NOWOŚĆ | Prosty w budowie projekt domu parterowego „Dom w jonagoldach 6 (G2)”

NOWOŚĆ | Prosty w budowie projekt domu parterowego „Dom w jonagoldach 6 (G2)”
projekt

Nowoczesny projekt domu parterowego z garażem na dwa samochody. Efektowne wykończenie łączy jasne tynki z drewnianymi okładzinami, a oryginalna pergola nad tarasem jest ozdobą elewacji ogrodowej. Panoramiczne przeszklenia pięknie doświetlają wnętrza oraz łączę je z otaczającym dom ogrodem. W przestronnej części dziennej domu znajdziemy wygodny salon z narożną sofą, jadalnię z dużym stołem rodzinnym oraz otwartą kuchnię, gdzie króluje wielofunkcyjna wyspa. Dodatkowy pokój przy salonie sprawdzi się jako gabinet lub domowa biblioteka. W głębi domu zaprojektowano strefę nocną, z trzema sypialniami oraz ogólnodostępną łazienką. Pokój rodziców dysponuje własną garderobą oraz łazienką.


„Dom w goździkowcach (G2A)” | Atrakcyjna NOWOŚĆ w kategorii polecanych projektów domów

„Dom w goździkowcach (G2A)” | Atrakcyjna NOWOŚĆ w kategorii polecanych projektów domów
projekt

Prosty w budowie projekt domu z garażem na dwa samochody, z praktycznie osłoniętym wejściem głównym oraz nowoczesną pergolą nad tarasem. Jasne tynki zostały tutaj połączone z ciemnymi okładzinami oraz szklanymi balustradami. W strefie dziennej znajduje się salon z jadalnią oraz otwarta kuchnia z narożnym oknem, której program uzupełnia pojemna spiżarnia. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako sypialnia gościnna, dzięki umieszczonej w pobliżu łazience z prysznicem. Na poddaszu zaprojektowano zaciszną strefę nocną, gdzie mieszczą się cztery sypialnie doświetlone wysokimi drzwiami balkonowymi, dwie garderoby, ogólnodostępna łazienka oraz pralnia z miejscem na przechowywanie.


NOWOŚĆ | Atrakcyjny projekt domu parterowego „Dom w żagwinach (G2)”

NOWOŚĆ | Atrakcyjny projekt domu parterowego „Dom w żagwinach (G2)”
projekt

Nowoczesny projekt domu parterowego, doskonale wpisujący się w działki z wejściem od południa. Wykończenie elewacji bazuje na stylowym połączeniu jasnych tynków oraz naturalnych okładzin. W strefie ogrodowej zaplanowano duży taras, umieszczony częściowo w podcieniu, gdzie można urządzić letnią strefę relaksu na świeżym powietrzu. Reprezentacyjna część dzienna to komfortowa przestrzeń wspólnego wypoczynku, gdzie znajduje się duży salon, jadalnia oraz otwarta kuchnia, w której króluje wielofunkcyjna wyspa. W tylnej części domu zaprojektowano zaciszną strefę nocną, z trzema sypialniami, gabinetem oraz łazienką. Program uzupełnia pralnia oraz dostępny z wiatrołapu garaż i kotłownia.


„Dom pod jarząbem 20” | NOWOŚĆ w kategorii projektów domów parterowych

„Dom pod jarząbem 20” | NOWOŚĆ w kategorii projektów domów parterowych
projekt

Nowoczesny projekt małego domu parterowego, z oryginalnie zadaszonym wejściem głównym oraz drewnianą pergolą osłaniającą taras od strony ogrodu. Minimalistyczny styl wykończenia łączy jasne tynki z drewnianymi okładzinami, a ozdobą narożnego okna w kuchni jest atrakcyjna opaska wokół niego. W otwartej strefie dziennej znajduje się salon z jadalnią oraz kuchnia z praktycznym półwyspem oraz spiżarnią. Panoramiczne przeszklenie otwiera widok na zieleń ogrodu oraz naturalnie doświetla wnętrze. Z osobnego korytarza dostępna jest część nocna, gdzie zaprojektowano trzy komfortowe sypialnie oraz łazienkę. Pokój rodziców dysponuje własną garderobą. Program domu uzupełnia ocieplony strych.


