Mamy dla Ciebie EXTRA RABAT 350 zł !

 Mamy dla Ciebie EXTRA RABAT 350 zł !
promocja

Już dziś możesz rozpocząć realizację marzeń o własnym domu! Skorzystaj z okazji, zamów Projekt Domu z EXTRA RABATEM 350 zł i rozpocznij budowę na wiosnę. Promocja trwa do wtorku 28 stycznia 2020 r., do godz. 8:00. W różnorodnej ofercie ARCHON+ znajdziesz ponad 1 900 projektów domów, które zachwycają piękną architekturą, funkcjonalnymi układami wnętrz oraz ekonomicznymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Do każdego projektu otrzymasz również GRATIS zestaw dodatków, dzięki którym możesz zyskać nawet 3 050 zł. Nie zwlekaj, to najlepszy czas na realizację marzeń.


Ekonomiczny w budowie "Dom w everniach" - NOWY projekt w ofercie!

  Ekonomiczny w budowie "Dom w everniach" - NOWY projekt w ofercie!
projekt

Projekt nowoczesnego domu z poddaszem użytkowym, o prostej w realizacji bryle, idealny na wąską działkę. Budynek zwraca uwagę ciekawą kompozycją elewacji, jego charakter podkreślają zastosowane materiały wykończeniowe oraz architektoniczne detale. Dwuspadowy, bezokapowy dach pokryty został modną, łączoną na rąbek blachą w kolorze antracytowym. Optymalna organizacja wnętrza gwarantuje mieszkańcom wygodne użytkowanie domu. Otwarty plan strefy dziennej dodaje przestronności, a dostępny z salonu taras uzupełnia strefę wypoczynkową. Program parteru uzupełnia łazienka. Na poddaszu zaplanowano prywatną strefę nocną, a w niej trzy jasne i wygodne sypialnie oraz łazienkę.


Nowość w ofercie OKNOPLAST: okno PRISMATIC

Nowość w ofercie OKNOPLAST: okno PRISMATIC
artykuł

Premierowe okno PRISMATIC jest wyjątkowo proekologiczne. Do jego produkcji potrzeba m.in. mniej PVC. Duże przeszklenia przyczyniły się do zwiększenia termiki pomieszczeń, gdyż dogrzewane są naturalną energią. Niski współczynnik Uw (0,78) przekłada się na oszczędności dla domowników. Dzięki obniżonym o 10 mm* profilom przestrzeń staje się jaśniejsza i komfortowa.

* względem profilu okna Koncept Evo.


„Dom w lilakach 12” - poznajcie naszą projektową NOWOŚĆ!

 „Dom w lilakach 12” - poznajcie naszą projektową NOWOŚĆ!
projekt

To nowoczesny dom parterowy z poddaszem do adaptacji, który zachwyca współczesną estetyką elewacji oraz oryginalnymi rozwiązaniami przestrzennymi. Uwagę zwraca zaprojektowane na elewacji frontowej wysokie przeszklenie. Wspaniale prezentuje się również przesłonięty pergolą taras. Nowoczesny charakter wnętrza podkreśla otwarcie salonu i jadalni do połaci dachowej, walory dekoracyjne podnosi również szerokie przeszklenie tarasowe. W kuchni mamy miejsce na dużą wyspę, w pobliżu znajduje się spiżarnia. Strefa prywatna obejmuje trzy sypialnie, w projekcie parteru przewidziano także dwie łazienki, a na poddaszu antresolę oraz strych, który można zaadaptować na cele mieszkalne.


Komfortowy dom z antresolą - NOWOŚĆ "Dom w mirabilisach (G2)"

Komfortowy dom z antresolą - NOWOŚĆ "Dom w mirabilisach (G2)"
projekt

Nowoczesny dom z poddaszem użytkowym, który zwraca uwagę architektonicznym detalem i efektownym wykończeniem elewacji. Wspaniale prezentuje się strefa dzienna z otwartym do połaci dachowej salonem oraz oryginalnym, wysokim przeszkleniem, które jest wyjątkową dekoracją wnętrza. Z jadalnią sąsiaduje funkcjonalna kuchnia, wyposażona w obszerne blaty do pracy, barek śniadaniowy oraz spiżarnię. Na poddaszu przewidziano apartament rodziców, wygodny gabinet do pracy oraz komfortową strefę dzieci, obejmującą dwa pokoje, łazienkę i garderobę. Ponadto, na poddaszu znajduje się pralnia oraz wprowadzająca ciekawy efekt przestrzenny antresola.


