„Dom w zielistkach 11” | NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów domów

„Dom w zielistkach 11” | NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów domów
projekt

Funkcjonalny, nowoczesny projekt małego domu na wąską działkę, który charakteryzuje się ekonomicznymi kosztami budowy oraz oszczędnym utrzymaniem budynku w przyszłości. Nowoczesny styl wykończenia podkreśla oryginalne zadaszenie wejścia głównego, szklane balustrady oraz drewniana pergola od strony ogrodu. Jasna strefa dzienna to miejsce komfortowego wypoczynku domowników, w wygodnym salonie z narożną kanapą przed TV lub przy dużym stole rodzinnym w jadalni. Dodatkowy pokój na parterze sprawdzi się doskonale jako sypialnia gościnna. Prywatna strefa nocna poddasza mieści trzy sypialnie z wysokimi drzwiami balkonowymi oraz łazienkę. Pokój rodziców posiada własną garderobę.


NOWOŚĆ „Dom w jaskierkach 2 (G2)” | Wersja zaprojektowanego wspólnie z Fanami na FB projektu domu

NOWOŚĆ „Dom w jaskierkach 2 (G2)” | Wersja zaprojektowanego wspólnie z Fanami na FB projektu domu
projekt

Nowoczesny projekt domu z garażem na dwa samochody, wyróżniający się pięknym przeszkleniem od strony frontowej. Praktyczny podcień wprowadza nas do wiatrołapu, który mieści pojemne szafy ścienne, pełniąc również funkcję garderoby. Dalej przechodzimy do jasnej i komfortowej strefy dziennej, która wprost zachęca do wspólnego wypoczynku. Znajdziemy tutaj salon z narożną kanapą przed kinem domowym i kominkiem, jadalnię z dużym stołem rodzinnym oraz otwartą kuchnię, obok której zaprojektowano spiżarkę. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako sypialnia gościnna. Prywatna strefa nocna poddasza mieści apartament rodziców z własną garderobą i łazienką, dwa pokoje dziecięce, łazienkę, garderobę oraz strych nad garażem.


NOWOŚĆ | Piękna, nowoczesna parterówka „Dom w modrzewnicy 5 (G)”

NOWOŚĆ | Piękna, nowoczesna parterówka „Dom w modrzewnicy 5 (G)”
projekt

Efektowny projekt domu parterowego z garażem, wyróżniający się praktycznym układem funkcjonalnym. Pięknie prezentuje się strefa dzienna, przestronna oraz naturalnie doświetlona, zachęcająca mieszkańców do wypoczynku. W wygodnym salonie swobodnie mieści się narożna kanapa przed kinem domowym i kominkiem, obok niej umieszczono jadalnię z dużym stołem. Panoramiczne przeszklenie w salonie łączy go z zadaszonym tarasem oraz otwiera widok na zieleń ogrodu. Sercem otwartej kuchni jest wielofunkcyjna wyspa, a wygodę prac kuchennych gwarantuje optymalna ilość blatów roboczych oraz wbudowana spiżarka. Strefę prywatną tworzy sypialnia rodziców z własną garderobą, dwa pokoje dziecięce oraz łazienka.


NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | „Dom w zdrojówkach 8”

NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | „Dom w zdrojówkach 8”
projekt

Nowoczesny projekt domu z garażem jednostanowiskowym oraz kotłownią na paliwo stałe. Reprezentacyjna strefa dzienna została szeroko otwarta na ogród, z którym łączy ją obszerny taras z efektowną pergolą. Przestronny salon łączy się z jadalnią w przeszklonym narożniku, zachęcając mieszkańców do wspólnego relaksu. Atutem otwartej kuchni jest możliwość zastosowania wysokiej zabudowy oraz pojemna spiżarnia z miejscem na zamrażarkę. Komfortowa strefa nocna na poddaszu mieści trzy jasne i ustawne sypialnie, gabinet, dużą łazienkę oraz pralnię z miejscem na przechowywanie bielizny. Pokój rodziców dysponuje dodatkowo własną garderobą, a sypialnie dla dzieci swobodnie zmieszczą pojemne szafy ścienne.


