Projekty domów ARCHON+ Dom zaczyna się od dobrego projektu !

Kategorie projektów domów

Projekty domów jednorodzinnych - 450 zł
Dom w rajkach
Projekty domów jednorodzinnych
Projekty domów parterowych - 450 zł
Dom w renklodach 15 (G2)
Projekty domów parterowych
Projekty domów nowoczesnych - 450 zł
Dom w jaskierkach (G2)
Projekty domów nowoczesnych
Najnowsze projekty domów - 450 zł
Dom w szałwii 2
Najnowsze projekty domów
Projekty domów do 70 m2 zabudowy - 450 zł
Dom w kronselkach
Projekty domów do 70 m2 zabudowy
Projekty domów tanich w budowie - 450 zł
Dom w wisteriach 8
Projekty domów tanich w budowie
Projekty małych domów (do 150 m2) - 450 zł
Dom w zielistkach
Projekty małych domów (do 150 m2)
Projekty domów z pompą ciepła - 450 zł
Dom w mirabilisach (G2E) OZE
Projekty domów z pompą ciepła
Polecane projekty domów - 450 zł
Dom w zdrojówkach
Polecane projekty domów
Projekty w stylu nowoczesnej stodoły - 450 zł
Dom w mekintoszach 8
Projekty w stylu nowoczesnej stodoły
Gotowe projekty domów - 450 zł
Dom w kosaćcach 3 (N)
Gotowe projekty domów
Projekty domów z poddaszem użytkowym - 450 zł
Dom w przebiśniegach 11 (G2)
Projekty domów z poddaszem użytkowym
Projekty domów na wąską działkę - 450 zł
Dom w sasankach 4
Projekty domów na wąską działkę
Projekty domków letniskowych do 35m2 - 450 zł
Domek letniskowy w cienistkach 2
Projekty domków letniskowych do 35m2
Projekty domów piętrowych - 450 zł
Willa Miranda 11 (G2)
Projekty domów piętrowych
Garaże, wiaty, budynki gospodarcze
Garaż 2-stanowiskowy G20
Garaże, wiaty, budynki gospodarcze
Zobacz inne kategorie projektów domów

Projekty dla dewelopera

Projekty domów bliźniaczych - 450 zł
Dom w klematisach 27 (B)
Projekty domów szeregowych - 450 zł
Dom pod miłorzębem 20 (GS)
Projekty do intensywnej zabudowy jednorodzinnej - 450 zł
Dom w narcyzach (R2B)
Projekty domów wielorodzinnych - 450 zł
Dom przy plantach 11 (P)
Zobacz wszystkie projekty dla dewelopera

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Zobacz wszystkie projekty domów

Zdjęcia z realizacji 1419 galerii zdjęć

Thumb dom w malinowkach 8 g 001
Realizacja projektu
Dom w malinówkach 8 (G)
Thumb dom w renklodach 4 001
Realizacja projektu
Dom w renklodach 4
Thumb dom w mekintoszach 9 001
Realizacja projektu
Dom w mekintoszach 9
Thumb dom w kalateach 2 001a
Realizacja projektu
Dom w kalateach 2
Zobacz wszystkie realizacje

Filmy z realizacji i Wirtualne spacery 27 343 014 obejrzeń na youtube

Mqdefault
Film z realizacji
Dom w amarylisach ver.2
Mqdefault
Film z realizacji
Dom w kortlandach (G2)
Mqdefault
Film z realizacji
Dom w kalateach 7 (G2)
Mqdefault
Film z realizacji
Dom w renklodach 4
Zobacz wszystkie filmy
newsletter
Katalog
e-poradnik

AKTUALNOŚCI ARCHON+

„Dom w aurorach 22 (GE)” | NOWY Projekt domu z wentylacją mechaniczną w standardzie

Nowoczesny projekt domu z użytkowym poddaszem i garażem jednostanowiskowym wpisanym w bryłę, idealnie reprezentuje nowoczesny design. Biało-szare tynki łączą się z akcentami drewnianej okładziny i atrakcyjnie korespondują z dwuspadowym dachem w kolorze antracytu. Główne wejście otwiera dostęp do funkcjonalnej strefy dziennej, w której salon z kominkiem, jadalnia i kuchnia z półwyspem i spiżarnią zostały płynnie połączone. Taras pod pergolą dostępny z tej części umożliwia na aranżację komfortowej strefy wypoczynku. Hol pozwala przejść do łazienki, garażu i kotłowni. Na poddaszu w nocnej strefie domu mieści się druga łazienka, pralnia oraz trzy ustawne sypialnie, każda z prywatną garderobą.

