Projekty domów ARCHON+ Dom zaczyna się od dobrego projektu !

Kategorie projektów domów

Projekty domów jednorodzinnych - 10%
Dom w malinówkach 33
Projekty domów jednorodzinnych
Projekty domów parterowych - 350 zł
Dom w renklodach 15 (G2)
Projekty domów parterowych
Projekty domów nowoczesnych - 350 zł
Dom w kosaćcach 9 (N)
Projekty domów nowoczesnych
Najnowsze projekty domów - 10%
Dom w kolokazjach
Najnowsze projekty domów
Projekty domów do 70 m2 zabudowy - 350 zł
Dom w malinówkach 18
Projekty domów do 70 m2 zabudowy
Projekty domów tanich w budowie - 350 zł
Dom w leszczynowcach 7
Projekty domów tanich w budowie
Projekty małych domów (do 150 m2) - 350 zł
Dom w lucernie 10
Projekty małych domów (do 150 m2)
Projekty domów z pompą ciepła - 350 zł
pompa ciepła
Dom w wisteriach 8 (E) OZE
Projekty domów z pompą ciepła
Polecane projekty domów - 350 zł
pompa ciepła
Dom w malinówkach 14 (E) OZE
Polecane projekty domów
Projekty w stylu nowoczesnej stodoły - 350 zł
pompa ciepła
Dom w szyszkowcach 8 (E) OZE
Projekty w stylu nowoczesnej stodoły
Gotowe projekty domów - 350 zł
Dom w kosaćcach 2 (N)
Gotowe projekty domów
Projekty domów z poddaszem użytkowym - 350 zł
Dom w aurorach 14
Projekty domów z poddaszem użytkowym
Projekty domów na wąską działkę - 350 zł
Dom w malinówkach 21
Projekty domów na wąską działkę
Projekty domków letniskowych do 35m2 - 350 zł
Domek letniskowy w cienistkach 2
Projekty domków letniskowych do 35m2
Projekty domów piętrowych - 350 zł
Willa Miranda 11 (G2)
Projekty domów piętrowych
Garaże, wiaty, budynki gospodarcze
Garaż 2-stanowiskowy G20
Garaże, wiaty, budynki gospodarcze
Zobacz inne kategorie projektów domów

Projekty dla dewelopera

Projekty domów bliźniaczych - 350 zł
Dom w klematisach 27 (B)
Projekty domów szeregowych - 350 zł
Dom pod miłorzębem 20 (GS)
Projekty do intensywnej zabudowy jednorodzinnej - 350 zł
Dom w bratkach 14 (R2B)
Projekty domów wielorodzinnych - 350 zł
Dom przy alei 3 (A)
Zobacz wszystkie projekty dla dewelopera

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Zobacz wszystkie projekty domów

Zdjęcia z realizacji 1486 galerii zdjęć

Thumb dom w malinowkach 8 g 001
Realizacja projektu
Dom w malinówkach 8 (G)
Thumb dom w renklodach 4 001
Realizacja projektu
Dom w renklodach 4
Thumb dom w mekintoszach 9 001
Realizacja projektu
Dom w mekintoszach 9
Thumb dom w kalateach 2 001a
Realizacja projektu
Dom w kalateach 2
Zobacz wszystkie realizacje

Filmy z realizacji i Wirtualne spacery 29 159 551 obejrzeń na youtube

Mqdefault
Film z realizacji
Dom w lilakach 2
Mqdefault
Film z realizacji
Dom w zielistkach (GT) ver.2
Mqdefault
Film z realizacji
Dom w rukoli 5 (G2N)
Mqdefault
Film z realizacji
Dom w amarylisach ver.2
Zobacz wszystkie filmy
newsletter
Katalog
e-poradnik

AKTUALNOŚCI ARCHON+

„Dom w tunbergiach 6 (R2E) OZE” | Projekt domu dwurodzinnego z płaskim dachem i wentylacją mechaniczną w standardzie

Nowoczesny projekt dwurodzinnego i piętrowego domu z modną elewacją w biało-szarych tynkach i drewnianej okładzinie. Atrakcyjne balkony dostępne są z pokoi na drugiej kondygnacji i tworzą praktyczne zadaszenie nad wejściami głównymi. Projekt posiada również pompę ciepła jako źródło ogrzewania domu. Przez wiatrołap z miejscem na szafę wnękową i siedzisko przechodzi się do strefy dziennej ze słonecznym salonem i dostępem do tarasu. Jadalnia przylega do praktycznej kuchni z półwyspem, a łazienka i kotłownia dostępne są z korytarza. Wnętrze umili wieczorami efektowny kominek. Na poddaszu w obu segmentach znajdują się trzy sypialnie z szafami oraz wspólna nowoczesna łazienka.