MAŁA PARTERÓWKA z czterospadowym dachem - POZNAJ "Dom w modrzykach 2 (W)"

MAŁA PARTERÓWKA z czterospadowym dachem - POZNAJ "Dom w modrzykach 2 (W)"
projekt

To interesujący projekt domu parterowego o prostej bryle i wygodnym, funkcjonalnie zorganizowanym wnętrzu. Naturalnego piękna i klimatu dodaje drewniana okładzina, którą zaakcentowano wejściowy podcień oraz strefę tarasową, a odpowiednio rozmieszczone przeszklenia wspaniale doświetlają wnętrze domu. Otwarta przestrzeń dzienna obejmuje wygodny salon, jadalnię z widokiem na ogród oraz funkcjonalną kuchnię z wyspą i pobliską spiżarnią. W części nocnej mieszkańcy mają do dyspozycji trzy sypialnie oraz łazienkę, w programie użytkowym domu przewidziano także toaletę, a kotłownia gazowa posiada funkcję pralni.


Piękna willa z garażem jednostanowiskowym | NOWOŚĆ „Dom w pernecjach”

Piękna willa z garażem jednostanowiskowym | NOWOŚĆ „Dom w pernecjach”
projekt

Efektowny projekt domu w formie willi, zwracający uwagę nowoczesnym designem oraz wspaniale zaaranżowaną strefą wypoczynku na świeżym powietrzu. Minimalistyczny charakter wykończenia podkreśla stylowe połączenie jasnych i grafitowych tynków oraz szklane balustrady. Reprezentacyjna strefa dzienna to idealne miejsce rodzinnego wypoczynku. Przestronny salon mieści narożną sofę oraz miejsce na jadalnię w przeszklonym narożniku. Otwarta kuchnia z narożnym oknem posiada wygodny, dwupoziomowy półwysep, a jej program uzupełnia spiżarnia. Komfortowa strefa nocna na piętrze mieści apartament rodziców, trzy pokoje dla dzieci, łazienkę z narożnym oknem oraz pralnię.


NOWOŚĆ | Projekt małego domu „Dom w szyszkowcach 3”

NOWOŚĆ | Projekt małego domu „Dom w szyszkowcach 3”
projekt

Nowoczesny projekt małego domu, z zachwycającymi przeszkleniami oraz oryginalną pergolą nad tarasem, która płynnie łączy się z ramą na elewacji frontowej. Wykończenie łączy tynki w jasnym i grafitowym kolorze ze stylowym boniowaniem oraz szklanymi balustradami. Otwarta część dzienna mieści duży salon z jadalnią oraz kuchnię z wielofunkcyjnym półwyspem oraz wysokim oknem. Dodatkowy pokój można przeznaczyć na gabinet lub sypialnię gościnną. Dwubiegowe schody prowadzą do komfortowej strefy nocnej na poddaszu, gdzie zaprojektowano sypialnię rodziców z własną garderobą, dwa bliźniacze pokoje dziecięce, łazienkę, pralnię oraz ogólnodostępną garderobę.


Weź udział w konkursie fotograficznym "TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE"

Weź udział w konkursie fotograficznym "TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE"
artykuł

Serdecznie zapraszamy do udziału w najnowszej edycji naszego konkursu fotograficznego „TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE”, w którym nagrodami są atrakcyjne meble ogrodowe ufundowane przez sklep GARDEN SPACE. Nagrodą główną w zimowej edycji konkursu jest ekskluzywny fotel wiszący KOKON, a dodatkowe nagrody to meble ogrodowe AVEIRO Modern. Sfotografuj swój dom zrealizowany według projektu ARCHON+, wyślij piękne zdjęcia na konkurs i wygraj! Zimowa edycja konkursu trwa do 31 marca 2020 r.


