„Dom w surfiniach 2” - poznaj naszą projektową NOWOŚĆ!

„Dom w surfiniach 2” - poznaj naszą projektową NOWOŚĆ!
projekt

Prosty, nowoczesny, funkcjonalny dom parterowy! Nasz nowy projekt z pewnością spodoba się wielu Inwestorom. Na stosunkowo niewielkiej powierzchni domu (ok. 115 m2) zastosowaliśmy czytelny podział na dzienną i nocną strefę oraz rozwiązania funkcjonalne, które gwarantują mieszkańcom wygodę użytkowania jednokondygnacyjnego wnętrza. Dzięki dużym przeszkleniom strefa dzienna została doskonale doświetlona i płynnie łączy się z tarasem, który oferuje mieszkańcom dodatkowe miejsce do wypoczynku. W kuchni można zastosować program z wysoką zabudową, barkiem śniadaniowym, tuż przy niej znajduje się praktyczna spiżarnia. W części nocnej domu mieszczą się trzy ustawne sypialnie oraz łazienka. Atutem projektu „Dom w surfiniach 2” jest możliwość adaptacji poddasza, w pralni przewidziano miejsce na schody.


Dom w śliwach 2 (G) - zobacz projekt, który robi wrażenie!

Dom w śliwach 2 (G) - zobacz projekt, który robi wrażenie!
projekt

Piękny, efektowny dom, który zachwyca od pierwszego spojrzenia i spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Inwestorów. Front budynku ozdabia duża lukarna i wejście w podcieniu zaakcentowane naturalnym drewnem. Zaprojektowane od strony ogrodu szerokie przeszklenia wprowadzają do wnętrza mnóstwo naturalnego światła, sprawiając że zyskuje na przestronności. Zaproponowana aranżacja strefy dziennej doskonale współgra z atrakcyjnym wyglądem zewnętrznym domu. Ciekawe połączenie betonu architektonicznego z modnymi odcieniami szarości nadaje wnętrzu nowoczesny charakter.


NOWOŚĆ! Luksusowy, komfortowo zaprojektowany „Dom w felicjach (G2)”

NOWOŚĆ! Luksusowy, komfortowo zaprojektowany „Dom w felicjach (G2)”
projekt

Ten nowoczesny projekt domu zachwyca elegancją zastosowanych rozwiązań architektonicznych oraz komfortowym układem funkcjonalnym. Ozdobą elewacji ogrodowej jest atrakcyjny ryzalit z przeszkleniem na wysokość dwóch kondygnacji oraz efektowna pergola nad tarasem. Wyjątkowo reprezentacyjnie prezentuje się strefa dzienna domu, przestronna i pięknie doświetlona. Zaprojektowano tutaj duży salon z kominkiem, jadalnię w przeszklonym narożniku oraz kuchnię z wielofunkcyjną wyspą oraz własną spiżarką. Program parteru uzupełnia dodatkowy pokój, łazienka oraz garaż i kotłownia na paliwo stałe. Strefa nocna poddasza mieści trzy jasne sypialnie, dużą łazienkę, pralnię, strych oraz antresolę nad salonem.


„Dom w aurorach 7” | NOWOŚĆ w kategorii projektów małych domów

„Dom w aurorach 7” | NOWOŚĆ w kategorii projektów małych domów
projekt

Efektowny projekt małego domu, o nowoczesnej aranżacji elewacji oraz praktycznym i wygodnym układzie funkcjonalnym. Ozdobą strefy ogrodowej jest przedłużony dach, tworzący nad tarasem oryginalne zadaszenie. Reprezentacyjna część dzienna domu swobodnie łączy obszerny salon z jadalnią oraz otwartą kuchnią. Zadaszony taras doskonale sprawdzi się jako letni salon na świeżym powietrzu, płynnie połączony ze strefą dzienną domu. Wygodne schody prowadzą do komfortowej strefy nocnej poddasza. Zaprojektowano tutaj trzy ustawne sypialnie, naturalnie doświetlone za pomocą wysokich drzwi tarasowych, dużą łazienkę i pralnię oraz dwie garderoby, w tym jedną łączącą pokoje dziecięce.


