Projekty domów ARCHON+ Dom zaczyna się od dobrego projektu !

Kategorie projektów domów

Projekty domów jednorodzinnych - 450 zł WT 2021
Dom w rajkach
Projekty domów jednorodzinnych
Projekty domów do 70 m2 zabudowy - 450 zł WT 2021
Dom w trytomach
Projekty domów do 70 m2 zabudowy
Gotowe projekty domów - 450 zł WT 2021
Dom w felicjach (G2)
Gotowe projekty domów
Najnowsze projekty domów - 450 zł WT 2021
Dom w malinówkach 23 (G)
Najnowsze projekty domów
Polecane projekty domów - 450 zł WT 2021
Dom w zdrojówkach
Polecane projekty domów
Projekty domów tanich w budowie - 450 zł WT 2021
Dom w aurorach 14
Projekty domów tanich w budowie
Projekty domów parterowych - 450 zł WT 2021
Dom w renklodach 15 (G2)
Projekty domów parterowych
Projekty małych domów (do 150 m2) - 450 zł WT 2021
Dom w zielistkach
Projekty małych domów (do 150 m2)
Projekty domków letniskowych do 35m2 - 450 zł
Domek letniskowy w cienistkach 2
Projekty domków letniskowych do 35m2
Projekty domów nowoczesnych - 450 zł WT 2021
Dom w telimach (G2)
Projekty domów nowoczesnych
Projekty domów z poddaszem użytkowym - 450 zł WT 2021
Dom w wisteriach 8
Projekty domów z poddaszem użytkowym
Projekty domów piętrowych - 450 zł WT 2021
Willa Miranda (G2)
Projekty domów piętrowych
Projekty domów na wąską działkę - 450 zł WT 2021
Dom w sasankach 4
Projekty domów na wąską działkę
Nietypowe projekty domów - 450 zł WT 2021
Dom w kellerisach (G2)
Nietypowe projekty domów
Projekty domów z piwnicą - 450 zł WT 2021
Dom w śliwach 2 (G2P)
Projekty domów z piwnicą
Garaże, wiaty, budynki gospodarcze
Garaż 2-stanowiskowy G20
Garaże, wiaty, budynki gospodarcze
Zobacz inne kategorie projektów domów

Projekty dla dewelopera

Projekty domów bliźniaczych - 450 zł WT 2021
Dom w klematisach 27 (B)
Projekty domów szeregowych - 450 zł WT 2021
Dom pod miłorzębem 20 (GS)
Projekty do intensywnej zabudowy jednorodzinnej - 450 zł WT 2021
Dom w narcyzach (R2B)
Projekty domów wielorodzinnych - 450 zł
Dom przy plantach 11 (P)
Zobacz wszystkie projekty dla dewelopera

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Zobacz wszystkie projekty domów

Zdjęcia z realizacji 1359 galerii zdjęć

Thumb dom w malinowkach 8 g 001
Realizacja projektu
Dom w malinówkach 8 (G)
Thumb dom w renklodach 4 001
Realizacja projektu
Dom w renklodach 4
Thumb dom w mekintoszach 9 001
Realizacja projektu
Dom w mekintoszach 9
Thumb dom w kalateach 2 001a
Realizacja projektu
Dom w kalateach 2
Zobacz wszystkie realizacje

Filmy z realizacji i Wirtualne spacery 26 516 394 obejrzeń na youtube

Mqdefault
Film z realizacji
Dom w renklodach 4
Mqdefault
Film z realizacji
Dom w pierwiosnkach 2 (G2)
Mqdefault
Film z realizacji
Dom w zielistkach ver.3
Mqdefault
Film z realizacji
Dom w topinamburach (G2A)
Zobacz wszystkie filmy
newsletter
Katalog
e-poradnik

AKTUALNOŚCI ARCHON+

Nowoczesny „Dom w rododendronach 28” | NOWOŚĆ do 70 m2 zabudowy

Znakomita propozycja dla osób, poszukujących projektów małych domów do realizacji na wąskich działkach. Minimalistyczny charakter bryły podkreśla bezokapowy dach, wyrazu dodaje także drewniana okładzina oraz całoszklane balustrady. Funkcjonalnie zaprojektowane wnętrze oferuje domownikom pięknie doświetloną część dzienną na parterze, którą przesuwne przeszklenie w salonie płynnie łączy z tarasem i ogrodem. Wyjście na taras posiada także gabinet. W łazience na parterze przewidziano miejsce na prysznic, a kotłownia może także pełnić funkcję pralni. Poddasze z wysoką ścianką kolankową mieści trzy pokoje prywatne mieszkańców oraz ustawną łazienkę.

