ISOVER Konsumenckim Liderem Jakości

ISOVER Konsumenckim Liderem Jakości
artykuł

Już po raz 8 z rzędu marka ISOVER zdobyła 1 miejsce w programie Konsumencki Lider Jakości w kategorii „Systemy dociepleń”. Tytuł Lidera Jakości przyznawany jest na podstawie ponad 12000 opinii Klientów, co potwierdza niezmiennie wysoką jakość produktów ISOVER oraz konsekwentne wyznaczanie standardów energooszczędności i komfortu na polskim rynku budowlanym.


"TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE" | Rozpoczynamy nową edycję konkursu!

"TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE" | Rozpoczynamy nową edycję konkursu!
artykuł

Serdecznie zapraszamy do udziału w letniej edycji konkursu fotograficznego „TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE”, w którym nagrodami są atrakcyjne ogrzewacze gazowe na taras lub do ogrodu, ufundowane przez firmę kratki.com. Nagrodą główną jest nowoczesny ogrzewacz gazowy PATIO, z widocznym z czterech stron ogniem, dzięki czemu jest on jedyną w swoim rodzaju gazową lampą ozdobną. Nagrodami dodatkowymi są stalowe ogrzewacze gazowe UMBRELLA. Sfotografuj swój dom, zrealizowany według projektu ARCHON+, wyślij piękne zdjęcia na konkurs i wygraj!
Letnia edycja konkursu trwa do 30 września 2020 r.


NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | Dom w modrzewnicy 3

NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | Dom w modrzewnicy 3
projekt

Piękna, nowoczesna parterówka o komfortowym układzie wnętrz, wykorzystująca optymalnie dostępną powierzchnię użytkową oraz oferująca wiele możliwości aranżacji. Stylowe wykończenie zewnętrzne łączy jasny tynk, płyty o strukturze betonu oraz drewnianą okładzinę o ciepłej barwie. Panoramiczne przeszklenia otwierają widok na zieleń ogrodu oraz naturalnie doświetlają wnętrza. Reprezentacyjna strefa dzienna mieści wygodny salon, jadalnię z dużym stołem oraz otwartą kuchnię, której program uzupełnia przylegająca spiżarnia. W prywatnej części nocnej zaprojektowano trzy ustawne sypialnie, gabinet oraz ogólnodostępną łazienkę. Program domu uzupełnia pralnia, kotłownia, toaleta oraz garderoba.


NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Szybki i prosty w realizacji „Dom w jabłonkach 21”

NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Szybki i prosty w realizacji „Dom w jabłonkach 21”
projekt

Nowoczesny projekt małego domu, który dobrze wpisuje się w wąskie działki, posiadający dodatkowy pokój na parterze, co umożliwia jego realizację w dwóch etapach. Prosta bryła domu została wykończona jasnym i grafitowym tynkiem oraz drewnianą okładziną w ciepłym kolorze. Ozdobą budynku jest praktyczny podcień nad wejściem głównym oraz dodatkowy trakt dachu, osłaniający taras od strony ogrodu. W otwartej części dziennej zaplanowano wygodny salon z jadalnią oraz kuchnią z przylegającą do niej spiżarnią, łączącą się również z wiatrołapem. Komfortowa strefa nocna na poddaszu mieści trzy ustawne sypialnie, łazienkę, pralnię oraz garderobę przy sypialni rodziców.


Zamów Projekt Domu w STAREJ, NIŻSZEJ CENIE z RABATEM 350 zł!

Zamów Projekt Domu w STAREJ, NIŻSZEJ CENIE z RABATEM 350 zł!
promocja

Letni czas to idealny moment, aby rozpocząć realizację marzeń o własnym domu! Skorzystaj z wyjątkowej oferty i zamów swój Wymarzony Projekt Domu w starej, niższej cenie z RABATEM 350 zł. Do zamówionego projektu otrzymasz GRATIS zestaw atrakcyjnych dodatków o wartości 2 950 zł! Promocyjne ceny obowiązują do środy 15 lipca 2020 r., do godz. 8:00. W bogatej ofercie ARCHON+ znajdziesz ponad 2000 projektów domów, które zachwycają piękną architekturą, funkcjonalnymi układami wnętrz oraz ekonomicznymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. To dobry czas na rozpoczęcie realizacji marzeń o własnym domu!