„Dom w szmaragdach 3 (G)” | NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów domów

„Dom w szmaragdach 3 (G)” | NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów domów
projekt

Nowoczesny projekt domu o prostej bryle oraz ciekawej aranżacji, z efektownym, wysuniętym z elewacji narożnym oknem oraz częściowo zadaszonym tarasem. Program funkcjonalny domu gwarantuje mieszkańcom komfort użytkowania, a liczne przeszklenia zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrz. Na program strefy dziennej składa się wygodny salon z jadalnią w przeszklonym narożniku oraz kuchnia, której program uzupełnia praktyczna spiżarnia. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako sypialnia gościnna, dzięki umieszczonej w pobliżu łazience z prysznicem. Strefa nocna poddasza mieści trzy jasne sypialnie, w tym jedną z garderobą, łazienkę i pralnię oraz obszerny strych nad garażem.


NOWOŚĆ | „Dom w karisjach 2” - komfortowy projekt małego domu!

NOWOŚĆ | „Dom w karisjach 2” - komfortowy projekt małego domu!
projekt

Nowoczesny projekt domu, z interesującym wykończeniem elewacji, opartym na naturalnym podziale kondygnacji. Uwagę zwraca strefa wejściowa z podcieniem oraz atrakcyjnie zadaszona część wypoczynkowa tarasu. Panoramiczne przeszklenia pięknie doświetlają wnętrza oraz płynnie łączą je z ogrodem. Część dzienną parteru tworzy reprezentacyjny salon, jadalnia w przeszklonym narożniku oraz otwarta kuchnia. Przy wejściu zlokalizowano dodatkowy pokój, obok niego mieści się łazienka oraz spiżarnia z przejściem do garażu i kotłowni. Jednobiegowe schody prowadzą do komfortowej strefy nocnej poddasza, gdzie zaprojektowano trzy jasne sypialnie, łazienkę, pralnię, dwie garderoby oraz strych nad garażem.


NOWOŚĆ! Luksusowa, wyjątkowo funkcjonalna parterówka „Dom w marzankach 2”

NOWOŚĆ! Luksusowa, wyjątkowo funkcjonalna parterówka „Dom w marzankach 2”
projekt

Piękny, nowoczesny projekt domu parterowego, z niezwykle atrakcyjną aranżacją zewnętrzną oraz funkcjonalnym układem pomieszczeń. Uwagę zwraca rozbudowana strefa wypoczynkowa tarasu, osłonięta przedłużonym dachem. Atrakcyjne przeszklenia na wysokość dwóch kondygnacji są dodatkową ozdobą strefy ogrodowej. Reprezentacyjna część dzienna umieszczona w osobnym skrzydle domu to idealne miejsce relaksu. Funkcjonalna kuchnia, jadalnia oraz salon zostały szeroko otwarte na taras, co naturalnie je doświetla oraz swobodnie łączy z ogrodem. Komfortową strefę nocną, zaplanowaną w drugim skrzydle, tworzą trzy jasne sypialnie oraz łazienka. Na poddaszu mieści się obszerny strych.


NOWA odsłona w popularnej rodzinie projektów - nowoczesny „Dom w rododendronach 27”

NOWA odsłona w popularnej rodzinie projektów - nowoczesny „Dom w rododendronach 27”
projekt

Prosty w formie projekt domu, z nowoczesną aranżacją elewacji oraz licznymi przeszkleniami, które pięknie doświetlają wnętrza. Przestrzeń strefy dziennej poszerza przeszklony wykusz, gdzie zaprojektowano atrakcyjną jadalnię z wyjściem na taras. Drugie otwarcie na zewnątrz przewidziano w salonie, który jest doskonałym miejscem rodzinnego relaksu. W funkcjonalnej kuchni znajduje się obszerny blat roboczy, wysoka zabudowa oraz barek śniadaniowy. Komfortowo zaprojektowana strefa nocna poddasza gwarantuje mieszkańcom prywatny wypoczynek. Znajdują się tutaj cztery jasne sypialnie oraz łazienka mieszcząca wannę, nowoczesny prysznic oraz dwie umywalki, które z pewnością usprawnią poranną toaletę.


