Aktualności - co nowego na archon.pl

Elegancki „Dom w losanach 2 (G2)” | NOWOŚĆ w kategorii projektów domów nowoczesnych

Elegancki „Dom w losanach 2 (G2)”  |  NOWOŚĆ w kategorii projektów domów nowoczesnych
projekt

Ten efektowny projekt domu zachwyca doskonale zaprojektowaną przestrzenią wewnętrzną oraz pięknym, naturalnym doświetleniem pomieszczeń. Uwagę zwraca nowocześnie zaaranżowana, narożna strefa rekreacyjna na świeżym powietrzu, z interesującym układem pergoli oraz miejscem na letnią jadalnię. Reprezentacyjna część dzienna swobodnie łączy przestronny salon, jadalnię oraz dużą kuchnię, której program uzupełnia spiżarnia z miejscem na zamrażarkę. W pojemnym garażu z kotłownią wygospodarowano dodatkowe miejsce na przechowywanie. Komfortowa strefa nocna poddasza mieści cztery jasne sypialnie, dużą łazienkę oraz pralnię i garderobę przy jednym z pokoi.


„Dom w jonagoldach 4 (G2)” | NOWOŚĆ w popularnej kolekcji projektów domów parterowych

„Dom w jonagoldach 4 (G2)” | NOWOŚĆ w popularnej kolekcji projektów domów parterowych
projekt

Nowoczesny projekt domu parterowego, z czytelnie zaprojektowanym układem stref użytkowania oraz efektownymi przeszkleniami, które pięknie doświetlają wnętrza. Zadaszony taras od strony ogrodu to atrakcyjna strefa wypoczynku na świeżym powietrzu, z miejscem na letnią jadalnię lub kącik kawowy. Przestronna część dzienna łączy reprezentacyjny salon z jadalnią oraz otwartą kuchnią, której program uzupełnia spiżarnia. Z osobnego korytarza dostępna jest strefa nocna, mieszcząca trzy wygodne sypialnie, dwie łazienki, w tym jedną z sauną, oraz pralnię. Dostępny z salonu pokój może pełnić funkcję gabinetu, a dzięki możliwości połączenia ze strefą nocną, sprawdzi się także jako dodatkowa sypialnia.


NOWOŚĆ! Komfortowy, nowocześnie zaaranżowany projekt „Dom w czermieni 3 (P)”

NOWOŚĆ! Komfortowy, nowocześnie zaaranżowany projekt „Dom w czermieni 3 (P)”
projekt

Ten niezwykły projekt domu wyróżnia się bardzo funkcjonalnym podziałem stref użytkowania, z rozległą częścią gospodarczą w piwnicach domu, gdzie zaprojektowano garaż na dwa samochody, dużą kotłownię, pralnię oraz dodatkowe pom. rekreacyjne. Reprezentacyjna część dzienna parteru płynnie łączy salon z kuchnią i jadalnią, a taras umieszczony w podcieniu efektywnie ją powiększa, gwarantując domownikom wypoczynek na świeżym powietrzu bez względu na pogodę. Wygodne schody prowadzą na poddasze, gdzie mieszczą się dwie sypialnie dziecięce, apartament rodziców z dwiema garderobami oraz łazienka w formie pokoju kąpielowego, z narożną wanną i prysznicem oraz sauną.


To już ostatnie godziny PROMOCJI – zamów Projekt Domu 250 zł TANIEJ!

To już ostatnie godziny PROMOCJI – zamów Projekt Domu 250 zł TANIEJ!
promocja

Już czas zrealizować marzenia o własnym domu! To ostatnia szansa za zakup Twojego wymarzonego Projektu Domu w niższej, promocyjnej cenie! Skorzystaj z wyjątkowej promocji i zamów swój Projekt Domu 250 zł TANIEJ! W przygotowanej dla Ciebie przesyłce z projektem znajdziesz również GRATIS EXTRA DODATKI o wartości 1 900 zł.
Promocja trwa TYLKO do wtorku 16 stycznia 2018 r., do godz. 8.00.


