RoboJet

RoboJet Spółka z.o.o.

05-820 Piastów, ul. Warszawska 43 lok. 162
tel. +48 22 355 31 55
www.robojet.pl
kontakt@robojet.pl

Chcesz każdego dnia cieszyć się idealnie posprzątaną podłogą? Robot sprzątający wykona całą pracę za Ciebie. Zastanawiasz się, czy wybrać dwa oddzielne roboty, czy jeden – ale hybrydowy? Sprawdziliśmy jakie korzyści niesie za sobą zakup urządzenia 2w1.

RoboJet

Robot hybrydowy to oszczędność pieniędzy

Na rynku dostępne są urządzenia, które odkurzą Twoją podłogę. Możesz też kupić robota myjącego podłogi. Łączny koszt dwóch oddzielnych urządzeń do sprzątania Twojego domu może wynieść nawet 8 tysięcy złotych.

Robot sprzątający 2w1 to wydajniejsze oraz bardziej ekonomiczne rozwiązanie. Odkurzanie podłogi oraz jej mopowanie w jednym czasie to skuteczny sposób na to, aby pozbyć się brudu z paneli czy płytek podłogowych. Wszystkie urządzenia RoboJet, to roboty hybrydowe. W tym samym czasie dokładnie odkurzą oraz umyją Twoją podłogę.

Nie musisz martwić się o delikatne powierzchnie. Funkcja Smart pozwala z łatwością dostosować intensywność mopowania do rodzaju podłóg. Przy powierzchniach delikatnych i wrażliwych na uszkodzenia zalecane jest mopowanie delikatne. Z kolei mopowanie codzienne to tryb polecany do regularnego sprzątania wszystkich rodzajów podłóg, również tych lakierowanych. Jeżeli masz w swoim domu twarde podłogi i potrzebujesz usunąć z nich cięższe zabrudzenia, to idealnym trybem do zadań tego typu będzie mopowanie intensywne.

Robot sprzątający

Robot hybrydowy to oszczędność czasu przy codziennych porządkach

Urządzenie 2w1 to nie tylko realna oszczędność pieniędzy, lecz także czasu. Robot hybrydowy posprząta podłogi w Twoim domu dwa razy szybciej, niż dwa oddzielne urządzenia do odkurzania i mycia podłóg.

Co to oznacza? Robot sprzątający potrzebuje ok. minuty na odkurzenie i mopowanie 1 m² powierzchni. Jeżeli masz dom o powierzchni 120 m², to porządki zajmą ok. 2 godzin w przypadku robota hybrydowego. Dwa osobne urządzanie do odkurzania i mycia podłóg to dwukrotnie dłuższy czas sprzątania – codzienne porządki mogą trwać ok. 4 godziny przy tej samej powierzchni do posprzątania!

Urządzenie, które jednocześnie odkurza i mopuje podłogę, pozwala efektywnie skrócić czas sprzątania. Co więcej, RoboJet posiada automatyczny dozownik wody. Dzięki temu na powierzchnię trafi dokładnie tyle wody, ile jest niezbędne do jej dokładnego wyczyszczenia. Ani kropli więcej - w przeciwieństwie do robotów z grawitacyjnymi pojemnikami na wodę. W pojemnikach grawitacyjnych woda nie jest precyzyjnie dozowana, lecz wydostaje się samoczynnie, co generuje większe ryzyko zalania czyszczonej powierzchni i duże prawdopodobieństwo uszkodzenia podłogi.

Urządzenia, które mopują podłogi w sposób standardowy, mogą sobie nie poradzić z niektórymi zabrudzeniami. Mopowanie w jodełkę to dokładniejsze sprzątanie w krótszym czasie. Robot, czyszcząc podłogę, delikatnie skręca raz w prawo, raz w lewo. Dzięki temu podłoga czyszczona jest dwukrotnie.

Mycie podłogi

Wybór urządzenia hybrydowego to oszczędność energii

Kupując jednego robota hybrydowego zamiast dwóch oddzielnych urządzeń, oszczędzasz wielokrotnie. Po pierwsze, więcej pieniędzy zostanie w Twoim portfelu już na starcie. To dzięki temu, że płacisz tylko za jeden produkt. Po drugie, zużywasz o połowę mniej energii w trakcie sprzątania. Po trzecie, skracasz czas ładowania. Jedno urządzenie ładuje się krócej niż dwa. Po czwarte zaoszczędzisz na częściach zamiennych oraz kosztach serwisowania.