ZAPROJEKTOWANY WSPÓLNIE Z WAMI | Dom w stokłosach (G2)

ZAPROJEKTOWANY WSPÓLNIE Z WAMI | Dom w stokłosach (G2)
projekt

Wyjątkowy projekt, który powstał w ramach prowadzonej na Facebooku zabawy „Zaprojektuj z nami swój wymarzony dom”. Zaprojektowany wspólnie dom posiada poddasze użytkowe oraz dwustanowiskowy garaż. Ozdobą budynku jest efektowna lukarna frontowa oraz dodatkowy trakt dachu, osłaniający taras od strony ogrodu. W przestronnej części dziennej mieści się wygodny salon z kominkiem, jadalnia w przeszklonym narożniku oraz otwarta kuchnia z wielofunkcyjnym półwyspem. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako gabinet. Dwubiegowe schody prowadzą do komfortowej strefy nocnej na poddaszu, gdzie zaprojektowano trzy sypialnie, dwie garderoby, łazienkę, pralnię oraz ocieplony strych.


Systemowy piec kominkowy SIRIUS

Systemowy piec kominkowy SIRIUS
artykuł

Systemowy piec kominkowy SIRIUS. To idealne rozwiązanie scala ze sobą zaawansowane technologie odprowadzania spalin. Nasza innowacyjna technika czystego spalania jest przyjazna dla środowiska oraz zapewnia przyjemne ciepło w domu. System cechuje prostota montażu, a kompleksowe rozwiązania techniczne zapewniają bezpieczeństwo użytkowania.


NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Elegancki i komfortowy „Dom w berberysach (G2)”

NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Elegancki i komfortowy „Dom w berberysach (G2)”
projekt

Nowoczesny projekt domu parterowego z garażem na dwa samochody, który został w całości wysunięty przed linię elewacji frontowej. Atutem projektu jest komfortowy układ pomieszczeń oraz wiele możliwości ich aranżacji. Ozdobą bryły jest dodatkowy trakt dachu, który osłania taras od strony ogrodu. Wykończenie zewnętrzne łączy jasny i grafitowy tynk z drewnianą okładziną o ciepłej barwie. W otwartej części dziennej zaplanowano duży salon z jadalnią oraz kuchnię z centralnie umieszczoną wyspą i przylegającą spiżarnią. Szerokie przeszklenie łączy wnętrze z zadaszonym tarasem. Z osobnego korytarza dostępna jest prywatna strefa nocna, gdzie mieszczą się cztery sypialnie, dwie łazienki i garderoba.


NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Komfortowy i nowoczesny „Dom w szarotkach (G2E)”

NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Komfortowy i nowoczesny „Dom w szarotkach (G2E)”
projekt

Atrakcyjny projekt domu z garażem na dwa samochody, wyróżniający się funkcjonalnym układem wnętrz oraz wieloma możliwościami ich aranżacji. Nowoczesne wykończenie łączy jasny i grafitowy tynk z drewnianą okładziną w ciepłym kolorze. Delikatne boniowanie wyznacza wysokość kondygnacji, a wysunięcie garażu przed linię elewacji pozwoliło praktycznie osłonić wejście główne. Otwarta strefa dzienna mieści salon z jadalnią oraz kuchnię, doświetloną narożnym oknem. Szerokie przeszklenie prowadzi na taras w podcieniu. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako gabinet lub sypialnia gościnna. Komfortowa część nocna na poddaszu mieści trzy sypialnie, gabinet, łazienkę, pralnię i garderobę.


"TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE" | To już ostatnie dni konkursu!

"TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE" | To już ostatnie dni konkursu!
artykuł

Serdecznie zapraszamy do udziału w wiosennej edycji naszego konkursu fotograficznego „TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE”, w którym nagrodami są atrakcyjne meble ogrodowe ufundowane przez sklep GARDEN SPACE. Nagrodą główną jest elegancki parasol ogrodowy Falcon T¹ wraz z podstawą MODENA, a nagrody dodatkowe to luksusowe leżaki ogrodowe ALTEA. Sfotografuj swój dom, zrealizowany według projektu ARCHON+, wyślij piękne zdjęcia na konkurs i wygraj!
Wiosenna edycja konkursu trwa już tylko do 30 czerwca 2020 r.


NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Wspaniała, komfortowa parterówka „Dom w przebiśniegach 12 (G2)”

NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Wspaniała, komfortowa parterówka „Dom w przebiśniegach 12 (G2)”
projekt

Nowoczesny projekt domu parterowego z garażem na dwa samochody, wyróżniający się komfortowym układem funkcjonalnym oraz wieloma możliwościami aranżacji wnętrz. Stylowe wykończenie zewnętrzne łączy jasny tynk z drewnianą okładziną oraz betonem architektonicznym. Oryginalna pergola osłania duży taras, będący letnią strefą relaksu na świeżym powietrzu. Otwarta strefa dzienna mieści wygodny salon, jadalnię z dużym stołem oraz kuchnię, której program uzupełnia przylegająca spiżarnia. W głębi domu zaprojektowano prywatną część nocną z czterema sypialniami, łazienką oraz pralnią. Pokój rodziców dysponuje własną garderobą oraz bezpośrednim wyjściem na taras.


NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | Dom w zielistkach 18

NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | Dom w zielistkach 18
projekt

Efektowny projekt małego domu, wyróżniający się prostą w realizacji bryłą oraz ekonomicznymi kosztami realizacji. Nowoczesne wykończenie zewnętrzne łączy jasny tynk z płytami o strukturze betonu architektonicznego, drewnianą okładziną oraz szklanymi balustradami. Z boku domu przewidziano praktyczną wiatę garażową. W otwartej części dziennej zaplanowano salon z kinem domowym, jadalnię przy szerokim oknie oraz wygodną kuchnię, której atutem jest możliwość zastosowania wysokiej zabudowy. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako sypialnia gościnna, dzięki umieszczonej w pobliżu łazience z prysznicem. Komfortowa strefa nocna na poddaszu mieści cztery sypialnie i łazienkę.


NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Elegancki i komfortowy „Dom w fortuneach”

NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Elegancki i komfortowy „Dom w fortuneach”
projekt

Nowoczesny projekt domu z garażem wbudowanym w bryłę budynku, wyróżniający się komfortowym układem wnętrz, dobrze wpisujący się w działki z wejściem od południa. Ozdobą domu jest piękna okładzina drewniana w pionowy wzór oraz stylowe, szklane balustrady. Oryginalna pergola osłania duży taras – strefę relaksu na świeżym powietrzu. Otwarta część dzienna mieści salon z narożną sofą, jadalnię w przeszklonym narożniku oraz wygodną kuchnię z wysokim przeszkleniem. Dodatkowy pokój można przeznaczyć na gabinet. Dwubiegowe schody prowadzą do prywatnej części nocnej na poddaszu, gdzie zaprojektowano cztery jasne, ustawne sypialnie, pralnię, garderobę oraz łazienkę.


