Projekty domów ARCHON+ Dom zaczyna się od dobrego projektu !

Kategorie projektów domów

Projekty domów jednorodzinnych - 450 zł
pompa ciepła
Dom w szyszkowcach 8 (E) OZE
Projekty domów jednorodzinnych
Projekty domów parterowych - 450 zł
Dom w renklodach 15 (G2)
Projekty domów parterowych
Projekty domów nowoczesnych - 450 zł
pompa ciepła
Dom w wisteriach 8 (E) OZE
Projekty domów nowoczesnych
Najnowsze projekty domów - 450 zł
Dom pod katalpą 2
Najnowsze projekty domów
Projekty domów do 70 m2 zabudowy - 450 zł
Dom w kronselkach
Projekty domów do 70 m2 zabudowy
Projekty domów tanich w budowie - 450 zł
Dom w malinówkach 14
Projekty domów tanich w budowie
Projekty małych domów (do 150 m2) - 450 zł
Dom w zielistkach
Projekty małych domów (do 150 m2)
Projekty domów z pompą ciepła - 450 zł
pompa ciepła
Dom pod brzoskwinią (GE) OZE
Projekty domów z pompą ciepła
Polecane projekty domów - 450 zł
Dom w lucernie 10
Polecane projekty domów
Projekty w stylu nowoczesnej stodoły - 450 zł
Dom w mekintoszach 8
Projekty w stylu nowoczesnej stodoły
Gotowe projekty domów - 450 zł
Dom w kosaćcach 3 (N)
Gotowe projekty domów
Projekty domów z poddaszem użytkowym - 450 zł
Dom w aurorach 14
Projekty domów z poddaszem użytkowym
Projekty domów na wąską działkę - 450 zł
Dom w sasankach 4
Projekty domów na wąską działkę
Projekty domków letniskowych do 35m2 - 450 zł
Domek letniskowy w cienistkach 2
Projekty domków letniskowych do 35m2
Projekty domów piętrowych - 450 zł
Willa Miranda 11 (G2)
Projekty domów piętrowych
Garaże, wiaty, budynki gospodarcze
Garaż 2-stanowiskowy G20
Garaże, wiaty, budynki gospodarcze
Zobacz inne kategorie projektów domów

Projekty dla dewelopera

Projekty domów bliźniaczych - 450 zł
Dom w klematisach 27 (B)
Projekty domów szeregowych - 450 zł
Dom pod miłorzębem 20 (GS)
Projekty do intensywnej zabudowy jednorodzinnej - 450 zł
Dom w narcyzach (R2B)
Projekty domów wielorodzinnych - 450 zł
Dom przy alei 3 (A)
Zobacz wszystkie projekty dla dewelopera

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Zobacz wszystkie projekty domów

Zdjęcia z realizacji 1475 galerii zdjęć

Thumb dom w malinowkach 8 g 001
Realizacja projektu
Dom w malinówkach 8 (G)
Thumb dom w renklodach 4 001
Realizacja projektu
Dom w renklodach 4
Thumb dom w mekintoszach 9 001
Realizacja projektu
Dom w mekintoszach 9
Thumb dom w kalateach 2 001a
Realizacja projektu
Dom w kalateach 2
Zobacz wszystkie realizacje

Filmy z realizacji i Wirtualne spacery 28 761 156 obejrzeń na youtube

Mqdefault
Film z realizacji
Dom w amarylisach ver.2
Mqdefault
Film z realizacji
Dom w kortlandach (G2)
Mqdefault
Film z realizacji
Dom w kalateach 7 (G2)
Mqdefault
Film z realizacji
Dom w renklodach 4
Zobacz wszystkie filmy
newsletter
Katalog
e-poradnik

AKTUALNOŚCI ARCHON+

Supertermoizolacyjne schody strychowe FAKRO

Aranżując poddasze nie zapominajmy o wyborze najbardziej optymalnych schodów strychowych. Ich dobór powinien być podyktowany nie tylko komfortem użytkowania, ale także parametrami technicznymi. Trzeba pamiętać, iż nieużytkowy strych powinien być odpowiednio odizolowany od znajdujących się pod nim ogrzewanych pomieszczeń mieszkalnych, aby w zimie ograniczyć straty ciepła, a latem nie obawiać się przenikania wysokich temperatur. Zadania te spełniają super-termoizolacyjne schody strychowe LWT firmy FAKRO, które doskonale nadają się do montażu w miejscach, gdzie występuje duża różnica temperatur oraz polecane są do budownictwa energooszczędnego.