Kup Projekt Domu z RABATEM i aktualnym kosztorysem budowlanym!

Spełnij marzenia o własnym Domu i zamów do środy 7 czerwca 2023 r., do godz. 8:00 Projekt z RABATEM 350 zł oraz aktualnym na I kw. 2023 r. kosztorysem budowlanym 150 zł TANIEJ. Wraz z projektem domu możesz kupić projekt pompy ciepła z RABATEM 350 zł oraz projekt wentylacji mechanicznej z RABATEM 150 zł. Nie zwlekaj, zamów projekt i przygotuj formalności – już 1.07.2023 r. startuje program „Bezpieczny kredyt 2%”, w ramach którego możesz uzyskać dopłatę do kredytu na budowę domu. Poznaj naszą ofertę, liczącą ponad 2600 gotowych projektów parterowych, z poddaszem oraz piętrowych, wybierz ten, który spełnia Twoje oczekiwania i krok po kroku zaplanuj budowę domu!

Budowa domu parterowego - ile to kosztuje?

Budowa domu parterowego to spełnienie marzeń wielu Inwestorów. Projekty parterówek cieszą się uznaniem, głównie ze względu na swoją funkcjonalność i wygodę użytkowania jednokondygnacyjnych wnętrz. Decyzja o budowie własnego domu wiąże się z koniecznością przygotowania odpowiednich środków finansowych, dlatego pytanie „ile kosztuje budowa domu parterowego?” nurtuje wiele osób, które planują taką inwestycję. W artykule przyjrzymy się bliżej zagadnieniu, a także zaletom i wadom tego rozwiązania oraz poszczególnym czynnikom, które wpływają na finalną cenę budowy domu parterowego. Porównamy także aktualne koszty budowy domu parterowego o powierzchni użytkowej 80m2, 100m2 oraz 120m2.

"Dom w lipiennikach 4" | Nowoczesna parterówka z funkcjonalnym układem wnętrza

Wyjątkowy projekt domu parterowego zwieńczonego dwuspadowym dachem w kolorze antracytu. Elewacja prezentuje białe i szare tynki z akcentami drewnianej okładziny, a przytulny taras pod pergolą zaplanowano od strony ogrodu. Główne wejście znajduje się w podcieniu, a wiatrołap oferuje pojemne szafy na wierzchnie okrycia. Strefa dzienna to przestronna część, ze stropem otwartym do połaci dachowej i wygodnym wyjściem na taras. Kominek dodaje klimatu wnętrzu, a jadalnia sąsiadująca z salonem mieści duży stół dla całej rodziny. Kuchnia posiada spiżarnię i wyspę z siedziskami. Układ nocny obejmuje dwa pokoje dla dzieci, sypialnię główną z garderobą i dużą nowoczesną łazienkę.

„Dom w motylkach 4 (GR2)” | Reprezentacyjny projekt domu dwurodzinnego

Reprezentacyjny projekt dwulokalowego domu z poddaszem użytkowym i dwuspadowym, antracytowym dachem. Nowoczesna elewacja łączy biały i szary kolor z drewnianą okładziną. Szerokie przeszklenia i boczne portfenetry doskonale doświetlą wnętrze na obu kondygnacjach. Projekt zawiera dwa garaże w budynku i praktyczne podcienie przy wejściach głównych. Oba lokale mają identyczny rozkład pomieszczeń, z salonem wzbogaconym o kominek i tarasem. Jadalnia sąsiaduje z kuchnią, której program obejmuje wyspę i spiżarnię. Hol prowadzi do gościnnej toalety, kotłowni i garażu. Poddasze to prywatna strefa z pokojami dzieci, sypialnią główną, łazienką, oraz przestrzenią strychu do adaptacji.

Kiedy najlepiej kupić projekt domu?

Jedną z najważniejszych decyzji w procesie budowy domu jest wybór projektu, który powinien być w najlepszy sposób dostosowany do potrzeb i stylu życia przyszłych domowników oraz wymogów i uwarunkowań lokalizacyjnych działki. Wiele osób zastanawia się, kiedy jest najlepszy moment na zakup projektu domu, czy zrobić to przed, czy po zakupie działki, a także ile czasu należy przewidzieć na zgromadzenie dokumentacji, która jest niezbędna do uzyskania stosowanych pozwoleń. Należy mieć na uwadze, że wybór projektu domu zależy od wielu czynników. Sprawdź, jaka jest kolejność podejmowania decyzji i formalności w procesie planowania budowy domu i kiedy najlepiej kupić gotowy projekt.

