Konkurs fotograficzny

Weź udział w konkursie fotograficznym "Twój dom w obiektywie"

W wiosennym słońcu, które ponownie budzi do życia naturę, Wasze domy i ogrody z pewnością prezentują się coraz piękniej. Dłuższe i cieplejsze dni dodają energii, zachęcają do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu i delektowania się urodą przyrody. To idealny czas, by zrobić pełne klimatu zdjęcia Waszych domów, wybudowanych według projektów ARCHON+ i zgłosić udział w konkursie fotograficznym „Twój dom w obiektywie”. W aktualnej edycji przygotowaliśmy wyjątkowe nagrody – telewizory w ramie obrazu Samsung The Frame, które można różnorodnie personalizować i zmieniać dzięki nim charakter każdego wnętrza.

Sfotografuj swój dom zrealizowany według projektu ARCHON+, wyślij piękne zdjęcia na konkurs i wygraj nagrody! Oprócz ujęć z zewnątrz zaprezentuj aranżację wnętrz Twojego domu. Pokaż, jak wygląda Twoja kuchnia, salon, łazienka oraz sypialnia i zainspiruj innych. Koniecznie pochwal się wyjątkowo atrakcyjnym i oryginalnym detalem architektonicznym.

Aktualna edycja konkursu fotograficznego trwa do 30 czerwca 2024 r.

Wygraj jedną z czterech atrakcyjnych nagród!

nagroda
I MIEJSCE

Telewizor Samsung The Frame 75”

75 calowy Samsung The Frame to telewizor, który jest doskonałym elementem wystroju wnętrza. Minimalistyczne wzornictwo, duży ekran, doskonałe kolory zapraszają do świata filmów i rozgrywek sportowych. Jego Design Obrazu sprawi, że gdy nie oglądamy telewizji, nasi goście często nie będą wiedzieli, czy mają do czynienia z telewizorem, czy obrazem. The Frame posiada Matową Powłokę Ekranu, dzięki której możemy cieszyć się zachwycającym obrazem praktycznie pozbawionym odbijającego się światła. W zestawie znajduje się Dopasowany Uchwyt, który pozwala na powieszenie telewizora płasko na ścianie. Możemy też wykorzystywać wymienne ramki w różnych stylach i kolorach, które pozwolą jeszcze lepiej dopasować telewizor do naszego wnętrza.*

*Ramki nie są elementem zestawu, sprzedawane są osobno

Wartość nagrody: 12 999 zł

nagroda
II, III, IV MIEJSCE

Telewizor Samsung The Frame 32”

Samsung The Frame o rozmiarze 32” to telewizor wielozadaniowy. Doskonale sprawdzi się w kuchni, sypialni, w gabinecie, ale też w pokoju dziecka. Łączy piękno, technologię i sztukę. Design Obrazu sprawia, że ekran wygląda niczym kolejne dzieło w domowej kolekcji, a wymienne ramki w różnych stylach i kolorach dają wiele możliwości personalizacji.* Kiedy nie oglądamy telewizji, możemy włączyć Tryb Sztuka, który pozwala na wyświetlenie własnych zdjęć czy dostępnych reprodukcji spośród wybranych dzieł sztuki ze sklepu Art. Store. Może być też rodzinnym albumem, ale też książką kucharską lub oknem z bajkami dla dzieci. Miłośnicy malarstwa i fotografii mogą wybierać tam z ponad 2500 prac znanych na całym świecie artystów, takich jak Vincent van Gogh, czy Leonardo da Vinci, ale też nowych twórców czy fotografów. Telewizor można postawić lub powiesić w pionie lub poziomie, co ułatwi oglądanie portretów i plakatów.

*Ramki nie są elementem zestawu, sprzedawane są osobno

Łączna wartość nagrody: 1 749 zł

logo

Sponsor nagród: Samsung

Dodatkowo, wszyscy uczestnicy konkursu, których zdjęcia zostaną opublikowane na www.archon.pl, otrzymają zestawy atrakcyjnych upominków firmowych ARCHON+.

