Rozpoczynamy Wielkanocną Promocję z RABATEM 350 zł

Rozpoczynamy Wielkanocną Promocję z RABATEM 350 zł
promocja

Dom zaczyna się od dobrego projektu! Świąteczny czas to dobry moment, aby wspólnie wybrać projekt domu, o którym od dawna marzycie. Skorzystaj z naszej oferty i zamów Projekt Domu 350 zł TANIEJ. Do zamówionego projektu otrzymasz GRATIS zestaw atrakcyjnych dodatków o wartości 3 050 zł! Promocyjne ceny obowiązują do wtorku 14 kwietnia 2020 r., do godz. 8:00. W bogatej ofercie ARCHON+ znajdziesz ponad 2000 projektów domów, które zachwycają piękną architekturą, funkcjonalnymi układami wnętrz oraz ekonomicznymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. To dobry czas na rozpoczęcie realizacji marzeń o własnym domu!


NOWOŚĆ | Tania w budowie parterówka „Dom w kruszczykach 3 (G)”

NOWOŚĆ | Tania w budowie parterówka „Dom w kruszczykach 3 (G)”
projekt

Nowoczesny projekt małego domu parterowego z garażem wbudowanym w bryłę budynku. Drewniana okładzina w ciepłym kolorze pięknie prezentuje się na jasnym tynku, który ozdabia stylowe boniowanie. Oryginalna rama osłania wejście główne, a ażurowa, drewniana pergola chroni taras przed zbyt dużym nasłonecznieniem. Otwarta strefa dzienna zaprasza mieszkańców do wspólnego wypoczynku. Znajdziemy tutaj salon z narożną sofą przed kominkiem i TV, jadalnię przy wysokim przeszkleniu oraz kuchnię z możliwością zastosowania wysokiej zabudowy. Z osobnego korytarza dostępna jest prywatna część nocna, gdzie zaprojektowano trzy ustawne sypialnie oraz ogólnodostępną łazienkę.


NOWOŚĆ | Tani w budowie projekt domu z poddaszem użytkowym „Dom w malinówkach 11 (GA)”

NOWOŚĆ | Tani w budowie projekt domu z poddaszem użytkowym „Dom w malinówkach 11 (GA)”
projekt

Nowoczesny projekt domu z garażem wbudowanym w bryłę budynku, wyróżniający się ekonomicznymi kosztami realizacji. Uwagę zwraca oryginalna rama wokół wejścia głównego i wjazdu do garażu. W wykończeniu elewacji połączono jasny i grafitowy tynk z drewnianą okładziną, a styl aranżacji podkreślają szklane balustrady i delikatne boniowanie. Otwarta strefa dzienna mieści wygodny salon z jadalnią oraz kuchnię, której program powiększa przylegająca spiżarnia. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako gabinet lub sypialnia gościnna. Program parteru uzupełnia łazienka, garderoba, garaż oraz kotłownia. Prywatna część nocna na poddaszu mieści cztery ustawne sypialnie, łazienkę, pralnię i garderobę.


NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Efektowna i komfortowa „Willa Miranda 10 (G2)”

NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Efektowna i komfortowa „Willa Miranda 10 (G2)”
projekt

Nowoczesny projekt domu w formie willi, z szerokim garażem na dwa samochody, idealnie wpisujący się w działki z wejściem od południa. Wysunięcie garażu przed linię elewacji pozwoliło stworzyć oryginalne zadaszenie nad wejściem głównym, a dodatkowy trakt dachu osłania taras od strony ogrodu. W reprezentacyjnej części dziennej mieści się salon z narożną sofą, jadalnia przy szerokim przeszkleniu oraz otwarta kuchnia, której atutem jest własne wyjście na taras i przylegająca spiżarnia. Dodatkowy pokój można zaaranżować jako gabinet. Piętro domu to komfortowa strefa nocna, z apartamentem rodziców, trzema pokojami dla dzieci, łazienką i pralnią. Pełna wysokość kondygnacji ułatwia aranżację.