NOWOCZESNA parterówka z pięknym tarasem | „Dom w żonkilach (W)”

NOWOCZESNA parterówka z pięknym tarasem | „Dom w żonkilach (W)”
projekt

Projekt małego domu parterowego, z niezwykle atrakcyjnie zaaranżowaną strefą relaksu na świeżym powietrzu, osłoniętą dodatkowym traktem dachu. Nowoczesny styl aranżacji łączy jasny tynk z okładzinami w naturalnym kolorze drewna oraz stylowym boniowaniem przy górnej granicy stolarki. W przestronnej części dziennej zaplanowano komfortowy salon z kinem domowym, jadalnię przy panoramicznym oknie oraz otwartą kuchnię z wielofunkcyjnym półwyspem i spiżarką. Z osobnego korytarza dostępne są trzy sypialnie z własnymi wyjściami na taras, łazienka, toaleta z prysznicem, garderoba przy pokoju rodziców oraz pralnia. Program domu uzupełnia ogólnodostępna garderoba i kotłownia.


NOWOŚĆ w cenionej rodzinie projektów | „Dom w malinówkach 12”

NOWOŚĆ w cenionej rodzinie projektów | „Dom w malinówkach 12”
projekt

Nowoczesny projekt małego domu z dachem czterospadowym, z praktyczną wiatą z boku budynku oraz oryginalną pergolą osłaniającą taras. Stylowe wykończenie elewacji łączy jasne i grafitowe tynki z drewnianą okładziną, a ozdobą bryły jest rama nad wejściem głównym oraz kolankowe okna na poddaszu. W przestronnej części dziennej znajduje się komfortowy salon z jadalnią oraz kuchnia z narożnym oknem i własną spiżarnią. Dodatkowy pokój można przeznaczyć na gabinet lub sypialnię gościnną. Dwubiegowe schody prowadzą do strefy nocnej na poddaszu, gdzie zaprojektowano trzy ustawne sypialnie, luksusową łazienkę oraz pralnię z miejscem na przechowywanie.


NOWOŚĆ | Projekt małego domu z garażem jednostanowiskowym „Dom w szczodrzeńcach”

NOWOŚĆ | Projekt małego domu z garażem jednostanowiskowym „Dom w szczodrzeńcach”
projekt

Projekt małego domu o nowoczesnym stylu wykończenia elewacji, wyróżniający się komfortowym układem wnętrz. Strefa frontowa wyróżnia się praktycznie osłoniętym wejściem głównym oraz narożnym przeszkleniem w dodatkowym pokoju na parterze. Atrakcyjny taras od strony ogrodu ozdabia nowoczesna pergola, a panoramiczne przeszklenia doświetlają pomieszczenia. W otwartej części dziennej znajduje się przestronny salon z jadalnią oraz kuchnia z przejściem do kotłowni na piec gazowy, która pełni też funkcję spiżarni. Na poddaszu zaprojektowano trzy sypialnie z garderobami, łazienkę i pralnię.


NOWOCZESNY projekt komfortowego domu parterowego | „Dom w cieszyniankach 7”

NOWOCZESNY projekt komfortowego domu parterowego | „Dom w cieszyniankach 7”
projekt

Projekt małego domu parterowego z dachem czterospadowym, o komfortowym układzie wnętrz oraz dużych możliwościach aranżacyjnych. Praktycznie umieszczone w podcieniu wejście główne ozdabia drewniana okładzina, a stylowe boniowanie na górnej granicy okien podkreśla nowoczesny charakter wykończenia. W reprezentacyjnej części dziennej znajduje się przestronny salon z jadalnią oraz otwarta kuchnia z narożnym oknem i własną spiżarnią. Taras w podcieniu powiększa część wypoczynkową salonu, a panoramiczne przeszklenia naturalnie doświetlają wnętrza. Z korytarza dostępna jest prywatna strefa nocna, gdzie zaprojektowano cztery ustawne sypialnie, dwie łazienki oraz pralnię.


Projekt domu w stylu NOWOCZESNEJ stodoły | „Dom w muszkatach 3”

Projekt domu w stylu NOWOCZESNEJ stodoły | „Dom w muszkatach 3”
projekt

Wyjątkowy projekt małego domu, zachwycający efektownymi przeszkleniami oraz komfortowym układem funkcjonalnym. Uwagę zwraca elewacja ogrodowa, prawie w całości przeszklona, z nowoczesną pergolą osłaniającą taras. Charakter domu podkreślają tynki w kolorze bieli i grafitu oraz bezokapowy dach. W otwartej części dziennej znajduje się salon połączony z jadalnią oraz kuchnia, której program uzupełnia spiżarnia z zamrażarką. Z wiatrołapu dostępna jest kotłownia na piec gazowy połączona z funkcją garderoby. Prywatna strefa nocna na poddaszu mieści dużą sypialnię rodziców, dwa bliźniacze pokoje dziecięce, z miejscem na biurka i pojemna szafy, oraz ogólnodostępną łazienkę.


NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | „Dom w śliwach 2 (P)”

NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | „Dom w śliwach 2 (P)”
projekt

Atrakcyjny projekt domu z poddaszem użytkowym, wyróżniający się reprezentacyjną formą bryły oraz czytelnym podziałem na strefy użytkowania. Elewacja frontowa zwraca uwagę efektowną lukarną z portfenetrem, w której podcieniu zaplanowano wejście główne. Nowoczesny styl wykończenia podkreślają szklane balustrady oraz naturalne okładziny elewacyjne. W piwnicach domu znajduje się wygodna strefa gospodarcza, z kotłownią, pralnią, spiżarnią oraz dużym pomieszczeniem rekreacyjnym. Przestronna część dzienna mieści salon, jadalnię oraz kuchnię z narożnym oknem i spiżarnią. Dodatkowy pokój można zaaranżować jako gabinet. Strefa nocna mieści trzy sypialnie, łazienkę i trzy garderoby.


NOWOŚĆ | Komfortowy projekt małego domu „Dom w wisteriach 8”

NOWOŚĆ | Komfortowy projekt małego domu „Dom w wisteriach 8”
projekt

Nowoczesny projekt małego domu, wyróżniający się ekonomicznymi kosztami budowy oraz oszczędnym utrzymaniem w przyszłości. Elewacja frontowa zwraca uwagę wejściem głównym umieszczonym w praktycznym podcieniu oraz pięknym, narożnym przeszkleniem. Aranżacja elewacji zachwyca stylowym połączeniem jasnych tynków z drewnianą okładziną oraz szklanymi balustradami osłaniającymi portfenetry na poddaszu. Otwarta część dzienna mieści przestronny salon z jadalnią oraz kuchnię, której atutem jest możliwość zastosowania wysokiej zabudowy oraz wielofunkcyjna wyspa. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako gabinet. W komfortowej strefie nocnej znajdziemy trzy sypialnie, garderobę oraz łazienkę.


NOWOCZESNY projekt domu z poddaszem użytkowym | „Dom w strelicjach 2 (G)”

NOWOCZESNY projekt domu z poddaszem użytkowym | „Dom w strelicjach 2 (G)”
projekt

Ekonomiczny i prosty w budowie projekt małego domu z garażem oraz dodatkowym pokojem na parterze. Nowoczesny styl wykończenia łączy jasny i grafitowy odcień tynku z drewnianą okładziną. Charakter domu podkreślają całoszklane balustrady oraz stylowe boniowanie na granicy kondygnacji. Panoramiczne przeszklenia otwierają dom na ogród oraz naturalnie doświetlają wnętrza. Reprezentacyjna strefa dzienna mieści duży salon z jadalnią oraz otwartą kuchnię, której atutem jest możliwość zastosowania wysokiej zabudowy. Przy wejściu zaplanowano dodatkowy pokój, który sprawdzi się jako sypialnia gościnna. W strefie nocnej na poddaszu mieszczą się cztery jasne sypialnie, łazienka oraz ocieplony strych.


NOWOŚĆ | Efektowny projekt domu w stylu nowoczesnej stodoły „Dom w kellerisach”

NOWOŚĆ | Efektowny projekt domu w stylu nowoczesnej stodoły „Dom w kellerisach”
projekt

Nowoczesny projekt domu z garażem jednostanowiskowym, przekryty dachem bezokapowym, wyróżniający się pięknymi, panoramicznymi przeszkleniami. W aranżacji zewnętrznej zastosowano jasny i grafitowy odcień tynku połączony z drewnianą okładziną. Wysunięty przed linię elewacji garaż pozwolił stworzyć nad wejściem praktyczne zadaszenie. Reprezentacyjna strefa dzienna z antresolą mieści duży salon z jadalnią oraz otwarta kuchnia, której granicę umownie wyznacza wielofunkcyjna wyspa. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako gabinet lub sypialnia gościnna. W komfortowej części nocnej zaprojektowano sypialnię rodziców z własną garderobą, dwa pokoje dziecięce oraz łazienkę i pralnię.