 

UWAGA: Uczestnicy mogą brać udział w kilku edycjach konkursu. Jeżeli Wasz dom jest jeszcze piękniejszy niż kilka miesięcy wcześniej - czekamy na zgłoszenie do aktualnej edycji. Wszyscy Uczestnicy, których zdjęcia zostaną opublikowane na www.archon.pl, otrzymają zestawy atrakcyjnych upominków firmowych ARCHON+

Już dziś zainspiruj się wyjątkowymi realizacjami. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z realizacji, włączenia się w dyskusję na FORUM ARCHON+ oraz przejrzenia naszej platformy BLOGOWEJ.

Wypełnij formularz konkursowy i prześlij do nas zdjęcia! >>

Regulamin konkursu fotograficznego

Organizatorem konkursu jest ARCHON+ Biuro Projektów.
Ceny brutto nagród, określone zgodnie z regulaminem, na dzień rozpoczęcia konkursu.

 

10 praktycznych wskazówek - jak fotografować, aby wygrać w konkursie "Dom w obiektywie".

 

  1. Słoneczna pogoda - twój dom będzie się najlepiej prezentował w słonecznym pięknym dniu, w otoczeniu kwiecistego ogrodu lub pięknie przystrzyżonego trawnika. Uroku zdjęciom dodadzą białe obłoki, delikatnie przesuwające się na niebie. Unikaj robienia zdjęć pod słońce.
  2. Porządek wokół domu - taczki, suszące się pranie, porozrzucane zabawki nie będą dobrze wyglądały na zdjęciu. Usuń zbędne przedmioty z pola widzenia aparatu - łatwiej skupisz wzrok odbiorców na Twoim domu.
  3. Kompozycja zdjęcia jak na wizualizacji - przygotowując plan zdjęciowy sięgnij do katalogu i ustaw aparat w taki sposób, aby zdjęcie przypominało wizualizację opracowaną przez naszych projektantów. Jeżeli takie ustawienie nie wyjdzie atrakcyjne, poszukaj miejsca, z którego Twój dom prezentuje się najlepiej.
  4. Wykadruj zdjęcie - dysponując aparatem z zoomem, wykadruj obrazek w taki sposób, aby dom był widoczny w całości - bez obcinania kominów, dachu czy pierwszego planu. Jeżeli dom nie mieści się w kadrze, musisz oddalić się, lub w przypadku małej działki wykonać zdjęcia spoza ogrodzenia.
  5. Unikaj zniekształcenia - aby dom nie sprawiał wrażenia, że za chwilę się przewróci, aparat musi być skierowany równolegle do powierzchni ziemi. Podniesienie lub opuszczenie obiektywu powoduje zniekształcenia. Czasem warto wyjść na drabinę, żeby zdjęcia były atrakcyjne.
  6. Zdjęcia wnętrz - w salonie, kuchni, pokojach zwykle jest zbyt ciemno, żeby zrobić zdjęcia "z ręki". Użyj statywu lub oprzyj aparat na stabilnym podłożu i wykorzystaj samowyzwalacz, aby zdjęcia nie były "poruszone".
  7. Oświetlenie wnętrz - włącz wszystkie lampy w domu, rozpal w kominku - twoje wnętrze "ożyje" i będzie atrakcyjnie wyglądało na fotografiach. Staraj się unikać lampy błyskowej - zdjęcia będą wtedy płaskie i bez głębi.
  8. Stylizacja wnętrz - przed naciśnięciem migawki postaraj się tak zaaranżować wnętrze, aby całość tworzyła ładną kompozycję. Przesuń meble, odwróć fotele, postaw wazon z kwiatami lub paterę z owocami na stole, usuń niepotrzebne, przypadkowe przedmioty.
  9. Twój dom wieczorem - jeżeli masz atrakcyjne oświetlenie elewacji zewnętrznych - postaraj się wykonać kilka zdjęć, które podkreślą urok Twojej realizacji. Dom najlepiej będzie się prezentował wtedy, kiedy niebo nie będzie jeszcze całkowicie pogrążone w mroku. Koniecznie zrób zdjęcia ze statywu z samowyzwalaczem.
  10. Detale architektoniczne - pokaż innym ciekawe fragmenty swojego domu. Sfotografuj wejście do budynku, balkon, atrakcyjnie wykończoną lukarnę, ciekawą kołatkę do drzwi lub interesujący wzór kostki brukowej na podjeździe. Wybierz najciekawszy fragment salonu, atrakcyjną obudowę kominka lub piękną mozaikę, która ozdabia Twoją łazienkę.

