeszklenia naturalnie doświetlają wnętrza domu oraz łączą je z ogrodem. W przestronnej części dziennej znajduje się duży salon z antresolą, jadalnia przy szerokim oknie oraz kuchnia z wyspą i miejscem na mały stolik śniadaniowy. W osobnym skrzydle domu zaprojektowano apartament rodziców, dwa pokoje dziecięce oraz łazienkę i garderobę. Program parteru uzupełnia gabinet przy wejściu, toaleta, spiżarnia oraz garaż i kotłownia. Na poddaszu zaplanowano dwie duże sypialnie z garderobami, łazienkę oraz strych ocieplony.


Rozpoczynamy promocję z RABATEM 350 zł

Rozpoczynamy promocję z RABATEM 350 zł
promocja

Nie czekaj z realizacją swoich marzeń! Już dziś skorzystaj z weekendowej promocji i zamów swój Wymarzony Projekt Domu 350 zł TANIEJ. Do zamówionego projektu otrzymasz również EXTRA DODATKI o wartości nawet 3 050 zł. Promocyjne ceny obowiązują do wtorku 29 października 2019 r., do godz. 8:00. W bogatej ofercie ARCHON+ znajdziesz ponad 1 900 projektów domów, które zachwycają piękną architekturą, funkcjonalnymi układami wnętrz oraz ekonomicznymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi.


NOWOŚĆ | Prosty i ekonomiczny w budowie projekt „Dom w sasankach 6”

NOWOŚĆ | Prosty i ekonomiczny w budowie projekt „Dom w sasankach 6”
projekt

Nowoczesny projekt małego domu, wpisujący się doskonale w wąskie działki, wyróżniający się ekonomicznymi kosztami budowy. Stylowe wykończenie łączy jasny tynk z drewnianymi okładzinami, a szerokie balkony tworzą praktyczne zadaszenia nad wejściem głównym i tarasem. Przestronna część dzienna domu mieści salon z jadalnią oraz wygodną kuchnię, której sercem jest wielofunkcyjna wyspa. Atutem wnętrza jest wspaniały, panoramiczny widok na ogród. Przy wejściu głównym zaprojektowano dodatkowy pokój, który sprawdzi się jako gabinet lub sypialnia gościnna. Na poddaszu zaprojektowano komfortową strefę nocną, gdzie znajdują się cztery ustawne sypialnie, łazienka oraz garderoba.


„Dom w brunerach 3 (G2)” | Funkcjonalny projekt domu z poddaszem użytkowym

„Dom w brunerach 3 (G2)” | Funkcjonalny projekt domu z poddaszem użytkowym
projekt

Projekt domu z garażem na dwa samochody, z efektownym wykończeniem aranżacji oraz licznymi przeszkleniami, które naturalnie doświetlają wnętrza. Uwagę zwraca atrakcyjny taras od strony ogrodu, osłonięty dodatkowym traktem dachu, z kominkiem oraz miejscem na letnią jadalnię. Reprezentacyjna strefa dzienna mieści przestronny salon z antresolą oraz centralnie umieszczonym kominkiem, jadalnię przy panoramicznym oknie i otwartą kuchnię z wyspą oraz spiżarnią. Z wiatrołapu dostępny jest szeroki garaż z miejscem na przechowywanie oraz kotłownia. W komfortowej strefie nocnej na poddaszu zaprojektowano trzy sypialnie, łazienkę, pralnię, antresolę oraz garderobę przy sypialni rodziców.


NOWOŚĆ | Tani w budowie projekt „Dom w borówkach 5”

NOWOŚĆ | Tani w budowie projekt „Dom w borówkach 5”
projekt

Ekonomiczny w budowie projekt małego domu z garażem, szybki w realizacji, zwracający uwagę nowoczesnym wykończeniem elewacji. Wejście główne zostało praktycznie osłonięte, a taras od strony ogrodu ozdabia drewniana, ażurowa pergola. Styl wykończenia podkreślają szklane balustrady oraz efektowne boniowanie na tynkach. W otwartej części dziennej zaprojektowano salon z narożną sofą, jadalnię przy wysokim oknie oraz kuchnię doświetloną narożnym przeszkleniem. Z wiatrołapu dostępny jest garaż i dalej kotłownia z własnym wyjściem zewnętrznym. Komfortowa strefa nocna na poddaszu mieści sypialnię rodziców z własną garderobą, trzy pokoje dla dzieci, dużą łazienkę oraz pralnię.


„Dom w karmazynach (G2)” | Efektowna parterówka z garażem na dwa samochody

„Dom w karmazynach (G2)” | Efektowna parterówka z garażem na dwa samochody
projekt

Nowoczesny projekt domu parterowego, wyróżniający się prostą, ale efektowną bryłą, która pozwoliła ciekawie osłonić wejście główne oraz stworzyć obszerną strefę relaksu na tarasie z tyłu domu. Do wykończenia elewacji użyto jasnego tynku połączonego z naturalnymi okładzinami, a wysokość kondygnacji została oznaczona delikatnym boniowaniem. W reprezentacyjnej strefie dziennej zaplanowano przestronny salon połączony płynnie z tarasem, jadalnię w przeszklonym narożniku oraz kuchnię z wyspą. W głębi domu mieści się komfortowa strefa nocna, gdzie zaprojektowano dużą sypialnię rodziców z własną garderobą, dwa pokoje dziecięce oraz dwie łazienki. Obok znajduje się kotłownia.


1 3 4 5 6 7 8 9 10
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?