Inteligentny dom Deimic - dom przyszłości

Pamiętasz te sceny w starych filmach, gdy bogaty amerykański biznesmen wchodzi do swojego nowojorskiego apartamentu i pierwszym klaśnięciem zapala światła w pokojach, a drugim rozpala ogień w kominku? Pewnie myślałeś, że to jakaś kosmicznie droga technologia z przyszłości, na którą pozwolić mogą sobie wyłącznie bogacze z zachodu. Wtedy się nie myliłeś, ale dziś sterowanie urządzeniami i instalacjami codziennego użytku za pomocą głosu, klaśnięcia lub smartfona to rozwiązanie dostępne również dla Twojego domu. Jeśli więc interesuje Cię nowoczesna technologia, która sprawia, że przyszłość jest teraz, to zaproś do siebie system Deimic One.

Czym jest inteligentny dom?

Początkowo było to głównie sterowanie ogrzewaniem i oświetleniem, ale z biegiem czasu inteligencja budynku przekształciła się w system zarządzania wieloma urządzeniami i instalacjami obecnymi w domu lub mieszkaniu. Do ogrzewania i oświetlenia dołączyło sterowanie multimediami, temperaturą, alarmami, opuszczaniem i podnoszeniem rolet, podlewaniem ogrodu i wiele innych.

Dzięki tej nowoczesnej technologii możesz albo osobiście sterować wszystkimi funkcjonalnościami, albo zdać się na inteligentny system Deimic One. Spełni on Twoje codzienne oczekiwania oraz indywidualne potrzeby, a także dopasuje się do panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych. Zapewni komfortową temperaturę w całym domu w zależności od rodzaju pomieszczenia i Twoich preferencji. Zamknie rolety, aby ochronić wnętrze przed upałem lub mrozem. Po zmroku włączy przed domem oświetlenie, a o świcie je zgasi. Uruchomi też alarm i zamknie wszystkie okna i drzwi, gdy po prostu wyjdziesz z domu na zakupy.

Inteligentny dom jest więc systemem zarządzającym ściśle ze sobą współpracujących urządzeń i instalacji, które znajdują się w domu. Poznaje on Twoje potrzeby i dostosowuje się do stylu życia, jaki prowadzisz, aby dbać o Twój komfort, bezpieczeństwo i oszczędności. Dzięki niemu skupisz się na sobie oraz zaczniesz bardziej cieszyć się chwilą i czasem z bliskimi.

Jak wygląda dom przyszłości?

System Deimic One integruje się z instalacjami i urządzeniami codziennego użytku. Dynamiczny rozwój technologii sprawia, że prace nad rozbudowywaniem u udoskonalaniem rozwiązań ułatwiających życie trwają bez przerwy. Trudno więc wyobrazić sobie wychodzący z mody inteligentny dom, który nie odpowiada na aktualne potrzeby swoich mieszkańców.

Pamiętaj też, że inwestując w nowoczesne rozwiązanie tego typu, na stałe otwierasz sobie drzwi do przyszłości. Jako producent systemu Deimic One będziemy dbać o jego ciągły rozwój i doskonalenie. Postaramy się odpowiadać na Twoje potrzeby, które z pewnością pojawią z biegiem lat. Zadbamy o to, abyś ani na chwilę nie stracił poczucia wyjątkowego komfortu, jaki da Ci mieszkanie w inteligentnym domu przyszłości.

Ile kosztuje dom przyszłości?

Kiedyś było to drogie rozwiązanie tylko dla nielicznych. Dziś dostępne jest w różnych cenach, również bardzo przystępnych, a system Deimic One to doskonały tego przykład. Praktycznie każdy obecny lub przyszły posiadacz domu może się przekonać, że system inteligentnego domu stanowi zaledwie 2% wszystkich kosztów budowy lub generalnego remontu. Ponadto unikniesz wydatków związanych z zakupem różnego typu sterowników, np. rekuperacji lub kotła, co wygeneruje dodatkowe oszczędności.

Weź jeszcze pod uwagę, że system Deimic One jest to nietracąca na wartości inwestycja, która nie tylko pozwoli Ci w inteligentny sposób oszczędzać energię i pieniądze. Dzięki niej masz szybki dostęp do wszystkich nowości, które pojawiają się na rynku automatyki budynkowej i ekspresowo trafiają do domów swoich użytkowników.

Wyrusz w podróż do przyszłości

Dziś nie musisz zazdrościć bogatemu amerykańskiemu biznesmenowi z filmu. Osobiście wydaj głosowe polecenie, aby sterować tym, czym tylko zechcesz w swoim inteligentnym domu. Pamiętaj, że świat nie stoi w miejscu, a Ty żyjesz coraz szybciej. Potrzebujesz azylu, w którym odpoczniesz od obowiązków, pracy oraz intensywnych rozrywek. Niech inteligentny dom z systemem Deimic One będzie miejscem, gdzie poczujesz się bezpiecznie, wygodnie, oszczędnie, a przede wszystkim bliżej tego, co najbardziej cenisz.

Deimic sp. z o.o.

ul. Polna 105, 87-100 Toruń
tel. +48 886 660 909
www.deimic.pl

Producenci polecają


Pisz BLOGA
Rozpocznij Swoją przygodę
z budową domu!
Pisz bloga

Rabat 400 zł
na każdy projekt domu!
Projekt domu ARCHON+
newsletter

Konkurs FOTO
Dom w obiektywieWeź udział i wygraj ...
Konkurs foto - Dom w obiektywie

270 057 fanów
Dołącz do nas!
Polub nas na facebooku

Film z realizacji
Zaproś ekipę filmową ARCHON+ do swojego domu
Zgłoś swój dom do filmu
ArchonHome
ArchonHome

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?