NOWOŚĆ! Efektowny projekt domu parterowego „Dom pod pinią 2”

NOWOŚĆ! Efektowny projekt domu parterowego „Dom pod pinią 2”
projekt

Interesujący projekt domu z dwuspadowym, bezokapowym dachem, podkreślającym minimalistyczny charakter budynku. Elewacja frontowa zwraca uwagę szeregiem nowoczesnych, pionowych przeszkleń oraz oryginalnym zadaszeniem wejścia głównego, a osłonięty taras od strony ogrodu to luksusowa strefa relaksu na świeżym powietrzu. W części dziennej domu, przestrzeń nad salonem i jadalnią została otwarta na całą wysokość budynku, a jej naturalne doświetlenie zapewniają okna zaprojektowane w ścianie szczytowej. Atutem otwartej kuchni jest optymalna ilość blatów roboczych oraz przyległa spiżarnia. Z osobnego korytarza dostępna jest komfortowa strefa nocna, którą tworzą cztery sypialnie oraz łazienka i pralnia.


„Dom w tunbergiach 3 (R2)” | NOWOŚĆ z kolekcji projektów domów dwurodzinnych

„Dom w tunbergiach 3 (R2)” | NOWOŚĆ z kolekcji projektów domów dwurodzinnych
projekt

Nowoczesny projekt domu, przekryty prostym dachem bezokapowym, z ergonomicznie rozwiązanym układem wewnętrznym. Czysty rysunek elewacji wyróżnia się symetrycznym układem przeszkleń oraz subtelnie zaakcentowanym podziałem kondygnacji. Wejście główne zostało obramowane drewnianą okładziną, a nowoczesne zadaszenie praktycznie je osłania. Przestrzeń atrakcyjnej strefy dziennej efektywnie powiększa duży taras, dostępny poprzez piękne, panoramiczne przeszklenie. Atutem układu kuchni jest możliwość zastosowania wysokiej zabudowy, bardzo funkcjonalnej i eleganckiej w otwartej części dziennej. Na poddaszu zaprojektowano trzy komfortowe i dobrze doświetlone sypialnie oraz łazienkę.


NOWOŚĆ! Prosty oraz tani w budowie „Dom w szmaragdach (G)”

NOWOŚĆ! Prosty oraz tani w budowie „Dom w szmaragdach (G)”
projekt

Nowoczesny projekt domu, który na stosunkowo małej powierzchni użytkowej mieści komfortowy program funkcjonalny. Stylowe wykończenie elewacji opiera się na połączeniu jasnych tynków z naturalnymi okładzinami, uroku całości dodają zaś nowoczesne, szklane balustrady. Umieszczony w podcieniu taras gwarantuje odpoczynek na świeżym powietrzu niezależnie od pogody, a liczne przeszklenia pięknie doświetlają wnętrze domu. Reprezentacyjna strefa dzienna swobodnie łączy salon z jadalnią oraz otwartą kuchnią. Poszerzony garaż posiada miejsce do przechowywania rowerów oraz sprzętu ogrodniczego. Na poddaszu mieści się strefa nocna z 3 sypialniami, łazienką i pralnią oraz pokojem rekreacyjnym.


„Willa Konstancja” | Efektowna NOWOŚĆ w popularnej kolekcji projektów małych domów

„Willa Konstancja” | Efektowna NOWOŚĆ w popularnej kolekcji projektów małych domów
projekt

Reprezentacyjna willa, z komfortowym układem pomieszczeń oraz dużą ilością przeszkleń, pięknie doświetlających wnętrza. W wykończeniu elewacji połączono klasyczne boniowanie ścian z nowoczesnymi dodatkami w formie punktowego oświetlenia lub szklanych balkonów. Przestronna strefa dzienna łączy reprezentacyjny salon z jadalnią oraz otwartą kuchnią, dostępną również poprzez spiżarnię od strony wiatrołapu. Panoramiczne przeszklenie otwiera wspaniały widok na ogród oraz płynnie łączy dom z obszernym tarasem. Strefa nocna to zaprojektowane na piętrze trzy sypialnie, duża łazienka i pralnia. Pełna wysokość kondygnacji gwarantuje domownikom komfort użytkowania.