„Dom w kostrzewach (E) OZE” | Nowoczesna parterówka z wentylacją mechaniczną oraz pompą ciepła w standardzie

Projekt domu o ciekawej kompozycji kolorów na elewacji, łączących jasne tynki z drewnianą okładziną w ciepłym odcieniu. Bryła o prostej i zwartej formie, zwieńczona została dwuspadowym dachem w kolorze antracytu. Główne wejście zaplanowane zostało w podcieniu, który ochroni tę przestrzeń przed zmienną aurą. Podobne rozwiązanie zaprojektowane zostało nad tarasem od strony ogrodu. Funkcjonalne wnętrze prezentuje czytelny podział na część dzienną i nocną. Słoneczny salon z przesuwnym wyjściem na taras i kominkiem sąsiaduje z jadalnią i kuchnią. W pobliżu znajduje się kotłownia gazowa oraz toaleta. Nocna strefa domu mieści trzy komfortowe sypialnie, łazienkę i garderobę.

Kup PROJEKT DOMU już dziś i rozpocznij budowę na WIOSNĘ!

Skorzystaj z promocji i zamów do piątku 10 lutego 2023 r., do godz. 8:00 wymarzony Projekt Domu z RABATEM 450 zł oraz aktualnym na IV kw. 2022 r. kosztorysem budowlanym 150 zł TANIEJ. Wraz z projektem domu oferujemy projekt pompy ciepła z RABATEM 400 zł oraz projekt wentylacji mechanicznej z RABATEM 300 zł. Wszystkie projekty ARCHON+ są zgodne z aktualnymi WT, a konstrukcja budynków dostosowana jest do europejskich norm projektowania konstrukcji Eurokod. Poznaj naszą ofertę, liczącą ponad 2500 gotowych projektów parterowych, z poddaszem użytkowym oraz piętrowych, wybierz ten, który spełnia Twoje oczekiwania i krok po kroku zaplanuj budowę swojego domu!

Drzwi bezprzylgowe - zalety i wady, różnice z drzwiami przylgowymi

Podczas urządzania wnętrza domu pojawia się wiele kwestii do rozstrzygnięcia, a jedną z nich jest wybór drzwi. Szeroki asortyment i różnorodność dostępnych produktów z jednej strony gwarantują duże możliwości wyboru, jednak z drugiej można czuć się zagubionym w gąszczu dostępnych wariantów i rozwiązań. Jedną z interesujących propozycji mogą okazać się drzwi bezprzylgowe, których zastosowanie pozwoli także podnieść walory wizualne aranżowanego wnętrza. W artykule przeczytasz między innymi o tym, czym charakteryzują się drzwi bezprzylgowe, czym różnią się od drzwi przylgowych, na co zwrócić uwagę podczas montażu drzwi bezprzylgowych i czy można to zrobić samodzielnie.

„Dom w malinówkach 26 (E) OZE” | Energooszczędny projekt domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym

Projekt domu o prostej formie bryły, zwieńczonej dwuspadowym dachem z płaską dachówką w kolorze antracytu, posiada w standardzie wentylację mechaniczną oraz pompę ciepła. Na elewacji znajduje się modne wykończenie łączące białe i szare tynki z naturalną okładziną. Główne wejście znajduje się w podcieniu, a zewnętrzną strefę wypoczynku chroni lekka pergola z drewna. Dzienna część domu mieści salon z klimatycznym kominkiem, komfortowo połączony z jadalnią oferującą wygodne wyjście na taras. Kuchnia wzbogacona została o spiżarnię i półwysep. Gabinet, kotłownia oraz łazienka znajdują się we frontowej część domu. Poddasze obejmuje trzy sypialnie, dwie garderoby i łazienkę.

„Dom w borówkach (NE) OZE” | Projekt domu z wentylacją mechaniczną oraz pompą ciepła w standardzie

Nowoczesna bryła domu z poddaszem użytkowym, dwuspadowym dachem oraz modnym designem elewacji. Szerokie przeszklenia doskonale doświetlają wnętrze na obu kondygnacjach oraz dodają lekkości wizualnej budynkowi. Nad głównym wejściem zaprojektowano praktyczne zadaszenie, a nad strefą tarasową znajduje się ażurowa pergola. Parter mieści komfortową przestrzeń strefy dziennej, w której układzie znajduje się salon z wygodną sofą i kominkiem. Sąsiadująca jadalnia płynnie łączy się z kuchnią. Dopełnieniem tej części domu jest toaleta oraz kotłownia. Nocna część na poddaszu mieści sypialnię rodziców, pokój dla dzieci oraz wspólną łazienkę.