„Dom w telimach 2 (G)” | NOWOŚĆ w popularnej kolekcji projektów małych domów

„Dom w telimach 2 (G)” | NOWOŚĆ w popularnej kolekcji projektów małych domów
projekt

Efektowny projekt domu z garażem, z pięknie zaaranżowaną strefą frontową, nowoczesnym zadaszeniem tarasu od strony ogrodu oraz przeszklonym ryzalitem, naturalnie doświetlającym salon. Reprezentacyjna część dzienna parteru to komfortowa przestrzeń wspólnego wypoczynku domowników oraz przyjaciół domu. Salon mieści narożną kanapę przed kinem domowym i kominkiem, jadalnia z dużym stołem rodzinnym umieszczona została w przeszklonym narożniku, a otwartą kuchnię uzupełnia pojemna spiżarka. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako gabinet lub sypialnia gościnna. Strefa nocna na poddaszu składa się z trzech jasnych sypialni, łazienki, pralni oraz obszernego strychu, który może pełnić funkcję np. siłowni.


NOWOŚĆ | „Dom w galach 5” - projekt domu parterowego o komfortowym wnętrzu

NOWOŚĆ | „Dom w galach 5” - projekt domu parterowego o komfortowym wnętrzu
projekt

Projekt domu parterowego o prostej w budowie bryle, z nowoczesną pergolą osłaniającą taras od strony ogrodu. W reprezentacyjnej strefie dziennej mieści się wygodny salon z narożną kanapą, jadalnia z dużym stołem rodzinnym oraz kuchnia z narożnym oknem, której program uzupełnia spiżarka z zamrażarką. Zadaszony taras efektywnie powiększa część wypoczynkową salonu, stając się w letnie dni miejscem relaksu na świeżym powietrzu. W pobliżu wejścia głównego znajduje się dodatkowy pokój, pełniący funkcję gabinetu. Z osobnego korytarza dostępna jest strefa nocna, gdzie zaprojektowano sypialnię rodziców z własną garderobą oraz wyjściem na odrębny taras, dwa bliźniacze pokoje dziecięce oraz łazienkę.


„Dom w cieszyniankach 4 (G2)” | NOWOŚĆ w popularnej kolekcji projektów domów parterowych

„Dom w cieszyniankach 4 (G2)” | NOWOŚĆ w popularnej kolekcji projektów domów parterowych
projekt

Nowoczesny projekt domu parterowego z garażem na dwa samochody oraz kotłownią na paliwo stałe. Przestronna część dzienna to komfortowa strefa wspólnego wypoczynku. Znajdziemy tutaj salon z narożną kanapą przed kinem domowym, jadalnię z dużym stołem rodzinnym oraz wygodną, otwartą kuchnię, która mieści wyspę oraz pojemną spiżarkę. Panoramiczne przeszklenie otwiera widok na zieleń ogrodu, a zadaszony taras powiększa efektywnie część wypoczynkową salonu. Z osobnego korytarza dostępna jest prywatna strefa nocna, która mieści trzy ustawne sypialnie, łazienkę z pełnym programem funkcjonalnym, dwie garderoby oraz pralnię. Sypialnia rodziców posiada wyjście na zadaszony taras.


Świętuj z nami 28 urodziny ARCHON+!

Świętuj z nami 28 urodziny ARCHON+!
promocja

Już 28 lat, inspirowani Waszymi marzeniami, projektujemy DOMY KTÓRE KOCHACIE!
Skorzystaj z naszej URODZINOWEJ PROMOCJI i już dziś zamów swój wymarzony Projekt Domu 280 zł TANIEJ! Do każdego projektu dołączamy GRATIS extra dodatki o wartości 1 900 zł!
W naszej bogatej ofercie znajdziesz ponad 1 600 Najlepszych Projektów Domów – już dziś rozpocznij realizację marzeń o własnym domu!


NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | „Dom w przebiśniegach 4”

NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów | „Dom w przebiśniegach 4”
projekt

Nowoczesny projekt domu parterowego wyróżniający się komfortowym układem wnętrz. Przestronna strefa dzienna zachęca do wspólnego relaksu. Wygodny salon z narożną kanapą płynnie łączy się z jadalnią w przeszklonym narożniku. Otwarta kuchnia mieści wielofunkcyjną wyspę, a jej program uzupełnia spiżarnia. Zadaszony taras znacznie powiększa część wypoczynkową salonu, stając się miejscem letniego odpoczynku na świeżym powietrzu. Przesuwne drzwi chronią strefę nocną przed hałasem i zapewniają domownikom większą prywatność. Zaplanowano tutaj apartament rodziców z własną łazienką, garderobą oraz wyjściem na taras, dwie sypialnie dziecięce, gabinet mogący pełnić funkcję pokoju gościnnego oraz łazienkę.