NOWOŚĆ | Atrakcyjny projekt domu z garażem na dwa samochody „Dom w kellerisach (G2)”

NOWOŚĆ | Atrakcyjny projekt domu z garażem na dwa samochody „Dom w kellerisach (G2)”
projekt

Niezwykły projekt domu w stylu nowoczesnej stodoły, o komfortowo zaprojektowanym układzie wnętrz oraz wielu możliwościach aranżacyjnych. Styl domu podkreśla bezokapowy dach, wykończony łączoną na rąbek blachą, oraz wspaniałe, panoramiczne przeszklenia. Oryginalna pergola osłania duży taras – miejsce letniego relaksu na świeżym powietrzu. Reprezentacyjna strefa dzienna mieści przestronny salon i jadalnię z antresolą oraz kuchnię z centralnie umieszczoną wyspą. Dodatkowy pokój został zaplanowany jako apartament z własną łazienką i garderobą. W komfortowej strefie nocnej na poddaszu zaplanowano trzy pięknie doświetlone sypialnie, łazienkę oraz pralnię i garderobę przy jednym z pokoi.


EFEKTOWNY projekt domu w formie willi | „Willa Miranda 5 (G2)”

EFEKTOWNY projekt domu w formie willi | „Willa Miranda 5 (G2)”
projekt

Nowoczesny projekt domu w formie willi, o wyjątkowo funkcjonalnym układzie pomieszczeń oraz wielu możliwościach aranżacyjnych. Wysunięcie garażu przed linię elewacji pozwoliło stworzyć oryginalne zadaszenie nad wejściem głównym. W aranżacji zewnętrznej połączono jasny tynk z drewnianą okładziną w ciepłym kolorze. Reprezentacyjna strefa dzienna mieści przestronny salon, jadalnię przy wyjściu na taras w podcieniu oraz otwartą kuchnię z przylegającą do niej spiżarnią. Z wiatrołapu dostępny jest garaż na dwa samochody i kotłownia. W komfortowej części nocnej na poddaszu zaprojektowano apartament rodziców z łazienką i garderobą, dwa pokoje dla dzieci, gabinet, łazienkę oraz pralnię.


NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | „Dom w żurawkach 11”

NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | „Dom w żurawkach 11”
projekt

Nowoczesny projekt małego domu z garażem z jednym miejscem postojowym, o prostej w realizacji bryle oraz wielu możliwościach aranżacyjnych. Wysunięcie garażu na elewacji frontowej pozwoliło stworzyć nad wejściem głównym praktyczne zadaszenie, a przedłużenie okapu osłania taras od strony ogrodu. W aranżacji zewnętrznej połączono jasny tynk z drewnianą okładziną w ciepłym kolorze. W przestronnej części dziennej znajduje się salon z kominkiem i kinem domowym, jadalnia oraz otwarta kuchnia z przylegającą spiżarnią. Dwubiegowe schody prowadzą do prywatnej strefy nocnej, gdzie zaprojektowano trzy sypialnie, gabinet, łazienkę, pomieszczenie gospodarcze oraz garderobę.


NOWOCZESNY projekt domu ze wspaniałym tarasem | „Dom w aurorach 7”

NOWOCZESNY projekt domu ze wspaniałym tarasem | „Dom w aurorach 7”
projekt

Efektowny projekt domu z poddaszem użytkowym oraz garażem z jednym miejscem postojowym. Ozdobą bryły domu jest taras od strony ogrodu, osłonięty dodatkowym traktem dachu, idealne miejsce na letnią jadalnię na świeżym powietrzu. Drewniana okładzina została pięknie wyeksponowana na tle jasnego tynku i z nowoczesnym detalem podkreśla charakter wykończenia. Reprezentacyjna strefa dzienna mieści duży salon z kominkiem, jadalnię przy panoramicznym oknie oraz otwartą kuchnię z wyjściem na taras i własną spiżarnią. W komfortowej strefie nocnej na poddaszu zaprojektowano trzy sypialnie, łazienkę, pralnię oraz dwie garderoby, w tym jedną wspólną dla pokoi dziecięcych.