„Dom w renklodach 4 (E) OZE” | Reprezentacyjna parterówka z wentylacją mechaniczną w standardzie

Nowocześnie wykończony projekt domu parterowego z czterospadowym dachem w kolorze antracytu i pompą ciepła jako źródło ogrzewania. Praktyczną osłonę nad głównym wejściem zapewnia podcień, podobnie jak nad tarasem zlokalizowanym od strony ogrodu. Strefa dzienna obejmuje słoneczny salon z kominkiem i wyjściem na taras. Duży stół w jadalni ustawiony został przy szerokim przeszkleniu, a program użytkowy kuchni obejmuje barek śniadaniowy oraz przylegającą spiżarnię. Łazienka dla gości dostępna jest z holu, podobnie jak gabinet. Przez korytarz domownicy mogą płynnie przejść do prywatnej części domu. W jej obrębie zaprojektowano trzy komfortowe sypialnie oraz w pełni wyposażoną łazienkę.

„Dom w szyszkowcach 8 (AE) OZE” | Wyjątkowy projekt domu z poddaszem użytkowym

Nietuzinkowy projekt domu z wentylacją mechaniczną oraz pompa ciepła jako źródło ogrzewania domu. Atrakcyjna elewacja łączy białe i grafitowe tynki z naturalną okładziną z drewna. Projekt posiada panoramiczne przeszklenia, które nadają bryle lekkości wizualnej. Konstrukcja balkonu na bocznej elewacji tworzy praktyczną ochronę nad strefą tarasową. Funkcjonalna strefa dzienna obejmuje otwartą przestrzeń łączącą salon z kominkiem, jadalnię i kuchnię wzbogaconą o spiżarnię. Gabinet, gościnna łazienka oraz kotłownia z funkcją pralni i wyjściem do ogrodu znajduje się po przeciwnej stronie parteru. Nocna strefa na poddaszu obejmuje cztery wygodne sypialnie, dwie garderoby oraz łazienkę.

Działka budowlana a działka zabudowana - poznaj istotne różnice w możliwościach podziału działek

Działka budowlana i działka budowlana zabudowana to dwa pojęcia z pozoru takie same, a jednak zasadniczo różniące się w kwestii podziału nieruchomości. W artykule podejmujemy próbę przybliżenia tych zagadnień, dotyczą one przecież pierwszego kroku w procesie inwestycyjnym, którego finałem jest wprowadzenie się do wymarzonego domu jednorodzinnego. W artykule podajemy także przepisy prawne, które regulują te kwestie. Sprawdź zatem, co to znaczy, że działka jest budowlana, czym różni się od działki zabudowanej, jakie są warunki podziału działki budowlanej, a także jakie są możliwości wydzielenia działki zabudowanej budynkiem mieszkalnym. Zapraszamy do lektury.

„Dom pod jarząbem 25” | Nowoczesna parterówka z funkcjonalnym wnętrzem

Prosta bryła z zaprojektowaną na elewacji modą kompozycją, łączącą białe i szare tynki z drewnianą okładziną. Nad głównym wejściem zaplanowano praktyczne zadaszenie, które osłoni tę strefę przed zmienną pogodą. Funkcjonalne wnętrze obejmuje dwie dobrze ze sobą skomunikowane strefy, dzienną oraz nocną. Jasny salon oferuje wygodne wyjście na taras pod pergolą oraz klimatyczny kominek. Sąsiadująca jadalnia została płynnie połączona z kuchnią, gdzie zaplanowano wyspę i spiżarnię. Toaleta dostępna jest z holu, podobnie jak kotłownia z funkcją pralni i wyjściem do ogrodu. Na układ nocnej strefy domu przypadają trzy sypialnie i łazienka. Główny pokój posiada wygodne wyjście na taras.