NOWOŚĆ | Niezwykła, komfortowa parterówka „Dom pod pomarańczą (M)”

NOWOŚĆ | Niezwykła, komfortowa parterówka „Dom pod pomarańczą (M)”
projekt

Nowoczesny projekt domu parterowego z atrakcyjnym tarasem od strony ogrodu. Jasna strefa dzienna płynnie łączy salon z narożną kanapą, jadalnię przy panoramicznym oknie oraz otwartą kuchnię, której atutem jest wielofunkcyjny półwysep oraz możliwość zastosowania wysokiej zabudowy. Część wypoczynkową salonu efektownie powiększa zadaszony taras, na którym można zorganizować letnią jadalnią. Pomieszczenie gospodarcze przy wejściu głównym może pełnić jednocześnie funkcję pralni. Na strefę prywatną składa się sypialnia rodziców z wyjściem na taras, dwa pokoje dziecięce oraz łazienka. We wszystkich pokojach znajduje się miejsce na pojemne szafy ścienne oraz biurka do nauki lub pracy.


Skorzystaj z promocji „ZDĄŻYĆ PRZED ZIMĄ”

Skorzystaj z promocji „ZDĄŻYĆ PRZED ZIMĄ”
promocja

Rozpocznij realizację marzeń o własnym domu! Skorzystaj z naszej promocji ”Zdążyć przed zimą” i już dziś zamów swój wymarzony Projekt Domu 250 zł TANIEJ! Do każdego projektu dołączamy GRATIS extra dodatki o wartości 1900 zł!
Parterowy, z poddaszem użytkowym, a może piętrowy? Wybierz swój idealny DOM z bogatej oferty ponad 1600 Najlepszych Projektów Domów i zrealizuj swoje marzenia! Promocja trwa do wtorku 30 października 2018 r., do godz. 8:00.


NOWOŚĆ | „Dom w calandivach (G2)” - niezwykły projekt domu parterowego

NOWOŚĆ | „Dom w calandivach (G2)” - niezwykły projekt domu parterowego
projekt

Ten nowoczesny projekt domu wyróżnia nieszablonowy układ wnętrz oraz oryginalny sposób połączenia garażu z bryłą domu. Ozdobą strefy wypoczynkowej od strony ogrodu jest atrakcyjna pergola, osłaniająca część tarasu. W reprezentacyjnej części dziennej mieści się przestronny salon z kominkiem i kinem domowym oraz jadalnia z dużym stołem rodzinnym. Otwarta kuchnia została dobrze doświetlona narożnym oknem, a jej atutem jest pojemna spiżarnia oraz miejsce na wielofunkcyjną wyspę. Panoramiczne przeszklenia pięknie doświetlają wnętrze oraz otwierają widok na zieleń ogrodu. Z osobnego korytarza dostępna jest strefa nocna, gdzie zaprojektowano cztery sypialnie oraz dużą łazienkę.


NOWOŚĆ! „Dom w renklodach 6 (G2)” - efektowny projekt małego domu parterowego

NOWOŚĆ! „Dom w renklodach 6 (G2)” - efektowny projekt małego domu parterowego
projekt

Nowoczesny projekt domu z praktycznie osłoniętą strefą wejściową oraz oryginalną pergolą nad tarasem. Reprezentacyjna strefa dzienna zaprasza domowników do wspólnego odpoczynku. Płynnie łączy się tutaj przestronny salon, jadalnia z dużym stołem rodzinnym oraz otwarta kuchnia z narożnym oknem, której program uzupełnia spiżarka. Na zadaszonym tarasie można z powodzeniem zorganizować letnią jadalnię. Osobnym korytarzem, który mieści pojemne szafy ścienne, przechodzimy do części nocnej, gdzie zaprojektowano trzy wygodne sypialnie oraz ogólnodostępną łazienkę. Pokój rodziców dysponuje własną garderobą oraz wyjściem na taras. Program domu uzupełnia toaleta, kotłownia oraz garaż na dwa samochody.