Nowoczesny i komfortowy projekt „Dom w pierwiosnkach 2 (G2P)” | NOWOŚĆ w kolekcji domów z piwnicą

Nowoczesny i komfortowy projekt „Dom w pierwiosnkach 2 (G2P)” | NOWOŚĆ w kolekcji domów z piwnicą
projekt

Nowoczesny projekt domu, z programem użytkowym rozwiązanym na trzech kondygnacjach oraz strefą wypoczynkową od strony ogrodu, gdzie zaprojektowano zadaszony taras z kominkiem. Jego wielkość i forma sprawia, że z powodzeniem stanie się on ulubionym miejscem relaksu na świeżym powietrzu. W ramach parteru wyodrębniono komfortową przestrzeń dzienną z jadalnią i otwartą kuchnią oraz zaciszną strefę gościnną, którą tworzy apartament z łazienką, garderobą i wyjściem na taras. W piwnicach domu znajdziemy nie tylko kotłownię, pralnię i spiżarnię, ale również pomieszczenie rekreacyjne z miejscem na bilard. Komfortowa strefa nocna poddasza mieści trzy sypialnie, gabinet, łazienkę oraz antresolę nad salonem.


NOWA odsłona w popularnej rodzinie projektów | „Dom w zdrojówkach 4”

NOWA odsłona w popularnej rodzinie projektów | „Dom w zdrojówkach 4”
projekt

Ciekawy projekt domu należący do kolekcji projektów małych domów, projektów tanich w budowie oraz z wejściem od południa. Dzięki interesującym detalom i pięknie zaaranżowanym elewacjom, bryła budynku prezentuje się nowocześnie i bardzo atrakcyjnie. Efektownym detalem jest wysunięte z elewacji narożne okno oraz nowoczesna pergola tarasowa. Otwarta część dzienna mieści reprezentacyjny salon, jadalnię w przeszklonym narożniku oraz kuchnię z własnym wyjściem na taras. Program parteru uzupełnia dodatkowy pokój, garderoba oraz garaż z kotłownią. Wygodne schody prowadzą na poddasze, gdzie zaprojektowano trzy jasne i komfortowe sypialnie, łazienkę, pralnię oraz garaż przy pokoju rodziców.


NOWOŚĆ | Atrakcyjny i nowoczesny projekt „Dom w amorfach 2 (G2)”

NOWOŚĆ | Atrakcyjny i nowoczesny projekt „Dom w amorfach 2 (G2)”
projekt

Projekt nowoczesnego domu z poddaszem użytkowym, o komfortowym i bardzo funkcjonalnym wnętrzu. Efektowne detale oraz duże przeszklenia zapewniają wyjątkowy wygląd budynku. Niezwykle atrakcyjnie prezentuje się rozległa, narożna strefa tarasowa, przesłonięta pergolą. Reprezentacyjna strefa parteru to komfortowa przestrzeń dzienna domu, gdzie nad jadalnią przewidziano otwarcie stropu na wysokość dwóch kondygnacji. Szeroko otwarty na taras salon, to idealne miejsce rodzinnego wypoczynku, a wygodna kuchnia posiada w programie wysoką zabudowę oraz praktyczny barek śniadaniowy. Komfortowa strefa nocna na poddaszu mieści cztery sypialnie, dwie garderoby, pralnię oraz łazienkę w formie pokoju kąpielowego.