NOWOŚĆ | Projekt domu na wąską działkę „Dom w laurowiśniach”

NOWOŚĆ | Projekt domu na wąską działkę „Dom w laurowiśniach”
projekt

Prosty w budowie projekt domu z garażem, z praktycznym podcieniem nad wejściem głównym. Minimalistyczny styl wykończenia podkreślają jasne tynki z delikatnym boniowaniem oraz naturalne, drewniane okładziny. Elewację ogrodową ozdabia nowoczesna pergola osłaniająca taras oraz szklane balustrady. Strefa dzienna to komfortowa przestrzeń rodzinnego wypoczynku, gdzie mieści się salon z narożną sofą, jadalnia oraz otwarta kuchnia z wyspą, spiżarnią i własnym wyjściem na zadaszony taras. Przy wejściu znajduje się dodatkowy pokój oraz łazienka. Na poddaszu zaprojektowano prywatną strefę nocną z apartamentem rodziców, trzema pokojami dla dzieci, łazienką, garderobą oraz pralnią.


„Dom w lilakach 4 (G)” | NOWOŚĆ w kategorii projektów domów parterowych

„Dom w lilakach 4 (G)” | NOWOŚĆ w kategorii projektów domów parterowych
projekt

Projekt domu parterowego o nowoczesnym, minimalistycznym wykończeniu, doskonale wpisujący się w działki z wjazdem od południa, z praktycznie zadaszonym wejściem głównym. W przestronnej części dziennej znalazł się wygodny salon mieszczący narożną sofę, jadalnia z dużym stołem rodzinnym oraz otwarta kuchnia, której program uzupełnia spiżarnia z zamrażarką. Z osobnego korytarza dostępna jest komfortowa strefa nocna, oddzielona od części dziennej przesuwnymi drzwiami. Zaprojektowano tutaj trzy sypialnie oraz ogólnodostępną łazienkę z wanną i prysznicem. Sypialnia rodziców posiada własną garderobę. Z wiatrołapu przechodzimy do garażu i dalej do kotłowni na paliwo stałe.


Kup Projekt Domu w starej, niższej cenie z RABATEM 300 zł!

Kup Projekt Domu w starej, niższej cenie z RABATEM 300 zł!
promocja

Ta promocja jest właśnie dla Ciebie! Zaplanuj budowę swojego wymarzonego domu i zamów wybrany Projekt Domu w STAREJ, NIŻSZEJ CENIE z RABATEM 300 zł. Do zamówionego projektu otrzymasz GRATIS zestaw atrakcyjnych dodatków o wartości 1 900 zł! Promocyjne ceny obowiązują do wtorku 2 kwietnia 2019 r., do godz. 8:00. Nie zwlekaj i już dziś zamów swój wymarzony projekt, bo WIOSNĄ DOMY ROSNĄ!
W bogatej ofercie ARCHON+ znajdziesz ponad 1700 projektów domów, które zachwycają piękną architekturą, funkcjonalnymi układami wnętrz oraz ekonomicznymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi.


NOWOŚĆ | Prosty w budowie projekt małego domu „Dom w czereśniach 2”

NOWOŚĆ | Prosty w budowie projekt małego domu „Dom w czereśniach 2”
projekt

Ekonomiczny w budowie i eksploatacji projekt domu parterowego, o nowoczesnym stylu wykończenia, podkreślonym panoramicznymi przeszkleniami na elewacji ogrodowej. Atutem układu funkcjonalnego jest czytelny podział stref użytkowania oraz duży taras, który efektywnie powiększa część wypoczynkową domu. W strefie dziennej zaprojektowano salon z jadalnią przy wysokim oknie oraz otwartą kuchnię, w której przewidziano możliwość zastosowania wysokiej zabudowy. Z osobnego korytarza dostępna jest część nocna, gdzie znajdziemy dwie sypialnie, toaletę oraz ogólnodostępną łazienkę. Program uzupełnia kotłownia z kotłem gazowym, która pełni równocześnie funkcję pralni. Szeroki wiatrołap mieści pojemne szafy ścienne.


