1 do 36 z 427 projektów domów parterowych
gotowy projekt Dom w cieszyniankach - 350 zł
Dom w cieszyniankach
jednorodzinny parterowy, z garażem jednostanowiskowym
117,83 + 19,53 + 4,84
Koszty : 243 500 zł
Cena: 3 110 zł 2 760 zł
gotowy projekt Dom w lulo (G) - 350 zł
Dom w lulo (G)
jednorodzinny parterowy, z garażem jednostanowiskowym
97,83 + 20,85 + 9,07
Koszty : 212 300 zł
Cena: 3 110 zł 2 760 zł
gotowy projekt Dom w lulo - 350 zł
Dom w lulo
jednorodzinny parterowy
96,49 + 3,09
Koszty : 173 100 zł
Cena: 2 910 zł 2 560 zł
gotowy projekt Dom w renklodach 2 - 350 zł
Dom w renklodach 2
jednorodzinny parterowy, z garażem jednostanowiskowym
115,57 + 22,84 + 7,11
Koszty : 251 300 zł
Cena: 3 110 zł 2 760 zł
gotowy projekt Dom w iteach (G2) - 10%
Dom w iteach (G2)
jednorodzinny parterowy, z garażem dwustanowiskowym
143,05 + 35,64 + 6,98
Koszty : 299 200 zł
Cena: 3 590 zł 3 231 zł
gotowy projekt Dom w santolinach 4 - 350 zł
Dom w santolinach 4
jednorodzinny parterowy, z garażem jednostanowiskowym
125,99 + 20,85 + 8,22
Koszty : 250 400 zł
Cena: 3 390 zł 3 040 zł
gotowy projekt Dom w lilakach 2 - 350 zł
Dom w lilakach 2
jednorodzinny parterowy, z garażem jednostanowiskowym
99,56 + 20,02 + 7,60
Koszty : 217 800 zł
Cena: 3 110 zł 2 760 zł
gotowy projekt Dom w renklodach 12 - 350 zł
Dom w renklodach 12
jednorodzinny parterowy, z garażem jednostanowiskowym
99,93 + 20,90 + 7,09
Koszty : 230 800 zł
Cena: 3 110 zł 2 760 zł
1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Projekty domów parterowych ARCHON+, wybierz najlepsze domy parterowe

W ramach kategorii: projekty domów jednorodzinnych przygotowaliśmy dla Państwa bogatą kolekcję parterówek. Wszechstronna oferta zawiera opracowania zróżnicowane pod względem wielkości powierzchni użytkowej budynku oraz programów funkcjonalnych. Bez problemu znajdziecie u nas projekty domów jednorodzinnych parterowych wpisujące się w różne działki oraz spełniające konkretne parametry takie jak m.in.: kąt nachylenia dachu, powierzchnia zabudowy, czy wysokość budynku. Państwa uwadze polecamy rzuty domów parterowych z kolekcji: projekty domów tanich w budowie, które tworzymy, mając na uwadze ekonomiczne koszty realizacji, dbając jednocześnie o ich atrakcyjny wygląd zewnętrzny i funkcjonalność wnętrza. Obszerny katalog domów parterowych ARCHON+ obejmuje propozycje, które odpowiadają zarówno najnowszym architektonicznym trendom, jak i rzuty domów parterowych w stylu tradycyjnym, wszystkie zachwycają atrakcyjną estetyką elewacji oraz przemyślanymi i komfortowymi układami funkcjonalnymi. Projekty ARCHON+, w tym także parterowe projekty domów jednorodzinnych, to domy energooszczędne, spełniające obowiązujące normy i parametry energetyczne. Wszystkie gotowe projekty domów jednorodzinnych parterowych ARCHON+ wyróżniają się racjonalnym wykorzystaniem powierzchni (z odpowiednią ilością pokoi), klarownym podziałem stref i ergonomią układów funkcjonalnych, zapewniając mieszkańcom komfortowe użytkowanie w ramach jednej kondygnacji. Nasze projekty w kategorii domów parterowych to najlepszy wybór dla Ciebie i Twojej rodziny!

Mały domek parterowy, a może przestronna parterówka? Wybierz swój projekt domu

Nasze gotowe projekty domów tworzymy z myślą o komforcie użytkowym, jaki chcemy zapewnić mieszkańcom. Każda rodzina ma indywidualne oczekiwania co do wielkości domu oraz układu pomieszczeń, dlatego w kolekcji parterówek ARCHON+ znajdziecie wiele różnorodnych propozycji, które dzięki najlepszym rozwiązaniom funkcjonalnym, oferują maksimum wygody, niezależnie od wielkości powierzchni budynku. W ramach oferty wyodrębniliśmy kategorię: małe domy jednorodzinne parterowe do 100m2, z pomocą wyszukiwarki można znaleźć domy w dowolnych przedziałach metrażowych m.in: projekty domków parterowych do 80m2, domy parterowe do 120m2 oraz duże domy parterowe, przestronne projekty rezydencji, projekty małych rezydencji parterowych, formą nawiązujące do okazałych i reprezentacyjnych posiadłości, których wyróżnikiem jest wielospadowy dach oraz dodatkowe pomieszczenia, jak np. sauna lub pokój rekreacyjny. Państwa uwadze polecamy także projekty domu parterowego tanie w budowie, które tworzymy mając na względzie ekonomiczne koszty realizacji.