NOWOŚĆ! Elegancki projekt na wąskie działki „Dom w kokoryczkach 2 (G2)”

NOWOŚĆ! Elegancki projekt na wąskie działki „Dom w kokoryczkach 2 (G2)”
projekt

Ten nowoczesny projekt domu przyciąga uwagę niezwykle elegancką aranżacją elewacji oraz funkcjonalnym układem wnętrz. Dzięki wysunięciu przed główną linię elewacji dwustanowiskowego garażu, projekt ten idealnie wpisuje na wąskie działki. Znajdującą się od strony ogrodu strefę tarasową usytuowano częściowo w podcieniu, co daje mieszkańcom możliwość relaksu na świeżym powietrzu w każdą pogodę. Program użytkowy strefy dziennej obejmuje komfortowy salon z narożną sofą, jadalnię z miejscem na szafki oraz wygodną i ustawną kuchnię, której program uzupełnia spiżarnia. Prywatny wypoczynek gwarantuje część nocna na poddaszu, gdzie mieszczą się cztery sypialnie, łazienka, pralnia oraz dwie garderoby.


NOWOŚĆ | Komfortowy i bardzo funkcjonalny projekt „Dom w malinówkach 4 (G)”

NOWOŚĆ | Komfortowy i bardzo funkcjonalny projekt „Dom w malinówkach 4 (G)”
projekt

Ten efektowny projekt domu wyróżnia się funkcjonalnym podziałem stref użytkowania oraz piękną kompozycją elewacji. Ozdobą strefy frontowej jest praktyczny podcień wejściowy, zaakcentowany drewnem, a część wypoczynkową domu powiększa narożny, częściowo zadaszony taras, na którym można zaaranżować kącik kawowy. Pełna naturalnego światła strefa dzienna to wygodny salon, płynnie połączony z jadalnią oraz funkcjonalna kuchnia. W drugiej części parteru mieści się strefa dla gości, którą tworzy jasna sypialnia i zlokalizowana obok łazienka z prysznicem. W strefie nocnej na poddaszu mieszczą się trzy pięknie doświetlone sypialnie, łazienka w formie pokoju kąpielowego oraz pralnia i garderoba.


Nowoczesny i komfortowy projekt „Dom w bazylii 2” | NOWOŚĆ w kolekcji domów parterowych

Nowoczesny i komfortowy projekt „Dom w bazylii 2” | NOWOŚĆ w kolekcji domów parterowych
projekt

Niewielki, funkcjonalny projekt domu parterowego, którego atutem jest czytelny podział na strefę dzienną i nocną. Zwarta bryła oraz dwuspadowy dach to elementy, które pozytywnie oddziałują na koszty budowy i eksploatacji domu. W starannie zaprojektowanym wnętrzu mieszkańcy mają do dyspozycji przestronną, prawie 40-metrową strefę dzienną. Dostępny z salonu taras z pergolą powiększa przestrzeń wypoczynkową domu i zachęca do relaksu na świeżym powietrzu. Pomieszczenia prywatne zostały oddzielone od części dziennej i dostępne są z osobnego korytarza. Strefa prywatna obejmuje cztery ustawne sypialnie oraz wygodną łazienkę. W projekcie domu uwzględniono możliwość wyprowadzenia schodów na poddasze.


Atrakcyjny „Dom w śliwach 2” | NOWA odsłona w cenionej rodzinie projektów

Atrakcyjny „Dom w śliwach 2” | NOWA odsłona w cenionej rodzinie projektów
projekt

Klasyczny w formie projekt domu, z nowoczesną aranżacją elewacji oraz wyjątkowo komfortowym układem pomieszczeń. Reprezentacyjny wygląd strefy frontowej podkreśla centralnie zaplanowana lukarna z portfenetrem, w której podcieniu mieści się wejście główne. Wnętrze zaprojektowano z myślą o maksymalnej wygodzie domowników. Jednoprzestrzenna strefa dzienna łączy w sobie ustawny salon, efektownie przeszkloną jadalnię oraz bardzo funkcjonalną kuchnię z wyspą i spiżarnią. Z salonu i z jadalni przewidziano bezpośrednie wyjście na taras. Wygodne schody prowadzą do części nocnej na poddaszu, gdzie mieszczą się trzy jasne sypialnie, duża łazienka w formie pokoju kąpielowego oraz trzy garderoby.