„Dom w laurowiśniach” | NOWOŚĆ w kategorii projektów domów z poddaszem użytkowym

„Dom w laurowiśniach” | NOWOŚĆ w kategorii projektów domów z poddaszem użytkowym
projekt

Nowoczesny projekt domu z garażem, który doskonale wpisuje się w wąskie działki. Jego prosta w budowie bryła wyróżnia się minimalistycznym wykończeniem, którego ozdobą są naturalne, drewniane okładziny. Oryginalna pergola osłania taras, którego część została umieszczona w podcieniu, stając się idealnym miejscem na letnią jadalnię. Przestronna strefa dzienna została zaprojektowana w tylnej części domu, płynnie łącząc się z ogrodem za pomocą panoramicznych drzwi tarasowych. Znajdziemy tutaj salon z jadalnią oraz otwartą kuchnię z wyspą. Przy wejściu zaprojektowano dodatkowy pokój. Strefa nocna na poddaszu mieści apartament rodziców, trzy pokoje dziecięce, pralnię, garderobę oraz łazienkę.


NOWOŚĆ | Klasyczny w formie projekt domu „Dom w malinówkach 10 (G)”

NOWOŚĆ | Klasyczny w formie projekt domu „Dom w malinówkach 10 (G)”
projekt

Prosty w budowie projekt domu z garażem oraz dodatkowym pokojem na parterze. Ozdobą wejścia głównego jest oryginalna rama oraz drewniana okładzina wokół drzwi. W reprezentacyjnej strefie dziennej, zlokalizowanej na parterze, mieści się salon z kinem domowym, jadalnia z dużym stołem oraz otwarta kuchnia, której atutem jest możliwość zastosowania wysokiej zabudowy. Panoramiczne przeszklenie w salonie otwiera widok na zieleń ogrodu oraz naturalnie doświetla wnętrze, łącząc je płynnie z tarasem. Dwubiegowe schody prowadzą do prywatnej części nocnej na poddaszu, gdzie zaprojektowano luksusowy apartament rodziców z dużą łazienką i garderobą, dwa pokoje dziecięce, pralnię oraz ogólnodostępną łazienkę.


„Dom w sedum (G2)” | NOWOŚĆ w kategorii projektów małych domów

„Dom w sedum (G2)” | NOWOŚĆ w kategorii projektów małych domów
projekt

Efektowny projekt małego domu na wąską działkę, wyróżniający się prostą w budowie bryłą oraz nowoczesnym wykończeniem elewacji. Oryginalny podcień osłania strefę wejściową do budynku, a panoramiczne przeszklenia są ozdobą elewacji ogrodowej. Komfortowa część dzienna domu, zlokalizowana na parterze, to salon z narożną kanapą przed kominkiem, jadalnia oraz otwarta kuchnia z wielofunkcyjną wyspą. Pod schodami mieści się praktyczna spiżarnia z miejscem na zamrażarkę. Dwubiegowe schody prowadzą do strefy nocnej na poddaszu, gdzie zaprojektowano przestronny apartament rodziców z własną garderobą i łazienką, trzy pokoje dziecięce, ogólnodostępną łazienkę oraz pralnię.


NOWOŚĆ | Projekt klasycznego i eleganckiego „Domu w kortlandach 4 (G2)”

NOWOŚĆ | Projekt klasycznego i eleganckiego „Domu w kortlandach 4 (G2)”
projekt

Atrakcyjny projekt domu z garażem na dwa samochody oraz dużą kotłownią z własnym wyjściem zewnętrznym. Piękna aranżacja elewacji łączy jasny tynk z drewnianymi okładzinami oraz szklanymi balustradami. Od strony ogrodu uwagę zwraca taras umieszczony częściowo w podcieniu, gdzie z powodzeniem można zaplanować letnią jadalnię. Przestronna strefa dzienna parteru to płynnie połączony salon z jadalnią oraz kuchnia z narożnym oknem i własną spiżarką. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako sypialnia gościnna. Komfortowa część nocna poddasza mieści cztery jasne i ustawne sypialnie, dużą łazienkę, pralnię oraz ocieplony strych nad garażem. Sypialnia rodziców dysponuje własną garderobą.


