#JestesmyRazemPomagamy

Epidemia, jaka doświadcza od kilku tygodni cały świat, to czas, w którym najważniejsza jest nasza odpowiedzialność i wzajemna solidarność. Nikt z nas nie przypuszczał, że tak będziemy rozpoczynać wiosnę 2020 roku, ale wszyscy wierzymy, że już wkrótce wrócimy do normalności, do naszych codziennych zajęć, do naszej pracy, do spotkań z rodziną i przyjaciółmi.

Ta szczególna sytuacja, w jakiej się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich podjęcia wspólnych działań na rzecz ochrony zdrowia i życia oraz skutecznej walki z koronawirusem. Opanowanie epidemii wymaga potężnych nakładów finansowych, zaangażowania i wytężonej pracy wszystkich służb medycznych, dlatego tak potrzebne są takie inicjatywy, jak: #JestesmyRazemPomagamy.

Przekazaliśmy 80 000 zł na 2 respiratory transportowe

Biuro Projektów ARCHON+ od wielu lat, realizując koncepcję społecznej odpowiedzialności biznesu, aktywnie wspiera działalność wielu fundacji oraz włącza się do akcji charytatywnych, niosąc pomoc najbardziej potrzebującym. W tej szczególnej sytuacji podjęliśmy decyzję o wsparciu w walce z epidemią najbliższy nam Szpital w Myślenicach i przekazaliśmy 80 tys. zł na zakup dwóch respiratorów transportowych. Zapotrzebowanie szpitali na jednorazowe środki ochrony osobistej personelu medycznego oraz specjalistyczny sprzęt jest ogromne, a w najbliższych tygodniach z pewnością będzie coraz większe. Wiemy, że zadania Szpitala w Myślenicach realizowane w ramach walki z epidemią, wymagają także zakupu dodatkowej karetki transportowej. Chcemy pomóc w zakupie takiej karetki, która po szczęśliwym zakończeniu pandemii, będzie służyła pacjentom szpitala także w kolejnych latach.

Zbiórka na KARETKĘ TRANSPORTOWĄ zakończona!

Pomagamy w zbiórce na karetkę sanitarno-transportową

Dziękujemy wszystkim Przedsiębiorcom oraz Darczyńcom prywatnym, którzy włączyli się do wspólnej akcji na rzecz walki z koronawirusem. Nasze wspólne zaangażowanie i chęć pomocy to wyraz solidarności społecznej, która wzmacnia poczucie tożsamości lokalnej i zasługuje na ogromne uznanie.

 

Razem udało nam się zebrać kwotę blisko 130 000 zł, która zasiliła konto Szpitala w Myślenicach i została przeznaczona za zakup karetki sanitarno – transportowej. 
Raz jeszcze dziękujemy za Wasze wsparcie!

List intencyjny Dyrektora Szpitala w Myślenicach potwierdzający potrzebę zakupu karetki - ZOBACZ

 
Karetka transportowa

Dziękujemy za Waszą pomoc!

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?