Rzuty projektów domów parterowych na różne działki

Gdy rozpoczynany poszukiwania projektu domu, zazwyczaj posiadamy już działkę, dlatego zależy nam na znalezieniu projektu, który w optymalny sposób będzie wykorzystywał jej potencjał. Wybór gotowego projektu domu zawsze musi być zgodny z wymogami konkretnej działki, na której prowadzona będzie budowa. Architekci ARCHON+ skomponowali kolekcję w taki sposób, aby ułatwić Państwu znalezienie projektów odpowiednich na różne działki. Nasza wyszukiwarka daje możliwość szybkiej selekcji oferty pod kątem wymiarów działki, dzięki czemu bardzo szybko zawęzicie poszukiwania i wyselekcjonujecie takie gotowe plany domów parterowych, które odpowiadają warunkom konkretnej działki.

W kolekcji: projekty domów jednorodzinnych parterowych przygotowaliśmy dla Państwa szereg propozycji, które wpisują się w działki o różnej szerokości, a także są dobrze dostosowane do różnych, naturalnych uwarunkowań działki. Posiadamy projekty parterowe na wąskie działkidziałki na stoku, a także projekty domów na działkę z wejściem od południa.

Domy jednorodzinne parterowe z garażem czy bez?

Budując swój wymarzony dom, każdy Inwestor musi rozstrzygnąć wiele kwestii, jedną z nich z pewnością jest garaż, jego wielkość oraz sposób połączenia z bryłą domu. To ważna decyzja, mająca wpływ na zagospodarowanie działki. Nasze gotowe projekty domów parterowych z garażem posiadają wersje, które znajdziecie w dwóch kolekcjach: projekty domów z garażem jednostanowiskowym lub projekty domów z garażem dwustanowiskowym. W ofercie posiadamy garaże w całości lub częściowo wpisane w bryłę budynku parterowego, a także garaże przylegające do ściany domu. Znajdziecie u nas plan domu parterowego z miejscem postojowym osłoniętym efektowną wiatą, możecie także wybrać projekt domu bez garażu i uzupełnić zabudowę swojej działki o garaż wolnostojący. Zapraszamy na naszą stronę, tutaj można sprawdzić nasze projekty garaży, spis najlepszych projektów domów oraz często pojawiające się nowości projektowe.

Nowoczesne projekty domów parterowych oraz tradycyjne – różnorodna oferta

W kolekcji: projekty parterowych domów jednorodzinnych przygotowaliśmy różnorodne stylistycznie propozycje, tak aby każdy Inwestor mógł znaleźć odpowiedni dla swojej rodziny dom. Stylistyka projektów domów spełni upodobania estetyczne wielbicieli zarówno tradycyjnej zabudowy, jak i Inwestorów podążających za nowoczesnym nurtem architektury, miłośników kubicznych form, dużych przeszkleń czy płaskich dachów. Posiadamy projekty dworków, wyróżniające się harmonijną i proporcjonalną kompozycją bryły, symetrią w rozmieszczeniu okien, najczęściej podzielonych szprosami i ozdobionych opaskami. Popularne, stosowane w nich detale to lukarny, wole oka, ganki, kolumny, podcienie czy wieloboczne wykusze. Oferujemy także projekty domów bungalow - atrakcyjne domy z werandami i podcieniami, które gwarantują relaks na świeżym powietrzu w każdą pogodę, posiadające czasami płaski dach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także interesujące projekty parterowych domów nowoczesnych o prostych bryłach, które idealnie wpisują się w aktualne, energooszczędne trendy. Projekt prostego domu parterowego często wieńczy dach dwuspadowy, również bezokapowy wówczas bryła budynku zyskuje interesujący wygląd w stylu nowoczesnej stodoły. Zróżnicowany kąt nachylenia dachu w naszych domach ułatwi Państwu znalezienie projektu, który spełni wymagania MPZM lub WZ. Popularne domy jednopoziomowe to również nowoczesne projekty domów z dachem czterospadowym tzw. kopertowym, w których stosujemy różny kąt nachylenia dachu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także projekty domów z płaskim dachem, o prostych bryłach w kształcie modernistycznych kostek. Inwestorom marzącym o domu w charakterze rezydencji polecamy wyjątkowo reprezentacyjne projekty budynków jednokondygnacyjnych z dachem wielospadowym.