Efektowna PARTERÓWKA na wąską działkę | „Dom w leszczynowcach”

Efektowna PARTERÓWKA na wąską działkę | „Dom w leszczynowcach”
projekt

Nowoczesny projekt małego domu parterowego o prostej w realizacji bryle oraz czytelnym podziale stref użytkowania. Elewacja frontowa zwraca uwagę centralnie umieszczonym wejściem głównym, które praktycznie zostało zaplanowane w podcieniu. Dodatkowy trakt dachu osłania strefę relaksu na tarasie. W wykończeniu zewnętrznym połączono jasny i grafitowy tynk z drewnianą okładziną. Otwarta część dzienna domu mieści salon połączony z jadalnią przy szerokim przeszkleniu oraz wygodną kuchnię, której program uzupełnia pojemna spiżarnia, dostępna też z wiatrołapu. W prywatnej strefie nocnej zaprojektowano trzy sypialnie, łazienkę z narożnym oknem oraz garderobę z przejściem do kotłowni.


Projekt POLECANY przez architektów | „Dom w balsamowcach 2”

Projekt POLECANY przez architektów | „Dom w balsamowcach 2”
projekt

Nowoczesny projekt małego domu z garażem wkomponowanym w bryłę budynku. Elewacja frontowa zwraca uwagę centralnie umieszczonym wejściem głównym, osłoniętym umieszczoną nad nim lukarną oraz ozdobionym drewnianą okładziną. Otwarta strefa dzienna mieści salon z narożną sofą, jadalnię przy szerokim przeszkleniu oraz kuchnię, której atutem jest możliwość zastosowania wysokiej zabudowy. Dodatkowy pokój z wyjściem na taras sprawdzi się jako gabinet lub sypialnia gościnna. Komfortowa część nocna została zaprojektowana na poddaszu. Znajdziemy tutaj trzy ustawne i jasne sypialnie, ogólnodostępną łazienkę, pralnię oraz ocieplony strych, pozostawiony do indywidualnej aranżacji.


NOWOŚĆ PROJEKTOWA o sprawdzonym układzie wnętrz | „Dom w kostrzewach 8”

NOWOŚĆ PROJEKTOWA o sprawdzonym układzie wnętrz | „Dom w kostrzewach 8”
projekt

Nowoczesny projekt małego domu parterowego z garażem, o prostej w realizacji bryle oraz starannie przemyślanym układzie wnętrz. Elewacja frontowa zwraca uwagę oryginalną ramą wokół wejścia głównego w podcieniu, które dodatkowo zostało ozdobione drewnianą okładziną. W jasnej części dziennej znajduje się salon z miejscem na narożną sofę oraz jadalnia umieszczona przy panoramicznym oknie. Szerokie przeszklenie prowadzi na osłonięty ażurową pergolą taras. Atutem otwartej kuchni jest wielofunkcyjny półwysep oraz możliwość zastosowania wysokiej zabudowy. Komfortowa strefa nocna mieści sypialnię rodziców z własną garderobą, dwa pokoje dziecięce, łazienkę oraz spiżarnię i toaletę.


Oczyszczalnie ścieków BIO-HYBRYDA

Oczyszczalnie ścieków BIO-HYBRYDA
artykuł

Przydomowa oczyszczalnia ścieków EKOPOL BIO-HYBRYDA to innowacyjne rozwiązanie problemu ścieków domowych. Zastosowana w niej technologia pozwala zadbać o środowisko i (niejako przy okazji) zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Oczyszczalnia biologiczna działa bezzapachowo i bezobsługowo. Codziennie zamienia ścieki w czystą wodę, którą można np. wykorzystywać w ogrodzie.


Weź udział w konkursie fotograficznym „TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE”

Weź udział w konkursie fotograficznym „TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE”
artykuł

Serdecznie zapraszamy do udziału w zimowej edycji Konkursu Fotograficznego "TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE". Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmę GARDEN SPACE - przydatne w każdym ogrodzie meble tarasowe. Nagrodą główną jest ekskluzywny, komfortowy fotel wiszący KOKON, a na laureatów drugiego i trzeciego miejsca czekają oryginalne meble ogrodowe AVEIRO Modern.
Sfotografuj swój dom zrealizowany według projektu ARCHON+ i podziel się z nami pięknymi zdjęciami. Zgłoś swój udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody. Zimowa edycja konkursu fotograficznego trwa jeszcze tylko do 31 marca 2020 r.