„Dom w lucernie 8” | NOWOŚĆ w kategorii projektów małych domów

„Dom w lucernie 8” | NOWOŚĆ w kategorii projektów małych domów
projekt

Nowoczesny projekt małego domu z garażem jednostanowiskowym. Prosta bryła domu pozytywnie wpływa na jego koszty budowy oraz utrzymanie budynku w przyszłości. Minimalistyczny styl wykończenia dodaje całości uroku, a centralnie umieszczone wejście główne zostało praktycznie osłonięte. W otwartej strefie dziennej domu połączono salon z kominkiem, jadalnię przy panoramicznym oknie oraz kuchnię, której program uzupełnia pojemna spiżarnia. Z wiatrołapu dostępny jest garaż i dalej kotłownia z miejscem na składowanie oraz własnym wyjściem zewnętrznym. Dwubiegowe schody prowadzą do prywatnej części nocnej na poddaszu, gdzie zaprojektowano apartament rodziców, dwie sypialnie dla dzieci oraz dużą łazienkę.


NOWOŚĆ | Atrakcyjny projekt domu piętrowego „Willa Konstancja (G2)”

NOWOŚĆ | Atrakcyjny projekt domu piętrowego „Willa Konstancja (G2)”
projekt

Nowoczesny projekt domu w formie willi, z garażem na dwa samochody oraz z pełną wysokością piętra. Liczne przeszklenia naturalnie doświetlają wnętrza domu oraz otwierają widok na zieleń ogrodu. Otwarta strefa dzienna to reprezentacyjna przestrzeń wspólnego wypoczynku, gdzie zaprojektowano salon z kinem domowym, jadalnią oraz kuchnią z narożnym oknem. Dodatkowy pokój może pełnić rolę sypialni gościnnej z własną garderobą. Dwubiegowe schody prowadzą do strefy nocnej poddasza, mieszczącej trzy jasne sypialnie, ogólnodostępną łazienkę oraz pralnię. Sypialnia rodziców dysponuje własną garderobą, a w pokojach dziecięcych znajduje się przestrzeń pod pojemne szafy ścienne.


„Dom w nigellach (G)” | NOWOŚĆ w kategorii projektów domów parterowych

„Dom w nigellach (G)” | NOWOŚĆ w kategorii projektów domów parterowych
projekt

Nowoczesny projekt domu parterowego z garażem, o klasycznej bryle, z zadaszonym wejściem głównym. Oryginalna pergola osłania narożny taras, gdzie z powodzeniem można zorganizować letnią jadalnię na świeżym powietrzu. W reprezentacyjnej strefie dziennej zaprojektowano salon z narożną kanapą, jadalnię z kominkiem oraz otwartą kuchnię, której sercem jest wielofunkcyjna wyspa. Panoramiczne przeszklenia pięknie doświetlają wnętrze oraz płynnie łączą je z ogrodem. Z osobnego korytarza dostępna jest strefa nocna, gdzie mieści się apartament rodziców z własną łazienką i garderobą, dwa pokoje dziecięce, ogólnodostępna łazienka oraz gabinet. Program domu uzupełnia kotłownia, spiżarnia, garderoba oraz garaż.


NOWOŚĆ | Atrakcyjny projekt domu parterowego „Dom w lulo”

NOWOŚĆ | Atrakcyjny projekt domu parterowego „Dom w lulo”
projekt

Nowoczesny projekt domu parterowego, z pięknie rozwiązaną elewacją ogrodową, gdzie uwagę zwracają panoramiczne przeszklenia oraz częściowe zadaszenie tarasu na całej szerokości budynku. Reprezentacyjną, przestronną część dzienną tworzy salon z kominkiem i kinem domowym, jadalnia z dużym stołem rodzinnym oraz otwarta kuchnia z narożnym oknem. Szerokie przejście na taras wspaniale doświetla wnętrze oraz łączy je płynnie z ogrodem. Z osobnego korytarza dostępna jest komfortowa strefa nocna, gdzie mieszczą się dwa pokoje dziecięce oraz apartament rodziców z własną łazienką oraz przejściem na taras. Kotłownia pełni równocześnie funkcję pralni.


Dachówka TITANIA glazurowana w kolorze kasztanowym

Dachówka TITANIA glazurowana w kolorze kasztanowym
artykuł

TITANIA – najpopularniejszy model ceramiczny z oferty marki CREATON debiutuje w kolorze kasztanowym z powierzchnią glazurowaną FINESSE. Nowość jest idealną propozycją dla miłośników tradycyjnej elegancji, którzy na swój dach poszukują klasycznych, sprawdzonych przez lata rozwiązań. Zastosowane liczne rozwiązania technologiczne zapewniają bezpieczeństwo, funkcjonalność i trwałość. To wszystko znajduje potwierdzenie w gwarancji producenta wynoszącej do 50 lat, zgodnie z warunkami na www.creaton.pl.