POPULARNE ARTYKUŁY

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego – sprawdź, co musisz o nim wiedzieć!
2021-02-10 KROK 1. Działka

Przed zakupem wybranej działki należy sprawdzić, czy będzie można wybudować na niej wymarzony dom. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziemy w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego....

czytaj dalej >>
Co oznacza dom pasywny? Czy budowa domu pasywnego jest opłacalna?
2021-12-15 Rozwiązania energooszczędne do Twojego domu

Idea budownictwa pasywnego narodziła się pod koniec lat 70. minionego wieku w Niemczech. W tym właśnie kraju, w miejscowości Darmstadt, w 1991 roku powstał pierwszy budynek tego typu. Co to jest...

czytaj dalej >>
Lukarna - więcej światła na poddaszu. Wady i zalety takiego rozwiązania.
2021-06-23 Dobór projektu do potrzeb Inwestora

Lukarny są elementem architektonicznym o długiej tradycji. Pojawiły się już w okresie gotyku we Francji, następnie zaczęto je stosować w innych krajach Europy. W okresie baroku, lukarny zgodnie ze...

czytaj dalej >>
Mieszkanie bez wkładu własnego i dom 70 m2 bez formalności. Co nam oferuje "Polski Ład"?
2021-05-24 Dobór projektu do potrzeb Inwestora

Polacy, mimo rosnących cen nieruchomości wciąż dążą do posiadania własnego mieszkania, czy domu. Młodzi, wykształceni ludzie coraz lepiej zarabiają, jednak dla wielu z nich własne mieszkanie jest...

czytaj dalej >>
Wypis i wyrys z rejestru gruntów i budynków - co zawiera i kiedy jest niezbędny?
2021-11-03 KROK 1. Działka

Chcesz wybudować wymarzony dom dla swojej rodziny, znalazłeś działkę z pięknym widokiem na pobliskie jezioro, musisz jeszcze dowiedzieć się kto jest jej właścicielem, jaka jest jej dokładna...

czytaj dalej >>
Zgłoszenie budowy lub robót budowlanych - co to oznacza i kiedy jest konieczne?
2021-12-28 Pomoc w doborze projektu

Pięknie położona działka, a na niej komfortowy dom, wygodny garaż, wiata garażowa lub przestronne pomieszczenie gospodarcze to marzenie wielu Inwestorów. Aby te marzenia mogły się spełnić,...

czytaj dalej >>
Ława fundamentowa - co to jest i jak prawidłowo wykonać ławę fundamentową?
2022-01-07 Budowa domu - co warto wiedzieć

Podstawą każdego budynku są fundamenty. Są to najniżej posadowione elementy konstrukcji budynku. Aby budynek był wykonany solidnie oraz zapewniał nienaruszalność konstrukcji i bardzo długie i...

czytaj dalej >>
Co to jest mikrocement i gdzie możemy go stosować?
2022-02-16 KROK 5. Urządzam dom i ogród

Nowy dom to duża inwestycja, która jest dla wielu spełnieniem życiowych marzeń. Kiedy dom już stoi, jednym z ostatnich etapów przed wprowadzeniem się do niego i korzystaniu ze wszystkich możliwych...

czytaj dalej >>
Podatek od nieruchomości - co musisz o nim wiedzieć?
2022-02-17 Budowa domu - co warto wiedzieć

Rok 2022 powitał nas licznymi podwyżkami. Objęły one także wysokość podatku od nieruchomości, który wzrósł średnio o około 4 %. Wiemy już, że w największym stopniu podwyżkę tę odczują właściciele...

czytaj dalej >>
Koszty budowy domu 2023 r. Spadają ceny stali i styropianu
2022-06-30 Dobór projektu domu do budżetu

Obecnie odnotowujemy spadki cen materiałów budowlanych, które na początku 2022 roku osiągały bardzo wysokie poziomy. Ostatnie dane zwiastują pozytywne zmiany, będące zapowiedzią stopniowego powrotu...

czytaj dalej >>

Nowe zdjęcia na forum

 • forum Dom w akantach 2 obrazek 100725
 • forum Dom w akantach 2 obrazek 100724
 • forum Dom w akantach 2 obrazek 100723
 • forum Dom w akantach 2 obrazek 100722
 • forum Dom w akantach 2 obrazek 100721
 • forum Dom w akantach 2 obrazek 100720
 • forum Dom w akantach 2 obrazek 100719
 • forum Dom w akantach 2 obrazek 100717

Najnowsze zdjęcia na blogach

 • blog: Dom w sedum zdjęcie #47903
 • blog: Dom w sedum zdjęcie #47902
 • blog: Dom w sedum zdjęcie #47901
 • blog: Dom w sedum zdjęcie #47900
 • blog: Dom w sedum zdjęcie #47899
 • blog: Dom w sedum zdjęcie #47898
 • blog: Dom w sedum zdjęcie #47897
 • blog: Dom w sedum zdjęcie #47896

Społeczności ARCHON+

ArchonHome
ArchonHome
Konkurs foto - Dom w obiektywie
Konkurs foto - Dom w obiektywie
Pisz bloga
Pisz bloga

Dlaczego warto wybrać Biuro Projektów ARCHON+

Gratulujemy Państwu podjęcia decyzji o rozpoczęciu budowy wymarzonego domu. Ogromnie się cieszymy, że zdecydowali się Państwo odwiedzić naszą stronę w poszukiwaniu projektu domu, który spełni oczekiwania całej rodziny.