Trwa zimowa edycja konkursu fotograficznego "TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE"

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie „TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE”. W zimowej edycji laureaci otrzymają wspaniałe nagrody ufundowane przez firmę STIGA, bardzo przydatne w pracach porządkowych wokół domu. Nagroda za pierwsze miejsce to kosiarka akumulatorowa COLLECTOR 543E KIT o wartości 2696 zł, za drugie miejsce - myjka wysokociśnieniowa elektryczna HPS 345 R o wartości 1674 zł, a za trzecie miejsce – dmuchawa akumulatorowa BL 100E KIT o wartości 536 zł. Już dziś sfotografuj swój dom, zbudowany według projektu ARCHON+, prześlij piękne zdjęcia na konkurs i wygraj!
Zimowa edycja konkursu trwa do 31 marca 2022 r.

Zamów Projekt i rozpocznij budowę na WIOSNĘ!

Już dziś rozpocznij realizację marzeń o własnym domu i na dobry początek zamów Projekt Domu z RABATEM 450 zł oraz aktualnym kosztorysem budowlanym na IV kw. 2021 r. za 99 zł. Promocja trwa do środy 19 stycznia 2022 r., do godz. 8:00. Właśnie teraz możesz ZYSKAĆ co najmniej 600 zł. Wszystkie projekty ARCHON+ są zgodne z WT 2021, a konstrukcja budynków dostosowana jest do europejskich norm projektowania konstrukcji Eurokod. Do każdego projektu otrzymasz Extra DODATKI GRATIS, z którymi możesz zyskać nawet 3 040 zł. Poznaj naszą ofertę, w której znajdziesz ponad 2200 gotowych projektów, wybierz najlepszy i spełnij marzenia o własnym domu!

„Dom w lucernie 14 (E)” | Wygodny dom z wentylacją mechaniczną w standardzie

Projekt domu o nowoczesnym wykończeniu, z pięknie zaakcentowanym wejściem głównym, nad którym przewidziano lukarnę z balkonem. Taras osłania dodatkowy trakt dachu, czyniąc go idealnym miejscem na letnią jadalnię lub kącik kawowy. Charakter domu akcentują także szklane balustrady oraz naturalne okładziny wykończeniowe. W otwartej części dziennej znajduje się salon z jadalnią oraz kuchnia z barkiem śniadaniowym. Program kuchni uzupełnia spiżarnia pod schodami, a dodatkowy pokój na parterze to wygodny gabinet, obok którego mieści się łazienka. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie z garderobami oraz duża łazienka.

Domy pasywne – wszystko, co musisz o nich wiedzieć

Zastanawiasz się, co to jest dom pasywny, czym się różni dom pasywny od domu energooszczędnego, a także ile kosztuje budowa domu pasywnego i czy taka inwestycja się opłaca? Zapraszamy do lektury artykułu, w którym przybliżamy zagadnienia związane z budownictwem pasywnym. Dowiesz się, jakie oszczędności pozwala osiągnąć dom pasywny oraz w jakie instalacje musi być wyposażony. Jeżeli Twoim planem jest budowa domu energooszczędnego, to dzięki zastosowaniu w nim dodatkowych rozwiązań instalacyjnych możesz zminimalizować koszty jego eksploatacji oraz w efektywny sposób wykorzystywać odnawialne źródła energii, o czym także przeczytasz w naszym artykule.

„Dom w malinówkach 24” | w stylu nowoczesnej stodoły, do 70 m2 powierzchni zabudowy

Zachwyca designem oraz urzeka funkcjonalnością! To nowa propozycja wśród „Malinówek”, która znakomicie sprawdzi się w realizacjach na wąskich działkach. Efektownie wykończona bryła wspaniale prezentuje się w ciepłej oprawie drewnianej okładziny, a oryginalne przeszklenie dodaje jej charakteru. Na parterze mieszkańcy domu mają do dyspozycji słoneczną strefę dzienną oraz ustawny gabinet i łazienkę. Ciekawie zaprojektowany taras dostępny jest z różnych części parteru i zachęca do rodzinnego wypoczynku w otoczeniu przyrody. W domu nie brakło także miejsca na spiżarkę, którą usytuowano tuż przy kuchni. Poddasze to zaciszna część prywatna, obejmująca trzy sypialnie oraz łazienkę.

