KOSZTY BUDOWY POD KONTROLĄ

Pytanie, które zadaje sobie każdy planujący inwestycję, brzmi: „Ile kosztuje budowa domu?”. Łatwiej na nie odpowiedzieć, gdy możemy posłużyć się kosztorysem budowlanym, który określi nam, ile kosztują poszczególne etapy budowy. Z kosztorysem budowlanym ARCHON+ oraz bezpłatnym zestawieniem materiałów zaplanujesz budowę i będziesz oszczędzać na każdym etapie realizacji. Nie trać czasu i pieniędzy - zobacz, jak skutecznie kontrolować koszty budowy.

Projekty domów oferowane przez ARCHON+ posiadają koszty budowy, które bazują na aktualizowanych co kwartał kosztorysach budowlanych. Dzięki podanym kosztom możesz jeszcze przed zakupem projektu sprawdzić i zaplanować wydatki związane z budową wybranego przez Ciebie domu.

Zachęcamy do poznania naszej kolekcji projektów domów jednorodzinnych, zachwycających designem oraz komfortowo zaplanowanymi wnętrzami. W kategorii znajdują się m.in. nowoczesne projekty małych domów, efektowne parterówki czy projekty domów tanich w budowie. Aby zapewnić jak największą swobodę wyboru, architekci stworzyli rodziny projektów podobnych, z różnymi wariantami rozwiązań funkcjonalnych.
Czytaj więcej >>

Kosztorys budowlany

Polecany Inwestorom kosztorys budowlany jest wyliczeniem kosztów do poniesienia w czasie inwestycji, jaką jest budowa domu. W kosztorysie znajduje się wycena sprzętu, materiałów i robocizny oraz przedmiar robót, czyli spis zadań do wykonania, zawierający ilość prac i sposób ich wykonania. Wszystkie nasze kosztorysy są co kwartał aktualizowane, a ich stawki bazują na cenach krajowych publikowanych w zeszytach SEKOCENBUD.

Z kosztorysem ARCHON+ bez problemu stworzysz harmonogram prac, porównasz oferty firm wykonawczych oraz skontrolujesz postęp prac w czasie trwania budowy.
Czytaj więcej >>

 

Bezpłatne zestawienie materiałów

Dla wszystkich planujących budowę domu oferujemy bezpłatne zestawienie materiałów w zakresie robót budowlanych. Zestawienie to pomoże skutecznie porównać oferty poszczególnych składów budowlanych, uniknąć zamówienia zbyt małej lub za dużej ilości materiałów oraz zweryfikować koszty inwestycji. W sytuacji, gdy materiały zamawia firma budowlana – zestawienie pomaga kontrolować ilość zamawianych produktów.

ZOBACZ PRZYKŁADOWE ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW potrzebnych do wybudowania domu.


Wybierz swój projekt domu i na karcie projektu wejdź w zakładkę o nazwie: „KOSZTORYS Zestawienie kosztów budowy”. Po prawej stronie znajdziesz bezpłatne, gotowe do pobrania „Zestawienie materiałów budowlanych”.

Bezpłatne zestawienie materiałów
Jeśli masz dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu
w dogodnej dla Ciebie formie!

2022 06 20 contact 02

Chcesz z nami porozmawiać w dogodnej dla siebie chwili?

Zamów rozmowę, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

2022 06 20 contact 03

Jesteśmy do Twojej dyspozycji również na czacie pon.-pt. 8-21, sob. 9-13

Odpowiemy jak tylko będziemy dostępni.

2022 06 20 contact 04

Jeśli wolisz szczegółowo opisać swoje pytanie, napisz do nas.

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Napisz do nas

Zadzwoń do nas +48 12 37 21 900

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?