System PROLUX dla Twojego domu
Logo Oknoplast

OKNOPLAST Sp. z o.o.

Ochmanów 117, 32-003 Podłęże
tel. 12/ 279 71 71,
www.oknoplast.com.pl, biuro@oknoplast.com.pl

Z systemem PROLUX do Twojego domu zawita więcej światła

Każdy z nas się zgodzi, że dobrze oświetlone pomieszczenie wydaje się bardziej przestronne i optycznie powiększone a jednocześnie dzięki dużej ilości światła dziennego - bardziej przytulne. Domownicy chętniej spędzają w nim czas. Okno PROLUX, to innowacyjny typ produktu na polskim rynku stolarki otworowej, wprowadzony w  odpowiedzi na trendy w nowoczesnym projektowaniu budynków, w których kluczowe role odgrywają światło i przestrzeń. Okna systemu PROLUX wyróżnia przede wszystkim większa powierzchnia szyby i smuklejsze profile PVC. Taka budowa profilu gwarantuje pozyskanie większej ilości naturalnego światła słonecznego dla naszych mieszkań i domów. Dodatkowym walorem systemu jest skrzydło rozwierno-uchylne, które posiada funkcję wielostopniowej regulacji uchyłu. Podnosi ona komfort wietrzenia pomieszczeń przez cały rok. Autorskim rozwiązaniem OKNOPLAST zastosowanym w  oknach PROLUX, jest także system prawidłowego ułożenia skrzydła w ramie. System ten gwarantuje precyzyjne naprowadzanie skrzydeł podczas zamykania i zapobiega opadaniu skrzydła co  przekłada się na podwyższenie komfortu użytkowania stolarki przez długie lata. Ergonomia nowych okuć sprawia, że okno podczas codziennego użytkowania pracuje lżej, a wygląd daje poczucie,  że  okucie jest bardziej nowoczesne i estetyczne. Produkt nadaje elewacji budynku i wnętrzu unikalny charakter i nowoczesną estetykę. Dostępny jest w kolorach palety RAL oraz barwach drewnopodobnych.

„W wiosennej akcji promocyjnej uwzględniliśmy wszystkie produkty okienne firmy Oknoplast, aby każdy z klientów mógł wybrać odpowiedni dla siebie system, uwzględniając funkcjonalność, zaawansowanie parametrów technicznych, oraz walory estetyczne.” – przekonuje Magda Cedro-Czubaj, Szefowa Marketingu Oknoplast.

Klasyka zawsze na czasie

Jeśli ważna jest dla nas wysoka funkcjonalność w klasycznym wydaniu, warto wybrać system Koncept, który wyróżnia prosty kształt profilu, z nowoczesnym pięciokomorowym systemem profili okna. Rozwiązanie dostępne jest zarówno w kolorze białym, jak i  w  szerokiej gamie kolorów drewnopodobnych i RAL. W odpowiedzi na rosnące znaczenie estetyki wyglądu okien, w systemie Koncept dostępne są uszczelki EPDM w trzech kolorach – szarym, czarnym i  jasnobrązowym. Na zamówienie istnieje możliwość zastosowania w  oknie różnego rodzaju szkła: ornamentowego, bezpiecznego, hartowanego, absorbcyjnego (antisol), a także refleksyjnego (stopsol). Okno Koncept wyposażone jest w dwa zaczepy antywyważeniowe Safety Plus w standardzie, a także w oryginalną, wykonaną z litego aluminium klamkę, będącą dopełnieniem elegancji.

Okna - OKNOPLAST

Styl i nowoczesność idą w parze

Gdy zależy nam aby okna estetycznie współgrały z naszym wnętrzem warto wybrać produkty okienne Platinium Evolution, które są  połączeniem 6-komorowego profilu okna z klasycznym jednokomorowym pakietem szybowym. System dzięki zastosowaniu listwy przyszybowej, wyróżniają jeszcze mocniej zaakcentowane zaokrąglenia w kształcie profilu. Forma ta stanowi elegancki element dekoracji wnętrza. Rozwiązanie posiada dwa zaczepy antywyważeniowe Safety Plus, przykręcane do stalowego wzmocnienia profilu. Platinium Evolution jest rozwiązaniem idealnym dla klientów, którym zależy na profilach spełniających obowiązujące wymagania, i równocześnie przystępnych cenowo.

Dodatkowe informacje o firmie

OKNOPLAST to międzynarodowa firma, należąca do ścisłej czołówki producentów okien i drzwi z PVC w Europie. Firma prowadzi działalność na 13 rynkach: Austrii, Czech, Francji, Niemiec, Polski, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Włoch, Węgier, Finlandii, Norwegii i Szwecji. W czerwcu 2013 roku firma ogłosiła utworzenie Grupy OKNOPLAST, w skład której wchodzą trzy firmy: OKNOPLAST, WnD i Aluhaus zapewniając jeszcze większe zróżnicowanie oferty produktowej i jej precyzyjne dopasowanie do potrzeb klientów.

OKNOPLAST działa w segmencie Top Premium. W portfolio firmy znajdują się okna i drzwi zewnętrzne PVC, rolety oraz szeroka gama dodatków i akcesoriów. Spółka uruchomiła również produkcję własnych pakietów szybowych. Jako jedna z nielicznych firm OKNOPLAST oferuje autorskie rozwiązania, dostępne wyłącznie pod własną marką. Produkty firmy charakteryzują się zaawansowanymi rozwiązaniami w dziedzinie energooszczędności oraz najwyższą precyzją i niepowtarzalną estetyką wykonania. Produkowane przez OKNOPLAST okna i drzwi spełniają najwyższe standardy jakości i ekologii.

OOKNOPLAST jest posiadaczem licznych prestiżowych wyróżnień i nagród m.in. został wyróżniony w konkursie Polska Firma – Międzynarodowy Czempion, tytuł Ruban d’Honneur w konkursie European Business Awards w kategorii Import/Export, Złoty Champion Roku 2016 oraz Srebrna Budowlana Marka Roku 2016 w konkursie Budowlana Marka Roku, Lider Rynku 2010, 2012 i 2013 roku, Diamenty Forbes 2013 oraz wiele innych.

Siedziba OKNOPLASTU zlokalizowana jest w Ochmanowie pod Krakowem. Globalna liczba klientów przez 22 lata działalności przekroczyła 1,33 mln. Aktualnie w firmie pracuje ponad 1300 osób.

Więcej informacji na stronie: http://www.oknoplast.com.pl

Zobacz inne artykuły z kategorii:

Producenci polecają

Więcej

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?