Mapa zasadnicza działki – sprawdź, do czego jest potrzebna

Mapa zasadnicza działki to kartograficzne opracowanie, będące podstawowym dokumentem geodezyjnym, zawierającym istotne informacje na temat rozmieszczenia gruntów, budynków, dróg, obiektów topograficznych, sieci uzbrojenia terenu. Wykorzystuje się ją do celów ewidencyjnych, planistycznych, gospodarczych i strategicznych. Mapa zasadnicza niezbędna jest też na różnych etapach budowy domu. Zapraszamy do lektury artykułu, z którego dowiesz się, jak wygląda i co zawiera mapa zasadnicza działki, do czego jest potrzebna, a także czym się różni od mapy ewidencyjnej. Sprawdzisz też, kto wydaje mapę zasadniczą, a także, jakie dokumenty są potrzebne do uzyskania mapy zasadniczej.

INNOWACYJNE DRZWI

INNOWACYJNE DRZWI

artykuł

MB-SKYLINE TYPE R to innowacyjne panoramiczne drzwi przesuwne wielkogabarytowe. Do przesuwania ogromnych elementów nie potrzeba dużej siły, a mechanizmy działają niemal bezszelestnie. Ościeżnica drzwi zabudowana jest w ścianach, podłodze i suficie, profile skrzydła drzwi całkowicie ukryte w ościeżnicy dolnej i górnej. Słupek na połączeniu skrzydeł ma tylko 25 mm szerokości a komfortowa, płytka ościeżnica ma tylko 23 mm głębokości. Waga skrzydła ruchomego do 700 kg, wysokość do 4 m.

FPP-V preSelect MAX od FAKRO – okno dachowe, dwie opcje otwierania

Okno preSelect MAX posiada dwa niezależne sposoby otwierania: uchylny oraz obrotowy. Oddzielone od siebie funkcje otwierania zapewniają stabilność oraz zwiększają bezpieczeństwo użytkowania. Innowacyjny system okuć gwarantuje pełną stabilność skrzydła w obu funkcjach otwierania. Opcja otwierania na zewnątrz zapewnia dodatkową przestrzeń na poddaszu i panoramiczne widoki na zewnątrz.

„Dom w lonicerach 3 (G2)” | parterówka pełna piękna i komfortu

Atrakcyjny projekt nowoczesnego domu parterowego z obszernym garażem na dwa samochody, wyróżniający się efektownym wyglądem i czytelnym podziałem stref użytkowania. Komfortowa część dzienna zachęca do wspólnego wypoczynku, a dostępny stąd taras z pergolą w efektowny sposób powiększa jej przestrzeń. W centrum kuchni przewidziano wyspę z dodatkowym miejscem do jedzenia, program funkcjonalny kuchni uzupełnia przyległa spiżarnia. Z osobnego korytarza dostępna jest strefa prywatna, gdzie zaprojektowano cztery pokoje, dużą łazienkę oraz dwie garderoby, jedna z nich mieści się przy pokoju rodziców. Program domu obejmuje też drugą łazienkę. Z wiatrołapu dostępny jest garaż.

POPULARNE ARTYKUŁY

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego – sprawdź, co musisz o nim wiedzieć!
2021-02-10 Działka

Przed zakupem wybranej działki należy sprawdzić, czy będzie można wybudować na niej wymarzony dom. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziemy w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego....

czytaj dalej >>
Lukarna - więcej światła na poddaszu. Wady i zalety takiego rozwiązania.
2021-06-23 Dobór projektu do potrzeb Inwestora

Lukarny są elementem architektonicznym o długiej tradycji. Pojawiły się już w okresie gotyku we Francji, następnie zaczęto je stosować w innych krajach Europy. W okresie baroku, lukarny zgodnie ze...

czytaj dalej >>
Dom bez pozwolenia na budowę. Sprawdź, kiedy można budować domy bez pozwolenia!
2020-09-25 Pomoc w doborze projektu

