Jakie są podstawowe możliwości wykorzystania systemu DOM INTELIGENTNY?

JAKIE SĄ PODSTAWOWE MOŻLIWOŚCI WYKORZYSTANIA SYSTEMU DOM INTELIGENTNY?

Bardzo ważnym pojęciem używanym w kontekście wprowadzania systemu domu inteligentnego jest energooszczędność. Optymalne sterowanie wszystkimi urządzeniami elektrycznymi oraz systemem grzewczym i klimatyzacją pozwala na znaczne oszczędności finansowe.

Czytaj więcej
Projekt Instalacji INTELIGENTNY DOM

PROJEKT INSTALACJI INTELIGENTNY DOM

Projekt instalacji INTELIGENTNY DOM pozwala na znaczące obniżenie zużycia ilości energii elektrycznej, redukcję kosztów ogrzewania oraz zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu życia. W projekcie zastosowano urządzenia umożliwiające sterowanie ogrzewaniem, oświetleniem, roletami, systemem alarmowym oraz oknami dachowymi.

Czytaj więcej
Projekt odkurzacza centralnego

PROJEKT ODKURZACZA CENTRALNEGO

Dom inteligentny i komfortowy

Sprzątanie odkurzaczem centralnym jest analogiczne do sprzątania urządzeniami przenośnymi z tą różnicą, że w czasie sprzątania używamy tylko węża ssącego, który zamiast do odkurzacza wkłada się do gniazdka w ścianie skąd zassane powietrze z kurzem przepływa do jednostki centralnej przewodami ukrytymi w ścianach. Jednostka centralna zamontowana w garażu, kotłowni lub innym pomieszczeniu gospodarczym oczyszcza zassane powietrze a następnie wydmuchuje je na zewnątrz domu.

Czytaj więcej
Projekt instalacji teletechnicznych

PROJEKT INSTALACJI TELETECHNICZNYCH

W dzisiejszych czasach wszyscy korzystamy z urządzeń elektroniki użytkowej. Każdy z nas chce zamieszkać w domu inteligentnym, komfortowym, w takim, w którym kable od internetu, telewizji, czy telefonu poprowadzone są w dyskretny sposób. Aby uniknąć plątaniny kabli na podłodze, należy już podczas prac instalacyjnych zaplanować, czy w pokojach dziecinnych, kuchni, pokoju dziennym będziemy montować okablowanie pozwalające na korzystanie z urządzeń teletechnicznych. Inwestując niewielkie pieniądze w zamontowanie okablowania teletechnicznego podniesiemy standard wyposażenia domu.

Czytaj więcej
Prywatna sauna i siłownia - zrelaksuj się, zadbaj o zdrowie i swoją kondycję

PRYWATNA SAUNA I SIŁOWNIA - ZRELAKSUJ SIĘ, ZADBAJ O ZDROWIE I SWOJĄ KONDYCJĘ

Marzysz o odpoczynku po całym dniu pracy? Chcesz miło spędzić czas w towarzystwie swoich znajomych i zależy Ci na prowadzeniu zdrowego trybu życia? Zapoznaj się z naszym artykułem.

Czytaj więcej

Pisz BLOGA
Rozpocznij Swoją przygodę
z budową domu!
Pisz bloga

Rabat 400 zł
na każdy projekt domu!
Projekt domu ARCHON+
newsletter

Konkurs FOTO
Dom w obiektywieWeź udział i wygraj ...
Konkurs foto - Dom w obiektywie

270 057 fanów
Dołącz do nas!
Polub nas na facebooku

Film z realizacji
Zaproś ekipę filmową ARCHON+ do swojego domu
Zgłoś swój dom do filmu
ArchonHome
ArchonHome
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?