NOWOŚĆ | Atrakcyjna parterówka z garażem „Dom w bazylii 2 (G)”

NOWOŚĆ | Atrakcyjna parterówka z garażem „Dom w bazylii 2 (G)”
projekt

Nowoczesny projekt małego domu parterowego z garażem z jednym miejscem postojowym oraz możliwością wyprowadzenia schodów na poddasze. Elewacja frontowa zwraca uwagę oryginalną ramą wokół wejścia głównego, o ozdobą tynków jest stylowe boniowanie oraz fragmenty wykończone drewnianą okładziną. W otwartej strefie dziennej zaprojektowano wygodny salon z jadalnią oraz kuchnię z narożnym oknem, której program uzupełnia pojemna spiżarnia. Z osobnego korytarza dostępna jest prywatna część nocna, mieszcząca cztery sypialnie oraz ogólnodostępną łazienkę. Pokój rodziców dysponuje własną garderobą. W programie domu znajduje się również dodatkowa łazienka i kotłownia.


NOWOCZESNA parterówka z 4 pokojami | „Dom w kosaćcach (NA)”

NOWOCZESNA parterówka z 4 pokojami | „Dom w kosaćcach (NA)”
projekt

Efektowny projekt małego domu parterowego, którego atutem są ekonomiczne koszty budowy oraz oszczędne utrzymanie budynku w przyszłości. Prosta bryła przekłada się na szybki czas realizacji budowy. Stylowe wykończenie łączy jasny i grafitowy tynk z drewnianą okładziną, zaś uroku całości dodają panoramiczne przeszklenia. W otwartej części dziennej znajdziesz salon z miejscem na narożną sofę, jadalnię przy szerokim przeszkleniu oraz kuchnię, której umowną granicę wyznacza wielofunkcyjna wyspa. Z osobnego korytarza dostępna jest zaciszna strefa nocna, z trzema sypialniami oraz łazienką. Program domu uzupełnia spiżarnia, toaleta oraz kotłownia na piec gazowy, pełniąca również funkcję pralni.


Jak dobrze w DOMU! Specjalnie dla Ciebie RABAT 350 zł na każdy Projekt!

Jak dobrze w DOMU! Specjalnie dla Ciebie RABAT 350 zł na każdy Projekt!
promocja

Nie czekaj z realizacją swoich marzeń! Skorzystaj z okazji i wspólnie z najbliższymi wybierz i zamów Projekt Wymarzonego Domu 350 zł TANIEJ! Do zamówionego projektu otrzymasz GRATIS zestaw atrakcyjnych dodatków o wartości 3 050 zł! Promocyjne ceny obowiązują do czwartku 26 marca 2020 r., do godz. 8:00. W bogatej ofercie ARCHON+ znajdziesz ponad 2000 projektów domów, które zachwycają piękną architekturą, funkcjonalnymi układami wnętrz oraz ekonomicznymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. To najlepszy czas na rozpoczęcie realizacji marzeń o własnym domu!


NOWOŚĆ | Efektowny i komfortowy projekt „Dom w gryce (G2)”

NOWOŚĆ | Efektowny i komfortowy projekt „Dom w gryce (G2)”
projekt

Nowoczesny projekt domu z dodatkowym pokojem na parterze oraz garażem na dwa samochody, zachwycający efektowną bryłą oraz komfortowym układem pomieszczeń. Elewacja frontowa urzeka oryginalnym przeszkleniem ściany szczytowej. Wygodna strefa dzienna została zaprojektowana w głębi domu, z jej atutem jest szerokie otwarcie na ogród. Przestronny salon zaprasza do relaksu przed kinem domowym, a jadalnia z antresolą to idealne miejsce na wspólne posiłki. Program otwartej kuchni uzupełnia przylegająca do niej spiżarnia. Prywatna strefa nocna na poddaszu mieści apartament rodziców z własną łazienką i garderobą, trzy pokoje dla dzieci, łazienkę oraz pralnię.