„Dom w amarylisach 7 (NA)” - NOWY projekt w rodzinie „Amarylisów”

„Dom w amarylisach 7 (NA)” - NOWY projekt w rodzinie „Amarylisów”
projekt

To bardziej nowoczesna odsłona projektu „Dom w amarylisach 7”. Idealna propozycja na działki z wejściem od południa. Charakter domu podkreśla bezokapowy dach, pokryty blachą na rąbek, prostokątne lukarny oraz efektowne przeszklenia. Naturalny akcent wprowadza drewniana okładzina. W centralnym miejscu otwartej strefy dziennej mieści się kominek, który wizualnie wprowadza podział na część wypoczynkową w salonie oraz jadalno – kuchenną. Program parteru obejmuje także dodatkowy pokój oraz łazienkę, a z wiatrołapu dostępna jest kotłownia i garaż. Na poddaszu zaprojektowano cztery pokoje, wśród nich sypialnię rodziców z garderobą oraz ogólnodostępną łazienkę.


„Dom w sorgo”- Poznajcie naszą NOWOŚĆ

„Dom w sorgo”- Poznajcie naszą NOWOŚĆ
projekt

Przestronny dom o prostej bryle, której nowoczesny wygląd zapewniają ciekawie zakomponowane elewacje. W oprawie białego oraz grafitowego tynku dom prezentuje się atrakcyjnie i nowocześnie. Wejście główne zostało osłonięte płaskim zadaszeniem, nad częścią tarasu zaprojektowano efektowną pergolę. Otwarta strefa dzienna płynnie łączy w sobie salon, jadalnię oraz kuchnię, z której dostępna jest spiżarnia. Duże przeszklenia wpuszczają do wnętrza mnóstwo naturalnego światła. Na parterze znajduje się również gabinet, łazienka oraz praktyczny schowek pod schodami. Na poddaszu przewidziano cztery ustawne sypialnie, z których dwie posiadają własne garderoby. Komfortowa, jasna łazienka oferuje pełny program użytkowy.


"Dom w przebiśniegach 6 (G2)" - nowa wersja projektu

"Dom w przebiśniegach 6 (G2)" - nowa wersja projektu
projekt

Projekt nowoczesnego domu parterowego z dwustanowiskowym garażem, będący pomniejszoną wersją „Domu w przebiśniegach 4 (G2)”. W komfortowym wnętrzu mieszkańcy mają do dyspozycji przestronną strefę dzienną, w której salon został szeroko otwarty na taras, a w kuchni przewidziano centralnie wkomponowaną dużą wyspę. Zlokalizowana przy kuchni spiżarnia oferuje dodatkowe miejsce do przechowywania. W części nocnej domu znajdują się cztery pokoje, każdy z nich posiada bezpośrednie wyjście do ogrodu. Sypialnię rodziców zaprojektowano w formie komfortowego apartamentu z własną łazienką i garderobą. Program użytkowy domu obejmuje również dwie ogólnodostępne łazienki.


Dizajnerskie okno PIXEL

Dizajnerskie okno PIXEL
artykuł

Doskonałe połączenie elegancji, nowoczesnej estetyki i innowacyjnej technologii. Zapewnia nawet 22% więcej światła w pomieszczeniu niż standardowe okna PVC. Charakteryzuje się oryginalnym kształtem profilu. Zero zaokrągleń oraz wąski słupek ruchomy z symetrycznie umieszczoną klamką potwierdzają zgodność okna Pixel z najnowszymi trendami. Dodatkowo zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i posiada zaawansowane parametry termoizolacyjne.