Komfortowy „Dom w strelicjach”. Nasza NOWOŚĆ w kategorii projektów małych domów

Komfortowy „Dom w strelicjach”. Nasza NOWOŚĆ w kategorii projektów małych domów
projekt

Nowoczesny projekt domu o prostej bryle, z dachem i ścianami poddasza wykończonymi blachą na rąbek. Przestronna strefa dzienna to wspaniałe miejsce codziennego odpoczynku. Znajdziemy tutaj salon z kinem domowym i kominkiem, jadalnię oraz otwartą kuchnię z wielofunkcyjnym półwyspem. Panoramiczne przeszklenie otwiera widok na zieleń ogrodu oraz płynnie łączy wnętrze z tarasem. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako sypialnia gościnna lub gabinet. Komfortowa część nocna poddasza mieści apartament rodziców z dwiema garderobami, łazienkę z miejscem na prysznic i wannę oraz dwa pokoje dziecięce. Z sypialni rodziców dostępny jest duży balkon, który pełni funkcję prywatnej strefy wypoczynkowej na świeżym powietrzu.


NOWOŚĆ w kategorii projektów domów parterowych | „Dom pod pomarańczą (G)”

NOWOŚĆ w kategorii projektów domów parterowych | „Dom pod pomarańczą (G)”
projekt

"Dom pod pomarańczą (G)" to modyfikacja zaprojektowanego wspólnie z fanami na Fb projektu „Dom pod pomarańczą”. Nowoczesną formę bryły podkreśla piękna pergola osłaniająca taras, który jest przestrzenią płynnie łączącą wnętrze domu z ogrodem. Reprezentacyjna strefa dzienna swobodnie łączy salon z wygodną kanapą, jadalnię przy panoramicznym oknie oraz otwartą kuchnię, której program uzupełnia spiżarka. Pomieszczenia prywatne to sypialnia rodziców z wyjściem na taras, pokój dziecięcy oraz zlokalizowany w pobliżu wejścia gabinet, który można przeznaczyć na sypialnię gościnną. W najnowszej wersji projektu znalazł się garaż z jednym miejscem postojowym, mieszczący również drobny sprzęt ogrodniczy.


NOWOŚĆ | Efektowna, mała parterówka „Dom w kostrzewach 3”

NOWOŚĆ | Efektowna, mała parterówka „Dom w kostrzewach 3”
projekt

Nowoczesny projekt domu parterowego, z pięknie zaaranżowaną strefą wejściową oraz oryginalną pergolą osłaniającą taras. Liczne przeszklenia naturalnie doświetlają wnętrze oraz łączą je z otaczającym dom ogrodem. Układ funkcjonalny domu został praktycznie podzielony na strefy użytkowania, co zwiększa komfort mieszkania. Część dzienna płynnie łączy wygodny salon, jadalnię przy panoramicznym oknie oraz kuchnię z narożnym przeszkleniem, której program uzupełnia pojemna spiżarka. Obszerny taras może w letnie dni pełnić rolę jadalni na świeżym powietrzu. Z holu dostępna jest strefa nocna, gdzie zaprojektowano trzy ustawne sypialnie oraz ogólnodostępną łazienkę. Sypialnia rodziców dysponuje własną garderobą.


„Dom w jabłonkach 17” | NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów domów

„Dom w jabłonkach 17” | NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów domów
projekt

Projekt domu o prostej bryle, który wyróżnia się nowoczesnym wykończeniem elewacji oraz funkcjonalnym układem wnętrz. Przestronna część dzienna płynnie łączy wygodny salon, jadalnię przy panoramicznym oknie oraz otwartą kuchnię, której sercem jest wielofunkcyjna wyspa. Umieszczona obok spiżarka połączona jest z wiatrołapem, co ułatwia komunikację. Część wypoczynkową salonu powiększa osłonięty drewnianą pergolą taras. Naturalnie doświetlone schody prowadzą do komfortowej strefy nocnej poddasza, gdzie mieszczą się trzy ustawne sypialnie, gabinet, garderoba oraz duża łazienka, która może pełnić rolę pokoju kąpielowego. Wszystkie pokoje zostały dobrze doświetlone za pomocą wysokich drzwi balkonowych.