NOWOŚĆ w kategorii projektów domów parterowych | „Dom w lilakach 8 (G)”

NOWOŚĆ w kategorii projektów domów parterowych | „Dom w lilakach 8 (G)”
projekt

Ten wyjątkowy projekt domu spełni oczekiwania Inwestorów, którzy marzą o nowoczesnej parterówce, z wygodnym układem funkcjonalnym oraz czytelnym podziałem na dzienną i nocną strefę użytkową. Reprezentacyjny salon zachwyca swoją przestrzenią oraz panoramicznymi przeszkleniami, które otwierają dom na otaczający go ogród. W centralnym miejscu strefy dziennej mieści się jadalnia, która poprzez obszerny barek śniadaniowy łączy się z otwartą kuchnią. W projekcie przewidziano możliwość bezpośredniego wyjścia z kuchni na taras, co zapewnia wygodną komunikację i szybki dostęp do kącika kawowego. Z osobnego przedpokoju dostępna jest komfortowa część nocna, która mieści cztery sypialnie oraz łazienką i pralnią.


NOWOŚĆ! „Dom przy plantach 11” - nowoczesny styl w ofercie dla Deweloperów

NOWOŚĆ! „Dom przy plantach 11” - nowoczesny styl w ofercie dla Deweloperów
projekt

Prosty budynek wielorodzinny o atrakcyjnym, nowoczesnym wyglądzie zewnętrznym, który podkreślono ciekawą kompozycją elewacji, z wykorzystaniem naturalnych materiałów wykończeniowych. Budynek wyróżnia się wysokim współczynnikiem rentowności, co pozwoli Deweloperom zmaksymalizować zyski ze sprzedaży inwestycji. W tym projekcie domu przewidziano łącznie 16 mieszkań dwupokojowych, o powierzchni od ok. 39 m2 do ok. 43 m2. Na parterze zaprojektowano również pomieszczenia techniczne, gospodarcze oraz ogólnodostępne pomieszczenie dla mieszkańców. Zaletą zastosowanych wewnętrznych programów funkcjonalnych mieszkań jest ich „elastyczność” i możliwość modyfikacji.


NOWA odsłona w popularnej rodzinie projektów | „Dom w śliwach 2 (G2P)”

NOWA odsłona w popularnej rodzinie projektów | „Dom w śliwach 2 (G2P)”
projekt

Wyjątkowy, ceniony wśród Inwestorów projekt domu, który teraz posiada również wersję z podpiwniczeniem. Czytelny i jasny podział stref funkcjonalnych opiera się na naturalnym podziale kondygnacji, zapewniając mieszkańcom komfort użytkowania. Przestronna i reprezentacyjna strefa dzienna domu mieści obszerny salon, jadalnię w przeszklonym narożniku oraz otwartą kuchnię ze spiżarnią. Program parteru uzupełnia dodatkowy pokój, łazienka oraz garaż na dwa samochody, z wydzielonym miejscem na majsterkowanie. Wygodne schody prowadzą do strefy prywatnej na poddaszu, gdzie zaprojektowano trzy komfortowe sypialnie, łazienkę, trzy garderoby oraz strych i pralnię nad garażem.


NOWOŚĆ! Elegancka oraz funkcjonalna parterówka „Dom w lilakach 9 (G)”

NOWOŚĆ! Elegancka oraz funkcjonalna parterówka „Dom w lilakach 9 (G)”
projekt

Nowoczesny projekt domu parterowego, który idealnie sprawdzi się na działkach z wejściem od południa. We wnętrzu domu zastosowano wygodny układ funkcjonalny, z czytelnym podziałem na dzienną oraz nocną strefę użytkową, a liczne przeszklenia zapewniają naturalne doświetlenie pomieszczeń. Duży salon z narożną sofą to komfortowa przestrzeń wypoczynkowa, z którą swobodnie łączy się jadalnia oraz otwarta kuchnia z obszernym blatem śniadaniowym. W części nocnej znajdują się cztery wygodne sypialnie, łazienka oraz pralnia z bezpośrednim wyjściem na zewnątrz. Dzięki odpowiedniej konstrukcji więźby i wysokości ścianki kolankowej prezentowany projekt domu pozwala na zagospodarowanie poddasza.