„Dom w rumiankach 4” | Nowoczesny projekt domu parterowego

Atrakcyjna parterówka o prostej bryle z dwuspadowym dachem w kolorze antracytu i praktyczną ramą o strukturze betonu, osłaniająca strefę wejściową domu. Białe i szare tynki, pięknie łączą się z drewnianą okładziną, dając tym samym nowoczesny efekt wizualny. Funkcjonalne wnętrze obejmuje nocną i dzienną strefę, w której salon z kominkiem, płynnie łączy się z jadalnią i wyjściem na taras w podcieniu. Kuchnia posiada w programie barek śniadaniowy oraz spiżarnię. Z holu można przejść do toalety, kotłowni z funkcją pralni oraz nocnej strefy domu. W tej części zaprojektowano główną sypialnię, łazienkę z wanną i prysznicem oraz dwa pokoje dla dzieci z wyjściem na taras.

Obszar oddziaływania obiektu - czym jest i jak go określić?

Pojęcie obszaru oddziaływania obiektu jest znane uczestnikom procesu inwestycyjnego, zarówno Inwestorom, jak i projektantom. Wielu przyszłych Inwestorów pozna ten termin i jego znaczenie na etapie projektowym oraz ubiegania się o pozwolenie na budowę lub zgłoszenie rozpoczęcia budowy. Przepisy ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane uzależniają tryb pozyskiwania prawa do rozpoczęcia budowy od zasięgu obszaru oddziaływania obiektu, który ma powstać na działce lub terenie. Sprawdź, czym jest obszar oddziaływania budynku, kto i w jaki sposób go ustala oraz jakie mogą być konsekwencje błędnego ustalenia obszaru oddziaływania obiektu.

„Dom w smagliczkach 2 (G2)” | Nowoczesny projekt domu z garażem dwustanowiskowym

Atrakcyjny projekt domu z użytkowym poddaszem o interesującej bryle z wysuniętym na frontowej ścianie garażem i komfortowym tarasem z betonową pergolą przysłaniającą wypoczynkową przestrzeń. Biało-szare tynki na elewacji pięknie łączą się z drewnianą okładziną, nadając projektowi wyjątkowy design. Jasne wnętrze obejmuje strefę dzienną, gdzie przestronny salon i jadalnia, płynnie połączone zostały z kuchnią wzbogaconą o funkcjonalną wyspę, spiżarnię i pomieszczenie gospodarcze. Efektowny kominek nadaje wnętrzu przytulny klimat. Korytarz umożliwia dostęp do toalety oraz wygodnego gabinetu. Na poddaszu przewidziano trzy pokoje dla dzieci, łazienkę, główną sypialnię z garderobą, pralnię oraz dodatkowe pomieszczenie do przechowywania ubrań.

Rozpocznij budowę domu jeszcze w tym roku!

Skorzystaj z okazji i kup PROJEKT DOMU z RABATEM 450 zł oraz aktualnym na III kw. 2022 r. kosztorysem budowlanym 150 zł TANIEJ. Zainwestuj w energooszczędne rozwiązania i zamów dodatkowo projekt wentylacji mechanicznej oraz projekt pompy ciepła - każdy z RABATEM 200 zł. Promocja trwa do środy 28 września 2022 r., do godz. 8:00. Wszystkie projekty ARCHON+ są zgodne z WT 2021, a konstrukcja budynków dostosowana jest do europejskich norm projektowania konstrukcji Eurokod. Poznaj naszą ofertę, liczącą ponad 2400 gotowych projektów parterowych, z poddaszem użytkowym oraz piętrowych, wybierz ten, który spełnia Twoje oczekiwania i krok po kroku zaplanuj budowę swojego domu!

„Dom w gałuszkach (G2)” | NOWY Projekt domu parterowego z garażem dwustanowiskowym

Prezentujemy atrakcyjną parterówkę z elewacją zachowaną w białych tynkach z akcentami o strukturze betonu. Walorem wizualnym jest drewniana okładzina zastosowana w obrębie strefy wejściowej i tarasowej. Garaż dwustanowiskowy częściowo wysunięto przed linię elewacji frontowej, dzięki czemu strefa wejściowa zyskała bardziej zaciszny charakter. W obrębie strefy dziennej znajduje się salon z wyjściem na taras i kominkiem, dalej znajduje się jadalnia z dużym stołem oraz kuchnia z półwyspem i spiżarnią. Do programu użytkowego dołącza również łazienka i kotłownia z funkcją pralni i wyjściem do ogrodu. Na układ strefy nocnej przypadają dwa pokoje dla dzieci połączone garderobą, łazienka oraz główna sypialnia z prywatną garderobą.