Wypełnij formularz konkursowy i prześlij do nas zdjęcia! >>

 

Zobacz nagrodzone realizacje

I Edycja 2024

Laureat: Pani Ewelina z województwa warmińsko-mazurskiego
Nagroda za I miejsce: Telewizor zewnętrzny Samsung The Terrace 55” o wartości 10 199 zł

Nagrodzona realizacja - Dom w amorfach (G2) Nagrodzona realizacja
Dom w amorfach (G2)
Dom w amorfach (G2) Projekt domu
Dom w amorfach (G2)

Laureat: Pani Natalia z województwa podkarpackiego
Nagroda za II miejsce: Projektor mobilny Samsung The Freestyle Gen.2 o wartości 4598 zł

Nagrodzona realizacja - Dom w przebiśniegach 3 (G2) Nagrodzona realizacja
Dom w przebiśniegach 3 (G2)

Laureat: Pani Kamila z województwa małopolskiego
Nagroda za III miejsce: Projektor mobilny Samsung The Freestyle Gen.2 o wartości 4598 zł

Nagrodzona realizacja - Dom w kellerisach Nagrodzona realizacja
Dom w kellerisach
Dom w kellerisach Projekt domu
Dom w kellerisach

Laureat: Pani Elwira z województwa lubelskiego
Nagroda za IV miejsce: Projektor mobilny Samsung The Freestyle Gen.2 o wartości 4598 zł

Nagrodzona realizacja - Dom w lilakach 2 Nagrodzona realizacja
Dom w lilakach 2
Dom w lilakach 2 Projekt domu
Dom w lilakach 2

IV Edycja 2023

Laureat: Pani Aleksandra z województwa śląskiego
Nagroda za I miejsce: Grill Gazowy Koler Relish v1-Black 16kW o wartości 2 899 zł.

Laureat: Pani Magdalena z województwa małopolskiego
Nagroda za II miejsce: Grill Gazowy Koler Relish v1 Compact 9,6kW o wartości 2 099 zł.

Laureat: Pan Mariusz z województwa pomorskiego
Nagroda za III miejsce: Grill Gazowy Koler Relish v1 Compact 9,6kW o wartości 2 099 zł.

Nagrodzona realizacja - Dom w zdrojówkach Nagrodzona realizacja
Dom w zdrojówkach
Dom w zdrojówkach Projekt domu
Dom w zdrojówkach

III Edycja 2023

Laureat: Pan Piotr z województwa małopolskiego
Nagroda za I miejsce: Kosiarka akumulatorowa STIGA Collector 548e S + 2x akumulator E 440 4 Ah o wartości 3 999 zł.

Nagrodzona realizacja - Dom w santini 3 (G2) Nagrodzona realizacja
Dom w santini 3 (G2)
Dom w santini 3 (G2) Projekt domu
Dom w santini 3 (G2)

Laureat: Pani Agnieszka z województwa małopolskiego
Nagroda za II miejsce: Pilarka akumulatorowa STIGA CS 700e + akumulator E 440 4 Ah + ładowarka EC 415 S o wartości 2 579 zł

Laureat: Pani Renata z województwa podkarpackiego
Nagroda za III miejsce: Dmuchawa akumulatorowa STIGA SAB 700 AE + akumulator E 440 4 Ah + ładowarka EC 415 S o wartości 2 229 zł

II Edycja 2023

Laureat: Pani Joanna z województwa lubelskiego
Nagroda główna: Robot koszący STIGA G600 + zestaw instalacyjny

Nagrodzona realizacja - Dom w nigellach 2 (G2) Nagrodzona realizacja
Dom w nigellach 2 (G2)

Laureat: Pani Grażyna z województwa kujawsko-pomorskiego
Nagroda za II miejsce: Urządzenie wielofunkcyjne STIGA MT 100e zestaw

Laureat: Pani Anna z województwa małopolskiego
Nagroda za III miejsce: Nożyce akumulatorowe STIGA GSM 72 AE

Nagrodzona realizacja - Dom w dabecjach 2 (G2) Nagrodzona realizacja
Dom w dabecjach 2 (G2)

I Edycja 2023

Laureat: Pani Marta w województwa dolnośląskiego
Nagroda główna: Pobyt rodzinny pokój typu superior – dla 2 osób + dwójka dzieci (w wieku 4-14 lat) w Hotelu BUKOVINA. W cenie: śniadanie, obiadokolacja i nielimitowany dostęp do Term.