Stylowy „Dom w zielistkach 5 (GA)” | NOWA odsłona w popularnej rodzinie projektów

Stylowy „Dom w zielistkach 5 (GA)” | NOWA odsłona w popularnej rodzinie projektów
projekt

Nowoczesny w stylu, prosty w budowie projekt domu, należący do popularnej kategorii projektów małych domów. W jasnej części dziennej znajdziemy salon połączony z jadalnią oraz dużą kuchnię, która posiada możliwość zastosowania wysokiej zabudowy. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako sypialnia gościnna, dzięki zaprojektowanej obok łazience z prysznicem. Z wiatrołapu dostępna jest strefa gospodarcza domu, którą tworzy kotłownia na paliwo stałe oraz garaż z jednym miejscem postojowym oraz przestrzenią na przechowywanie. Wygodne, dwubiegowe schody prowadzą do części prywatnej na poddaszu, gdzie mieści się sypialnia rodziców z własną garderobą, dwa duże pokoje dziecięce oraz łazienka z pełnym programem funkcjonalnym.


Zobacz piękne wizualizacje wnętrz „Domu w topinamburach (G2A)”

Zobacz piękne wizualizacje wnętrz „Domu w topinamburach (G2A)”
wnętrze

Ten niezwykle efektowny projekt domu wyróżnia się nowoczesną oraz komfortową aranżacją, podkreśloną dodatkowo przez panoramiczne przeszklenia, które naturalnie doświetlają wnętrza. Podział stref w reprezentacyjnej części dziennej umownie wydziela układ mebli oraz dodatków dekoracyjnych. Minimalizm aranżacji podkreślają naturalne materiały wykończeniowe, takie jak drewno, szkło lub kamień. Oświetlenie zostało optymalnie dopasowane do poszczególnych funkcji pomieszczenia, a jego forma stanowi dodatkowy element dekoracyjny. Zainspiruj się najlepszymi rozwiązaniami aranżacyjnymi!


NOWOŚĆ w kategorii małych projektów domów | „Dom w topazach”

NOWOŚĆ w kategorii małych projektów domów | „Dom w topazach”
projekt

Atrakcyjny projekt domu z poddaszem użytkowym, którego starannie zaplanowany program wewnętrzny oferuje mieszkańcom komfortowe użytkowanie. Nowoczesny charakter domu podkreśla wykończenie elewacji - połączenie tynku z naturalną okładziną oraz ciekawy detal architektoniczny. We wnętrzu praktycznie rozplanowano przestrzeń i w ramach otwartego układu funkcjonalnego na parterze zaprojektowano wygodny salon z panoramicznym oknem, atrakcyjną jadalnię z przesuwnym otwarciem na taras oraz kuchnię. Wygodne schody prowadzą na poddasze, które w całości stanowi strefę prywatną. Mieszkańcy mają tutaj do dyspozycji cztery jasne sypialnie oraz łazienkę z pełnym programem funkcjonalnym.