NOWA odsłona w popularnej rodzinie projektów - nowoczesny „Dom w jabłonkach 15 (G2)”

NOWA odsłona w popularnej rodzinie projektów - nowoczesny „Dom w jabłonkach 15 (G2)”
projekt

Atrakcyjny projekt domu, należący do cenionej kategorii projektów małych domów, szczególnie polecany na działki z wejściem od południa. Efektowny sposób aranżacji zewnętrznej opiera się na połączeniu jasnych tynków oraz naturalnej, drewnianej okładziny. Przedłużone okapy praktycznie osłaniają wejście główne oraz część tarasu przed opadami, a liczne przeszklenia pięknie doświetlają wnętrze oraz płynnie łączą dom z ogrodem. Przestronna strefa dzienna swobodnie łączy jasny salon z jadalnią oraz otwartą kuchnią, której program uzupełnia pojemna spiżarnia. Komfortowa strefa nocna poddasza mieści cztery wygodne sypialnie, łazienkę oraz pralnię i garderobę.


NOWOŚĆ! Efektowny i prosty w budowie „Dom w jabłonkach 8 (G2N)”

NOWOŚĆ! Efektowny i prosty w budowie „Dom w jabłonkach 8 (G2N)”
projekt

Ten atrakcyjny projekt domu oferuje przyszłym mieszkańcom komfortowe warunki użytkowania oraz wiele możliwości aranżacyjnych, dzięki czemu każdy z powodzeniem wprowadzi do jego wnętrz swój indywidualny styl. Bezokapowy dach, pokryty blachą łączoną na rąbek, szklane balustrady oraz efektowna, drewniana pergola to nowoczesne elementy wykończenia elewacji. Reprezentacyjna strefa dzienna zaprasza domowników do komfortowego, wspólnego wypoczynku. Rozbudowana część gospodarcza mieści garaż na dwa samochody oraz kotłownię na paliwo stałe, która posiada własne wyjście zewnętrzne. Na poddaszu zaprojektowano strefę nocną z trzema jasnymi sypialniami, łazienką oraz pralnią i garderobą.


NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | „Dom w żurawkach 10”

NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów |  „Dom w żurawkach 10”
projekt

Nowoczesny projekt domu o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń, który idealnie sprawdzi się na działkach z wejściem od południa. Uwagę przykuwa ciekawie zaaranżowana elewacja frontowa, z zadaszonym wejściem głównym oraz szerokim, osłoniętym balkonem. Otwarta strefa dzienna płynnie łączy reprezentacyjny i jasny salon z jadalnią oraz kuchnią doświetloną narożnym oknem. Z wiatrołapu dostępny jest szeroki garaż z jednym miejscem postojowym, a dalej kotłownia na paliwo stałe. Komfortowa strefa nocna poddasza mieści trzy wygodne sypialnie oraz dużą łazienkę. Znajdująca się obok sypialni pralnia posiada dostęp do balkonu, dzięki czemu można swobodnie suszyć pranie na świeżym powietrzu.


NOWOŚĆ w popularnej kolekcji projektów małych domów | „Dom w miodunkach (N)”

NOWOŚĆ w popularnej kolekcji projektów małych domów | „Dom w miodunkach (N)”
projekt

Nowoczesny projekt domu o prostej bryle, który zachwyca funkcjonalnością zastosowanych rozwiązań przestrzennych oraz szerokim otwarciem na ogród. Drewniane okładziny wykończeniowe to elegancki akcent w aranżacji elewacji, której ozdobą jest również nowoczesne zadaszenie strefy wejściowej. Reprezentacyjna część dzienna zaprasza mieszkańców do relaksu w przestronnym salonie, który został płynnie połączony z jadalnią w wykuszu oraz otwartą kuchnią. Dodatkowy pokój na parterze może pełnić funkcję gabinetu lub sypialni gościnnej. Komfortowa strefa nocna na poddaszu mieści cztery jasne i wygodne sypialnie oraz łazienkę z pełnym programem funkcjonalnym.


SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2018 ROKU życzy ARCHON+!

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2018 ROKU życzy ARCHON+!
promocja

Spełnienia najskrytszych marzeń, wiele satysfakcji i sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym, uśmiechu każdego dnia oraz samych pięknych chwil pod dachami Waszych wymarzonych domów życzy arch. Barbara Mendel z zespołem ARCHON+.


„Dom w idaredach 10” | NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów małych domów

„Dom w idaredach 10” | NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów małych domów
projekt

Ten nowoczesny projekt domu posiada prostą bryłę, przekrytą dwuspadowym dachem, co pozytywnie wpływa na ekonomikę oraz czas realizacji inwestycji. Osłonięta praktycznym podcieniem strefa wejściowa prowadzi nas poprzez obszerny wiatrołap i hol do wspaniale doświetlonej strefy dziennej. Salon płynnie łączy się tutaj z jadalnią, a panoramiczne, przesuwne przeszklenie szeroko otwiera dom na widok zewnętrzny i umożliwia swobodne wyjście na taras. Funkcjonalnie zorganizowana kuchnia posiada wygodny, dwurzędowy układ zabudowy z obszernym blatem roboczym. Strefa nocna na poddaszu mieści cztery komfortowe sypialnie, dużą łazienkę oraz dodatkowe pomieszczenie gospodarcze.


NOWOŚĆ | Efektowna strefa wypoczynkowa w projekcie „Dom w peperomiach 4”

NOWOŚĆ  |  Efektowna strefa wypoczynkowa w projekcie „Dom w peperomiach 4”
projekt

Nowoczesny projekt domu parterowego, o prostej bryle oraz jasnym układzie funkcjonalnym. Wspaniale zaaranżowana strefa wypoczynkowa na tarasie została przesłonięta nowoczesną pergolą, stając się idealnym miejscem letniego odpoczynku. W projekcie zastosowano efektowne przeszklenia, wprowadzające do wnętrza dużą ilość naturalnego światła, a przesuwny system umożliwia panoramiczne otwarcie domu na taras i ogród. Starannie zaprojektowany układ funkcjonalny o czytelnie wyodrębnionej strefie dziennej i nocnej zapewnia mieszkańcom maksymalny poziom komfortu. W otwartej części dziennej salon, jadalnia oraz kuchnia swobodnie łączą się ze sobą, a jednocześnie zachowano ich odrębność użytkową.


NOWOŚĆ! Komfortowy i nowoczesny „Dom w santini 3 (G2)”

NOWOŚĆ! Komfortowy i nowoczesny „Dom w santini 3 (G2)”
projekt

Ozdobą tego nowoczesnego projektu domu jest ciekawe rozwiązanie zadaszenia wejścia głównego oraz tarasu, gdzie ażurowe pergole osłaniają strefę wypoczynkową na świeżym powietrzu. Reprezentacyjna, otwarta strefa dzienna to przestronny, dwukondygnacyjny salon oraz jadalnia z miejscem na duży stół rodzinny. Kuchnia została doświetlona narożnym oknem, a jej program uzupełnia pojemna spiżarnia. Program parteru uwzględnia dodatkową przestrzeń gościnną, w skład której wchodzi pokój oraz łazienka. Na poddaszu zaprojektowano dwa pokoje dla dzieci, apartament rodziców z łazienką i garderobą, ogólnodostępną łazienkę oraz poszerzony hol z widokiem na salon.


WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA życzy ARCHON+!

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA życzy ARCHON+!
promocja

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy, aby Wasze domy wypełniły się szczęściem, radością i ciepłem rodzinnym, a nadchodzący Nowy Rok przyniósł spełnienie najskrytszych marzeń, również tych o własnym domu.