„Dom w malinówkach 35” | Wyjątkowy projekt domu z poddaszem użytkowym i modnym designem

Nowoczesny projekt domu z poddaszem użytkowym o nietuzinkowej bryle i bezokapowym dachem dwuspadowym przykrytym blachą w kolorze antracytu. Lukarny na frontowej i ogrodowej ścianie zapewniają naturalne światło na drugiej kondygnacji, a elewację zdobią białe i szare tynki z drewnianymi akcentami. Główne wejście chroni podcień, a dalej znajduje się wiatrołap z pojemną szafą wnękową. Salon z kominkiem sąsiaduje z jadalnią i prowadzi na atrakcyjny taras. Kuchnia posiada wyspę i drugie wyjście na zewnątrz. Parter posiada również dodatkowy pokój, łazienkę i kotłownię. Na poddaszu zaplanowano dwa pokoje dla dzieci, sypialnię rodziców z garderobą oraz łazienkę i pralnię.

„Dom w kruszczykach 10 (E) OZE” | Nowoczesna parterówka z wentylacją mechaniczną w standardzie

Projekt domu o prostej bryle zwieńczonej bezokapowym dachem dwuspadowym. Energooszczędne rozwiązania obejmują również pompę ciepła, jako źródło ogrzewania domu. Elewacja prezentuje elegancki design, czyli połączenie białych i szarych tynków z drewnianą okładziną i grafitową stolarką. Taras znajduje się od strony ogrodu na całej długości domu, a główne wejście zaplanowano pod zadaszeniem. Wiatrołap dzieli dom na strefy, dzienną i nocną. Salon, jadalnia i kuchnia tworzą otwartą przestrzeń z wzbogaconą o kominek. Gościnna łazienka znajduje się blisko kotłowni. Prywatna strefa mieści trzy sypialnie. Główny pokój rodziców posiada dostęp do tarasu, a komfortowa łazienka dostępna jest dla wszystkich.

„TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE” | Czekamy na zgłoszenia

Zapraszamy do udziału w konkursie „TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE”!. W słonecznej oprawie Wasze domy i ogrody z pewnością prezentują się zjawiskowo. Warto skorzystać z pięknej pogody, zrobić klimatyczne zdjęcia swojego domu ARCHON+ i zaprezentować jego bryłę oraz wnętrze. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody, ufundowane przez firmę STIGA. Nagrodą za I miejsce jest Robot koszący G600 z zestawem instalacyjnym o wartości 6809 zł, za II miejsce - urządzenie wielofunkcyjne (podkrzesywarka + sekator akumulatorowy na wysięgniku MT 100e) o wartości 1209 zł, a za III miejsce nożyce akumulatorowe SGM 72 AE o wartości 467 zł. Konkurs trwa do 30.06.2023 r.

„Dom w trytomach (E) OZE” | Projekt domu z wentylacją mechaniczną oraz pompą ciepła jako źródłem ogrzewania domu

Ciekawy projekt domu z poddaszem użytkowym i energooszczędnymi rozwiązaniami w standardzie. Klasyczna bryła prezentuje modną kompozycję na elewacji, łączącą białe i szare tynki z drewnianą okładziną, a zwieńczeniem jest dwuspadowy dach antracytowy. Szerokie przeszklenia oraz boczne portfenetry pięknie oświetlają obie kondygnacje. Atrakcyjny taras pod pergolą zaplanowano od strony ogrodu. Przestronna strefa dzienna to słoneczna część mieszcząca salon z jadalnią i nowoczesną kuchnią wzbogaconą o wyspę i spiżarnię. Nowoczesna łazienka i kotłownia dopełniają program użytkowy parteru. Część nocna zaplanowana została na poddaszu i mieści trzy sypialnie, łazienkę i garderobę.

Nowe zdjęcia na forum

 • forum Dom w papawerach 4 (E) obrazek 100874
 • forum Dom w papawerach 4 (E) obrazek 100873
 • forum Dom w papawerach 4 (E) obrazek 100872
 • forum Wokół domu obrazek 100871
 • forum Dom w majeranku obrazek 100869
 • forum Dom w lobeliach 4 obrazek 100868
 • forum Dom w lobeliach 4 obrazek 100867
 • forum Dom w lobeliach 4 obrazek 100866

Najnowsze zdjęcia na blogach

 • blog: Dom w Kortlandach 2 G2 zdjęcie #47987
 • blog: Dom w Kortlandach 2 G2 zdjęcie #47986
 • blog: Dom pod tujami . Wymarzony domek na Zacisznej zdjęcie #47985
 • blog: Dom pod tujami . Wymarzony domek na Zacisznej zdjęcie #47984
 • blog: Dom pod tujami . Wymarzony domek na Zacisznej zdjęcie #47983
 • blog: Dom pod tujami . Wymarzony domek na Zacisznej zdjęcie #47982
 • blog: Dom pod tujami . Wymarzony domek na Zacisznej zdjęcie #47981
 • blog: Dom pod tujami . Wymarzony domek na Zacisznej zdjęcie #47980

Społeczności ARCHON+

ArchonHome
ArchonHome
Konkurs foto - Dom w obiektywie
Konkurs foto - Dom w obiektywie
Pisz bloga
Pisz bloga

Dlaczego warto wybrać Biuro Projektów ARCHON+

Gratulujemy Państwu podjęcia decyzji o rozpoczęciu budowy wymarzonego domu. Ogromnie się cieszymy, że zdecydowali się Państwo odwiedzić naszą stronę w poszukiwaniu projektu domu, który spełni oczekiwania całej rodziny.