NOWA odsłona w popularnej rodzinie projektów - nowoczesny „Dom w malinówkach (G2A)”

NOWA odsłona w popularnej rodzinie projektów - nowoczesny „Dom w malinówkach (G2A)”
projekt

Efektowny projekt domu z funkcjonalnie rozwiązanym układem wnętrz, z atrakcyjną strefą frontową z wejściem w podcieniu, który podkreślono nowoczesną ramą. Pięknie doświetlona część dzienna płynnie łączy salon z jadalnią oraz otwartą kuchnią, z przylegającą do niej spiżarnią. Relaks na świeżym powietrzu zapewnia mieszkańcom narożny taras, częściowo zadaszony przedłużonym okapem. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako sypialnia gościnna, dzięki umieszczonej w pobliżu łazience. Z wiatrołapu dostępna jest garderoba, garaż na dwa samochody oraz kotłownia na paliwo stałe. Komfortowa część nocna na poddaszu mieści trzy sypialnie, łazienkę i pralnię oraz duży strych nad garażem.


NOWOŚĆ w kategorii projektów domów nowoczesnych | „Dom w goździkowcach”

NOWOŚĆ w kategorii projektów domów nowoczesnych | „Dom w goździkowcach”
projekt

Efektowny projekt domu zwracający uwagę nowoczesnym wykończeniem zewnętrznym oraz bardzo funkcjonalnym programem użytkowym. Wejście w podcieniu podkreślono stylową ramą oraz drewnianą okładziną, która ozdabia również strefę ogrodową z atrakcyjną pergolą. Reprezentacyjna część dzienna łączy salon z jadalnią oraz kuchnią, a przemyślany układ przeszkleń, z szerokim otwarciem tarasowym w salonie, zapewnia naturalne doświetlenie wnętrza. Dodatkowy pokój na parterze może pełnić funkcję atrakcyjnej sypialni gościnnej. Efektownym elementem aranżacji są jednobiegowe schody, prowadzące na poddasze, gdzie znajdują się cztery jasne sypialnie, łazienka, pralnia oraz garderoba.


NOWOŚĆ! Klasyczny i elegancki projekt „Dom pod soforą 3”

Komfortowa strefa relaksu na świeżym powietrzu
projekt

Klasyczny w formie projekt domu, zwracający uwagę nowoczesną aranżacją elewacji, z pięknie zaprojektowaną strefą ogrodową, gdzie wydłużony dach osłania obszerny taras z kominkiem. Przestronne i jasne wnętrze domu zaprasza mieszkańców do wypoczynku. W otwartej strefie dziennej płynnie łączy się reprezentacyjny salon z antresolą, jadalnia oraz kuchnia, której program uzupełnia pojemna spiżarnia z zamrażarką. Program parteru dopełnia gabinet oraz pokój rekreacyjny z zaplanowaną obok łazienką. Komfortowa strefa nocna na poddaszu to trzy jasne sypialnie, duża łazienka z sauną oraz pralnia i garderoba. Obszerna antresola z widokiem na ogród to dodatkowe miejsce relaksu.


NOWOŚĆ! „Dom w kliwiach 5 (G2)” - połączenie nowoczesnego stylu z komfortowym układem wnętrz

NOWOŚĆ! „Dom w kliwiach 5 (G2)” - połączenie nowoczesnego stylu z komfortowym układem wnętrz
projekt

Nowoczesny projekt domu parterowego, o efektownej bryle oraz oryginalnych rozwiązaniach przestrzennych. Strefa wejściowa została cofnięta w stosunku do głównej linii budynku, dzięki czemu powstała ciekawa forma architektoniczna bryły, a w strefie ogrodowej, pomiędzy skrzydłami domu, zaprojektowano atrakcyjne patio. Forma budynku umożliwia naturalne wyodrębnienie strefy dziennej i nocnej. Reprezentacyjny salon z antresolą łączy się swobodnie z zadaszonym tarasem oraz dużą jadalnią i otwartą kuchnią, której program dopełnia pojemna spiżarka. W strefie nocnej znajdują się dwa pokoje dla dzieci, komfortowy apartament rodziców z prywatną łazienką i garderobą oraz gabinet.