Nagrodzona realizacja - Dom w amarantusach 2 - realizacja 2 Nagrodzona realizacja
Dom w amarantusach 2
Dom w amarantusach 2 Projekt domu
Dom w amarantusach 2

Laureat: Pani Karolina z województwa mazowieckiego
Nagroda za II miejsce: Pobyt dla dwojga w pokoju typu standard w Hotelu BUKOVINA.
W cenie: śniadanie, obiadokolacja i nielimitowany dostęp do Term.

Nagrodzona realizacja - Dom w balsamowcach 2 - realizacja 1 Nagrodzona realizacja
Dom w balsamowcach 2
Dom w balsamowcach 2 Projekt domu
Dom w balsamowcach 2

Laureat: Pani Klaudia z województwa warmińsko-mazurskiego
Nagroda za III miejsce: Pobyt dla dwojga w pokoju typu standard w Hotelu BUKOVINA.
W cenie: śniadanie, obiadokolacja i nielimitowany dostęp do Term.

IV Edycja 2022

Laureat: Pani Marzena z województwa małopolskiego.
Nagroda główna: Zestaw Masca w dowolnym kolorze o wartości 7600zł brutto

Laureat: Pani Agnieszka z województwa mazowieckiego
Nagroda za II miejsce: Parasol Falcon T¹ Ø3m w kolorze anthracite i podstawa Modena 90kg o łącznej wartości 3750zł brutto

Laureat: Pani Iwona z województwa śląskiego
Nagroda za III miejsce: Dwa Krzeseła Porto w kolorze modern brown z podnóżkiem o łącznej wartości 2160zł brutto

Nagrodzona realizacja - Dom w śliwach (G2) - realizacja 1 Nagrodzona realizacja
Dom w śliwach (G2)
Dom w śliwach (G2) - realizacja 1 Projekt domu
Dom w śliwach (G2)

III Edycja 2022

Laureat: Pani Joanna z województwa opolskiego
Nagroda główna: Grill Gazowy Koler Relish v1-Black 16kW o wartości 2 399 zł brutto

Nagrodzona realizacja - Dom w galantusach 2 (G2) Nagrodzona realizacja
Dom w galantusach 2 (G2)

Laureat: Pani Aleksandra z województwa łódzkiego
Nagroda za II miejsce: Grill Gazowy Koler Relish v1-Black 16kW o wartości 2 399 zł brutto

Nagrodzona realizacja - Dom w nerterach 2 Nagrodzona realizacja
Dom w nerterach 2
Dom w nerterach 2 Projekt domu
Dom w nerterach 2

Laureat: Pani Natalia z województwa kujawsko-pomorskiego
Nagroda za III miejsce: Grill Gazowy Koler Relish v1-Silver 16kW o wartości 2 299 zł brutto

Nagrodzona realizacja - Dom w agapantach 2 (G2) Nagrodzona realizacja
Dom w agapantach 2 (G2)

II Edycja 2022

Laureat: Pani Marta z województwa małopolskiego
Nagroda główna: Kosiarka akumulatorowa STIGA COLLECTOR 548E 4Ah o wartości 2 921 zł brutto

Nagrodzona realizacja - Dom w komosach Nagrodzona realizacja
Dom w komosach
Dom w komosach Projekt domu
Dom w komosach

Laureat: Pani Justyna z województwa małopolskiego
Nagroda za II miejsce: Dmuchawa/odkurzacz VS 100e 4Ah o wartości 999 zł brutto

Nagrodzona realizacja - Dom w lilakach (GPD) Nagrodzona realizacja
Dom w lilakach (GPD)
Dom w lilakach (GPD) Projekt domu
Dom w lilakach (GPD)

Laureat: Pan Marek z województwa lubuskiego
Nagroda za III miejsce: Sekator akumulatorowy SHT 100 AE 2.0 Ah o wartości 549 zł brutto

Laureat: Pani Agnieszka z województwa dolnośląskiego
Nagroda główna: Kosiarka akumulatorowa Stiga Collector 543e zestaw (akumulator 4Ah i ładowarka) o wartości 2 696 zł brutto