NOWOŚĆ | Atrakcyjny i tani w budowie „Dom w aurorach 14”

NOWOŚĆ | Atrakcyjny i tani w budowie „Dom w aurorach 14”
projekt

Nowoczesny projekt małego domu z wbudowanym garażem, wyróżniający się ekonomicznymi kosztami budowy oraz komfortowym układem wnętrz. Stylowa aranżacja zewnętrzna łączy jasny tynk z drewnianą okładziną o ciepłej barwie. Elewacja frontowa zwraca uwagę oryginalną ramą wokół wejścia głównego. Otwarta strefa dzienna mieści salon z miejscem na narożną sofę, jadalnię i wygodną kuchnię z wielofunkcyjnym półwyspem. Program parteru uzupełnia spiżarnia, łazienka, garaż i kotłownia. Komfortowa część nocna na poddaszu mieści trzy sypialnie, pralnię z miejscem na suszenie i przechowywanie, łazienkę oraz dwie garderoby – jedną przy pokoju rodziców i jedną łączącą pokoje dzieci.


NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | Dom w renklodach 14 (G2)

NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | Dom w renklodach 14 (G2)
projekt

Nowoczesny projekt domu parterowego z garażem dwustanowiskowym, który urzeka komfortowym układem wnętrz oraz atrakcyjną strefą relaksu na świeżym powietrzu. Stylowe wykończenie elewacji łączy jasny i grafitowy tynk z okładziną drewnianą z pionowym wzorem. Wysunięcie garażu przed linię elewacji pozwoliło praktycznie osłonić wejście główne. W przestronnej części dziennej zaplanowano duży salon z narożną kanapą, jadalnię przy szerokim przeszkleniu oraz otwartą kuchnię z przylegającą spiżarnią. Z salonu dostępny jest taras w podcieniu, gwarantujący wypoczynek na świeżym powietrzu bez względu na stan pogody. Część nocna w głębi domu mieści trzy ustawne sypialnie oraz łazienkę.


NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Atrakcyjny projekt z poddaszem użytkowym „Dom w telimach 3 (G2)”

NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Atrakcyjny projekt z poddaszem użytkowym „Dom w telimach 3 (G2)”
projekt

Nowoczesny projekt domu z garażem na dwa samochody, wyróżniający się komfortowym układem pomieszczeń. Wysunięcie garażu przed linię elewacji pozwoliło atrakcyjnie zadaszyć wejście główne, a oryginalna pergola osłania narożny taras. Zastosowane w projekcie panoramiczne przeszklenia naturalnie doświetlają wnętrza oraz otwierają widok na zieleń wokół domu. W reprezentacyjnej strefie dziennej znajduje się przestronny salon z jadalnią oraz otwarta kuchnia z narożnym oknem. Dodatkowy pokój na parterze można przeznaczyć na gabinet lub gościnną sypialnię. Komfortowa część nocna mieści cztery sypialnie, dwie garderoby, łazienkę oraz pralnię z miejscem na przechowywanie.


Domek letniskowy pod laskiem | Idealny na udany wypoczynek

Domek letniskowy pod laskiem | Idealny na udany wypoczynek
projekt

Nowoczesny projekt domku letniskowego, z minimalistyczną aranżacją zewnętrzną oraz wygodnym programem funkcjonalnym. Uwagę zwracają duże, panoramiczne przeszklenia otwierające widok na zieleń wokół domu. Taras osłania ażurowa, drewniana pergola. W części dziennej na parterze zaprojektowano wygodny salon z miejscem na sofę, dwa fotele i stolik kawowy oraz otwartą kuchnię z praktycznym barkiem śniadaniowym. Atutem wnętrza jest centralnie umieszczony kominek oraz szerokie, przesuwne drzwi na taras. Program parteru uzupełnia łazienka z kabiną prysznicową. Na antresoli mieści się strefa nocna, gdzie znajduje się jedno łóżko 2-osobowe oraz dwa łóżka 1-osobowe.


Nowy katalog Termo Organiki dostępny online

Nowy katalog Termo Organiki dostępny online
artykuł

Termo Organika, największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń, udostępniła na swojej stronie internetowej nowy katalog produktowy, skierowany do inwestorów. W tym roku materiały do izolacji Termo Organiki prezentuje Tomasz Kuchar, wielokrotny rajdowy i rallycrossowy mistrz Polski, który dołączył do grona ambasadorów marki. Każdy, kto planuje prace ociepleniowe, znajdzie w katalogu przydatne informacje i porady.


NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | Willa Miranda 11 (G2)

NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | Willa Miranda 11 (G2)
projekt

Wspaniała „Willa Miranda 11 (G2)” to projekt domu piętrowego z garażem dwustanowiskowym, zachwycający komfortowym układem wnętrz oraz dużymi możliwościami aranżacji. Stylowe wykończenie zewnętrzne łączy jasny i grafitowy tynk z drewnianą okładziną. Wysunięcie garażu przed linię elewacji pozwoliło efektownie zadaszyć wejście główne, a dodatkowy trakt dachu osłania narożny taras. W reprezentacyjnej części dziennej zaplanowano wygodny salon, jadalnię z dużym stołem oraz otwartą kuchnię z przylegającą do niej spiżarnią. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako gabinet. Strefa nocna na piętrze mieści apartament rodziców, trzy sypialnie dla dzieci, łazienkę i pralnię.


NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Efektowny projekt na działkę z wejściem od południa „Dom w jarzmiankach”

NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Efektowny projekt na działkę z wejściem od południa „Dom w jarzmiankach”
projekt

Nowoczesny projekt małego domu, idealny do posadowienia na działkach z wjazdem od południa. Efektowna aranżacja zewnętrzna bazuje na połączeniu białego i grafitowego tynku z drewnianą okładziną w ciepłym odcieniu. Wysokość kondygnacji oznacza stylowe boniowanie, a taras z boku domu ozdabia ażurowa pergola. W otwartej części dziennej znajdziemy salon z jadalnią i kuchnię, której program uzupełnia spiżarnia z zamrażarką. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako sypialnia gościnna. Dwubiegowe schody prowadzą do strefy nocnej na poddaszu, gdzie zaprojektowano trzy ustawne sypialnie, łazienkę, pralnię i garderobę. Wysoka ścianka kolankowa ułatwia aranżację pomieszczeń.


NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | Dom w renklodach 12

NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | Dom w renklodach 12
projekt

Nowoczesny projekt domu parterowego z garażem jednostanowiskowym, zachwycający komfortowym układem wnętrz oraz wieloma możliwościami aranżacji. Wysunięcie garażu przed linię elewacji pozwoliło na praktyczne zadaszenie wejścia głównego, zaś taras od strony ogrodu został umieszczony w podcieniu, oferując relaks na świeżym powietrzu w każdą pogodę. Reprezentacyjna strefa dzienna mieści duży salon, jadalnię oraz otwartą kuchnię, której program uzupełnia pojemna spiżarnia. Z osobnego korytarza dostępna jest prywatna część nocna, gdzie zaprojektowano trzy ustawne i jasne sypialnie oraz ogólnodostępną łazienkę. Program domu uzupełnia kotłownia z piecem gazowym, garaż i toaleta.


NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Efektowny projekt z poddaszem użytkowym „Dom w rabatkach (G2)”

NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Efektowny projekt z poddaszem użytkowym „Dom w rabatkach (G2)”
projekt

Nowoczesny projekt domu z garażem dwustanowiskowym, wyróżniający się komfortowym układem pomieszczeń i wieloma możliwościami aranżacyjnymi. Stylowe wykończenie elewacji łączy jasny i grafitowy tynk z drewnianą okładziną, a szklane balustrady podkreślają charakter domu. W reprezentacyjnej strefie dziennej mieści się salon z kinem domowym, jadalnia w przeszklonym wykuszu oraz otwarta kuchnia z przylegającą do niej spiżarką. Szerokie przeszklenie prowadzi na osłonięty oryginalną pergolą taras. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako gabinet lub sypialnia gościnna. W komfortowej części nocnej zaprojektowano trzy ustawne sypialnie, łazienkę, dwie garderoby, pralnię i ocieplony strych.


