#ZOSTAŃWDOMU dla Ciebie pracujemy zdalnie!

#ZOSTAŃWDOMU DLA CIEBIE PRACUJEMY ZDALNIE!

O ARCHON+

W tej zaskakującej dla wszystkich sytuacji każdy z nas musi teraz w szczególny sposób zadbać o swoje zdrowie i bezpieczeństwo, chroniąc tym samym swoich najbliższych. Akcja #ZOSTAŃWDOMU ma ogromne znaczenie, to najważniejsze i najlepsze co możemy i powinniśmy teraz zrobić. Rezygnując w najbliższych tygodniach ze spotkań z przyjaciółmi oraz unikając potencjalnych zagrożeń dla zdrowia, mamy szansę w miarę szybko wrócić do codzienności i naszych ulubionych form spędzania wolnego czasu.

Czytaj więcej
#JestesmyRazemPomagamy

#JESTESMYRAZEMPOMAGAMY

Biuro Projektów ARCHON+ od wielu lat, realizując koncepcję społecznej odpowiedzialności biznesu, aktywnie wspiera działalność wielu fundacji oraz włączą się do akcji charytatywnych, niosąc pomoc najbardziej potrzebującym. W tej szczególnej sytuacji podjęliśmy decyzję o wsparciu w walce z epidemią najbliższy nam Szpital w Myślenicach i przekazaliśmy 80 tys. zł na zakup dwóch respiratorów transportowych.

Czytaj więcej
Projekt domu za złotówkę

PROJEKT DOMU ZA ZŁOTÓWKĘ

Program „Projekt domu za złotówkę” adresowany jest do Rodzin Zastępczych, Rodzinnych Domów Dziecka oraz Rodzin dotkniętych przez los, które utraciły swój dobytek na skutek tragicznej sytuacji życiowej (pożary, powodzie, huragany, osuwiska).

Czytaj więcej
ARCHON+ partnerem Górskiego Festiwalu Runmageddon w Myślenicach

ARCHON+ PARTNEREM GÓRSKIEGO FESTIWALU RUNMAGEDDON W MYŚLENICACH

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Górskiego Festiwalu Runmageddon, którego partnerem było Biuro Projektów ARCHON+. Ekstremalny bieg Runmageddon to jeden z najtrudniejszych tego typu wyścigów w Polsce, jak nie w Europie. Zawodnicy rywalizują na dystansach: 3 km (Runmageddon Intro), 6 km (Runmageddon Rekrut), 22 km (Runmageddon Hardcore) oraz 44 km (Runmageddon Ultra). Ale Runmageddon to nie tylko bieg od startu do mety, ale próba charakteru na i mierzenie się z przeszkodami, błotem, wodą, ogniem... Nie mogło nas tam zabraknąć! Byliśmy reprezentowani przez czwórkę śmiałków. Dziewczyny, chłopaki - dziękujemy za piękną rywalizację! Więcej na zdjęciach z biegu.

Czytaj więcej
ARCHON+ - 30 lat doświadczenia

ARCHON+ - 30 LAT DOŚWIADCZENIA

O ARCHON+

30 lat doświadczenia ARCHON+ zaowocowało zaufaniem kilku tysięcy Inwestorów. Aby je utrzymać prowadzimy ciągłe badania oczekiwań i wymagań Klientów, zwiększamy szybkość obsługi zapewniając tym samym wysoką jakość naszych produktów i usług. Aktualnie mamy w ofercie ponad 2100 projektów pięknych, trwałych i funkcjonalnych, zaprojektowanych z myślą o ich późniejszych kosztach codziennego użytkowania.

Czytaj więcej

ZESPÓŁ ARCHON+

Pracownia ARCHON+ Biuro Projektów została założona przez arch. Barbarę Mendel w 1990r i obecnie ma silną i ugruntowaną markę na rynku. W naszej ofercie można znaleźć przeszło 2100 projektów domów i garaży, zaprojektowanych z myślą o łatwej adaptacji i późniejszej bezproblemowej budowie. Obecnie o jakość dokumentacji technicznych, ciekawą ofertę produktową i sprawną obsługę Klienta dba zespół złożony z ponad 60 osób.

Czytaj więcej
System Zarządzania Jakością ISO 9001

SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ ISO 9001

W 2004 roku ARCHON+ Biuro Projektów zdecydowało się wdrożyć System Zarządzania Jakością ISO 9001. Jednostka TÜV Rheinland przeprowadziła wówczas audit certyfikujący, w wyniku którego rekomendowała i później zatwierdziła System Zarządzania Jakością jako zgodny z normą ISO 9001.Przyznany wtedy certyfikat ISO 9001 obejmował swoim zakresem proces projektowania architektoniczno-budowlanego: budynków mieszkalnych, budynków przemysłowych oraz budynków użyteczności publicznej.