Laureat: Pani Paulina z województwa kujawsko-pomorskiego
Nagroda za II miejsce: Myjka wysokociśnieniowa elektryczna Stiga HPS 345 R o wartości 1 674 zł brutto

Nagrodzona realizacja - Dom w cieszyniankach 4 (G2) Nagrodzona realizacja
Dom w cieszyniankach 4 (G2)

Laureat: Pani Agnieszka z województwa mazowieckiego
Nagroda za III miejsce: Dmuchawa akumulatorowa Stiga BL 100e zestaw (akumulator 4Ah i ładowarka) o wartości 536 zł brutto

Laureat: Pani Marta z województwa śląskiego
Nagroda główna: Ogrzewacz gazowy UMBRELLA BS stalowy z wężem i reduktorem o wartości 2 140 zł brutto

Nagrodzona realizacja - Dom w bergamotkach (G2) Nagrodzona realizacja
Dom w bergamotkach (G2)

Laureat: Pani Ewa z województwa wielkopolskiego
Nagroda za II miejsce: Biokominek portal JUNE biały certyfikat TÜV o wartości 1 430 zł brutto

Laureat: Pan Artur z województwa śląskiego
Nagroda za III miejsce: Biokominek stojącego ROMEO czarny certyfikat TÜV o wartości 950 zł brutto

Nagrodzona realizacja - Dom w zdrojówkach 3 Nagrodzona realizacja
Dom w zdrojówkach 3
Dom w zdrojówkach 3 Projekt domu
Dom w zdrojówkach 3

Laureat: Pani Joanna z województwa kujawsko-pomorskiego
Nagroda główna: Grill Gazowy Koler Relish v1 Black 16kW o wartości 2 299 zł

Nagrodzona realizacja - Dom w mekintoszach 8 Nagrodzona realizacja
Dom w mekintoszach 8
Dom w mekintoszach 8 Projekt domu
Dom w mekintoszach 8

Laureat: Pani Anna z województwa dolnośląskiego
Nagroda za II miejsce: Grill Gazowy Koler Relish v1 Black 16kW o wartości 2 299 zł

Laureat: Pani Sylwia z województwa śląskiego
Nagroda za III miejsce: Grill Gazowy Koler Relish v1 Black 16kW o wartości 2 299 zł

Laureat: Pani Paulina z województwa kujawsko-pomorskiego
Nagroda główna: ROBOJET BLACK o wartości 2 290 zł brutto

Nagrodzona realizacja - Dom w czarnuszce 2 (G2) Nagrodzona realizacja
Dom w czarnuszce 2 (G2)

Laureat: Pani Aneta z województwa pomorskiego
Nagroda za II miejsce: ROBOJET X-ONE EDYCJA LIMITOWANA o wartości 2 210 zł brutto

Laureat: Pani Joanna z województwa łódzkiego
Nagroda za III miejsce: ROBOJET X-ONE EDYCJA LIMITOWANA o wartości 2 210 zł brutto

Laureat: Pani Olga z województwa pomorskiego
Nagroda główna: Zestaw ogrodowy drewniany Laos/Bombaj 6 Garden Point o wartości 2 919 zł brutto

Laureat: Pani Ewelina z województwa lubelskiego
Nagroda za II miejsce: Pawilon ogrodowy z moskitierą i zasłonami Walencja 3x4m kremowy Garden Point o wartości 1 800 zł brutto

Laureat: Pani Justyna z województwa dolnośląskiego
Nagroda za III miejsce: Parasol ogrodowy szary Piza 3,5m Garden Point o wartości 1 049 zł brutto

Nagrodzona realizacja - Dom w wisteriach 2 Nagrodzona realizacja
Dom w wisteriach 2
Projekt Dom w wisteriach 2 Projekt domu
Dom w wisteriach 2

Dom w amarantusach 2

Jeśli masz dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu
w dogodnej dla Ciebie formie!

2022 06 20 contact 02

Chcesz z nami porozmawiać w dogodnej dla siebie chwili?

Zamów rozmowę, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

2022 06 20 contact 03

Jesteśmy do Twojej dyspozycji również na czacie pon.-pt. 8-21, sob. 9-13

Jesteśmy teraz dostępni.

2022 06 20 contact 04

Jeśli wolisz szczegółowo opisać swoje pytanie, napisz do nas.

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Napisz do nas

Zadzwoń do nas +48 12 37 21 900

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?