Poznaj powody - dlaczego warto wybrać projekt domu ARCHON+

Dom zaczyna się od dobrego projektu!

Biuro Projektów ARCHON+ od ponad 32 lat projektuje wyjątkowe Domy Które Kochacie, wzbogacające polski krajobraz. Spod ręki naszych architektów i specjalistów wyszło mnóstwo autorskich projektów. Pracownia projektowa ARCHON+ przede wszystkim stawia na jakość, dzięki temu wyrobiliśmy sobie markę firmy solidnej i godnej zaufania. Mogą Państwo być pewni, że zarówno nasze projekty, jak i dokumentacja techniczna spełniają najwyższe standardy oraz oczekiwania najbardziej wymagających Inwestorów. Wybierając projekt domu ARCHON+ Klienci mają gwarancję spokojnej i płynnej realizacji inwestycji.

Oferta projektowa ARCHON+ to bardzo bogata kolekcja ponad 2500 różnorodnych projektów domów, wśród której znajdziecie Państwo domy nowoczesne i tradycyjne, domy jednorodzinne oraz wielorodzinne, małe i tanie w budowie, a także wille i rezydencje. Projekty domów ARCHON+ charakteryzują się niebanalną bryłą, a przede wszystkim racjonalnym zaprojektowaniem każdej przestrzeni i detalu, dzięki temu koszty realizacji są optymalne, a stosunek ceny do jakości zbilansowany.

Równie ogromną wagę przywiązujemy do jakości obsługi. Mamy świadomość, że decyzja o budowie domu to dopiero wstęp do przygody życia i chcemy zrobić wszystko, aby Państwu w tym pomóc. Ogromnie zależy nam, aby skorzystali Państwo z naszego doświadczenia. Służymy poradą naszych specjalistów na każdym etapie budowy domu marzeń, począwszy od wyboru najlepszego projektu, poprzez sprawy formalne związane z załatwianiem pozwoleń, aż po samą budowę, dobór odpowiednich materiałów oraz aranżację wnętrz.

Zrealizuj marzenia o własnym domu!

Z myślą o Państwa komforcie i wygodzie przygotowaliśmy kilka narzędzi, które ułatwią Państwu podjęcie decyzji o wyborze idealnego projektu domu ARCHON+. Na etapie personalizowania konkretnego projektu mają Państwo do dyspozycji takie narzędzia jak: aplikacja energooszczędna, kolornik, rzuty interaktywne czy możliwość wirtualnego usytuowania domu na działce. Dla wybranych projektów domów przygotowaliśmy wizualizacje wnętrz oraz wirtualne spacery, aby pomóc Państwu łatwiej wyobrazić sobie i zaplanować własną aranżację pomieszczeń przyszłego domu. Na stronie posiadamy również bogate galerie z filmami i zdjęciami z realizacji, które pozwalają zobaczyć wybudowany dom według naszego projektu. Liczymy na to, że nasze projekty domów przypadną Państwu do gustu. Chcielibyśmy, aby znaleźli Państwo dom, w którym zakocha się cała Wasza rodzina.

Państwa marzenia są dla nas inspiracją do tworzenia jeszcze lepszych projektów, które uwzględniają najważniejsze potrzeby dotyczące funkcjonalności, stylistyki, wielkości i kształtu domu oraz dostosowania do działki. Zapraszamy do skorzystania z pomocy doradców projektowych, którzy pomogą Państwu wybrać dom marzeń.

Współpracujemy

Styropian najwyższej jakości
Okna i drzwi z PCV
ARCHONhome - dla domu i ogrodu.
Systemy kominowe
Okna do poddaszy
Okna dachowe
Dachówka ceramiczna
Bramy garażowe
Grzejniki stalowe
Wentylacja mechaniczna
Kolektory słoneczne
Ogrzewanie kominkowe
Rolety Okienne
Bloczki z betonu komórkowego
Energooszczędne izolacje
Przydomowe oczyszczalnie ścieków
Ceramika budowlana
Systemy ociepleniowe
Płyty gipsowo-kartonowe
Wyposażenie outdoor
Stolarka okienna
Hotel BUKOVINA
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?