„Dom w mekintoszach (G2)” | NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów domów parterowych

„Dom w mekintoszach (G2)” | NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów domów parterowych
projekt

Interesujący projekt domu parterowego, o prostej bryle oraz czytelnym podziale funkcji, z obszernym garażem na dwa samochody, który mieści również kącik majsterkowicza. Jasna i przestronna część dzienna płynnie łączy salon z kominkiem, jadalnię w przeszklonym narożniku oraz kuchnię z narożnym oknem i własną spiżarką. Strefę wypoczynku powiększa zadaszony taras, który w letnie dni może przejąć funkcję jadalni na świeżym powietrzu. Z osobnego korytarza dostępna jest komfortowa część nocna, gdzie zaprojektowano cztery jasne sypialnie oraz ogólnodostępną łazienkę z pełnym programem funkcjonalnym. Poprzez pralnię przechodzimy do garażu i dalej do kotłowni, która posiada własne wyjście zewnętrzne.


Zapraszamy do jesiennej edycji konkursu fotograficznego "Twój Dom w obiektywie"!

Zapraszamy do jesiennej edycji konkursu fotograficznego "Twój Dom w obiektywie"!
artykuł

Weź udział w naszym konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody, które umilą wspólne chwile z rodziną i przyjaciółmi. Nagrodą główną jesiennej edycji konkursu fotograficznego jest ekspres Tchibo Cafissimo Latte oraz zestaw 50 kapsułek Cafissimo, a nagrodami dodatkowymi są dwa blendery ręczne ze stacją dokującą.
Tymczasem przedstawiamy Wam wyniki letniej edycji naszego konkursu fotograficznego. Najpiękniejszą realizacją projektu został ”Dom w nawłociach (G2)”, drugie miejsce zajął projekt ”Dom w jabłonkach” oraz ”Dom w wisteriach 5 (G2)”.


„Dom w dipladeniach 2” | NOWOŚĆ w kolekcji projektów domów tanich w budowie

„Dom w dipladeniach 2” | NOWOŚĆ w kolekcji projektów domów tanich w budowie
projekt

Prosty w formie oraz ekonomiczny w budowie projekt domu, który wyróżnia się nowoczesną stylizacją elewacji oraz oryginalnie zadaszonym tarasem. Piękna, przestronna część dzienna domu płynnie łączy wygodny salon, jadalnię oraz otwartą kuchnię, której atutem jest wielofunkcyjny półwysep, spiżarka z miejscem na zamrażarką oraz własne wyjście na taras. Panoramiczne przeszklenia otwierają widok na zieleń ogrodu oraz łączą wnętrze z zadaszonym tarasem, gdzie można zaaranżować letnią jadalnię oraz zaciszny kącik kawowy. Program parteru uzupełnia dodatkowy pokój, łazienka oraz garaż. Komfortowa strefa nocna poddasza mieści trzy naturalnie doświetlone sypialnie, dużą łazienkę, pralnię oraz garderobę przy pokoju rodziców.


NOWOŚĆ w kategorii projektów domów z wejściem od południa | „Dom w albicjach 2 (G2)”

NOWOŚĆ w kategorii projektów domów z wejściem od południa | „Dom w albicjach 2 (G2)”
projekt

Prosty w formie projekt domu, z wysuniętym z elewacji frontowej garażem na dwa samochody. Nowoczesny styl wykończenia podkreśla oryginalna pergola osłaniająca taras, szklane balustrady oraz naturalne okładziny elewacyjne. W reprezentacyjnej, przestronnej części dziennej domu płynnie połączono salon z narożnym oknem, jadalnię oraz otwartą kuchnię, która posiada własną spiżarkę. Obszerny, zadaszony taras znacząco powiększa strefę wypoczynkową salonu. Dodatkowy pokój na parterze sprawdzi się jako gabinet lub sypialnia gościnna. Na poddaszu znajduje się część prywatna, która mieści apartament rodziców z własną garderobą oraz łazienką, trzy sypialnie dla dzieci, pralnię oraz ogólnodostępną łazienkę i garderobę.


„Dom w goździkowcach (P)” | NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów domów

„Dom w goździkowcach (P)” | NOWOŚĆ w popularnej rodzinie projektów domów
projekt

Efektowny projekt małego domu z podpiwniczeniem, który sprawdzi się doskonale na działkach ze spadkiem terenu. Jego prosta bryła zyskała nowoczesny charakter dzięki zastosowaniu naturalnych okładzin elewacyjnych, szklanych balustrad oraz oryginalnej pergoli od strony ogrodu. W piwnicach domu zaplanowano obszerną część gospodarczą, z kotłownią, spiżarnią oraz pralnią. Strefa dzienna parteru to komfortowa przestrzeń wspólnego wypoczynku, która płynnie łączy salon z jadalnią oraz kuchnią, w której przewidziano pojemną spiżarkę. Dodatkowy pokój może pełnić funkcję gabinetu lub sypialni gościnnej. Na poddaszu znajdziemy zaciszną część prywatną, z czterema sypialniami, trzema garderobami oraz łazienką.


