Rozpoczynamy Mikołajkową Promocję | RABAT 400 zł oraz aktualny kosztorys za 1 zł!

Rozpoczynamy Mikołajkową Promocję | RABAT 400 zł oraz aktualny kosztorys za 1 zł!
promocja

Już dziś rozpocznij realizację marzeń o własnym domu! Skorzystaj z Mikołajkowej Promocji i zamów swój Wymarzony Projekt Domu 400 zł TANIEJ oraz aktualny kosztorys budowlany za 1 zł. Do zamówionego projektu otrzymasz Extra DODATKI GRATIS, z którymi możesz zyskać nawet 3 050 zł! Promocyjne ceny obowiązują do wtorku 8 grudnia 2020 r., do godz. 8:00. W bogatej ofercie ARCHON+ znajdziesz ponad 2100 projektów domów, które zachwycają piękną architekturą, funkcjonalnymi układami wnętrz oraz ekonomicznymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi.


„Dom w przebiśniegach 14 (G2)” | NOWOŚĆ PROJEKTOWA z garażem dwustanowiskowym

„Dom w przebiśniegach 14 (G2)” | NOWOŚĆ PROJEKTOWA z garażem dwustanowiskowym
projekt

Nowoczesny projekt domu z garażem na dwa samochody oraz piękną strefą tarasową od strony ogrodu. Panoramiczne przeszklenia naturalnie doświetlają wnętrza oraz otwierają dom na otaczający go ogród. Przestronna część dzienna mieści duży salon, jadalnię przy narożnym przeszkleniu oraz kuchnię z przylegającą spiżarnią. Dodatkowy pokój zaplanowano w formie apartamentu, z własną łazienką i garderobą. Z wiatrołapu dostępny jest garaż oraz kotłownia. Dwubiegowe schody prowadzą do prywatnej części nocnej na poddaszu, gdzie mieszczą się trzy ustawne sypialnie, gabinet, dwie garderoby, w tym jedna przy pokoju rodziców, oraz ogólnodostępna łazienka. Z antresoli rozciąga się widok na salon.


Oszczędzaj Inteligentnie z DEIMIC

Oszczędzaj Inteligentnie z DEIMIC
artykuł

Faktyczny koszt Inteligentnego Domu jest dużo niższy, niż ci się wydaje! Dzięki oszczędnościom, które wynikają z braku konieczności zakupu innych elementów, wymaganych do prawidłowego funkcjonowania Twojego domu. Dodatkowym atutem jest możliwość kontroli prac budowlanych - monitoruj postępy i otwórz bramy z dowolnego miejsca na ziemi! Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać!


NOWOŚĆ | Efektowny i funkcjonalny projekt „Dom w telimach (G2E)”

NOWOŚĆ | Efektowny i funkcjonalny projekt „Dom w telimach (G2E)”
projekt

Nowoczesny projekt domu z poddaszem użytkowym, posiadający w dokumentacji projekt wentylacji mechanicznej, która pozwoli zmniejszyć koszty ogrzewania domu. Strefa wejściowa zwraca uwagę dużym przeszkleniem nad garażem, które podkreśla nowoczesny charakter domu, zaś ozdobą elewacji ogrodowej jest przeszklony ryzalit. Przestronna część dzienna to otwarta przestrzeń wspólnego wypoczynku. Znajdziesz tutaj wygodny salon, jadalnię z dużym stołem oraz kuchnię z wielofunkcyjnym półwyspem. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako gabinet. Komfortowa, prywatna strefa nocna mieści cztery ustawne sypialnie, łazienkę, pralnię, garderobę przy pokoju rodziców oraz ocieplony strych.


NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Projekt domu z poddaszem użytkowym „Dom w aurorach 16 (G2)”

NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Projekt domu z poddaszem użytkowym „Dom w aurorach 16 (G2)”
projekt

Atrakcyjny projekt domu z garażem na dwa samochody, z efektownym tarasem od strony ogrodu, który został osłonięty dodatkowym traktem dachu. Wykończenie elewacji łączy jasny i grafitowy tynk z drewnianą okładziną. W reprezentacyjnej części dziennej znajduje się przestronny salon z kominkiem i kinem domowym, jadalnia przy wyjściu na taras oraz otwarta kuchnia, z własnym wyjściem na taras. Program parteru uzupełnia dodatkowy pokój dostępny z salonu, łazienka, spiżarnia przy kuchni oraz garaż i kotłownia. Komfortowa strefa nocna na poddaszu mieści apartament rodziców z własną łazienką i garderobą, trzy pokoje dla dzieci, ogólnodostępną łazienkę, pralnię oraz garderobę.


Nowoczesna PARTERÓWKA z garażem na dwa samochody | „Dom w cieszyniankach 11 (G2)”

Nowoczesna PARTERÓWKA z garażem na dwa samochody | „Dom w cieszyniankach 11 (G2)”
projekt

Efektowny projekt małego domu parterowego, którego atutem jest komfortowy układ pomieszczeń oraz czytelny podział stref użytkowania. Wysunięcie garażu przed linię elewacji pozwoliło stworzyć nad wejściem głównym praktyczne zadaszenie. W otwartej części dziennej znajdziesz wygodny salon z miejscem na narożną sofę, jadalnię z dużym stołem oraz kuchnię doświetloną narożnym oknem. Przesuwne, szklane drzwi prowadzą na taras, który częściowo mieści się w podcieniu. W prywatnej strefie nocnej zaprojektowano sypialnię rodziców z wyjściem na taras, dwa pokoje dla dzieci, garderobę oraz łazienkę. Program domu uzupełniają: kotłownia, toaleta oraz szeroki garaż na dwa samochody.


NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | Dom w balsamowcach 9

NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | Dom w balsamowcach 9
projekt

Nowoczesny projekt domu z garażem jednostanowiskowym wbudowanym w bryłę budynku, o pięknej formie, stylowym wykończeniu oraz z komfortowym układem wnętrz. Aranżacja zewnętrzna łączy jasny tynk, poprzecinany stylowym boniowaniem, z drewnianą okładziną w ciepłym kolorze. Uwagę zwraca dodatkowy trakt dachu osłaniający taras od strony ogrodu. W otwartej części dziennej zaprojektowano przestronny salon z jadalnią oraz wygodną kuchnię, której atutem jest możliwość zastosowania wysokiej zabudowy. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako gabinet. Prywatna część nocna na poddaszu mieści cztery ustawne sypialnie, ogólnodostępną łazienkę, pralnię oraz ocieplony strych.


NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | Willa Miranda 15 (G2)

NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | Willa Miranda 15 (G2)
projekt

Wspaniała „Willa Miranda 15 (G2)” to projekt domu z garażem na dwa samochody, zachwycający komfortowym układem wnętrz oraz dużymi możliwościami aranżacji. Stylowe wykończenie zewnętrzne łączy jasny tynk z okładziną o strukturze betonu architektonicznego. Wysunięcie garażu przed linię elewacji pozwoliło efektownie zadaszyć wejście główne, a nowoczesna pergola osłania narożny taras. W reprezentacyjnej części dziennej zaplanowano wygodny salon, jadalnię z dużym stołem oraz otwartą kuchnię z przylegającą do niej spiżarnią. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako gabinet. Strefa nocna mieści apartament rodziców, dwie sypialnie dla dzieci, łazienkę oraz pralnię.


Weź udział w jesiennej edycji konkursu "TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE"

Weź udział w jesiennej edycji konkursu "TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE"
artykuł

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE”, w którym nagrodami są profesjonalne elektronarzędzia ufundowane przez firmę MAKITA. Nagrodą główną jest młotowiertarka akumulatorowa z podkuwaniem 280 mm 2x18V. Nagrodą za zajęcie II miejsca jest zestaw COMBO 18 V Li-ion, a za zajęcie III miejsca - myjka wysokociśnieniowa 140 bar 2100 W. Sfotografuj swój dom, zrealizowany według projektu ARCHON+, wyślij piękne zdjęcia na konkurs i wygraj! Jesienna edycja konkursu trwa do 31 grudnia 2020 r.