„Dom w żurawkach 9” | NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów domów nowoczesnych

„Dom w żurawkach 9” | NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów domów nowoczesnych
projekt

Atrakcyjny projekt, który należy do popularnej kategorii projektów małych domów oraz domów nowoczesnych. Prosta bryła posiada starannie zakomponowaną elewację, wykorzystującą tynki w modnych odcieniach oraz naturalne okładziny. Efektownym detalem jest wysunięte poza lico elewacji frontowej narożne okno. Przestronna strefa dzienna została szeroko otwarta na taras, dzięki czemu jest pięknie, naturalnie doświetlona. Atrakcyjnie prezentuje się jadalnia z dużym stołem rodzinnym oraz szafkami do przechowywania. Komfortowa strefa nocna na poddaszu mieści sypialnię rodziców z garderobą, dwa pokoje dziecięce, dużą łazienkę oraz dodatkowe pomieszczenie gospodarcze.


Przestronny „Dom w czermieni 2 (G2)” | NOWOŚĆ w kategorii projektów domów nowoczesnych

Przestronny „Dom w czermieni 2 (G2)”  |  NOWOŚĆ w kategorii projektów domów nowoczesnych
projekt

Nowoczesny projekt domu o prostej bryle oraz panoramicznych przeszkleniach, które naturalnie doświetlają wnętrza oraz płynnie łączą dom z otaczającym go ogrodem. Atrakcyjnym detalem są całoszklane balustrady, dodające bryle elegancji i wizualnej lekkości. Ciekawie prezentuje się strefa wejściowa z nowoczesną pergolą, natomiast od strony ogrodu zaprojektowano szeroki balkon, który nad częścią tarasu tworzy praktyczne zadaszenie. Reprezentacyjna strefa dzienna mieści komfortowy salon, jadalnię oraz kuchnią z praktycznym układem przestrzennym. Na poddaszu zaprojektowano trzy jasne sypialnie, gabinet, dwie garderoby oraz łazienkę i pralnię.


NOWOŚĆ! Ekonomiczny w budowie oraz późniejszej eksploatacji „Dom w arkadiach 3 (G)”

NOWOŚĆ! Ekonomiczny w budowie oraz późniejszej eksploatacji „Dom w arkadiach 3 (G)”
projekt

Nowoczesny projekt domu, należący do popularnych kategorii projektów małych domów oraz przeznaczonych na wąską działkę. Prosta bryła zwraca uwagę oryginalnym, minimalistycznym wykończeniem, które podkreśla charakter domu. Ciekawym detalem są portfenetry, wprowadzające do pomieszczeń strefy nocnej dużą ilość naturalnego światła, wspaniale prezentują się również szerokie przeszklenia w strefie tarasowej. Część dzienna została zaprojektowana jako otwarta przestrzeń, gdzie płynnie łączy się salon z jadalnią oraz kuchnia, której atutem jest możliwość zastosowania wysokiej zabudowy. Komfortowa strefa nocna na poddaszu mieści trzy wygodne i dobrze doświetlone sypialnie oraz dużą łazienkę.


Inspirująca aranżacja wnętrz w projekcie „Dom pod agawami 2 (S)”

Inspirująca aranżacja wnętrz w projekcie „Dom pod agawami 2 (S)”
wnętrze

„Dom pod agawami 2 (S)” to nowoczesny projekt domu do zabudowy szeregowej, którego atutem są funkcjonalne rozwiązania przestrzenne, które dają Inwestorom wiele możliwości aranżacyjnych. W otwartej części dziennej ciekawie prezentuje się połączenie jasnych tynków z betonem architektonicznym oraz panelami ściennymi 3D. Wyraźnym akcentem kolorystycznym jest tapeta z motywem roślinnym, która jest interesującym pomysłem na dekorację ściany. Do poszczególnych stref użytkowych zostało dobrane odpowiednie oświetlenie, którego kolor i forma stanowi dodatkowy element dekoracyjny. Panoramiczne przeszklenie naturalnie doświetla wnętrze oraz otwiera widok na zieleń ogrodu.