„Dom w mekintoszach 11” | NOWOŚĆ w kolekcji projektów domów parterowych

„Dom w mekintoszach 11” | NOWOŚĆ w kolekcji projektów domów parterowych
projekt

Prosty, nowoczesny projekt domu parterowego, z pięknie zaaranżowaną strefą wypoczynkową na świeżym powietrzu. Architekci zadbali, by oryginalna pergola osłaniała wystarczającą ilość miejsca na zorganizowanie letniej jadalni, kącika kawowego oraz strefy relaksu przy basenie. Atutem układu wnętrz jest czytelny podział stref użytkowania oraz komfortowy rozkład pomieszczeń. W reprezentacyjnej części dziennej zaplanowano przestronny salon z jadalnią oraz otwartą kuchnię z narożnym oknem, której program uzupełnia pojemna spiżarka. Z osobnego korytarza dostępna jest strefa prywatna, gdzie mieszczą się cztery sypialnie, gabinet, dwie łazienki oraz garderoba przy sypialni rodziców.


„Dom w błękitkach” | NOWOŚĆ w kolekcji projektów małych domów parterowych

„Dom w błękitkach” | NOWOŚĆ w kolekcji projektów małych domów parterowych
projekt

Nowoczesny projekt domu parterowego, który na niewielkim metrażu mieści pełen program funkcjonalny. Wysunięty garaż pozwolił stworzyć praktyczne zadaszenie wejścia głównego, a oryginalna pergola osłania taras, gdzie zaplanowano letnią jadalnię oraz kącik wypoczynkowy na świeżym powietrzu. Program funkcjonalny domu został czytelnie i jasno podzielony, co zwiększa komfort jego użytkowania. Otwarta strefa dzienna mieści salon z kinem domowym i kominkiem, jadalnię przy panoramicznym oknie oraz wygodną kuchnię z wielofunkcyjnym półwyspem. Z osobnego korytarza dostępna jest część nocna, gdzie zaprojektowano dwie ustawne sypialnie, łazienkę, garderobę oraz toaletę. Z wiatrołapu przechodzimy do garażu i kotłowni.


NOWOŚĆ | Projekt komfortowego i eleganckiego „Domu w telimach (G)”

NOWOŚĆ | Projekt komfortowego i eleganckiego „Domu w telimach (G)”
projekt

Ten nowoczesny projekt domu zachwyca pięknie zaplanowaną elewacją frontową, z oryginalnym oknem nad garażem oraz praktycznie zadaszoną strefą wejściową. Od strony ogrodu uwagę zwraca atrakcyjna pergola oraz przeszklony ryzalit. Reprezentacyjna, naturalnie doświetlona część dzienna zachęca mieszkańców do wspólnego wypoczynku. Przestronny salon płynnie łączy się tutaj z jadalnią oraz otwartą kuchnią, której program uzupełnia pojemna spiżarnia. Dodatkowy pokój z narożnym oknem sprawdzi się jako gabinet lub sypialnia gościnna. Komfortowa strefa nocna na poddaszu mieści trzy ustawne sypialnie, łazienkę, pralnię oraz garderobę przy sypialni rodziców. Nad garażem pozostawiono obszerny strych.


NOWOŚĆ „Dom w amorfach 2 (G2A)” | Atrakcyjny projekt domu ze wspaniale rozwiązaną strefą wypoczynku na tarasie

NOWOŚĆ „Dom w amorfach 2 (G2A)” | Atrakcyjny projekt domu ze wspaniale rozwiązaną strefą wypoczynku na tarasie
projekt

Efektowny projekt domu z garażem dwustanowiskowym oraz pięknie zaaranżowaną strefą wypoczynkową na świeżym powietrzu. Obszerny taras został osłonięty nowoczesną pergolą, która łączy się z zaprojektowanym od strony ogrodu balkonem. Reprezentacyjna, przestronna część dzienna zaprasza domowników do wspólnego odpoczynku. Wygodny salon z kinem domowym i kominkiem łączy się z jadalnią w przeszklonym wykuszu, nad którą znajduje się antresola. Otwarta kuchnia z narożnym oknem posiada wielofunkcyjny półwysep oraz możliwość wysokiej zabudowy. Dodatkowy pokój sprawdzi się jako sypialnia gościnna. Strefa prywatna poddasza mieści apartament rodziców, trzy pokoje dziecięce, łazienkę, pralnię oraz garderobę.