Polecane Projekty Domów | Komfortowy i funkcjonalny „Dom w śliwach 2(G)”

Polecane Projekty Domów | Komfortowy i funkcjonalny „Dom w śliwach 2(G)”
projekt

Interesujący dom o przestronnym wnętrzu i efektownym wyglądzie, którego charakter podkreślają naturalne okładziny oraz duże przeszklenia, dodające mu lekkości i wyjątkowej elegancji. Szczególnie atrakcyjnie prezentuje się strefa frontowa, która zaakcentowana została dużą lukarną z funkcjonalnym podcieniem. Częściowo zadaszony taras, doskonale nadaje się na letnią jadalnię i jest naturalnym przedłużeniem salonu. Przestronna część dzienna parteru obejmuje komfortowy salon z narożną sofą, dużą i atrakcyjnie doświetloną jadalnię oraz bardzo funkcjonalną kuchnię z wysoką zabudową i spiżarką. Na poddaszu zaaranżowano trzy komfortowe sypialnie, pośród nich dwie posiadają własne garderoby oraz balkony.


Międzynarodowe Targi Poznańskie BUDMA 2019

Międzynarodowe Targi Poznańskie BUDMA 2019
artykuł

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Biura Projektów ARCHON+ na Międzynarodowych Targach Poznańskich BUDMA 2019! Z przyjemnością pomożemy Wam w wyborze najlepszego projektu domu ARCHON+ oraz podpowiemy, jakie formalności są potrzebne, aby rozpocząć budowę domu (warto zabrać ze sobą Warunki Zabudowy lub Wypis z Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego). Przygotowaliśmy też dla Was bezpłatne katalogi z wyjątkowymi projektami domów i budynków wielorodzinnych. Targi będą trwać do piątku (15.02) w Poznaniu, ul. Głogowska 14, Pawilon 3A parter, stoisko 22, w godzinach 09.00 – 17.00.


EXTRA RABAT 350 zł na Walentynki!

EXTRA RABAT 350 zł na Walentynki!
promocja

Już dziś rozpoczynamy Promocję Walentynkową. Skorzystaj z naszej oferty i zamów swój Wymarzony Projekt Domu 350 zł TANIEJ! Do każdego projektu dołączamy GRATIS zestaw atrakcyjnych dodatków o wartości 1900 zł! Promocyjne ceny obowiązują do piątku 15 lutego 2019 r., do godz. 8:00.
W naszej ofercie znajdziesz ponad 1700 projektów domów, takich jak komfortowe parterówki, tanie w realizacji projekty małych domów oraz wygodne domy z poddaszem użytkowym. Zapewniamy również bezpłatne doradztwo architektoniczne oraz pomoc na każdym etapie realizacji inwestycji!


„Dom w balsamowcach” | Poznajcie naszą NOWOŚĆ projektową!

„Dom w balsamowcach” | Poznajcie naszą NOWOŚĆ projektową!
projekt

Ekonomiczny, nowoczesny, funkcjonalny! „Dom w balsamowcach” wraz z interesującym wyglądem zewnętrznym oferuje wygodny program użytkowy. Prosta forma bryły oraz dwuspadowy dach pozytywnie oddziałują na koszty realizacji inwestycji. Przestrzeń wypoczynkową domu powiększa przesłonięty nowoczesną pergolą taras. W otwartej strefie dziennej mamy do dyspozycji wygodny salon, jadalnię oraz kuchnię z narożnym oknem, a przewidziana pod schodami spiżarnia ułatwi przechowywanie zapasów spożywczych. W dodatkowym pokoju na parterze można urządzić sypialnię gościnną. Optymalnie zagospodarowana strefa prywatna na poddaszu obejmuje cztery ustawne pokoje, garderobę, pralnię oraz łazienkę.


„Dom w zielistkach 12 (G)” | NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów domów

„Dom w zielistkach 12 (G)” | NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów domów
projekt

Nowoczesny projekt małego domu z garażem, z wysuniętą ramą na elewacji frontowej oraz drewnianą pergolą osłaniającą taras. Otwarta strefa dzienna łączy salon z kominkiem, jadalnię przy panoramicznym oknie oraz kuchnię, która posiada możliwość zastosowania wysokiej zabudowy. Szerokie przeszklenie łączy salon z zadaszonym tarasem, gdzie w ciepłe dni można zorganizować letnią jadalnią lub kącik kawowy na świeżym powietrzu. Dodatkowy pokój na parterze sprawdzi się jako sypialnia gościnna lub gabinet. Dwubiegowe schody prowadzą do komfortowej części nocnej, gdzie znajdziemy sypialnię rodziców z własną garderobą, dwa bliźniacze pokoje dziecięce oraz dużą, ogólnodostępną łazienkę.