NOWOŚĆ | Energooszczędny projekt domu z poddaszem użytkowym „Dom w malinówkach 15”

NOWOŚĆ | Energooszczędny projekt domu z poddaszem użytkowym „Dom w malinówkach 15”
projekt

Nowoczesny projekt domu z garażem wbudowanym w bryłę budynku, wyróżniający się energooszczędnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Uwagę zwraca wejście główne w podcieniu oraz oryginalna pergola. W wykończeniu elewacji połączono jasny i grafitowy tynk z drewnianą okładziną, a styl aranżacji podkreślają szklane balustrady. Otwarta strefa dzienna mieści wygodny salon z jadalnią oraz kuchnię, której program dopełnia spiżarnia pod schodami. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako sypialnia gościnna. Program parteru uzupełnia łazienka, garaż oraz kotłownia. Prywatna część nocna na poddaszu mieści trzy ustawne sypialnie, łazienkę, pralnię, garderobę i ocieplony strych.


Nowoczesna, mała PARTERÓWKA z szerokim tarasem | „Dom w dereniach 2”

Nowoczesna, mała PARTERÓWKA z szerokim tarasem | „Dom w dereniach 2”
projekt

Atrakcyjny projekt małego domu parterowego z dachem dwuspadowym, wyróżniający się nowoczesnym wykończeniem zewnętrznym oraz czytelnym podziałem stref użytkowania. Atutem projektu jest optymalne zagospodarowanie dostępnej powierzchni użytkowej, gwarantujące komfortowe użytkowanie domu. Wygodna strefa dzienna mieści salon połączony z jadalnią oraz otwartą kuchnię z wielofunkcyjnym półwyspem, której program uzupełnia przylegająca kotłownia z piecem gazowym i miejscem na przechowywanie. Panoramiczne przeszklenie otwiera widok na ogród wokół domu oraz płynnie łączy wnętrze z tarasem. W prywatnej części nocnej zaplanowano trzy ustawne sypialnie oraz łazienkę.


NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Luksusowy i nowoczesny „Dom w dabecjach 4 (G)”

NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Luksusowy i nowoczesny „Dom w dabecjach 4 (G)”
projekt

Efektowny projekt domu, wyróżniający się nowoczesną aranżacją elewacji, komfortowym układem wnętrz oraz panoramicznymi przeszkleniami. Garaż z jednym miejscem postojowym został wysunięty przed linię elewacji, co pozwoliło zaplanować efektowne zadaszenie nad wejściem głównym. Oryginalna pergola osłania taras, który z powodzeniem pełni rolę strefy relaksu na świeżym powietrzu. W przestronnej części dziennej znajdziesz salon z jadalnią oraz otwartą kuchnię z narożnym oknem, której centrum wyznacza wielofunkcyjna wyspa. Dodatkowy pokój zaplanowano jako apartament z łazienką i garderobą. Na poddaszu zaprojektowano trzy sypialnie, gabinet, łazienkę, pralnię i garderobę.


„Dom w brunerach 4” | Atrakcyjny projekt domu z poddaszem użytkowym

„Dom w brunerach 4” | Atrakcyjny projekt domu z poddaszem użytkowym
projekt

Nowoczesny projekt domu z garażem, wyróżniający się efektownym wykończeniem elewacji oraz licznymi przeszkleniami, które naturalnie doświetlają wnętrza. Uwagę zwraca atrakcyjny ryzalit od strony ogrodu, z panoramicznym przeszkleniem łączącym wnętrze z tarasem. Reprezentacyjna strefa dzienna mieści przestronny salon z antresolą, jadalnię przy szerokim oknie oraz otwartą kuchnię z wyspą, której program uzupełnia przylegająca spiżarnia. Z wiatrołapu dostępny jest garaż oraz kotłownia. Dwubiegowe schody prowadzą do komfortowej strefy nocnej na poddaszu, która mieści dużą sypialnię rodziców z własną garderobą, dwa pokoje dla dzieci, łazienkę, pralnię oraz wygodną antresolę.


NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Funkcjonalny i komfortowy „Domek letniskowy na polance”

NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Funkcjonalny i komfortowy „Domek letniskowy na polance”
projekt

Atrakcyjny projekt małego domku letniskowego, umożliwiający kameralny wypoczynek wakacyjny w otoczeniu przyrody. Nowoczesny charakter budynku bazuje na połączeniu jasnego tynku z drewnianą okładziną. Nad wejściem zaprojektowano płaską formę zadaszenia, a nad tarasem przewidziano drewnianą pergolę. Duże przeszklenie płynnie łączy taras z wnętrzem. Na parterze zaprojektowano otwartą strefę dzienną łączącą funkcję salonu, jadalni oraz aneksu kuchennego. Ponadto, przewidziano tutaj wygodną sypialnię i łazienkę z prysznicem. Poddasze mieści dużą sypialnię główną oraz dwa pokoje dla dzieci. W projekcie uwzględniono odpowiednią ilość powierzchni do przechowywania.


NOWOCZESNY projekt domu ze wspaniałym tarasem | „Dom w aurorach 7 (E)”

NOWOCZESNY projekt domu ze wspaniałym tarasem | „Dom w aurorach 7 (E)”
projekt

Efektowny projekt domu z poddaszem użytkowym i garażem z jednym miejscem postojowym, posiadający w dokumentacji projekt wentylacji mechanicznej, która pozwoli zmniejszyć koszty ogrzewania domu. Ozdobą bryły domu jest duży taras od strony ogrodu, osłonięty dodatkowym traktem dachu, idealne miejsce na letnią jadalnię na świeżym powietrzu. Reprezentacyjna strefa dzienna mieści duży salon z kominkiem, jadalnię przy panoramicznym oknie oraz otwartą kuchnię z wyjściem na taras oraz własną spiżarnią. W komfortowej strefie nocnej na poddaszu zaprojektowano trzy sypialnie, ogólnodostępną łazienkę, pralnię oraz dwie garderoby, w tym jedną wspólną dla pokoi dla dzieci.


NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Efektowna parterówka z garażem „Dom w lulo (G)”

NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Efektowna parterówka z garażem „Dom w lulo (G)”
projekt

Projekt małego domu parterowego z garażem, wyróżniający się energooszczędnymi rozwiązaniami oraz komfortowym układem pomieszczeń. W aranżacji elewacji wykorzystano jasne tynki w zestawieniu z drewnianą okładziną w ciepłym odcieniu. Uwagę zwracają przeszklenia na elewacji ogrodowej, prowadzące na osłonięty taras. W jasnej części dziennej znajduje się salon z kinem domowym, jadalnia z dużym stołem oraz wygodna, otwarta kuchnia ze spiżarnią. Część wypoczynkową salonu powiększa obszerny taras. Z osobnego korytarza dostępna jest prywatna strefa nocna, gdzie zaprojektowano trzy ustawne sypialnie, ogólnodostępną łazienkę oraz pralnię z przejściem do garażu i kotłowni.


Schiedel SIRIUS - Systemowy piec kominkowy opalany drewnem

Schiedel SIRIUS - Systemowy piec kominkowy opalany drewnem
artykuł

SIRIUS to systemowy piec grzewczy o unikalnej modułowej konstrukcji - kominek zintegrowany z kominem. Sirius dzięki wysokim parametrom termoizolacyjnym, to energooszczędne i bezpieczne rozwiązanie grzewcze. System jest dostępny w trzech wersjach.


NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | Dom w zielistkach 19 (G2P)

NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | Dom w zielistkach 19 (G2P)
projekt

Efektowny projekt małego domu z garażem oraz pełnym podpiwniczeniem, wyróżniający się prostą w realizacji bryłą oraz energooszczędnymi rozwiązaniami. Nowoczesne wykończenie zewnętrzne łączy jasny i grafitowy tynk z drewnianą okładziną oraz szklanymi balustradami. W otwartej części dziennej zaplanowano salon z kinem domowym, jadalnię przy narożnym oknie oraz wygodną kuchnię. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako sypialnia gościnna, dzięki umieszczonej w pobliżu łazience z prysznicem. Strefa gospodarcza w piwnicy mieści kotłownię, spiżarnię, pralnię oraz pom. rekreacyjne. Komfortowa strefa nocna na poddaszu to trzy jasne sypialnie, garderoba i łazienka.


Efektowna PARTERÓWKA z garażem na dwa samochody | „Dom w renklodach 16 (G2)”

Efektowna PARTERÓWKA z garażem na dwa samochody | „Dom w renklodach 16 (G2)”
projekt

Nowoczesny projekt małego domu parterowego, wyróżniający się komfortowym układem pomieszczeń oraz czytelnym podziałem stref użytkowania. Lekko wysunięty przed linię elewacji frontowej garaż umożliwił stworzenie nad wejściem głównym praktycznego zadaszenia. Na reprezentacyjną część dzienną składa się wygodny salon z kinem domowym, jadalnia z dużym stołem oraz otwarta kuchnia, której program uzupełnia przylegająca spiżarnia. Przesuwne, szklane drzwi prowadzą na taras, który częściowo został umieszczony w podcieniu. W głębi domu zaplanowano prywatną strefę nocną, która mieści sypialnię rodziców z wyjściem na taras, dwa pokoje dla dzieci, gabinet oraz łazienkę.


NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Funkcjonalny i komfortowy projekt „Dom w złociszkach 3”

NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Funkcjonalny i komfortowy projekt „Dom w złociszkach 3”
projekt

Interesujący projekt domu z poddaszem użytkowym oraz garażem, który został zaplanowany z myślą o optymalnym wykorzystaniu dostępnej powierzchni użytkowej. Elewacje wykończono tynkiem w modnym zestawieniu kolorystycznym, a wybrane fragmenty zaakcentowano drewnianą okładziną o ciepłej barwie. Od strony ogrodu mieszkańcy mają do dyspozycji duży taras, który można przesłonić drewnianą pergolą. Otwarta strefa dzienna mieści salon z jadalnią oraz kuchnię, do której przylega pojemna spiżarnia. W prywatnej strefie nocnej na poddaszu zaprojektowano sypialnię rodziców z własną garderobą, dwa pokoje dla dzieci, ogólnodostępną łazienkę oraz pralnię.


PAKIET superTrio od FAKRO - komfort na poddaszu zimą i latem

PAKIET superTrio od FAKRO - komfort na poddaszu zimą i latem
artykuł

Energooszczędność zimą i latem to cel, który chcemy osiągać w swoich domach. Chodzi zarówno o oszczędności finansowe, jak i ekologię. Ważny jest też komfort przebywania we własnych czterech ścianach. Pakiet superTrio to kompleksowe rozwiązanie zapewniające ciepło przytulnych wnętrz pod skosami w chłodne, zimowe dni oraz optymalną temperaturę podczas letnich upałów.


VISIO marki CREATON – ceramiczna dachówka płaska barwiona w masie

VISIO marki CREATON – ceramiczna dachówka płaska barwiona w masie
artykuł

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii KERALIS posiada wysoką odporność na szkodliwe działanie wszelkich czynników środowiska. Dostępna w modnych wariantach angobowanych – w kolorze łupka oraz czarnym matowym, elegancko prezentuje się na dachach nowoczesnych domów. Oryginalne rozwiązania konstrukcyjne dachówki zapewniają łatwy montaż, maksymalną szczelność dachu oraz skuteczną ochronę przed wnikaniem zanieczyszczeń. Barwiona w masie, format 265 x 450 mm, minimalne zużycie ok. 11,8 sztuk na m2, waga: 3,5 kg/szt.