Elegancka i stylowa aranżacja strefy dziennej w projekcie „Dom w montbrecjach (G2)”

Elegancka i stylowa aranżacja strefy dziennej w projekcie „Dom w montbrecjach (G2)”
wnętrze

Przedstawiamy Państwu inspirujące wizualizacje wnętrz „Domu w montbrecjach (G2)”, należącego do popularnej kategorii projektów domów nowoczesnych. Reprezentacyjna strefa dzienna zachwyca płynnym oraz bardzo praktycznym połączeniem przestronnego salonu z jadalnią oraz kuchnią. Jasna oprawa ścian w połączeniu z drewnem w naturalnym odcieniu rozjaśnia przestrzeń oraz swobodnIe nawiązuje do stylu skandynawskiego. Efektowne dodatki dekoracyjne oraz nowoczesna forma oświetlenia dopełniają wystroju wnętrza oraz wprowadzają do niego indywidualny styl. Zapraszamy do obejrzenia najlepszych rozwiązań w aranżacji wnętrz.


NOWOŚĆ | Komfortowy oraz efektowny projekt „Dom w wetiweriach”

NOWOŚĆ | Komfortowy oraz efektowny projekt „Dom w wetiweriach”
projekt

Interesująca propozycja projektowa dla wszystkich szukających przestronnych i funkcjonalnych wnętrz oraz oryginalnych rozwiązań architektonicznych. Atutem tego nowoczesnego projektu domu jest pięknie zaaranżowana strefa ogrodowa z kominkiem zewnętrznym, osłonięta wydłużonym dachem. Reprezentacyjna strefa dzienna łączy jasny salon z jadalnią oraz otwartą kuchnią, której program uzupełnia spiżarka. Dodatkowy pokój można przeznaczyć na sypialnię gościnną, dzięki umieszczonej w pobliżu łazience. Część gospodarczą tworzy garderoba, garaż oraz kotłownia na paliwo stałe. W komfortowej strefie nocnej zaprojektowano trzy sypialnie, garderobę, pralnię, łazienkę oraz antresolę nad salonem.


NOWOŚĆ! „Dom w ligustrach (G2)” - efektowny projekt domu z oryginalnym układem wnętrz

NOWOŚĆ! „Dom w ligustrach (G2)” - efektowny projekt domu z oryginalnym układem wnętrz
projekt

Nowoczesny i przestronny projekt domu, z bezokapowym dachem oraz rozbudowaną strefą wypoczynkową na świeżym powietrzu. Reprezentacyjna część dzienna to płynnie łączący się salon z jadalnią oraz otwarta kuchnia, z funkcjonalną wyspą i praktyczną spiżarnią. Liczne przeszklenia oraz pustka nad jadalnią wprowadzają do wnętrza przestrzeń i światło. Dodatkowy pokój został połączony z garderobą i łazienką, tworząc wygodny apartament z własnym wyjściem na zadaszony taras. Część gospodarczą tworzy obszerny garaż na dwa samochody oraz kotłownia na paliwo stałe. Komfortowa strefa nocna poddasza mieści trzy jasne i ustawne sypialnie, dwie garderoby oraz łazienkę i pralnię.


NOWOŚĆ w kategorii projektów domów parterowych | „Dom w renklodach 5”

NOWOŚĆ w kategorii projektów domów parterowych | „Dom w renklodach 5”
projekt

Ten nowoczesny projekt małego domu parterowego zachwyca stylową kompozycją elewacji oraz komfortowym układem funkcjonalnym. Zadaszony taras płynnie łączy dom z otaczającym go ogrodem, a liczne przeszklenia pięknie doświetlają wnętrza. Atutem jest jasny i czytelny podział stref użytkowych domu oraz możliwość indywidualnej aranżacji obszernego strychu. Przestronna część dzienna to wygodny i reprezentacyjny salon z jadalnią oraz otwarta kuchnia z zaprojektowaną obok praktyczną spiżarnią. Z osobnego korytarza dostępna jest strefa nocna, którą tworzą trzy jasne sypialnie oraz łazienka. Program domu uzupełnia garaż z jednym miejscem postojowym oraz pralnia i dodatkowa toaleta.


12 37 21 900