Dachówka cementowa KAPSTADT w wersji DURATOP PRO

Dachówka cementowa KAPSTADT w wersji DURATOP PRO
artykuł

Dachówka KAPSTADT marki CREATON to połączenie nowoczesnej formy i modnej, czarnej barwy z eleganckim połyskiem. Maksymalna odporność na promieniowanie UV sprawia, że kolor nie blaknie pod wpływem długotrwałej ekspozycji na promienie słoneczne. Właściwości hydrofobowe powłoki DURATOP PRO chronią przed wnikaniem wody w strukturę dachówki. Spływając nie pozostawiają smug ani zanieczyszczeń.


NOWOŚĆ w popularnej kolekcji parterówek | „Dom w kosaćcach”

NOWOŚĆ w popularnej kolekcji parterówek | „Dom w kosaćcach”
projekt

Nowoczesny projekt małego domu parterowego z pięknie zaaranżowaną strefą wypoczynku na świeżym powietrzu oraz funkcjonalnym układem pomieszczeń. Efektowna aranżacja łączy jasny tynk, ozdobiony delikatnym boniowaniem, z drewnianą okładziną o ciepłym kolorze. W styl ten doskonale wpisuje się ażurowa pergola osłaniająca taras. Panoramiczne przeszklenia płynnie łączą dom z ogrodem oraz naturalnie doświetlają wnętrza. W otwartej części dziennej znajduje się jasny salon, jadalnia przy wyjściu na taras oraz kuchnia z przylegającą do niej spiżarnią. Z osobnego korytarza dostępna jest prywatna strefa nocna. Zaprojektowano tutaj trzy ustawne sypialnie, łazienkę oraz kotłownię na piec gazowy.


NOWOŚĆ | Atrakcyjny projekt domu z poddaszem użytkowym „Dom w aurorach 12”

NOWOŚĆ | Atrakcyjny projekt domu z poddaszem użytkowym „Dom w aurorach 12”
projekt

Nowoczesny projekt domu o zwartej bryle, z obszernym tarasem, który został zadaszony dodatkowym traktem dachu. Wejście główne zostało osłonięte oryginalną ramą i ozdobione drewnianą okładziną w ciepłym kolorze. Naturalnie doświetlona część dzienna mieści salon z zestawem wypoczynkowym przed kominkiem, jadalnię przy panoramicznym oknie oraz kuchnię z przylegającą spiżarnią i wielofunkcyjnym półwyspem. Dodatkowy pokój z wyjściem na taras sprawdzi się jako gabinet lub sypialnia gościnna, dzięki położonej obok łazience z prysznicem. W komfortowej strefie nocnej zaprojektowano trzy sypialnie z własnymi garderobami, ogólnodostępną łazienkę oraz pralnię z miejscem na suszenie.


Rolety podtynkowe SP i SP-E

Rolety podtynkowe SP i SP-E
artykuł

W ofercie firmy Aluprof dostępny jest system rolet podtynkowych SP i SP-E, których właściwości docenił Instytut Domów Pasywnych (PHI). Organizacja ta wydała certyfikat dla skrzynek o wielkości 165mm lub mniejszych, które w obu systemach, przy spełnieniu wymagań montażu zgodnych z certyfikatem, mogą być z powodzeniem stosowane w budynkach o niskim zapotrzebowaniu na energię. Systemy SP i SP-E zostały opracowane tak, by nie ingerować w konstrukcję okna i tym samym nie naruszać szczelności budynku, co zapewnia doskonałą izolację termiczną.


Przedłużamy promocję z RABATEM 350 zł!

Przedłużamy promocję z RABATEM 350 zł!
promocja

Przedłużamy promocję z okazji dnia Kobiet i Mężczyzn! Nie czekaj z realizacją marzeń, już dziś zamów swój Wymarzony Projekt Domu 350 zł TANIEJ i rozpocznij budowę na wiosnę! Do zamówionego projektu otrzymasz GRATIS zestaw atrakcyjnych dodatków o wartości 3 050 zł! Promocyjne ceny obowiązują do środy 11 marca 2020 r., do godz. 8:00. W bogatej ofercie ARCHON+ znajdziesz ponad 2000 projektów domów, które zachwycają piękną architekturą, funkcjonalnymi układami wnętrz oraz ekonomicznymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. To najlepszy czas na rozpoczęcie realizacji marzeń o własnym domu!