NOWOCZESNA i tania w budowie parterówka | „Dom w mekintoszach 9”

NOWOCZESNA i tania w budowie parterówka | „Dom w mekintoszach 9”
projekt

Prosty w budowie projekt małego domu parterowego, wyróżniający się nowoczesnym wykończeniem elewacji. Centralnie umieszczone wejście główne zostało osłonięte oryginalną ramą. Jasny tynk zestawiono z okładziną w ciepłym kolorze drewna, a pomiędzy oknami zastosowano ozdobne boniowanie. Drewniana pergola jest ozdobą tarasu z tyłu domu. Uwagę zwraca komfortowy układ wnętrz, wykorzystujący maksymalnie dostępną powierzchnię użytkową. W przestronnej części dziennej znajdziemy wygodny salon z jadalnią oraz otwartą kuchnię z narożnym oknem, której program uzupełnia spiżarnia. Strefa nocna mieści dwie jasne sypialnie, garderobę oraz łazienkę. Program uzupełnia pralnia i toaleta.


NOWOŚĆ | Komfortowy oraz nowoczesny projekt „Dom w faworytkach 2”

NOWOŚĆ | Komfortowy oraz nowoczesny projekt „Dom w faworytkach 2”
projekt

Nowoczesny projekt małego domu z garażem jednostanowiskowym, o prostej w budowie bryle oraz optymalnie zaprojektowanym układzie wnętrz. W aranżacji połączony jasny tynk z naturalną okładziną w ciepłym kolorze drewna. Charakter wykończenia podkreślają szklane balustrady oraz boniowanie na granicy kondygnacji. Taras z boku domu osłania oryginalna pergola, która łączy się z balkonem na elewacji ogrodowej. Jasna strefa dzienna mieści duży salon z jadalnią oraz wygodną kuchnię z narożnym oknem, której program uzupełnia spiżarnia z miejscem na zamrażarkę. Dwubiegowe schody prowadzą do komfortowej strefy nocnej poddasza, gdzie zaprojektowano trzy sypialnie, łazienkę, pralnię i garderobę.


NOWOCZESNY projekt domu z garażem na dwa samochody | „Dom w przebiśniegach 11 (G2)”

NOWOCZESNY projekt domu z garażem na dwa samochody | „Dom w przebiśniegach 11 (G2)”
projekt

Efektowny projekt domu, zachwycający nowoczesną aranżacją oraz panoramicznymi przeszkleniami. Wysunięty garaż pozwolił stworzyć nad wejściem głównym oryginalne zadaszenie, a duży taras został częściowo umieszczony w podcieniu, oferując relaks na świeżym powietrzu niezależnie od pogody. Atrakcyjne wykończenie elewacji łączy jasny tynk z drewnianą okładziną oraz płytami o strukturze betonu. Reprezentacyjna strefa dzienna mieści salon z antresolą, jadalnię oraz otwartą kuchnię, która poprzez spiżarnię łączy się z wiatrołapem. Dodatkowy pokój zaplanowano w formie apartamentu z garderobą i łazienką. Na poddaszu mieszczą się trzy sypialnie, dwie garderoby, łazienka oraz ocieplony strych.


NOWOŚĆ | Efektowna i komfortowa parterówka „Dom w nawłociach 5 (G2)”

NOWOŚĆ | Efektowna i komfortowa parterówka „Dom w nawłociach 5 (G2)”
projekt

Atrakcyjny projekt małego domu parterowego z płaskim dachem, z szerokim garażem na dwa samochody. Atutem projektu jest nowoczesny design oraz wspaniałe, panoramiczne przeszklenia, które naturalnie doświetlają wnętrza. Oryginalna pergola z ażurową przesłoną osłania narożny taras, miejsce relaksu w ciepłe dni. W reprezentacyjnej, otwartej części dziennej zaprojektowano duży salon z jadalnią oraz kuchnię, której granicę umownie wydziela wielofunkcyjna wyspa. Z salonu dostępny jest luksusowy apartament rodziców, z własną łazienką, garderobą oraz wyjściem na taras. W drugiej części budynku mieszczą się dwie bliźniacze sypialnie dla dzieci, ogólnodostępna łazienka oraz pralnia.