Gotowe domy parterowe – poznaj ich zalety

Projekty domów jednopiętrowych oferują wiele zalet, które mieszkańcom gwarantują komfort użytkowania. Największym atutem parterówek jest brak schodów i skoncentrowanie życia rodziny na jednym poziomie. Projekty parterowych domów doskonale wpisują się w potrzeby bezpieczeństwa i wygody rodzin z małymi dziećmi oraz seniorów i osób starszych. Plany domów parterowych oferują komfortowy układ funkcjonalny, z jasnym podziałem stref oraz otwarciem części dziennej na taras. Rzut domu parterowego gwarantuje pełną funkcjonalność wnętrz oraz zapewnia wysoki komfort użytkowania, a swoboda komunikacji i płynny dostęp do ogrodu to jego dodatkowy atut. Wybierając projekt parterowy, zapewniamy sobie możliwość efektownego otwarcia domu na ogród, który może być dostępny z większości pomieszczeń, co daje domownikom poczucie bezpośredniego obcowania z przyrodą i komfort mieszkania. Popularne domki parterowe to budynki, których powierzchnia użytkowa mieści się w przedziale od 100 m2 do 120 m2. Wyróżniają się kompaktowymi bryłami, których układ pozwala na energooszczędne zarządzanie energią potrzebną do ogrzania budynku. Nasi architekci dbają, aby małe projekty domów gwarantowały mieszkańcom maksimum komfortu, stosując w nich optymalne rozwiązania funkcjonalne, odpowiednią organizację zaplecza gospodarczego i pomieszczeń ułatwiających przechowywanie. Ich powierzchnia użytkowa jest w możliwie jak najlepszy sposób zagospodarowana.

Ważną rolę w każdym domu pełni strefa rekreacyjna na tarasie. Atrakcyjnie zaprojektowane tarasy powiększają część wypoczynkową, dzięki zadaszeniom małe parterowe domy jednorodzinne mogą zyskać dodatkowy salon lub jadalnię na świeżym powietrzu. Powiększenie powierzchni (przestrzeni) dachu to częsty sposób zadaszenia tarasu. Małe domy i domki jednorodzinne parterowe wyróżniają się niską bryłą, która nie przytłacza skalą i bardzo dobrze integruje budynek z naturalnym otoczeniem, co doskonale pokazuje przekrój domu parterowego. Małe domki parterowe, np. domki parterowe do 80 m2, dzięki odpowiednio rozmieszczonym przeszkleniom zyskują na przestronności, naturalne światło optycznie powiększa ich wnętrza.

Niezwykle efektowne i komfortowe są projekty domów typu bungalow, które posiadają szerokie werandy, gdzie z powodzeniem można zorganizować przestronne letnie jadalnie, ciesząc się pięknymi widokami w czasie rodzinnych spotkań. Wśród domów parterowych dużą popularnością Inwestorów cieszą się projekty domów jednopoziomowych z dużymi przeszkleniami, łączącymi salon z tarasem i rozświetlającymi dom naturalnym światłem. Właściwa kompozycja okien w projekcie domu parterowego i jego właściwe zorientowanie na działce względem stron świata zapewni optymalne doświetlenie wnętrza, a przede wszystkim znacząco wpłynie na obniżenie kosztów ogrzewania.

Oferowane przez naszą pracownię projekty domów parterowych z kosztorysem dodatkowo pozwolą na oszczędności już na etapie budowy domu, a znając dokładny koszt budowy, można wcześniej odpowiednio przygotować się do Inwestycji.

Popularne domy jednopiętrowe urzekają przestrzenią. Projekty parterówek i ich otwarte wnętrza dają Inwestorom szerokie możliwości zaaranżowania i wizualnego rozgraniczenia poszczególnych stref użytkowania. Efekt przestronnego wnętrza można uzyskać nawet przy niedużej powierzchni domu parterowego lub domu na wąską działkę np. poprzez otwarcie stropów. Dom parterowy można również uatrakcyjnić ciekawym zabiegiem, jakim jest zróżnicowanie poziomów podłogi. Wiele pomysłów i inspiracji znajdziecie Państwo w oryginalnych propozycjach aranżacji opracowanych przez naszych projektantów, a domki jednopoziomowe szczególnie urzekają swoją formą i funkcjonalnością, są energooszczędne, często również tanie w budowie.