„Dom w amarylisach 8” - NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów!

„Dom w amarylisach 8” - NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów!
projekt

Przedstawiamy Państwu niezwykły projekt domu, który zwraca uwagę nowoczesnym wykończeniem oraz atrakcyjnymi, prostokątnymi lukarnami. Zastosowane w projekcie panoramiczne przeszklenia pięknie doświetlają wnętrza oraz płynnie łączą dom z otaczającym go ogrodem. Reprezentacyjna, otwarta strefa dzienna to swobodnie przenikająca się przestrzeń salonu, jadalni oraz kuchni, której program uzupełnia praktyczna spiżarnia. Dodatkowy pokój z przylegającą łazienką można przeznaczyć na sypialnię gościnną lub senioratkę. Komfortowa część nocna na poddaszu mieści dwie duże sypialnie z garderobami, gabinet oraz łazienkę. Projekt ten idealnie sprawdzi się na działkach z wejściem od południa.


NOWOŚĆ! Efektowny i komfortowy projekt „Dom w amorfach 2”

NOWOŚĆ! Efektowny i komfortowy projekt „Dom w amorfach 2”
projekt

Wyjątkowy projekt małego domu, który zachwyca sposobem wykończenia elewacji oraz funkcjonalnym rozwiązaniem przestrzeni wewnętrznej. Zaprojektowana wzdłuż bocznej elewacji pergola, wraz z balkonem na ścianie ogrodowej, osłania narożną strefę tarasową. Praktyczne zadaszenie nad wejściem głównym tworzy frontowy podcień, zaakcentowany naturalną okładziną. Na parterze domu przewidziano reprezentacyjną strefę dzienną, która dzięki dwukondygnacyjnej jadalni dodatkowo zyskała na przestronności. Komfortowa przestrzeń poddasza mieści trzy sypialnie, obszerną łazienkę oraz pralnię. Pokój rodziców dysponuje własną garderobą z wyjściem na balkon oraz miejscem na toaletkę.


NOWOŚĆ! Efektowny i nowoczesny „Dom pod liczi 7 (N)”

NOWOŚĆ! Efektowny i nowoczesny „Dom pod liczi 7 (N)”
projekt

Wyjątkowy projekt domu, zwracający uwagę nowoczesną aranżacją elewacji oraz komfortowym układem funkcjonalnym. Wysunięty garaż pozwolił stworzyć nad wejściem głównym praktyczne zadaszenie, a efektowny, prostokątny ryzalit jest ozdobą elewacji ogrodowej. Reprezentacyjna strefa dzienna to jasna przestrzeń, w której płynnie łączy się duży salon z jadalnią oraz kuchnia, doświetlona narożnym oknem. Pojemna spiżarnia posiada miejsce na zamrażarkę, a w wiatrołapie wygospodarowano dodatkowe miejsce na przechowywanie. Na poddaszu domu zaprojektowano cztery jasne i wygodne sypialnie, dużą łazienkę oraz pralnię połączoną z funkcją suszarni.


CEDRAL - 10 letnia gwarancja trwałości.

CEDRAL - 10 letnia gwarancja trwałości.
artykuł

Neutralność wobec środowiska naturalnego, bogata kolorystyka, trwałość i niepalność to niewątpliwe atuty deski elewacyjnej z włóknocementu CEDRAL.  Elewacja z zastosowaną deską CEDRAL ma ponadczasowy wygląd, mimo upływu lat prezentuje się bez żadnych zmian estetycznych. Zachęcamy do zamówienia bezpłatnych próbek na www.cedral.pl


NOWOŚĆ! Ekonomiczny w budowie oraz komfortowy „Dom w jabłonkach 14”