„Dom w lilijkach 2” | Nowoczesny projekt domu z gabinetem na parterze

Uroczy dom z użytkowym poddaszem o prostej bryle zwieńczonej dwuspadowym dachem w kolorze antracytowym. Modna elewacja to połączenie biało- grafitowego tynku z akcentem drewnianych elementów zastosowanych przy wejściu głównym i tarasie. Strefa dzienna to słoneczny salon z kominkiem i jasną jadalnią. Kuchnia w swoim programie posiada spiżarnię zlokalizowaną pod schodami. Hol otwiera dostęp do łazienki z możliwością aranżacji pralni oraz gościnnej sypialni z wyjściem na taras. Poddasze mieści nocną strefę domu obejmującą dwa pokoje dla dzieci, łazienkę oraz główną sypialnię z garderobą.

„Dom pod hebanowcem 2 (G)” | NOWOŚĆ Projekt domu parterowego z garażem jednostanowiskowym

Prezentujemy uroczą parterówkę, otwierającą nową rodzinę domów jednokondygnacyjnych. Atrakcyjna bryła w stylu nowoczesnej stodoły, przykryta bezokapowym dachem dwuspadowym w kolorze antracytu, pięknie prezentuje się w oprawie biało-szarych tynków i drewnianej okładziny zaakcentowanej na elewacji domu. Garaż został wpisany w bryłę, a funkcjonalne wnętrze obejmuje dwie strefy, wyraźnie od siebie oddzielone. Część dzienna to słoneczny salon z kominkiem i wyjściem na komfortowy taras pod pergolą, jadalnia oraz jasna kuchnia z wyspą i spiżarnią. Z korytarza dostępna jest również toaleta. W układzie nocnej strefy domu mieszczą się trzy wygodne sypialnie, każda z dostępem do tarasu oraz nowoczesna łazienka. Ostatnim pomieszczeniem w projekcie jest kotłownia z funkcją pralni.

"Dom w malinówkach 21 (E) OZE" | Projekt domu na wąską działkę z pompą ciepła i wentylacją mechaniczną w standardzie

Nowoczesny projekt domu z użytkowym poddaszem o jasnej elewacji, pięknie korespondującej z ciemną stolarką oraz antracytową dachówką. Wejście do budynku znajduje się na ścianie szczytowej, zostało osłonięte podcieniem i wprowadza nas do komfortowego wnętrza. Strefa dzienna obejmuje salon z narożną sofą, kuchnię z półwyspem i spiżarnią oraz jadalnię z płynnym wyjściem na atrakcyjny taras pod pergolą. Do układu pomieszczeń na parterze dołącza gabinet, łazienka oraz kotłownia z możliwością aranżacji pralni. Na poddaszu przewidziano prywatną strefę domowników, gdzie mieści się ustawna sypialnia rodziców z garderobą, dwa pokoje dla dzieci oraz łazienka. Do wspólnego użytku pozostaje dodatkowe pomieszczenie mogące, służyć jako druga garderoba.

Balustrada - wymiary, rodzaje, style i przykłady aranżacji

Prawidłowo wykonana i zamontowana balustrada gwarantuje domownikom komfort i bezpieczeństwo podczas przemieszczania się po schodach. Konstrukcja balustrady jest niezbędna przy wykończeniu balkonów, portfenetrów, a także tarasów. Balustrady nie tylko chronią przed upadkiem z wysokości, ale mogą także stanowić ozdobny detal, który doda atrakcyjności inwestycji. W zależności od tego, jakie style aranżacji wnętrz oraz elewacji preferujemy, możemy zastosować balustrady wykonane z różnych materiałów, które będą spójnie korespondować z pozostałymi elementami i charakterem budynku oraz jego wnętrzem. Sprawdźmy, jaki wymiar powinna mieć balustrada, w jaki sposób należy ją zamontować, z jakich materiałów wykonać balustradę, by podkreślić charakter wnętrza. Zapraszamy do lektury artykułu.