Poznaj powody - dlaczego warto wybrać projekt domu ARCHON+

Dom zaczyna się od dobrego projektu!

Biuro Projektów ARCHON+ od ponad 32 lat projektuje wyjątkowe Domy Które Kochacie, wzbogacające polski krajobraz. Spod ręki naszych architektów i specjalistów wyszło mnóstwo autorskich projektów. Pracownia projektowa ARCHON+ przede wszystkim stawia na jakość, dzięki temu wyrobiliśmy sobie markę firmy solidnej i godnej zaufania. Mogą Państwo być pewni, że zarówno nasze projekty, jak i dokumentacja techniczna spełniają najwyższe standardy oraz oczekiwania najbardziej wymagających Inwestorów. Wybierając projekt domu ARCHON+ Klienci mają gwarancję spokojnej i płynnej realizacji inwestycji.

Oferta projektowa ARCHON+ to bardzo bogata kolekcja ponad 2600 różnorodnych projektów domów, wśród której znajdziecie Państwo domy nowoczesne i tradycyjne, domy jednorodzinne oraz wielorodzinne, małe i tanie w budowie, a także wille i rezydencje. Projekty domów ARCHON+ charakteryzują się niebanalną bryłą, a przede wszystkim racjonalnym zaprojektowaniem każdej przestrzeni i detalu, dzięki temu koszty realizacji są optymalne, a stosunek ceny do jakości zbilansowany.

Równie ogromną wagę przywiązujemy do jakości obsługi. Mamy świadomość, że decyzja o budowie domu to dopiero wstęp do przygody życia i chcemy zrobić wszystko, aby Państwu w tym pomóc. Ogromnie zależy nam, aby skorzystali Państwo z naszego doświadczenia. Służymy poradą naszych specjalistów na każdym etapie budowy domu marzeń, począwszy od wyboru najlepszego projektu, poprzez sprawy formalne związane z załatwianiem pozwoleń, aż po samą budowę, dobór odpowiednich materiałów oraz aranżację wnętrz.

Zrealizuj marzenia o własnym domu!

Z myślą o Państwa komforcie i wygodzie przygotowaliśmy kilka narzędzi, które ułatwią Państwu podjęcie decyzji o wyborze idealnego projektu domu ARCHON+. Na etapie personalizowania konkretnego projektu mają Państwo do dyspozycji takie narzędzia jak: aplikacja energooszczędna, kolornik, rzuty interaktywne czy możliwość wirtualnego usytuowania domu na działce. Dla wybranych projektów domów przygotowaliśmy wizualizacje wnętrz oraz wirtualne spacery, aby pomóc Państwu łatwiej wyobrazić sobie i zaplanować własną aranżację pomieszczeń przyszłego domu. Na stronie posiadamy również bogate galerie z filmami i zdjęciami z realizacji, które pozwalają zobaczyć wybudowany dom według naszego projektu. Liczymy na to, że nasze projekty domów przypadną Państwu do gustu. Chcielibyśmy, aby znaleźli Państwo dom, w którym zakocha się cała Wasza rodzina.

Państwa marzenia są dla nas inspiracją do tworzenia jeszcze lepszych projektów, które uwzględniają najważniejsze potrzeby dotyczące funkcjonalności, stylistyki, wielkości i kształtu domu oraz dostosowania do działki. Zapraszamy do skorzystania z pomocy doradców projektowych, którzy pomogą Państwu wybrać dom marzeń.

Współpracujemy

Styropian najwyższej jakości
Okna i drzwi z PCV
ARCHONhome - dla domu i ogrodu.
Systemy kominowe
Okna do poddaszy
Okna dachowe
Dachówka ceramiczna
Bramy garażowe
Grzejniki stalowe
Wentylacja mechaniczna
Kolektory słoneczne
Ogrzewanie kominkowe
Rolety Okienne
Bloczki z betonu komórkowego
Energooszczędne izolacje
Przydomowe oczyszczalnie ścieków
Ceramika budowlana
Systemy ociepleniowe
Płyty gipsowo-kartonowe
Stolarka okienna
Hotel BUKOVINA
Urządzenia ogrodnicze
Elektroniczne ogrzewanie podłogowe
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?