Dom inteligentny i komfortowy

Dom inteligentny

Jakie są podstawowe możliwości wykorzystania systemu DOM INTELIGENTNY?

Dom inteligentny i komfortowy

Bardzo ważnym pojęciem używanym w kontekście wprowadzania systemu domu inteligentnego jest energooszczędność. Optymalne sterowanie wszystkimi urządzeniami elektrycznymi oraz systemem grzewczym i klimatyzacją pozwala na znaczne oszczędności finansowe.

Czytaj więcej
Schemat

Projekt Instalacji INTELIGENTNY DOM

Dom inteligentny i komfortowy

Projekt instalacji INTELIGENTNY DOM pozwala na znaczące obniżenie zużycia ilości energii elektrycznej, redukcję kosztów ogrzewania oraz zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu życia. W projekcie zastosowano urządzenia umożliwiające sterowanie ogrzewaniem, oświetleniem, roletami, systemem alarmowym oraz oknami dachowymi.

Czytaj więcej
1

Projekt odkurzacza centralnego

Sprzątanie odkurzaczem centralnym jest analogiczne do sprzątania urządzeniami przenośnymi z tą różnicą, że w czasie sprzątania używamy tylko węża ssącego, który zamiast do odkurzacza wkłada się do gniazdka w ścianie skąd zassane powietrze z kurzem przepływa do jednostki centralnej przewodami ukrytymi w ścianach. Jednostka centralna zamontowana w garażu, kotłowni lub innym pomieszczeniu gospodarczym oczyszcza zassane powietrze a następnie wydmuchuje je na zewnątrz domu.

Czytaj więcej
Projekt instalacji teletechnicznych 337

Projekt instalacji teletechnicznych

W dzisiejszych czasach wszyscy korzystamy z urządzeń elektroniki użytkowej. Każdy z nas chce zamieszkać w domu inteligentnym, komfortowym, w takim, w którym kable od internetu, telewizji, czy telefonu poprowadzone są w dyskretny sposób. Aby uniknąć plątaniny kabli na podłodze, należy już podczas prac instalacyjnych zaplanować, czy w pokojach dziecinnych, kuchni, pokoju dziennym będziemy montować okablowanie pozwalające na korzystanie z urządzeń teletechnicznych. Inwestując niewielkie pieniądze w zamontowanie okablowania teletechnicznego podniesiemy standard wyposażenia domu.

Czytaj więcej
Sauna a

Prywatna sauna i siłownia - zrelaksuj się, zadbaj o zdrowie i swoją kondycję

Dom inteligentny i komfortowy

Marzysz o odpoczynku po całym dniu pracy? Chcesz miło spędzić czas w towarzystwie swoich znajomych i zależy Ci na prowadzeniu zdrowego trybu życia? Zapoznaj się z naszym artykułem.

Czytaj więcej