NOWOŚĆ | Wygodny i komfortowy „Domek letniskowy w krokusach 5”

NOWOŚĆ | Wygodny i komfortowy „Domek letniskowy w krokusach 5”
projekt

Nowoczesny projekt małego domu letniskowego, idealny na wspólny urlop z rodziną lub weekendowe wypady poza miasto. Stylowe wykończenie zewnętrzne łączy tynk w dwóch kolorach z drewnianą okładziną. Atutem projektu jest komfortowy układ wnętrz i klimatyczny taras, powiększający część wypoczynkową domu. Na parterze zaplanowano przytulny salon z narożną sofą, aneks kuchenny z barkiem śniadaniowym oraz łazienkę i sypialnię. Panoramiczne przeszklenie otwiera widok na zieleń wokół domku oraz naturalnie go doświetla. Na antresoli zaplanowano prywatną strefę nocną, gdzie można wstawić dwa łóżka 1-osobowe, jedno łóżko podwójne oraz fotel ze stolikiem kawowym.


NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Wygodny i funkcjonalny projekt z piwnicą „Dom pod soforą (P)”

NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Wygodny i funkcjonalny projekt z piwnicą „Dom pod soforą (P)”
projekt

Nowoczesny projekt domu z poddaszem użytkowym oraz podpiwniczeniem, wyróżniający się komfortowym układem pomieszczeń. Stylowe wykończenie zewnętrzne łączy jasny i grafitowy tynk z drewnianą okładziną, a panoramiczne przeszklenia naturalnie doświetlają wnętrza. W piwnicach domu zaplanowano część gospodarczą, na którą składa się kotłownia, pralnia i trzy pomieszczenia gospodarcze. Otwarta strefa dzienna na parterze to przestronny salon z jadalnią oraz wygodna kuchnia z przylegającą spiżarnią. Dodatkowo znajdziemy tutaj pokój, łazienkę i garderobę przy wiatrołapie. W prywatnej strefie nocnej poddasza mieszczą się trzy sypialnie, dwie garderoby, antresola i łazienka.


NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Prosty w budowie i komfortowy „Dom w sasankach 6 (G)”

NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Prosty w budowie i komfortowy „Dom w sasankach 6 (G)”
projekt

Nowoczesny projekt domu z garażem jednostanowiskowym oraz dodatkowym pokojem na parterze. Stylowe wykończenie elewacji łączy jasny i grafitowy tynk, który został ozdobiony delikatnym boniowaniem. Szerokie balkony tworzą praktyczne zadaszenia nad wejściem głównym i tarasem. Przestronna część dzienna domu mieści salon z jadalnią oraz wygodną kuchnię, której sercem jest wielofunkcyjna wyspa. Atutem wnętrza jest wspaniały, panoramiczny widok na ogród. Przy wejściu głównym zaprojektowano dodatkowy pokój, który sprawdzi się jako gabinet. Na poddaszu znajduje się komfortowa strefa nocna, z czterema sypialniami, łazienką, pralnią oraz dwiema garderobami.


Atrakcyjna PARTERÓWKA z garażem na dwa samochody | „Dom w iteach (G2)”

Atrakcyjna PARTERÓWKA z garażem na dwa samochody | „Dom w iteach (G2)”
projekt

Nowoczesna parterówka o komfortowym układzie pomieszczeń oraz z czytelnym podziałem stref użytkowania. Uwagę zwraca piękny, narożny taras osłonięty oryginalną pergolą, miejsce relaksu na świeżym powietrzu w ciepłe dni. Panoramiczne przeszklenia naturalnie doświetlają wnętrza oraz łączą dom z otaczającym go ogrodem. W reprezentacyjnej strefie dziennej znajduje się salon z narożną sofą, jadalnia oraz otwarta kuchnia z wielofunkcyjnym półwyspem. W głębi domu zaprojektowano prywatną część nocną, z czterema sypialniami oraz łazienką. Przy wejściu głównym zaplanowano gabinet oraz dodatkową łazienkę z prysznicem. Projekt idealnie wpisuje się w działki z wejściem od południa.