Czytaj więcej

POLITYKA JAKOŚCI

Misją Biura Projektów ARCHON+ jest projektowanie pięknych, trwałych i użytecznych domów dla wielu Klientów na całym świecie, gwarantując łatwą adaptację projektu i bezproblemowe wybudowanie domu. Zależy nam na tym, aby projektowane przez nas budynki, poprzez zastosowane rozwiązania architektoniczne, miały pozytywny wpływ na kształtowanie krajobrazu architektonicznego. Miarą naszego sukcesu jest zwiększanie udziału w rynku polskim. Pragniemy na tymże rynku utrwalić pozycję Lidera, a także rozwijać działalność na rynkach zagranicznych.

Czytaj więcej
Firma nieprzeciętnie przyjazna matkom

FIRMA NIEPRZECIĘTNIE PRZYJAZNA MATKOM

Gdzie doceniają mamy? Oto odpowiedź. W Biurze Projektów ARCHON+! Nasza firma została laureatem konkursu „Mama w pracy” jednocześnie uzyskując certyfikat „Firmy nieprzeciętnie przyjaznej Matkom”. W naszej firmie kobiety, które decydują się odejść na urlop macierzyński nie muszą się martwić faktem, iż po powrocie napotkają je problemy natury zawodowej związane z tak długą absencją.

Czytaj więcej
Przedsiębiorstwo Fair Play 2008

PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY 2008

ARCHON+ Biuro Projektów podczas XI Gali Finałowej programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości otrzymało tytuł i certyfikat „Przedsiębiorstwo FAIR PLAY 2008”. Dodatkowo, nasza firma, jako jedyna w Małopolsce, znalazła się w zaszczytnym gronie 15 firm, które wyróżniono Nagrodą Specjalną- Statuetką „Przedsiębiorstwo FAIR PLAY”. Jest ona przyznawana firmom, które w sposób szczególny wyróżniają się spośród laureatów danej edycji programu oraz są wzorem do naśladowania.

Czytaj więcej

CSR W ARCHON+

Firma ARCHON+ Biuro Projektów w całościowej strategii działań komercyjnych uwzględnia problematykę społeczną i ekologiczną w stosunkach z otoczeniem firmy oraz swoimi pracownikami.

Czytaj więcej
Myślenicki Klub Szachowy ARCHON+

MYŚLENICKI KLUB SZACHOWY ARCHON+

Wspierając lokalne inicjatywy społeczne Biuro Projektów ARCHON+ od 2010 r. sponsoruje działalność Myślenickiego Klubu Szachowego. Myślenicki Klub Szachowy organizuje szkolenia i imprezy sportowe na swoim terenie, bierze też z powodzeniem udział w imprezach ogólnokrajowych. Członkowie Klubu w każdej grupie wiekowej mogą pochwalić się wieloma osiągnięciami sportowymi. Wysoki poziom nauczania oraz aktywność Klubu w wielu imprezach sportowych daje zawodnikom szereg okazji do sprawdzenia i doskonalenia swoich umiejętności. Cykliczne imprezy organizowane przez stowarzyszenie przyciągają coraz większą grupę zainteresowanych.

Czytaj więcej
Uroczystość otwarcia nowej siedziby ARCHON+

UROCZYSTOŚĆ OTWARCIA NOWEJ SIEDZIBY ARCHON+

6 listopada 2009 r. na uroczystość oficjalnego otwarcia nowej siedziby ARCHON+ przybyli przedstawiciele władz miasta Myślenice, przedstawiciele mediów oraz współpracujące z ARCHON+ firmy.

Czytaj więcej
Finał Wielkiej Loterii na 20-lecie ARCHON+

FINAŁ WIELKIEJ LOTERII NA 20-LECIE ARCHON+

Finał Wielkiej Loterii na 20-lecie ARCHON+. Samochód OPEL ASTRA IV o wartości do 60 000 zł WYLOSOWANY! Wyłoniliśmy również 3 Laureatów nagród miesiąca!

Czytaj więcej
Współpraca z PARP

WSPÓŁPRACA Z PARP

ARCHON+ Biuro Projektów w programie Polska Gospodarka na rynku międzynarodowym w ramach Działania 6.1 – Paszport do eksportu”.

Czytaj więcej

Pisz BLOGA
Rozpocznij Swoją przygodę
z budową domu!
Pisz bloga

Rabat 400 zł
na każdy projekt domu!
Projekt domu ARCHON+
newsletter

Konkurs FOTO
Dom w obiektywieWeź udział i wygraj ...
Konkurs foto - Dom w obiektywie

270 057 fanów
Dołącz do nas!
Polub nas na facebooku

Film z realizacji
Zaproś ekipę filmową ARCHON+ do swojego domu
Zgłoś swój dom do filmu
ArchonHome
ArchonHome
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?