Własny dom to marzenie, którego realizacja wymaga dopełnienia kwestii formalnych, przygotowania zestawu dokumentów i uzyskania odpowiednich pozwoleń. Wprowadzone w 2015 r. przepisy prawne częściowo...

czytaj dalej >>
Projekty domów z aranżacją wnętrz
2021-03-10 Dobór projektu do potrzeb Inwestora

Planując budowę domu, z pewnością oczami wyobraźni widzisz jego bryłę, kolor elewacji, przeszklenia otwierające widok na ogród i taras, na którym wspólnie z rodziną wypoczywacie, korzystając z...

czytaj dalej >>
Mieszkanie bez wkładu własnego i dom 70 m2 bez formalności. Co nam oferuje "Polski Ład"?
2021-05-24 Dobór projektu do potrzeb Inwestora

Polacy, mimo rosnących cen nieruchomości wciąż dążą do posiadania własnego mieszkania, czy domu. Młodzi, wykształceni ludzie coraz lepiej zarabiają, jednak dla wielu z nich własne mieszkanie jest...

czytaj dalej >>
Działka siedliskowa - co to jest i czym różni się od działki budowlanej?
2021-10-20 Działka

Zainteresowanie kupnem działek podmiejskich i wiejskich pod budowę domu sprawia, że coraz częściej stykamy się z określeniem „działka siedliskowa”. Oferty sprzedaży siedlisk kuszą Inwestorów...

czytaj dalej >>
Wypis i wyrys z rejestru gruntów i budynków - co zawiera i kiedy jest niezbędny?
2021-11-03 Działka

Chcesz wybudować wymarzony dom dla swojej rodziny, znalazłeś działkę z pięknym widokiem na pobliskie jezioro, musisz jeszcze dowiedzieć się kto jest jej właścicielem, jaka jest jej dokładna...

czytaj dalej >>
Jak i kiedy można przekształcić działkę rolną w budowlaną?
2021-11-05 Działka

Poszukując działki pod budowę domu Inwestorzy coraz częściej kierują swoje zainteresowanie ku działkom rolnym. Nic w tym dziwnego, bo są to nieraz bardzo atrakcyjne i malownicze parcele, których...

czytaj dalej >>
Zmiany w projekcie
2021-04-15 Adaptacja gotowego projektu

Wprowadzanie niewielkich zmian i modyfikacji w projektach typowych jest czymś naturalnym, ponieważ pozwala dostosować projekt do indywidualnych potrzeb jego przyszłych mieszkańców. Zmiany i...

czytaj dalej >>
4 kroki do własnego domu
2020-11-09 Pomoc w doborze projektu

Po pierwsze wybór odpowiedniego projektu domu, po drugie jego adaptacja, po trzecie zgłoszenie budowy lub złożenie wniosku o pozwolenie na budowę, po czwarte rozpoczęcie budowy. To cztery kroki,...

czytaj dalej >>

Nowe zdjęcia na forum

 • forum Dom w jeżówkach 3 obrazek 99456
 • forum Dom w moringach obrazek 99449
 • forum Dom w moringach obrazek 99450
 • forum Dom w moringach obrazek 99451
 • forum Dom w moringach obrazek 99452
 • forum Dom w moringach obrazek 99453
 • forum Dom w moringach obrazek 99454
 • forum Dom w moringach obrazek 99455

Najnowsze zdjęcia na blogach

 • blog: Dom w malinówkach (G) zdjęcie #47263
 • blog: Dom w malinówkach (G) zdjęcie #47262
 • blog: Dom pod jarząbem 17 (N) zdjęcie #47260
 • blog: Dom pod jarząbem 17 (N) zdjęcie #47257
 • blog: Dom pod jarząbem 17 (N) zdjęcie #47256
 • blog: Dom pod jarząbem 17 (N) zdjęcie #47255
 • blog: Dom pod jarząbem 17 (N) zdjęcie #47254
 • blog: Dom w jabłonkach 16 po zmianach zdjęcie #47253

Społeczności ARCHON+

ArchonHome
ArchonHome

Konkurs FOTO
Dom w obiektywieWeź udział i wygraj ...
Konkurs foto - Dom w obiektywie

Pisz BLOGA
Rozpocznij Swoją przygodę
z budową domu!
Pisz bloga

Dlaczego warto wybrać Biuro Projektów ARCHON+

Gratulujemy Państwu podjęcia decyzji o rozpoczęciu budowy wymarzonego domu. Ogromnie się cieszymy, że zdecydowali się Państwo odwiedzić naszą stronę w poszukiwaniu projektu domu, który spełni oczekiwania całej rodziny.

