1 do 2 z 2 projektów domów dwurodzinnych z piwnicą
Pinezka
gotowy projekt Dom w cyklamenach 4 (P)
KOD: ARCHON500
Dom w cyklamenach 4 (P)
dwurodzinny (jednorodzinny dwulokalowy) z poddaszem, z garażem dwustanowiskowym, z piwnicą
171,26 +96,56
Ikona pokojów8
Ikona łazienki + toalety4
Ikona stanowisk garażowych2
Koszty budowy : 551 800 zł
Cena z kodem ARCHON500
6 210 zł (5 048,78 zł netto)
Kod ważny do 29.02.2024 r. godz. 08:00
Cena regularna 6 710 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 6 210 zł
gotowy projekt Dom w cyklamenach 4 (PR2A)
KOD: ARCHON500
Dom w cyklamenach 4 (PR2A)
dwurodzinny (jednorodzinny dwulokalowy) z poddaszem, z garażem dwustanowiskowym, z piwnicą
175,34 +101,02
Ikona pokojów8
Ikona łazienki + toalety4
Ikona stanowisk garażowych2
Koszty budowy : 561 100 zł
Cena z kodem ARCHON500
6 210 zł (5 048,78 zł netto)
Kod ważny do 29.02.2024 r. godz. 08:00
Cena regularna 6 710 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 6 210 zł
newsletter
Katalog
e-poradnik

Projekty domów dwurodzinnych z piwnicą

Piwnica w dwurodzinnych projektach domów znacznie podnosi jakość inwestycji. Lokale z własnym miejscem do parkowania cieszą się wzięciem właścicieli mieszkań. Projekty domów dwurodzinnych z piwnicą to korzystna propozycja dla Deweloperów. Realizacja dodatkowej kondygnacji podziemnej nie musi oznaczać zmian w projekcie lub nieprzewidzianych kosztów. W ARCHON + oferujemy szczegółowe kosztorysy uwzględniające wykonanie piwnic. Dzięki temu kontrola budżetu inwestycji jest precyzyjna. Osiedla, budowane według nowoczesnych projektów domów dwurodzinnych są atrakcyjne, solidne i trwałe. Serdecznie zapraszamy Państwa do obejrzenia galerii zrealizowanych projektów domów dwurodzinnych z piwnicą, dostępnych na stronie www.osiedladomow.pl.

Największe atuty projektów domów dwurodzinnych z piwnicą

Projekty domów dwurodzinnych z piwnicą są odpowiednie do realizacji na działkach położonych na stoku. Teren z dużym spadkiem i tak wymaga podniesienia fundamentów, czasem wiec opłaca się zainwestować stosunkowo niewiele więcej i wybudować piwnicę. Inwestycja w projekt domu dwurodzinnego z piwnicą oznacza ograniczenie terenu zabudowy na planie działki. Nowoczesne projekty domów dwurodzinnych z piwnicą są przystosowane na mniejsze, w tym wąskie działki. To także projekty odpowiednie dla domów, w których instaluje się centralną kotłownię, wymagającą osobnego pomieszczenia w części wspólnej budynku. Piwnice domów dwulokalowych są zaprojektowane zgodnie z normami energooszczędności obowiązującymi dla budynków jednorodzinnych. Zrealizowanie inwestycji zgodnie z założeniami projektowymi oznacza otrzymania komfortowej, ciepłej i suchej piwnicy, która będzie pełnić swą role przez długie lata.

Piwnica z miejscem na wygodny garaż

Nie zawsze obok budynku da się wygospodarować miejsce na parking lub wolnostojące garaże. Dlatego we wszystkich piwnicach prezentowanych tutaj domów proponujemy miejsca parkingowe. W piwnicach domów dwurodzinnych, prócz samochodów, zmieszczą się rowery, wózki dziecinne i akcesoria samochodowe, na przykład sezonowo zmieniane komplety opon. Do pomieszczeń piwnicznych prowadzi w planie domów wygodny podjazd oraz przejście schodami wewnętrznymi. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą projektów domów dwulokalowych z piwnicą, w których zaplanowaliśmy po dwa lub po cztery miejsca parkingowe.

Projekty domów dwurodzinnych z piwnicą: swoboda w planowaniu mieszkań

Projekty domów z piwnicą dają architektom swobodę projektowania komfortowych pomieszczeń mieszkalnych. To konsekwencja przeniesienia pomieszczeń gospodarczych do piwnicy. Na pierwszej kondygnacji powstają mieszkania o układzie i metrażu odpowiadającym lokalom sytuowanym na piętrze. Projekty domów dwurodzinnych z piwnicą proponują atrakcyjne mieszkania z minimum trzema pokojami. Każdy z projektów domów dwurodzinnych z piwnicą, prezentowanych w kolekcji, zawiera jeden lokal dwupoziomowy. Dwupoziomowe mieszkania odpowiadają potrzebom liczniejszych rodzin i są bardzo funkcjonalne, ponieważ powielają znany z projektów jednorodzinnych podział na strefy dzienną i nocną. To mieszkania znacznie większe, o powierzchni rzędu kilkudziesięciu metrów. We wszystkich typach mieszkań zaprojektowaliśmy balkony lub tarasy, jako miejsce relaksu, uzupełniające bogaty program użytkowy.

Zapraszamy do kontaktu:
tel: 12 37 21 900,
e-mail: archon@archon.pl

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?