Parterowe projekty domów i ich wersje – poznaj nasze nowości

Gotowe projekty domów parterowych to popularna kategoria, którą wciąż powiększamy, wprowadzając do oferty najnowsze trendy architektoniczne oraz energooszczędne rozwiązania. Nasze plany domów jednorodzinnych parterowych są dostosowane do aktualnych wymogów rynku, dlatego cechują je ekonomiczne rozwiązania konstrukcyjne np. dach dwuspadowy. Domy jednorodzinne parterowe oferują komfortową przestrzeń mieszkania, z wieloma możliwościami aranżacyjnymi. Budowa domu z projektem ARCHON+ to gwarancja szybkiej i sprawnej realizacji inwestycji, a wszystkie niezbędne informacje o projektach znajdują się na naszej stronie internetowej – sprawdź zakres naszych usług! Naszym Klientom często oferujemy atrakcyjne promocje i rabaty oraz porady architektoniczne, dlatego zachęcamy do uważnego śledzenia naszej strony, gdzie znajdują się najładniejsze domy parterowe, projekty domów nowoczesnych, projekty domów parterowych typu bungalow oraz gotowe parterowe domy projekty z kosztorysem.

Jaki wybrać projekt domu parterowego?

Najważniejszym zadaniem dla każdego Inwestora jest właściwy dobór projektu do posiadanej działki oraz prawidłowa ocena potrzeb rodziny. Projekty parterówek ARCHON+ dają duże możliwości dopasowania do indywidualnych oczekiwań. Warto rozważyć wariant (rodzaj) z kolekcji projekty domów z piwnicą, która stworzy dodatkową przestrzeń do zagospodarowania np.: na strefę gospodarczą z kotłownią, pralnią, spiżarnią lub domowe SPA z sauną czy jacuzzi. Niektóre projekty domów jednorodzinnych parterowych mają też w sobie ukryty potencjał - to projekty parterówek z poddaszem do adaptacji. Decydując się na realizację takiego projektu parterowego z poddaszem, mamy w przyszłości możliwość bezproblemowego przystosowania domu do większych potrzeb rodziny. Taka adaptacja na cele mieszkalne powierzchni znajdującej się nad parterem nie wymaga zmian w konstrukcji budynku. Aby stworzyć sobie w przyszłości w domach parterowych warunki do powiększenia powierzchni mieszkalnej, najlepiej już na początku wybrać projekt zawierający dwa warianty użytkowania i zbudować parterowy dom z poddaszem do adaptacji (dwie kondygnacje, bryła z poddaszem użytkowym).

Wszyscy, którzy odkryją zalety płynące z użytkowania domu parterowego, w bogatej kolekcji ARCHON+ odnajdą projekt spełniający indywidualne oczekiwania i upodobania. Zobacz zdjęcia z realizacji naszych parterówek, poznaj ich układ wnętrz i wybierz projekt idealny dla Ciebie. Strona ARCHON+ oferuje pełen przekrój domów parterowych, nowości projektowe, tanie w budowie, projekty w nowoczesnej stylistyce oraz z komfortowymi układami wnętrz. Znajdziesz tutaj projekty domów energooszczędnych, poznasz wymaganą szerokość działki, a także szerokość działki w ramach adaptacji. Szybko dopasujesz projekt domu parterowego określając jego poszczególne parametry takie jak m.in.: powierzchnia użytkowa budynku, powierzchnia zabudowy, wysokość budynku, rodzaj dachu, kąt nachylenia dachu, liczbę stanowisk w garażu i wiele innych. Czytelna mapa strony pozwala zapisać się na newsletter, szybko znaleźć najczęściej wyszukiwane, niezbędne informacje, dotyczące aktualności, płatności i przepisów budowlanych, ale też np. aktualna promocja, informacje o ochronie danych osobowych, kontakt, zgodę na zmiany, zakres usług lub regulamin sprzedaży. Z naszej strony możesz również pobrać bezpłatnie spis materiałów budowlanych do poszczególnych projektów. Za pośrednictwem strony zamów bezpłatny katalog ARCHON+, pełen gotowych projektów domów parterowych, ale też zawierający kolekcję: projekty domów z poddaszem oraz nowoczesne parterówki! Wejdź na nasz Facebook oraz Instagram i bądź na bieżąco!

Nasza pracownia architektoniczna zapewnia pomoc w zakresie doboru projektu domu. Nasi doradcy udzielą Państwu fachowej porady i odpowiedzą na wszystkie pytania, również te dotyczące takich kwestii jak np.: wysokość i typ budynku, optymalne wymiary działki do danego projektu, kąt nachylenia dachu, technologia wykonania dachu, czy wysokość kondygnacji, a także podpowiedzą jakie dodatkowe instalacje warto zastosować w domu.

Z nami znajdziesz najlepszy projekt i zamieszkasz w komfortowym, w pełni funkcjonalnym i energooszczędnym domu typu parterówka.

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?