FAKRO - Super-termoizolacyjne schody strychowe
Fakro

FAKRO Sp. z o.o.

33-300 Nowy Sącz, ul. Węgierska 144a,
tel. 18 444 04 44, fax 18 444 03 33, infolinia: 0 800 100 052
www.fakro.pl, e-mail: fakro@fakro.pl

Aranżując poddasze pamiętajmy o schodach strychowych, które zapewnią skuteczną izolację. Nieogrzewany strych powinien być dobrze odizolowany od znajdujących się pod nim pomieszczeń mieszkalnych na poddaszu.

FAKRO LWT to wygodne i bezpieczne wyjście na strych.

Oferta schodów strychowych firmy FAKRO jest bardzo bogata. Na szczególną uwagę zasługuje model LWT, który ze względu na bardzo niski współczynnik przenikania ciepła (U=0,51W/m2K) doskonale sprawdza się w budynkach energooszczędnych.
Schody LWT mają 4-tą najwyższą klasę szczelności wg normy EN12207. Wyposażone zostały w potrójny system uszczelek oraz termoizolacyjną klapę o grubości 8 cm wypełnioną wyłącznie materiałem termoizolacyjnym.

 

Innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne zastosowane w schodach LWT oraz bogate wyposażenie standardowe zapewniają najwyższy komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Specjalnie zaprojektowany zawias, który steruje ruchem klapy, odsuwa ją w trakcie otwierania od stopni drabinki, zwiększając tym samym przestrzeń niezbędną do wygodnego poruszania się po drabinie. Ponadto niewielka waga oraz nowatorski sposób zaczepiania klapy na tzw. “klik” pozwalają na zamontowanie schodów przez jedną osobę.
Schody strychowe LWT standardowo wyposażone są w poręcz, antypoślizgowe stopnie oraz stopki. Podczas składania i rozkładania drabinki nie wymagają dużej przestrzeni, a po złożeniu „chowają się” w stropie. Oszczędzamy tym samym miejsce w pomieszczeniu, w którym zostały zamontowane.

Schody LWT Passive House są dodatkowo wyposażone w kompleksowy pakiet izolacyjny oraz certyfikat Passive House i są dedykowane dla budownictwa pasywnego. Schody LWT oraz LWT Passive House mogą być stosowane w pomieszczeniach o maksymalnej wysokości 305 cm. Wykonane są z najwyższej jakości drewna sosnowego ze szczególną dbałością o detale. Dzięki temu stanowią rozwiązanie praktyczne, trwałe i estetyczne.

Skrzynia schodów LWT wyposażona jest w potrójny system uszczelnienia.

Zobacz inne artykuły z kategorii:

Producenci polecają

Więcej

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?