NOWOŚĆ w kategorii projektów domów parterowych | „Dom w nigellach (G2)”

NOWOŚĆ w kategorii projektów domów parterowych | „Dom w nigellach (G2)”
projekt

Ten wyjątkowy projekt domu jest dedykowany wszystkim, którzy marzą o nowoczesnej parterówce, z wygodnym układem funkcjonalnym oraz czytelnym podziałem stref użytkowania. Reprezentacyjna część dzienna zachwyca otwartą przestrzenią oraz panoramicznymi przeszkleniami, które naturalnie doświetlają wnętrze oraz łączą je z tarasem. W centralnym punkcie umieszczono jadalnię z miejscem na duży stół, zaś program kuchni uzupełnia pojemna spiżarnia. Z osobnego korytarza dostępna jest komfortowa strefa nocna, gdzie zaprojektowano apartament rodziców z własną garderobą i łazienką, dwa pokoje dziecięce, ogólnodostępną łazienkę oraz gabinet i toaletę. Z wiatrołapu przechodzimy do garażu oraz kotłowni.


„Dom w lonicerach 2 (G2)” | NOWOŚĆ w kolekcji projektów domów parterowych

„Dom w lonicerach 2 (G2)” | NOWOŚĆ w kolekcji projektów domów parterowych
projekt

Funkcjonalny, nowoczesny projekt domu parterowego z obszernym garażem na dwa samochody, wyróżniający się czytelnym podziałem stref użytkowania. Komfortowa strefa dzienna zachęca do wspólnego wypoczynku, a jej przestrzeń efektownie powiększa zadaszony taras, który oferuje relaks na świeżym powietrzu. Program kuchni uzupełnia pojemna spiżarnia, a jej sercem jest wielofunkcyjna wyspa. Z osobnego korytarza dostępna jest strefa prywatna, gdzie umieszczono trzy jasne sypialnie, gabinet, dużą łazienkę oraz dwie garderoby, w tym jedną przy pokoju rodziców. Program uzupełnia pralnia oraz dodatkowa łazienka w pobliżu części dziennej. Z wiatrołapu przechodzimy do garderoby i dalej do garażu oraz kotłowni.


29 – 30.09.2018 zapraszamy na TARGI HOME DESIGN do Łodzi !

29 – 30.09.2018 zapraszamy na TARGI HOME DESIGN do Łodzi !
artykuł

Koniec lata to idealny czas na rozpoczęcie poszukiwań swojego wymarzonego domu! Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Biura Projektów ARCHON+ na Targach Home Design w Łodzi. Targi odbędą się już w najbliższy weekend (29-30.09.2018), w Łodzi ATLAS ARENA, ul. Bandurskiego 7. Czekamy na Was na stoisku B2A, w godzinach od 10.00 do 17.00. To doskonała okazja, aby spotkać się z naszymi Doradcami Projektowymi, którzy z przyjemnością pomogą w wyborze projektu domu oraz wyjaśnią wszelkie kwestie związane z procesem inwestycyjnym. Do zobaczenia!


„Dom pod lipką 2” | NOWOŚĆ w kategorii projektów domów tanich w budowie

„Dom pod lipką 2” | NOWOŚĆ w kategorii projektów domów tanich w budowie
projekt

Projekt małego domu, o idealnych proporcjach bryły oraz szerokim otwarciu na ogród. Jasny, boniowany tynk elewacyjny został połączony z naturalną okładziną drewnianą, a obszerny taras osłania nowoczesna pergola. Program funkcjonalny parteru umożliwia komfortowe mieszkanie, oferując relaks w części dziennej oraz prywatny odpoczynek w dwóch ustawnych sypialniach. Przestronny salon mieści wygodną strefę relaksu przed TV oraz duży stół w jadalni, umieszczony w przeszklonym narożniku. Otwarta kuchnia została doświetlona narożnym oknem, a jej atutem jest możliwość zastosowania wysokiej zabudowy. Poddasze domu mieści obszerny, jasny strych, pozostawiony do indywidualnej aranżacji.


Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

12 37 21 900