Domek letniskowy nad źródełkiem 3 | Idealny na udany wypoczynek

Domek letniskowy nad źródełkiem 3 | Idealny na udany wypoczynek
projekt

Nowoczesny projekt domku letniskowego, z minimalistyczną aranżacją zewnętrzną oraz wygodnym programem funkcjonalnym. Uwagę zwracają duże, panoramiczne przeszklenia otwierające widok na zieleń wokół domu. Taras osłania ażurowa, drewniana pergola. W części dziennej na parterze zaprojektowano wygodny salon z narożną sofą przed kominkiem i TV oraz otwartą kuchnię z praktycznym barkiem śniadaniowym. Atutem wnętrza są szerokie, przesuwne drzwi na taras. Program parteru uzupełnia łazienka z kabiną prysznicową oraz schowek. Na antresoli mieści się strefa nocna, gdzie znajduje się wydzielona sypialnia dla rodziców oraz dwa łóżka dla dzieci. Znajdzie się tutaj również miejsce na fotele oraz regały lub szafki.


To już ostatnie dni letniej edycji konkursu "TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE"

To już ostatnie dni letniej edycji konkursu "TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE"
artykuł

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE”, w którym nagrodami są stylowe ogrzewacze gazowe na taras lub do ogrodu, ufundowane przez firmę kratki.com. Nagrodą główną jest ogrzewacz gazowy PATIO, o nowoczesnym designie, który będzie ozdobą na domowym tarasie lub w ogrodzie. Nagrodami dodatkowymi są stalowe ogrzewacze gazowe UMBRELLA. Sfotografuj swój dom, zrealizowany według projektu ARCHON+, wyślij piękne zdjęcia na konkurs i wygraj! Letnia edycja konkursu trwa już tylko do środy 30 września 2020 r.


NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Komfortowy i atrakcyjny „Dom w jaskierkach (G2E)”

NOWOŚĆ PROJEKTOWA | Komfortowy i atrakcyjny „Dom w jaskierkach (G2E)”
projekt

Nowoczesny projekt domu z garażem na dwa samochody, posiadający w swojej dokumentacji projekt wentylacji mechanicznej. Projekt wyróżnia przeszklenie ściany szczytowej nad garażem oraz oryginalna pergola osłaniająca wejście główne. W reprezentacyjnej części dziennej mieści się duży salon z narożną sofą, jadalnia w przeszklonym narożniku oraz otwarta kuchnia z wielofunkcyjnym półwyspem. Panoramiczne przeszklenie prowadzi na taras z nowoczesną pergolą. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako sypialnia gościnna, dzięki umieszczonej w pobliżu łazience. W komfortowej strefie nocnej znajduje się apartament rodziców z łazienką i garderobą, dwa pokoje dla dzieci, łazienka, garderoba oraz ocieplony strych.


NOWOŚĆ | Efektowny projekt na wąską działkę „Dom w haskopach”

NOWOŚĆ | Efektowny projekt na wąską działkę „Dom w haskopach”
projekt

Nowoczesny projekt domu z garażem oraz pięknym, narożnym tarasem osłoniętym ażurową pergolą. Wykończenie elewacji łączy jasne tynki z naturalnymi okładzinami, a duże przeszklenia gwarantują doskonałe doświetlenie i podkreślają charakter domu. Przestronna i reprezentacyjna część dzienna mieści wygodny salon z kinem domowym i kominkiem, jadalnię z dużym stołem oraz otwartą kuchnię z centralnie umieszczoną wyspą oraz przylegającą spiżarnią. W prywatnej strefie nocnej na poddaszu zaprojektowano apartament rodziców z własną łazienką, garderobą i wyjściem na duży taras, dwa bliźniacze pokoje dla dzieci, łazienkę, pralnię oraz poręczny schowek.


oglądasz stronę   z 10
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?