Poznaj powody - dlaczego warto wybrać projekt domu ARCHON+

Dom zaczyna się od dobrego projektu!

Biuro Projektów ARCHON+ od ponad 31 lat projektuje wyjątkowe Domy Które Kochacie, wzbogacające polski krajobraz. Spod ręki naszych architektów i specjalistów wyszło mnóstwo autorskich projektów. Pracownia projektowa ARCHON+ przede wszystkim stawia na jakość, dzięki temu wyrobiliśmy sobie markę firmy solidnej i godnej zaufania. Mogą Państwo być pewni, że zarówno nasze projekty, jak i dokumentacja techniczna spełniają najwyższe standardy oraz oczekiwania najbardziej wymagających Inwestorów. Wybierając projekt domu ARCHON+ Klienci mają gwarancję spokojnej i płynnej realizacji inwestycji.

Oferta projektowa ARCHON+ to bardzo bogata kolekcja ponad 2200 różnorodnych projektów domów, wśród której znajdziecie Państwo domy nowoczesne i tradycyjne, domy jednorodzinne oraz wielorodzinne, małe i tanie w budowie, a także wille i rezydencje. Projekty domów ARCHON+ charakteryzują się niebanalną bryłą, a przede wszystkim racjonalnym zaprojektowaniem każdej przestrzeni i detalu, dzięki temu koszty realizacji są optymalne, a stosunek ceny do jakości zbilansowany.

Równie ogromną wagę przywiązujemy do jakości obsługi. Mamy świadomość, że decyzja o budowie domu to dopiero wstęp do przygody życia i chcemy zrobić wszystko, aby Państwu w tym pomóc. Ogromnie zależy nam, aby skorzystali Państwo z naszego doświadczenia. Służymy poradą naszych specjalistów na każdym etapie budowy domu marzeń, począwszy od wyboru najlepszego projektu, poprzez sprawy formalne związane z załatwianiem pozwoleń, aż po samą budowę, dobór odpowiednich materiałów oraz aranżację wnętrz.

Zrealizuj marzenia o własnym domu!

Z myślą o Państwa komforcie i wygodzie przygotowaliśmy kilka narzędzi, które ułatwią Państwu podjęcie decyzji o wyborze idealnego projektu domu ARCHON+. Na etapie personalizowania konkretnego projektu mają Państwo do dyspozycji takie narzędzia jak: aplikacja energooszczędna, kolornik, rzuty interaktywne czy możliwość wirtualnego usytuowania domu na działce. Dla wybranych projektów domów przygotowaliśmy wizualizacje wnętrz oraz wirtualne spacery, aby pomóc Państwu łatwiej wyobrazić sobie i zaplanować własną aranżację pomieszczeń przyszłego domu. Na stronie posiadamy również bogate galerie z filmami i zdjęciami z realizacji, które pozwalają zobaczyć wybudowany dom według naszego projektu. Liczymy na to, że nasze projekty domów przypadną Państwu do gustu. Chcielibyśmy, aby znaleźli Państwo dom, w którym zakocha się cała Wasza rodzina.

Państwa marzenia są dla nas inspiracją do tworzenia jeszcze lepszych projektów, które uwzględniają najważniejsze potrzeby dotyczące funkcjonalności, stylistyki, wielkości i kształtu domu oraz dostosowania do działki. Zapraszamy do skorzystania z pomocy doradców projektowych, którzy pomogą Państwu wybrać dom marzeń.

Współpracujemy

Styropian najwyższej jakości
Okna i drzwi z PCV
ARCHONhome - dla domu i ogrodu.
Systemy kominowe
Okna do poddaszy
Okna dachowe
Dachówka ceramiczna
Bramy garażowe
Grzejniki stalowe
Wentylacja mechaniczna
Kolektory słoneczne
Ogrzewanie kominkowe
Rolety Okienne
Bloczki z betonu komórkowego
Energooszczędne izolacje
Przydomowe oczyszczalnie ścieków
Ceramika budowlana
Köler producent grilli gazowych
Wkłady kominkowe
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?