NOWOŚĆ | Atrakcyjny projekt małego domu „Dom w faworytkach (G2)”

NOWOŚĆ | Atrakcyjny projekt małego domu „Dom w faworytkach (G2)”
projekt

Nowoczesny projekt domu z szerokim garażem na dwa samochody, wyróżniający się efektownym sposobem wykończenia elewacji. Jasne tynki połączono z okładziną o strukturze betonu, a charakter domu podkreślają szklane balustrady oraz boniowanie na granicy kondygnacji. Narożny taras został osłonięty oryginalną pergolą. W przestronnej części dziennej zaprojektowano salon, jadalnię z dużym stołem oraz otwartą kuchnię z narożnym oknem. Z wiatrołapu dostępny jest garaż z miejscem na przechowywanie oraz kotłownia z własnym wyjściem zewnętrznym. Komfortowa strefa nocna na poddaszu mieści apartament rodziców, dwa pokoje dla dzieci, gabinet, garderobę, łazienkę oraz pralnię.


Atrakcyjna NOWOŚĆ PROJEKTOWA | „Dom w przebiśniegach 10 (G2)”

Atrakcyjna NOWOŚĆ PROJEKTOWA | „Dom w przebiśniegach 10 (G2)”
projekt

Efektowny projekt domu parterowego z garażem na dwa samochody, zachwycający nowoczesną aranżacją, z jasnymi tynkami oznaczonymi delikatnym boniowaniem. Oryginalna pergola osłania rozbudowaną strefę relaksu na świeżym powietrzu, gdzie można swobodnie zaplanować letnią jadalnię oraz kącik wypoczynkowy z leżakami. W reprezentacyjnej części dziennej mieści się duży salon, jadalnia w przeszklonym narożniku oraz otwarta kuchnia, której centrum wyznacza wielofunkcyjna wyspa. Prywatna strefa nocna dostępna jest z osobnego korytarza. Zaprojektowano w niej sypialnię rodziców z własną garderobą i wyjściem na taras, dwa pokoje dla dzieci, dwie łazienki oraz pralnię.


NOWOŚĆ | Efektowny i tani w budowie projekt „Dom w miodziankach”

NOWOŚĆ | Efektowny i tani w budowie projekt „Dom w miodziankach”
projekt

Nowoczesny projekt domu z garażem, z osłoniętym wejściem głównym oraz tarasem umieszczonym w podcieniu. Atrakcyjne wykończenie elewacji łączy kontrastowe tynki ze szklanymi balustradami oraz stylowym boniowaniem na granicy kondygnacji. Reprezentacyjna strefa dzienna mieści duży salon z kominkiem i kinem domowym, jadalnię oraz kuchnię doświetloną narożnym oknem. Ozdobą wnętrza jest antresola nad jadalnią, wprowadzająca wrażenie przestronności. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako gabinet lub sypialnia gościnna. W komfortowej części nocnej na poddaszu zaprojektowano trzy ustawne sypialnie, ogólnodostępną łazienkę, pralnię i garderobę przy pokoju rodziców.


NOWOCZESNY projekt domu z poddaszem użytkowym | „Dom w amorfach 3 (G2)”

NOWOCZESNY projekt domu z poddaszem użytkowym | „Dom w amorfach 3 (G2)”
projekt

Projekt domu z szerokim garażem na dwa samochody, wyróżniający się nowoczesną stylistyką oraz starannie przemyślanym układem pomieszczeń. Wejście główne umieszczone w podcieniu ozdabia drewniana okładzina, a oryginalna pergola osłania narożny taras, będący letnią strefą relaksu na świeżym powietrzu. W jasnej części dziennej znajduje się salon połączony z jadalnią oraz otwarta kuchnia doświetlona narożnym oknem. Dodatkowy pokój sprawdzi się doskonale jako gabinet lub sypialnia gościnna. Prywatna strefa nocna poddasza mieści trzy komfortowe pokoje, garderobę oraz ogólnodostępną łazienkę z pełnym programem funkcjonalnym. Nad garażem zaplanowano ocieplony strych.