POPULARNE ARTYKUŁY

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego – sprawdź, co musisz o nim wiedzieć!
2021-02-10 KROK 1. Działka

Przed zakupem wybranej działki należy sprawdzić, czy będzie można wybudować na niej wymarzony dom. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziemy w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego....

czytaj dalej >>
Co oznacza dom pasywny? Czy budowa domu pasywnego jest opłacalna?
2021-12-15 Rozwiązania energooszczędne do Twojego domu

Idea budownictwa pasywnego narodziła się pod koniec lat 70. minionego wieku w Niemczech. W tym właśnie kraju, w miejscowości Darmstadt, w 1991 roku powstał pierwszy budynek tego typu. Co to jest...

czytaj dalej >>
Lukarna - więcej światła na poddaszu. Wady i zalety takiego rozwiązania.
2021-06-23 Dobór projektu do potrzeb Inwestora

Lukarny są elementem architektonicznym o długiej tradycji. Pojawiły się już w okresie gotyku we Francji, następnie zaczęto je stosować w innych krajach Europy. W okresie baroku, lukarny zgodnie ze...

czytaj dalej >>
Mieszkanie bez wkładu własnego i dom 70 m2 bez formalności. Co nam oferuje "Polski Ład"?
2021-05-24 Dobór projektu do potrzeb Inwestora

Polacy, mimo rosnących cen nieruchomości wciąż dążą do posiadania własnego mieszkania, czy domu. Młodzi, wykształceni ludzie coraz lepiej zarabiają, jednak dla wielu z nich własne mieszkanie jest...

czytaj dalej >>
Wypis i wyrys z rejestru gruntów i budynków - co zawiera i kiedy jest niezbędny?
2021-11-03 KROK 1. Działka

Chcesz wybudować wymarzony dom dla swojej rodziny, znalazłeś działkę z pięknym widokiem na pobliskie jezioro, musisz jeszcze dowiedzieć się kto jest jej właścicielem, jaka jest jej dokładna...

czytaj dalej >>
Zgłoszenie budowy lub robót budowlanych - co to oznacza i kiedy jest konieczne?
2021-12-28 Pomoc w doborze projektu

Pięknie położona działka, a na niej komfortowy dom, wygodny garaż, wiata garażowa lub przestronne pomieszczenie gospodarcze to marzenie wielu Inwestorów. Aby te marzenia mogły się spełnić,...

czytaj dalej >>
Ława fundamentowa - co to jest i jak prawidłowo wykonać ławę fundamentową?
2022-01-07 Budowa domu - co warto wiedzieć

Podstawą każdego budynku są fundamenty. Są to najniżej posadowione elementy konstrukcji budynku. Aby budynek był wykonany solidnie oraz zapewniał nienaruszalność konstrukcji i bardzo długie i...

czytaj dalej >>
Co to jest mikrocement i gdzie możemy go stosować?
2022-02-16 KROK 5. Urządzam dom i ogród

Nowy dom to duża inwestycja, która jest dla wielu spełnieniem życiowych marzeń. Kiedy dom już stoi, jednym z ostatnich etapów przed wprowadzeniem się do niego i korzystaniu ze wszystkich możliwych...

czytaj dalej >>
Podatek od nieruchomości - co musisz o nim wiedzieć?
2022-02-17 Budowa domu - co warto wiedzieć

Rok 2022 powitał nas licznymi podwyżkami. Objęły one także wysokość podatku od nieruchomości, który wzrósł średnio o około 4 %. Wiemy już, że w największym stopniu podwyżkę tę odczują właściciele...

czytaj dalej >>
Koszty budowy domu 2022 r. Spadają ceny stali i styropianu
2022-06-30 Dobór projektu domu do budżetu

Obecnie odnotowujemy spadki cen materiałów budowlanych, które na początku 2022 roku osiągały bardzo wysokie poziomy. Ostatnie dane zwiastują pozytywne zmiany, będące zapowiedzią stopniowego powrotu...

czytaj dalej >>

Nowe zdjęcia na forum

 • forum Dom w tarninach obrazek 100131
 • forum Dom w tarninach obrazek 100130
 • forum Dom w tarninach obrazek 100128
 • forum Dom w tarninach obrazek 100129
 • forum Dom w tarninach obrazek 100127
 • forum Dom w ligustrach (G2) obrazek 100124
 • forum Dom w ligustrach (G2) obrazek 100125
 • forum Dom w ligustrach (G2) obrazek 100123

Najnowsze zdjęcia na blogach

 • blog: Dom w Żurawkach 4 M&W zdjęcie #47775
 • blog: Dom w Żurawkach 4 M&W zdjęcie #47774
 • blog: Dom w Żurawkach 4 M&W zdjęcie #47773
 • blog: Dom w Żurawkach 4 M&W zdjęcie #47772
 • blog: Dom w Żurawkach 4 M&W zdjęcie #47771
 • blog: Dom w jonagoldach 8 g2 zdjęcie #47770
 • blog: Dom w jonagoldach 8 g2 zdjęcie #47769
 • blog: Dom w jonagoldach 8 g2 zdjęcie #47768

Społeczności ARCHON+

ArchonHome
ArchonHome
Konkurs foto - Dom w obiektywie
Konkurs foto - Dom w obiektywie
Pisz bloga
Pisz bloga

Dlaczego warto wybrać Biuro Projektów ARCHON+

Gratulujemy Państwu podjęcia decyzji o rozpoczęciu budowy wymarzonego domu. Ogromnie się cieszymy, że zdecydowali się Państwo odwiedzić naszą stronę w poszukiwaniu projektu domu, który spełni oczekiwania całej rodziny.