NOWOŚĆ | Projekt komfortowego domu parterowego „Dom w alwach 6 (G2)”

NOWOŚĆ | Projekt komfortowego domu parterowego „Dom w alwach 6 (G2)”
projekt

Nowoczesny projekt domu parterowego, z praktycznie osłoniętym wejściem głównym oraz oryginalnym zadaszeniem tarasu. Liczne przeszklenia naturalnie doświetlają wnętrza oraz płynnie łączą je z otaczającym dom ogrodem. W reprezentacyjnej części dziennej znajduje się salon z kominkiem, jadalnia przy panoramicznym oknie oraz kuchnia, której program uzupełnia pojemna spiżarnia. Uwagę zwraca komfortowa strefa nocna, gdzie zaprojektowano apartament rodziców z własną łazienkę i garderobą, dwa bliźniacze pokoje dziecięce, gabinet oraz dużą łazienkę z przejściem do pralni. Przez pomieszczenie gospodarcze dostępny jest garaż na dwa samochody oraz kotłownia na paliwo stałe z wyjściem zewnętrznym.


Stylowy „Dom w żeńszeniu (G2P)” | NOWOŚĆ w kategorii projektów domów nowoczesnych

Stylowy „Dom w żeńszeniu (G2P)” | NOWOŚĆ w kategorii projektów domów nowoczesnych
projekt

Efektowny projekt domu z częściowym podpiwniczeniem, z pięknie zaprojektowaną elewacją ogrodową, gdzie panoramiczne przeszklenia osłania przedłużony okap. W piwnicach domu znajduje się spiżarnia, kotłownia na paliwo stałe oraz duże pomieszczenie rekreacyjne. Uwagę zwraca pięknie zaaranżowana strefa dzienna, z wyspą kuchenną w kształcie bufetu oraz wyjściem na zadaszony taras. Dodatkowa sypialnia dysponuje własną łazienką, zaś z wiatrołapu dostępny jest garaż na dwa samochody. Komfortowa część nocna na poddaszu mieści apartament rodziców z dużą łazienką i garderobą, dwa bliźniacze pokoje dziecięce, gabinet oraz pralnię i łazienkę.


NOWOŚĆ | Efektowny projekt domu „Dom w aurorach (G2P)”

NOWOŚĆ | Efektowny projekt domu „Dom w aurorach (G2P)”
projekt

Prosty w budowie, nowoczesny projekt domu z garażem na dwa samochody oraz częściowym podpiwniczeniem, gdzie zaprojektowano dużą kotłownię na paliwo stałe, spiżarnię oraz dwa pomieszczenia gospodarcze. Przestronna część dzienna parteru to otwarta, komfortowa strefa wspólnego wypoczynku dla rodziny oraz przyjaciół domu. Znajdziemy tutaj salon z kominkiem i kinem domowym, jadalnię w przeszklonym narożniku oraz kuchnię z narożnym oknem. Zadaszony taras powiększa część wypoczynkową salonu oraz płynnie łączy wnętrze z ogrodem. Prywatna strefa nocna poddasza mieści cztery naturalnie doświetlone sypialnie, przestronną łazienkę oraz dwie garderoby, w tym jedną przy pokoju rodziców.


„Dom w jonagoldach 7 (G2)” | NOWOŚĆ w kategorii projektów domów parterowych

„Dom w jonagoldach 7 (G2)” | NOWOŚĆ w kategorii projektów domów parterowych
projekt

Nowoczesny projekt domu parterowego z pięknymi przeszkleniami oraz dwoma tarasami umieszczonymi w podcieniu. Przestronna, reprezentacyjna część dzienna płynnie łączy salon z kominkiem, dużą jadalnię oraz kuchnię, której sercem jest wielofunkcyjna wyspa. Komfortowa strefa nocna została umieszczona w głębi domu, aby zagwarantować mieszkańcom prywatny odpoczynek. Mieszczą się tutaj trzy ustawne, jasne sypialnie oraz ogólnodostępna łazienka. Sypialnia rodziców została zaaranżowana jak apartament – z własną garderobą, łazienkę oraz wyjściem na zadaszony taras. Z wiatrołapu dostępny jest szeroki garaż na dwa samochody, z własnym wyjściem zewnętrznym.


Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger  Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?