Efektowna oraz komfortowa NOWOŚĆ PROJEKTOWA | „Dom w renklodach 10”

Efektowna oraz komfortowa NOWOŚĆ PROJEKTOWA | „Dom w renklodach 10”
projekt

Projekt małego domu parterowego, o nowoczesnym wykończeniu elewacji, wyróżniający się czytelnym podziałem stref użytkowania. Strefa wejściowa do domu została atrakcyjnie podkreślona drewnianą okładziną, a podcień osłania taras od strony ogrodu, miejsce relaksu w ciepłe dni. Panoramiczne przeszklenia naturalnie doświetlają wnętrza i płynnie łączą je z ogrodem. W reprezentacyjnej części dziennej znajduje się salon z jadalnią oraz otwarta kuchnia z narożnym oknem, z wielofunkcyjną wyspą i możliwością zastosowania wysokiej zabudowy. Z osobnego korytarza dostępna jest prywatna strefa nocna, gdzie zaprojektowano trzy sypialnie i łazienkę. Program uzupełnia kotłownia oraz dodatkowa łazienka.


NOWOŚĆ | Atrakcyjny projekt z garażem na dwa samochody „Dom w kliwiach 11 (G2)”

NOWOŚĆ | Atrakcyjny projekt z garażem na dwa samochody „Dom w kliwiach 11 (G2)”
projekt

Nowoczesny projekt domu wyróżniający się komfortowym układem pomieszczeń, naturalnie doświetlony wspaniałymi, panoramicznymi przeszkleniami. Wysunięty garaż na elewacji frontowej pozwolił praktycznie zadaszyć wejście główne, a centralnie umieszczony taras od strony ogrodu osłania podcień. Jasne tynki połączono z drewnianymi okładzinami. Przestronna strefa dzienna domu mieści salon otwarty na wysokość dwóch kondygnacji, jadalnię oraz kuchnię, której centrum wyznacza wielofunkcyjna wyspa. Duży hol doświetla szerokie przeszklenie. Dodatkowy pokój zaplanowano w formie apartamentu z wyjściem na taras. Komfortowa część nocna mieści dwie sypialnie, łazienkę, dwie garderoby i ocieplony strych.


NOWOCZESNY projekt małego domu z garażem | „Dom w marcinkach”

NOWOCZESNY projekt małego domu z garażem | „Dom w marcinkach”
projekt

Projekt małego domu o nowocześnie zaprojektowanej elewacji, z praktycznie zadaszonym wejściem głównym oraz oryginalną pergolą osłaniającą taras z boku domu. Na tle jasnego tynku pięknie prezentują się drewniane okładziny, a charakter wykończenia podkreślają szklane balustrady oraz delikatne boniowanie. Przestronna część dzienna mieści salon z kominkiem, jadalnię z narożnym przeszkleniem oraz otwartą kuchnię, której granicę umownie wyznacza wielofunkcyjna wyspa. Pod schodami zaplanowano spiżarnię, a dodatkowy pokój sprawdzi się jako sypialnia gościnna. W komfortowej strefie nocnej zaprojektowano trzy sypialnie, łazienkę, pralnię, garderobę oraz ocieplony strych nad garażem.


NOWOŚĆ | Efektowny i komfortowy „Dom w plumeriach 5”

NOWOŚĆ | Efektowny i komfortowy „Dom w plumeriach 5”
projekt

Nowoczesny projekt małego domu parterowego, wyróżniający się oryginalną bryłą z dachem bezokapowym. Ciekawym rozwiązaniem przestrzennym jest oryginalna rama, która otacza elewację frontową i ogrodową, tworząc efektowne zadaszenie nad strefą wypoczynkową na świeżym powietrzu. Panoramiczne przeszklenia naturalnie doświetlają wnętrza, łącząc je płynnie z ogrodem. Otwarta część dzienna mieści salon z narożną sofą oraz wygodną kuchnię doświetloną narożnym oknem. Z osobnego korytarza dostępna jest prywatna część nocna, gdzie zaprojektowano luksusowy apartament rodziców, dwie sypialnie dla dzieci oraz łazienkę i pralnię. Projekt dobrze wpisuje się w wąskie działki.


1 3 4 5 6 7 8 9 10
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?