Jeden robot sprzątający to niższe koszty serwisowe

Wybierając robota sprzątającego, zwróć uwagę nie tylko na koszt zakupu czy specyfikację techniczną. Uwzględnij również ewentualne wydatki związane z naprawą urządzenia po okresie gwarancyjnym oraz koszty wymiany poszczególnych części. Przy dwóch urządzeniach koszty będą dwa razy wyższe.

Koszty wymiany poszczególnych elementów w robotach sprzątających prezentują się następująco:

  • Najdroższa jest bateria, to wydatek ok. 230 zł.
  • Za nowy moduł szczotki głównej zapłacisz ok. 130 zł.
  • Wymieniając koła w urządzeniu, musisz się liczyć z wydatkiem rzędu ok. 80 zł.
  • Za wymianę silnika szczotki bocznej zapłacisz ok. 80 zł.
  • Wymiana szczotek bocznych to koszt ok. 30 zł.

Wybierając robota sprzątającego, zwróć uwagę na czas trwania gwarancji oraz na to, jak wygląda kwestia serwisowania urządzenia po jej wygaśnięciu. Jeżeli producent sprzętu nie zapewnia serwisu w kraju, to naprawa robota może być utrudniona lub bardziej czasochłonna.

RoboJet to polska marka. Właściciele hybrydowych robotów sprzątających mają dostęp do serwisu funkcjonującego na terenie kraju. Gdy pojawi się konieczność wymiany szczotki, baterii czy koła, usługa ta zostanie zrealizowana nawet od ręki.

Serwis urządzeń w Polsce to duża zaleta – możesz liczyć na bieżący kontakt z Ekspertami, którzy udzielą Ci wszelkich informacji o procesie naprawy.

Odkurzanie dywanu

Robot sprzątający 2w1 zajmuje mniej miejsca

Ile kosztował Cię 1m² w Twoim nowym domu? Jeżeli mieszkasz w dużym mieście, to przy stale rosnących kosztach nieruchomości mógł to być wydatek ok. 12 tysięcy złotych. Robot hybrydowy potrzebuje ok. 1m² wolnej przestrzeni na ustawienie. A teraz pomyśl: ile miejsca potrzeba, aby przechować dwa oddzielne urządzenia? W przypadku dwóch urządzeń jest to powierzchnia aż 4 m²!

Dążysz do optymalnego wykorzystania każdego skrawka podłogi w swoim domu? Wybierając robota hybrydowego nie marnujesz wolnej przestrzeni w swoim domu.

Robot sprzątający, który sprosta Twoim oczekiwaniom

Teraz już wiesz, że zakup dwóch urządzeń to duży wydatek, większe rachunki za prąd, w przypadku awarii wyższe koszty naprawy oraz mniej wolnej przestrzeni w Twoim domu. Dodatkowo najczęściej dwa osobne urządzenia do sprzątania mogą mieć gorszą specyfikację niż jeden robot 2w1. Przy każdym urządzeniu RoboJet znajdziesz szczegółowy opis parametrów technicznych. Nie chcemy niczego ukrywać – zalet produktów nie wyssaliśmy z palca. Szczegółowo informujemy o możliwościach konkretnych modeli. Zależy nam na tym, abyś wybrał robota sprzątającego, który sprosta Twoim oczekiwaniom.

Zobacz również:

Producenci polecają


Pisz BLOGA
Rozpocznij Swoją przygodę
z budową domu!
Pisz bloga

Rabat
na każdy projekt domu!
Projekt domu ARCHON+
newsletter

Konkurs FOTO
Dom w obiektywieWeź udział i wygraj ...
Konkurs foto - Dom w obiektywie

270 057 fanów
Dołącz do nas!
Polub nas na facebooku

Film z realizacji
Zaproś ekipę filmową ARCHON+ do swojego domu
Zgłoś swój dom do filmu
ArchonHome
ArchonHome

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?