NOWOŚĆ z komfortowym układem wnętrz | „Willa Adelajda (G2)”

NOWOŚĆ z komfortowym układem wnętrz | „Willa Adelajda (G2)”
projekt

Nowoczesny projekt domu w formie willi o bardzo funkcjonalnym układzie wnętrz. Wysunięcie garażu przed linię elewacji pozwoliło stworzyć praktyczne zadaszenie nad wejściem głównym. Nowoczesna aranżacja łączy jasne tynki z drewnianą okładziną, a szklane balustrady podkreślają charakter wykończenia. W reprezentacyjnej części dziennej zaplanowano otwartą kuchnią z przylegającą do niej spiżarnią, jadalnię przy panoramicznym oknie oraz salon płynnie połączony z tarasem w podcieniu, który powiększa jego część wypoczynkową. Dodatkowy pokój można przeznaczyć na gabinet. Komfortowa strefa nocna z pełną wysokością kondygnacji mieści trzy wygodne sypialnie, dwie garderoby, łazienkę i pralnię.


Okno uchylno-obrotowe preSelect MAX

Okno uchylno-obrotowe preSelect MAX
artykuł

Okno dachowe FAKRO FPP-V preSelect MAX łączy w sobie innowacyjność i doskonałe parametry. Funkcja uchylna pozwala na komfortowe podejście do okna i nieograniczony widok na zewnątrz, a obrotowa na wygodne umycie zewnętrznej szyby. Nowatorski system okuć pozwala na szybkie i wygodne przełączanie między funkcjami otwierania. FPP-V preSelect MAX to funkcjonalność i komfort użytkowania okna.


NOWOŚĆ | Efektowny projekt domu z poddaszem użytkowym „Dom w aurorach 11 (G2)”

NOWOŚĆ | Efektowny projekt domu z poddaszem użytkowym „Dom w aurorach 11 (G2)”
projekt

Nowoczesny projekt domu z garażem na dwa samochody, o stylowej aranżacji oraz funkcjonalnym układzie wnętrz. Drewniana okładzina o ciepłym kolorze, na tle jasnego tynku, jest ozdobą wykończenia domu. Uwagę zwraca duży taras od strony ogrodu, osłonięty dodatkowym traktem dachu. Otwarta, przestronna część dzienna mieści wygodny salon z kominkiem, jadalnię przy panoramicznym oknie oraz kuchnię z wielofunkcyjnym półwyspem oraz przylegającą spiżarnią. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako gabinet lub sypialnia gościnna. W prywatnej strefie nocnej zaplanowano cztery jasne i ustawne sypialnie, łazienkę, pralnię oraz dwie garderoby, w tym jedną przy pokoju rodziców.


NOWOCZESNA i tania w budowie parterówka | „Dom w kosaćcach (A)”

NOWOCZESNA i tania w budowie parterówka | „Dom w kosaćcach (A)”
projekt

Ekonomiczny w budowie i prosty w realizacji projekt domu parterowego, szczególnie polecany na działki z wejściem od południa. Stylowe wykończenie zewnętrzne łączy jasny tynk, drewnianą okładzinę w ciepłym kolorze oraz antracytową, płaską dachówkę. Ozdobą bryły jest ażurowa pergola osłaniająca taras od strony ogrodu. Na niewielkiej powierzchni użytkowej architekci zaplanowali funkcjonalny układ pomieszczeń. W otwartej strefie dziennej zaplanowano wygodny salon, jadalnię oraz nowoczesną kuchnię z wyspą i przylegającą spiżarnią. Dostępna z osobnego korytarza prywatna strefa nocna mieści trzy jasne sypialnie, w tym jedną z wyjściem na taras, ogólnodostępną łazienkę oraz kotłownię na piec gazowy.


NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | „Dom w idaredach 11 (G2)”

NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | „Dom w idaredach 11 (G2)”
projekt

Nowoczesny projekt domu jednorodzinnego z szerokim garażem na dwa samochody. Wejście główne w praktycznym podcieniu zostało ozdobione drewnianą okładziną, a taras z tyłu domu osłania ażurowa pergola. Styl wykończenia podkreślają szklane balustrady oraz boniowanie na granicy kondygnacji. W przestronnej części dziennej zaplanowano wygodny salon z kominkiem, jadalnię przy panoramicznym oknie oraz kuchnię z przylegającą spiżarnią. Część wypoczynkową powiększa duży taras, miejsce relaksu na świeżym powietrzu w ciepłe dni. Prywatna strefa nocna na poddaszu mieści apartament rodziców z własną łazienką i garderobą, trzy pokoje dla dzieci, łazienkę, garderobę oraz pom. gospodarcze.


NOWOŚĆ w kolekcji projektów domów jednorodzinnych | Efektowny „Dom w aurorach 11 (G2A)”

NOWOŚĆ w kolekcji projektów domów jednorodzinnych | Efektowny „Dom w aurorach 11 (G2A)”
projekt

Atrakcyjny projekt domu z poddaszem użytkowym oraz garażem na dwa samochody. Nowoczesny styl wykończenia łączy jasny tynk z drewnianą okładziną o ciepłym kolorze. Granicę kondygnacji wyznacza delikatne boniowanie. Duży taras z tyłu domu został osłonięty dodatkowym traktem dachu. W pięknie doświetlonej strefie dziennej zaplanowano przestronny salon z jadalnią oraz otwartą kuchnię z wyjściem na taras i wielofunkcyjnym półwyspem. Dodatkowy pokój można przeznaczyć na gabinet lub sypialnię gościnną. Prywatna część nocna na poddaszu mieści sypialnię rodziców z własną garderobą, trzy pokoje dla dzieci, ogólnodostępną łazienkę i garderobę oraz pralnię.


NOWOCZESNA willa z komfortowym układem wnętrz | „Willa Miranda 9 (G2)”

NOWOCZESNA willa z komfortowym układem wnętrz | „Willa Miranda 9 (G2)”
projekt

Reprezentacyjny projekt domu z poddaszem użytkowym i garażem na dwa samochody, zaprojektowany w formie willi, z nowoczesną aranżacją elewacji oraz wspaniałymi przeszkleniami, które płynnie łączą wnętrza z ogrodem oraz naturalnie je doświetlają. Oryginalna pergola osłania duży taras, miejsce relaksu na świeżym powietrzu. W przestronnej części dziennej zaprojektowano duży salon, jadalnię w przeszklonym narożniku oraz kuchnię z przylegającą spiżarnią i narożnym oknem. Dodatkowy pokój z wyjściem na taras sprawdzi się jako gabinet. Prywatna strefa nocna na poddaszu mieści apartament rodziców z łazienką i garderobą, dwa pokoje dziecięce, ogólnodostępną łazienkę oraz pralnię.


NOWOŚĆ | Klasyczny w formie projekt z poddaszem użytkowym „Dom w nefrisach 2 (G2)”

NOWOŚĆ | Klasyczny w formie projekt z poddaszem użytkowym „Dom w nefrisach 2 (G2)”
projekt

Atrakcyjny projekt domu z garażem na dwa samochody, z nowoczesną aranżacją elewacji oraz funkcjonalnym układem wnętrz. Wysunięcie garażu na elewacji frontowej pozwoliło stworzyć praktyczne zadaszenie nad wejściem głównym, a taras z tyłu osłania oryginalna pergola. Panoramiczne przeszklenia pomagają naturalnie doświetlić pomieszczenia oraz płynnie łączą dom z ogrodem. Otwarta strefa dzienna to miejsce wspólnego wypoczynku mieszkańców, z przestronnym salonem, jadalnią przy szerokim oknie oraz kuchnią z narożnym oknem. Dodatkowy pokój z wyjściem na taras sprawdzi się jako gabinet. Komfortowa część nocna na poddaszu mieści cztery sypialnie, łazienkę, pralnię i garderobę.


1 3 4 5 6 7 8 9 10
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?