Nowoczesna WILLA z 6 pokojami | Willa Eliza 5 (G2)

Nowoczesna WILLA z 6 pokojami | Willa Eliza 5 (G2)
projekt

Atrakcyjny projekt domu w formie willi, z garażem na dwa samochody oraz pięknym tarasem osłoniętym dodatkowym traktem dachu. Wykończenie elewacji łączy jasne tynki z drewnianą okładziną, a stylowe boniowanie podkreśla charakter budynku. Przestronna i reprezentacyjna strefa dzienna mieści duży salon z kinem domowym, jadalnię przy wyjściu na taras oraz otwartą kuchnię z centralnie umieszczoną wyspą i przylegającą spiżarnią. Dodatkowy pokój można przeznaczyć na gabinet lub sypialnię gościnną. Wygodne schody dwubiegowe prowadzą do części nocnej na poddaszu, gdzie zaprojektowano apartament rodziców z własną łazienką i garderobą, trzy pokoje dla dzieci, łazienkę oraz pralnię.


NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Efektowny projekt z pięknymi przeszkleniami „Willa Julia 16”

NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Efektowny projekt z pięknymi przeszkleniami „Willa Julia 16”
projekt

Nowoczesny projekt małego domu w formie willi, idealny do posadowienia na wąskich działkach. Atrakcyjne wykończenie elewacji łączy jasny tynk z okładzinami o strukturze betonu oraz drewna. Oryginalne, szerokie balkony osłaniają wejście główne oraz część tarasu. W przestronnej części dziennej zaprojektowano duży salon z jadalnią oraz otwartą kuchnię, w której sprawdzi się wysoka zabudowa. Dodatkowy pokój przy wejściu może pełnić funkcję gabinetu lub sypialni gościnnej. Prywatna strefa nocna na piętrze domu mieści cztery jasne sypialnie oraz łazienkę. Pełna wysokość kondygnacji pozwala na swobodną organizację przestrzeni oraz zastosowanie wysokich przeszkleń.


NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Atrakcyjny projekt z garażem „Dom w renklodach 9 (G2)”

NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Atrakcyjny projekt z garażem „Dom w renklodach 9 (G2)”
projekt

Nowoczesny projekt domu z garażem dwustanowiskowym, którego wysunięcie przed linię elewacji pozwoliło efektownie zadaszyć wejście główne. Stylowa aranżacja zewnętrza łączy jasny i grafitowy tynk, który dobrze komponuje się z antracytową dachówką. W reprezentacyjnej części dziennej znajdziemy duża salon z jadalnią oraz otwartą kuchnię doświetloną narożnym oknem. Szerokie przeszklenie łączy wnętrze z tarasem w podcieniu. W głębi domu zaplanowano wygodny apartament z łazienką i garderobą. Na poddaszu mieszczą się trzy ustawne sypialnie, łazienka oraz ocieplony strych, pozostawiony do indywidualnej aranżacji. Projekt ten idealnie wpisuje się w działki z wejściem od południa.


NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Atrakcyjna parterówka „Dom w mahoniach”

NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Atrakcyjna parterówka „Dom w mahoniach”
projekt

Nowoczesny projekt domu parterowego idealnie wpisujący się w działki wąskie lub z wejściem od południa. Uwagę zwraca efektowna aranżacja zewnętrzna, łącząca jasny tynk ozdobiony stylowym boniowaniem z drewnianą okładziną w ciepłym kolorze. Narożny podcień to idealne miejsce na letnią strefę relaksu na świeżym powietrzu. W reprezentacyjnej części dziennej znajduje się otwarta kuchnia z wielofunkcyjną wyspą i wyjściem na taras, jadalnia z wysokim sufitem i wygodny salon z kominkiem i kinem domowym. Z osobnego korytarza dostępna jest strefa nocna, gdzie zaprojektowano trzy sypialnie i gabinet. Program domu uzupełniają łazienka, kotłownia z funkcją pralni, spiżarnia oraz toaleta.


NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | Dom w balsamowcach 2 (A)

NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | Dom w balsamowcach 2 (A)
projekt

Nowoczesny projekt domu z garażem jednostanowiskowym wbudowanym w bryłę budynku, o pięknej formie, stylowym wykończeniu oraz z komfortowym układem wnętrz. Aranżacja zewnętrzna łączy jasny tynk, poprzecinany stylowym boniowaniem, z drewnianą okładziną w ciepłym kolorze. Uwagę zwraca oryginalna pergola osłaniająca taras od strony ogrodu. W otwartej części dziennej zaprojektowano przestronny salon z jadalnią oraz kuchnię doświetloną narożnym oknem, której atutem jest możliwość zastosowania wysokiej zabudowy. Prywatna część nocna na poddaszu mieści apartament rodziców, trzy pokoje dla dzieci, ogólnodostępną łazienkę oraz pralnię z miejscem na suszenie i przechowywanie.


Nowoczesna, mała PARTERÓWKA z 4 pokojami | Nowość Projektowa!

Nowoczesna, mała PARTERÓWKA z 4 pokojami | Nowość Projektowa!
projekt

Atrakcyjny projekt małego domu parterowego, który dobrze wpisze się w wąskie działki. Jego atutem są ekonomiczne koszty realizacji oraz prosta w budowie bryła. Nowoczesne wykończenie zewnętrzne łączy jasny tynk z drewnianą okładziną, a ozdobą domu jest piękna, ażurowa pergola osłaniająca taras. Wejście główne zostało praktycznie zadaszone przedłużonym okapem. Przestronna część dzienna mieści duży salon z jadalnią oraz otwartą kuchnię z narożnym oknem, gdzie króluje centralnie umieszczona wyspa. Z osobnego korytarza dostępna jest strefa nocna, gdzie zaprojektowano trzy ustawne sypialnie oraz łazienkę. Program domu uzupełnia spiżarnia, toaleta, garderoba, pralnia i kotłownia.


NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Efektowny i funkcjonalny projekt „Dom w balsamowcach 2 (G2)”

NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Efektowny i funkcjonalny projekt „Dom w balsamowcach 2 (G2)”
projekt

Nowoczesny projekt domu z garażem na dwa samochody wbudowanym w bryłę budynku. Uwagę zwraca piękna aranżacja zewnętrzna, łącząca jasny tynk z drewnianą okładziną w ciepłym kolorze, z delikatnym boniowaniem na granicy kondygnacji oraz szklanymi balustradami. Oryginalna pergola osłania taras od strony ogrodu – miejsce relaksu w ciepłe dni. Reprezentacyjna strefa dzienna mieści duży salon z jadalnią oraz otwartą kuchnię doświetloną narożnym oknem. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako gabinet lub sypialnia gościnna. W prywatnej części nocnej na poddaszu zaprojektowano trzy sypialnie, łazienkę, pralnię, garderobę przy pokoju rodziców oraz ocieplony strych nad garażem.


NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Atrakcyjny i funkcjonalny projekt „Dom w jabłonkach 17 (G2)”

NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Atrakcyjny i funkcjonalny projekt „Dom w jabłonkach 17 (G2)”
projekt

Nowoczesny projekt domu z garażem dwustanowiskowym wbudowanym w bryłę budynku, zwracający uwagę komfortowym układem funkcjonalnym. Stylowe wykończenie łączy jasny i grafitowy tynk z drewnianą okładziną. Oryginalna pergola osłania taras od strony ogrodu. Przestronna część dzienna mieści duży salon z jadalnią oraz otwartą kuchnię z własną spiżarnią, oraz położoną centralnie, wielofunkcyjną wyspą. Panoramiczne przeszklenia naturalnie doświetlają wnętrza oraz otwierają widok na ogród. Komfortowa strefa nocna na poddaszu mieści apartament rodziców z własną łazienką i garderobą, trzy pokoje dla dzieci, łazienkę, pralnię oraz dwie garderoby przy pokojach.


1 3 4 5 6 7 8 9 10
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?