NOWOŚĆ! Ekonomiczny w budowie oraz komfortowy „Dom w jabłonkach 14”
projekt

Interesująca propozycja dla wszystkich, którzy szukają projektu małego domu z komfortowo zaplanowanym układem funkcjonalnym oraz rozbudowaną strefą relaksu na świeżym powietrzu, zrealizowaną w postaci zadaszonego tarasu. Elewacja frontowa zwraca uwagę ciekawie zaaranżowanym wejściem głównym, osłoniętym praktycznym podcieniem. Otwarta strefa dzienna to płynnie przenikający się salon z jadalnią oraz kuchnia, której program uzupełnia spiżarnia z przejściem do wiatrołapu. W zaciszu trzech sypialni na poddaszu mieszkańcy mają możliwość komfortowego, prywatnego wypoczynku oraz nauki. Pokoje są doskonale doświetlone i każdy z nich posiada dostęp do balkonu.


Konkurs Fotograficzny „TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE”!

Konkurs Fotograficzny „TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE”!
artykuł

Już tylko 26 dni pozostało do zakończenia jesiennej edycji Konkursu Fotograficznego "DOM W OBIEKTYWIE". Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez ARCHON+ Biuro Projektów - ekskluzywne walizki Wittchen oraz zestaw biletów OPEN dla całej rodziny na Chochołowskie Termy. Sfotografuj swój dom zrealizowany według projektu ARCHON+ i podziel się z nami pięknymi zdjęciami.
Zgłoś swój udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody!


NOWOŚĆ! Komfortowy, prosty w budowie „Dom w szmaragdach 2”

NOWOŚĆ! Komfortowy, prosty w budowie „Dom w szmaragdach 2”
projekt

Nowoczesny projekt, który należy do popularnej kategorii projektów małych domów oraz domów tanich w budowie. Elewacja frontowa zwraca uwagę efektownym, narożnym oknem oraz ciekawą oprawą wejścia głównego. Część dzienna parteru została zaprojektowana jako otwarta przestrzeń, doskonale doświetlona dzięki usytuowanym z różnych stron przeszkleniom. W jadalni zastosowano przesuwne drzwi, umożliwiające swobodną komunikację z zadaszonym tarasem oraz podkreślające nowoczesny charakter wnętrza. Poddasze domu to wygodna przestrzeń prywatna mieszkańców, w której mieszczą się trzy ustawne sypialnie, duża łazienka oraz pralnia.


WIELKI FINAŁ Z DOGRYWKĄ PRZEZ CAŁY WEEKEND! 300 zł RABATU czeka na Ciebie!

WIELKI FINAŁ Z DOGRYWKĄ PRZEZ CAŁY WEEKEND! 300 zł RABATU czeka na Ciebie!
promocja

Świętujemy 27 urodziny! Takiej okazji nie można przegapić!
Już dziś rozpocznij realizację marzeń o własnym domu! Skorzystaj z naszej wyjątkowej PROMOCJI i zamów projekt domu ARCHON+ z RABATEM 300 zł. Do każdego zamówionego projektu dołączamy GRATIS EXTRA DODATKI o wartości 1 900 zł!
Promocja trwa do poniedziałku, 4 grudnia 2017 r., do godz. 8:00.


Zobacz jak pięknie możesz mieszkać w „Domu w czarnuszce 2 (G2)”

Zobacz jak pięknie możesz mieszkać w „Domu w czarnuszce 2 (G2)”
realizacja

Ten efektowny projekt domu o klasycznej bryle oferuje mieszkańcom wiele możliwości kompozycyjnych w jasnym i przestronnym wnętrzu. Przedstawiona realizacja „Domu w czarnuszce 2 (G2)” z pewnością stanie się dla Was wspaniałą inspiracją! Właściciele domu zadbali o każdy szczegół aranżacji, dzięki czemu wnętrze prezentuje się niezwykle atrakcyjnie. Ściany w odcieniach bieli i szarości stanowią idealne tło dla starannie dobranych mebli oraz dodatków dekoracyjnych. Duża ilość roślin doniczkowych oraz bukietów kwiatów stanowi wspaniałą ozdobę oraz wprowadza dodatkowy akcent kolorystyczny. Efektowne przeszklenia naturalnie doświetlają wnętrza oraz płynnie łączą je z ogrodem.