Poznaj powody - dlaczego warto wybrać projekt domu ARCHON+

Dom zaczyna się od dobrego projektu!

Biuro Projektów ARCHON+ od ponad 31 lat projektuje wyjątkowe Domy Które Kochacie, wzbogacające polski krajobraz. Spod ręki naszych architektów i specjalistów wyszło mnóstwo autorskich projektów. Pracownia projektowa ARCHON+ przede wszystkim stawia na jakość, dzięki temu wyrobiliśmy sobie markę firmy solidnej i godnej zaufania. Mogą Państwo być pewni, że zarówno nasze projekty, jak i dokumentacja techniczna spełniają najwyższe standardy oraz oczekiwania najbardziej wymagających Inwestorów. Wybierając projekt domu ARCHON+ Klienci mają gwarancję spokojnej i płynnej realizacji inwestycji.

Oferta projektowa ARCHON+ to bardzo bogata kolekcja ponad 2400 różnorodnych projektów domów, wśród której znajdziecie Państwo domy nowoczesne i tradycyjne, domy jednorodzinne oraz wielorodzinne, małe i tanie w budowie, a także wille i rezydencje. Projekty domów ARCHON+ charakteryzują się niebanalną bryłą, a przede wszystkim racjonalnym zaprojektowaniem każdej przestrzeni i detalu, dzięki temu koszty realizacji są optymalne, a stosunek ceny do jakości zbilansowany.

Równie ogromną wagę przywiązujemy do jakości obsługi. Mamy świadomość, że decyzja o budowie domu to dopiero wstęp do przygody życia i chcemy zrobić wszystko, aby Państwu w tym pomóc. Ogromnie zależy nam, aby skorzystali Państwo z naszego doświadczenia. Służymy poradą naszych specjalistów na każdym etapie budowy domu marzeń, począwszy od wyboru najlepszego projektu, poprzez sprawy formalne związane z załatwianiem pozwoleń, aż po samą budowę, dobór odpowiednich materiałów oraz aranżację wnętrz.

Zrealizuj marzenia o własnym domu!

Z myślą o Państwa komforcie i wygodzie przygotowaliśmy kilka narzędzi, które ułatwią Państwu podjęcie decyzji o wyborze idealnego projektu domu ARCHON+. Na etapie personalizowania konkretnego projektu mają Państwo do dyspozycji takie narzędzia jak: aplikacja energooszczędna, kolornik, rzuty interaktywne czy możliwość wirtualnego usytuowania domu na działce. Dla wybranych projektów domów przygotowaliśmy wizualizacje wnętrz oraz wirtualne spacery, aby pomóc Państwu łatwiej wyobrazić sobie i zaplanować własną aranżację pomieszczeń przyszłego domu. Na stronie posiadamy również bogate galerie z filmami i zdjęciami z realizacji, które pozwalają zobaczyć wybudowany dom według naszego projektu. Liczymy na to, że nasze projekty domów przypadną Państwu do gustu. Chcielibyśmy, aby znaleźli Państwo dom, w którym zakocha się cała Wasza rodzina.

Państwa marzenia są dla nas inspiracją do tworzenia jeszcze lepszych projektów, które uwzględniają najważniejsze potrzeby dotyczące funkcjonalności, stylistyki, wielkości i kształtu domu oraz dostosowania do działki. Zapraszamy do skorzystania z pomocy doradców projektowych, którzy pomogą Państwu wybrać dom marzeń.

Współpracujemy

Styropian najwyższej jakości
Okna i drzwi z PCV
ARCHONhome - dla domu i ogrodu.
Systemy kominowe
Okna do poddaszy
Okna dachowe
Dachówka ceramiczna
Bramy garażowe
Grzejniki stalowe
Wentylacja mechaniczna
Kolektory słoneczne
Ogrzewanie kominkowe
Rolety Okienne
Bloczki z betonu komórkowego
Energooszczędne izolacje
Przydomowe oczyszczalnie ścieków
Ceramika budowlana
Urzadzenia ogrodnicze
Systemy ociepleniowe
Płyty gipsowo-kartonowe
Grille gazowe
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?